Jump to content

Vodafone Giga WiFi on the spot


karib
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαρίστως και θα δω αν θα αλλάξει και η τιμή των πακέτων στις 17/6 που τελειώνει το 12μηνο. Πάντως στο συμβόλαιο ενώ αναφέρει 12 μηνη διάρκεια σύμβασης,δεν αναφέρει τίποτα στην διάρκεια ημερομηνία λήξης του συμβολαίου. Edited by spyrosfra
Link to comment
Share on other sites

Τα πακέτα δεν έχουν σχέση με το συμβόλαιο. Θεωρούνται πρόσθετα και μπορούν να αλλάξουν οποιαδήποτε στιγμή χωρίς προειδοποίηση, και αν δεν κάνω λάθος και χωρίς δυνατότητα καταγγελίας της σύμβασης αζημίως (που στην περίπτωση του vgwots δεν έχει σημασία εφόσον το πάγιο είναι 0€).
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω προσπαθώ σήμερα να βάλω πακέτο και δεν μπορώ να μπω στη σελίδα. Έχει κάποιο θέμα το site; Υποτίθεται ότι μπορείς να μπεις και χωρίς να έχεις δεδομένα.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω προσπαθώ σήμερα να βάλω πακέτο και δεν μπορώ να μπω στη σελίδα. Έχει κάποιο θέμα το site; Υποτίθεται ότι μπορείς να μπεις και χωρίς να έχεις δεδομένα.

 

γνωστό θέμα, προσπάθησε να σβήσεις τα cookies ή να μπεις με άλλον browser , αν δεν πετύχει τίποτα από αυτά , επεικοινώνησε μέσω chat και μετά από ταυτοποίηση στοιχείων θα σου περάσουν το πακέτο που επιθυμείς

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω προσπαθώ σήμερα να βάλω πακέτο και δεν μπορώ να μπω στη σελίδα. Έχει κάποιο θέμα το site; Υποτίθεται ότι μπορείς να μπεις και χωρίς να έχεις δεδομένα.
Ότι είπε ο φίλος πιο πάνω. Βεβαιώσου επίσης ότι δεν ξεκινάει η διεύθυνση από https αλλά απο http γιατί μερικοί browserς το βάζουν αυτόματα.

Υποθέτω ότι μπαίνεις από την σύνδεση σου και όχι wifi ή άλλο δίκτυο.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω προσπαθώ σήμερα να βάλω πακέτο και δεν μπορώ να μπω στη σελίδα. Έχει κάποιο θέμα το site; Υποτίθεται ότι μπορείς να μπεις και χωρίς να έχεις δεδομένα.

 

Τι αου βγαζει;Βλέπεις το νουμερο της συνδεσης;Εισαι σίγουρα συνδεμένος στο σωστό δικτυο;

Δοκίμασε απο incognito .

Link to comment
Share on other sites

Κάνε επεξεργασία το λινκ στον browser και σβήσε την τελευταία κάθετο.

 

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν χρειάζεται τίποτα από αυτά.

 

http://vodafone.gr/myvmb

 

Αυτή είναι η σωστή διεύθυνση και τέλος. Από την σύνδεση με δεδομένα.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται τίποτα από αυτά.

 

http://vodafone.gr/myvmb

 

Αυτή είναι η σωστή διεύθυνση και τέλος. Από την σύνδεση με δεδομένα.

 

Το οποίο πάλι τις ίδιες διευθύνσεις βγάζει.

Link to comment
Share on other sites

Το οποίο πάλι τις ίδιες διευθύνσεις βγάζει.
Ναι αλλά αυτό δίνει η εταιρεία και η ανακατεύθυνση ίσως έχει σημασία.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Το μόνο που δούλεψε μερικώς ήταν η εκκαθάριση των cookies. Πατούσα αγορά και δεν έκανε τίποτα. Τελικά έστειλα στο chat. Πρώτη φορά το έκανε αυτό. Κάθε μήνα βάζω πακέτο χωρίς πρόβλημα. Λέτε να φταίει ότι πέρασα το 12μηνο στο συμβόλαιο;; Χαχαχα. Έχουν παρέλθει 12 μήνες χωρίς καμία ενημέρωση πάντως.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Το μόνο που δούλεψε μερικώς ήταν η εκκαθάριση των cookies. Πατούσα αγορά και δεν έκανε τίποτα. Τελικά έστειλα στο chat. Πρώτη φορά το έκανε αυτό. Κάθε μήνα βάζω πακέτο χωρίς πρόβλημα. Λέτε να φταίει ότι πέρασα το 12μηνο στο συμβόλαιο;; Χαχαχα. Έχουν παρέλθει 12 μήνες χωρίς καμία ενημέρωση πάντως.

είναι για το #$^#@ απλά ο τρόπος αγοράς:lol:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση να δώσει 5g το πακέτο οοοοόταν με το καλό στρώσει;

 

Στάλθηκε από το Pixel 4a μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nαι ,τα ίδια πακετα κάνουν roll over,τα διαφορετικά όχι.

 

Έπρεπε να διαβάσω πιο πριν την απάντηση σου εδώ ή να ρωτήσω. Σήμερα έληγαν τα 25 γιγα από πακέτο των 40. Έκανα ανανέωση για να μην τα χάσω με πακέτο των 10. Ε και την πάτησα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση να δώσει 5g το πακέτο οοοοόταν με το καλό στρώσει;

Χωρίς να είμαι 100% σίγουρος, το giga wifi on the spot έχει κανονικά πρόσβαση σε 5G όπως και όλα τα υπόλοιπα προγράμματα συμβολαίου και καρτοκινητής της Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, δεν έχω τώρα αλλά μάλλον θα πάω σε συσκευή 5g οπότε στο μέλλον και αν δεν αλλάξει τιμολογιακή πολιτική και διαθέτει καλή κάλυψη (μέλλον) θα είναι χρήσιμο!

 

Στάλθηκε από το Pixel 4a μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, δεν έχω τώρα αλλά μάλλον θα πάω σε συσκευή 5g οπότε στο μέλλον και αν δεν αλλάξει τιμολογιακή πολιτική και διαθέτει καλή κάλυψη (μέλλον) θα είναι χρήσιμο!

 

Στάλθηκε από το Pixel 4a μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ζήσε Μάη μου να φας τριφύλλι.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Επειδή ήρθε η ώρα να πληρώσω το πακέτο που έβαλα με 5€ μου βγαζης τρόπο πληρωμής με κάρτα ονλαιν αλλά μου βγαζης την τράπεζα άλφα μπάνκα. Εγώ έχω eurobank κάρτα. Μπορώ να βάλω τα στοιχεία της κάρτας μου και να πληρώσω με την eurobank. Θα πληρώσω προμήθεια; Η πρέπει να βάλω κάρτα της άλφα μπάνκ;
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να πληρώσεις με όποια κάρτα θέλεις χωρίς καμμία προμήθεια.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να πληρώσεις με όποια κάρτα θέλεις χωρίς καμμία προμήθεια.

 

Ευχαριστώ Βασιλη

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Επειδή ήρθε η ώρα να πληρώσω το πακέτο που έβαλα με 5€ μου βγαζης τρόπο πληρωμής με κάρτα ονλαιν αλλά μου βγαζης την τράπεζα άλφα μπάνκα. Εγώ έχω eurobank κάρτα. Μπορώ να βάλω τα στοιχεία της κάρτας μου και να πληρώσω με την eurobank. Θα πληρώσω προμήθεια; Η πρέπει να βάλω κάρτα της άλφα μπάνκ;

 

Συνεργαζεται με την Αλφα μπανκ για τις πληρωμές,δεν απαιτεί να έχεις κάρτα της.Επίσης πληρωνεις και με paypal.

"Οι συναλλαγές σου με χρήση χρεωστικής ή πιστωτικής κάρτας, πραγματοποιούνται στο ασφαλές περιβάλλον της Alpha Bank."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...