Jump to content

Vodafone Giga WiFi on the spot


karib
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν έχει περιορισμό στην ταχύτητα, είναι όσο πιάνει το δίκτυο στην περιοχή σου.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά από το my Vodafone δεν μπορώ να δω το υπόλοιπο;; Έχω πόσες μέρες και δεν μπαίνει στην εφαρμογή.
Link to comment
Share on other sites

Για να γελάσουμε και λίγο: στο κατάστημα Vodafone στου Ζωγράφου (Λ. Παπάγου) που πήγα για να το κάνω μου είπαν ότι πρέπει απαραίτητα και το '"μηχανάκι" να αγοράσω 40 ευρώ (αν και τους εξήγησα ότι θα το χρησιμοποιώ αποκλειστικά στο κινητό μου) αλλά και να πληρώσω 19 ευρώ για να μου ρυθμισουν το κινητό μου τηλέφωνο ανάλογα, ο γιατί χρειάζομαι ειδικές ρυθμίσεις!!!

Τους ευχαριστησα και αποχωρησα εννοείται.

Link to comment
Share on other sites

Για να γελάσουμε και λίγο: στο κατάστημα Vodafone στου Ζωγράφου (Λ. Παπάγου) που πήγα για να το κάνω μου είπαν ότι πρέπει απαραίτητα και το '"μηχανάκι" να αγοράσω 40 ευρώ (αν και τους εξήγησα ότι θα το χρησιμοποιώ αποκλειστικά στο κινητό μου) αλλά και να πληρώσω 19 ευρώ για να μου ρυθμισουν το κινητό μου τηλέφωνο ανάλογα, ο γιατί χρειάζομαι ειδικές ρυθμίσεις!!!

 

Τους ευχαριστησα και αποχωρησα εννοείται.

Δεν ισχύει τίποτα από ότι είπαν. Το πήρα από Λένορμαν Κολωνό χωρίς κανένα πρόβλημα. Franchise είναι και προφανώς λέει ότι θέλει

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει τίποτα από ότι είπαν. Το πήρα από Λένορμαν Κολωνό χωρίς κανένα πρόβλημα. Franchise είναι και προφανώς λέει ότι θέλει

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εννοείται ότι ΔΕΝ ισχύει, για αυτό έγραψα "Για να γελάσουμε λίγο..." οι άνθρωποι δεν παίζονται με τίποτα, καλά το μηχανάκι, αλλά 19 ευρώ για τις ρυθμίσεις δεν το έχω ξανα ακούσει ποτε!:D

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι ΔΕΝ ισχύει, για αυτό έγραψα "Για να γελάσουμε λίγο..." οι άνθρωποι δεν παίζονται με τίποτα, καλά το μηχανάκι, αλλά 19 ευρώ για τις ρυθμίσεις δεν το έχω ξανα ακούσει ποτε!:D

 

Πάντως και σε μένα πήγαν να μου πασάρουν το μηχανάκι και μάλιστα απόρησαν πως θα δουλέψει η καρτα χωρίς μηχανάκι . Όταν είδαν ότι δεν τσίμπησα και τους είπα θα το βάλω σε κινητό δεν ξανά μίλησαν :)

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Να πω ότι σε παραγγελία που έκανα τηλεφωνικά μου ήρθε η κάρτα με courier και στο "συμβόλαιο" γράφει ημερομηνία ισχύοντος τιμοκαταλόγου και δίπλα δέσμευση 12 μήνες. Αυτό σημαίνει ότι οι τιμές δεν θα αλλάξουν για 12 μήνες, δηλαδή το 9.95€ στα 40gb θα ισχύει για ένα χρόνο?

 

KYkWDKb_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

Link to comment
Share on other sites

Για να βάλουμε κάποιο απο τα πακέτα πρεπει να εχουμε την κάρτα σε κινητό ή tablet,απο το my account δεν γίνετε?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Αφού είναι συμβόλαιο vmb εμφανίζεται στο my Vodafone.

Το πρόβλημα είναι ότι είπαν πως δεν λαμβάνει sms, άρα αν δεν έχεις ήδη εγγραφεί (σαν πελάτης σταθερής ή κινητής συμβολαίου) θα έχεις θεμα στην εγγραφή.

Link to comment
Share on other sites

Λαμβάνει sms. Γινεται κανονικά η εγγραφή. Βλέπεις μόνο τα 200mb δεν υπάρχει η επιλογή αγοράς πακέτων.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ μεσα απο το tablet μου να ενεργοποιήσω πακέτο αλλα δεν με βάζει με κανένα τροπο....εχω ανοιχτα τα δεδομένα και το 4G δουλεύει κανονικά, φαίνεται η εικόνα με την κοπέλα που εχει ενα tablet αλλά μεχρι εκει, αν πατησω εξυπηρετηση με παει στην εφαρμογή my vodafone που εχω εγγραφεί.Μίλησα με το 13840 αλλά δεν εβγαλα ακρη , μου ζητησαν να εχω το mi fi τους ,και οτι θα πρεπει να βλέπω το wifi δίκτυο της κάρτας......μετα έπεσε η γραμμή και τέλος......αυτή ήταν η καλή εξυπηρέτηση τους.......
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες από άλλο browser;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και εγώ χρειάστηκε να μιλήσω με το chat καθώς δεν φαίνονταν ενεργοποιημένο καθώς επίσης χρειάστηκε να ζητήσω εγώ να ενεργοποιηθεί το 4g. Μετά από αυτά δουλεύει κανονικά. Βάλε τις πιο πάνω ρυθμίσεις και είσαι οκ.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά τιποτα ,τελικα εκανα hot spot και μπήκα απο το laptop,αγορασα πακέτο και εκει που περίμενα να το πληρώσω μεσω πιστωτικής, αυτο ενεργοποιήθηκε χωρις να πληρωσω τιποτα εκεινη την στιγμη,φαίνετε θα μου ερθει στον λογ/μο
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά τιποτα ,τελικα εκανα hot spot και μπήκα απο το laptop,αγορασα πακέτο και εκει που περίμενα να το πληρώσω μεσω πιστωτικής, αυτο ενεργοποιήθηκε χωρις να πληρωσω τιποτα εκεινη την στιγμη,φαίνετε θα μου ερθει στον λογ/μο

Έτσι ακριβώς, έρχεται λογαριασμός σε μήνυμα/mail στο τέλος του κύκλου τιμολόγησης.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Άρα, πρόκειται για συμβόλαιο.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Άρα, πρόκειται για συμβόλαιο.
Αν αγοράσεις πακέτο θα εκδοθεί λογαριασμός με 9.95€ αν πάρεις πχ τα 40 gb. Αν δεν πάρεις θα εκδοθεί πάλι, αλλά θα είναι μηδενικός.

Πραγματικά απορώ γιατί δεν έχει διαφημίσει τέτοιο πακέτο η voda. Έκανα δύο ήδη για εμένα και την αδερφή μου και θα κάνω και τρίτο για τον πεθερό στο χωριό...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: Το παίρνω σήμερα και αγοράζω πακέτο σε 2 εβδομάδες. Για ποσό καιρό θα ισχύουν; Για 30 ημέρες ή για τος υπόλοιπες 2 εβδομάδες που παραμένουν μέχρι το τέλος του μήνα;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...