Jump to content

[Προς κυκλοφορία] Samsung Galaxy S III


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα! Εγώ έκαναν παραγγελία μέσω internet στο πλαίσιο! Μου είπαν μέσα του μήνα, πολύ δεν είναι???
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σημερα το εβαλα να φορτιζει για πρωτη φορα,η μπαταρια του ειναι ενα κλιλ πανω σε σχεση με xperia s οπου με την ιδια χρηση μου κραταει περισσοτερο, με ενα 3ωρο χθες το απογευμα αρκετη χρηση(πλοηγηση στο ιντερνετ,αρκετα μηνυματα,μουσικη) με 100% φωτεινοτητα,με δεδομενα/bluetooth ανοιχτα συνεχεια, απο 80% σημερα το πρωι ηταν στο 18%,οταν το xperia s με την ιδια χρηση πεφτει κατω απο 10% απο νωρις το βραδυ.:)

 

Βεβαια αυτο που με χαλαει ειναι η ευκρινεια σε εξωτερικους χωρους και κατω απο τον ηλιο που δεν τα καταφερνει εξισου καλα θελει 100% και παλι μετρια πραγματα επιοικως χαρακτηρισμος......θελει δουλεια η samsung στο τομεα αυτο....οχι μονο το μαυρο τελειο που οντως ειναι και τα υπολοιπα δεν βαριεσε.

 

Το μαμισιο πληκτρολογιο στο γραψιμο δεν μου αρεσε ιδιαιτερα,το συρσιμο στο ''space'' για εναλλαγη γλωσσας ειναι δυσχρηστο οπως επισης και για να μπω να βρω καταλληλο αριθμητικο συμβολο χανομαι μεχρι να το βρω:lol::p,επισης ο κερσορας εκει που τελειωνεις μια λεξη και αρχιζεις μια δευτερη παιζει σαν να χορευει σε λατιν ρυθμους( καλυτερο το μαμισιο πληκτρολογιο σε one x/xperia s)

 

Στα ευχαριστα δεν εχω παρατηρησει κιτρινιλες/κυμματισμους/επανεκκινησεις και ευχομαι να μην μου παρουσιαστουν διοτι εχω αυτο το φοβο αρκετα μπορω να πω:p( μου εκανε χθες μετα απο 1 μηνα χρηση επανεκκινηση κατα τη 3G πλοηγηση το xperia s,και τρομοκρατηθηκα και μετα απο αυτα που τραβηξα με το one x..........τι να πω):p:worry:

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το εβαλα να φορτιζει για πρωτη φορα,η μπαταρια του ειναι ενα κλιλ πανω σε σχεση με xperia s οπου με την ιδια χρηση μου κραταει περισσοτερο, με ενα 3ωρο χθες το απογευμα αρκετη χρηση(πλοηγηση στο ιντερνετ,αρκετα μηνυματα,μουσικη) με 100% φωτεινοτητα,με δεδομενα/bluetooth ανοιχτα συνεχεια, απο 80% σημερα το πρωι ηταν στο 18%,οταν το xperia s με την ιδια χρηση πεφτει κατω απο 10% απο νωρις το βραδυ.:)

 

Βεβαια αυτο που με χαλαει ειναι η ευκρινεια σε εξωτερικους χωρους και κατω απο τον ηλιο που δεν τα καταφερνει εξισου καλα θελει 100% και παλι μετρια πραγματα επιοικως χαρακτηρισμος......θελει δουλεια η samsung στο τομεα αυτο....οχι μονο το μαυρο τελειο που οντως ειναι και τα υπολοιπα δεν βαριεσε.

 

Το μαμισιο πληκτρολογιο στο γραψιμο δεν μου αρεσε ιδιαιτερα,το συρσιμο στο ''space'' για εναλλαγη γλωσσας ειναι δυσχρηστο οπως επισης και για να μπω να βρω καταλληλο αριθμητικο συμβολο χανομαι μεχρι να το βρω:lol::p,επισης ο κερσορας εκει που τελειωνεις μια λεξη και αρχιζεις μια δευτερη παιζει σαν να χορευει σε λατιν ρυθμους( καλυτερο το μαμισιο πληκτρολογιο σε one x/xperia s)

 

Στα ευχαριστα δεν εχω παρατηρησει κιτρινιλες/κυμματισμους/επανεκκινησεις και ευχομαι να μην μου παρουσιαστουν διοτι εχω αυτο το φοβο αρκετα μπορω να πω:p( μου εκανε χθες μετα απο 1 μηνα χρηση επανεκκινηση κατα τη 3G πλοηγηση το xperia s,και τρομοκρατηθηκα και μετα απο αυτα που τραβηξα με το one x..........τι να πω):p:worry:

 

Alex δε χάθηκε ο κόσμος με μια επανεκκίνηση..Το θέμα είναι αυτό σε στοκ ρομ να είναι η εξαίρεση και όχι ο κανόνας...Ακόμα και να έκανε συχνές επανεκκινήσεις όμως, το πιο πιθανό είναι να φταίει κάπου το software και να λυθεί με καινούργιο επίσημο firware..Αυτό που πρέπει να προβληματίσει είναι πρόβλημα στο hardware, πχ οθόνη ή οτιδήποτε που θα λυνόταν μόνο με αντικατάσταση..Θέλω να πω μην αγχωθείς ιδιαίτερα γιατί ακόμα και bug να είναι, θα λυθεί...;)

Link to comment
Share on other sites

το εξαρτημα για συνδεσει με τηλεωραση με hdmi ερχεται μαζι με την συσκευη η ειναι εξτρα ?
Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα και εγω το κινητο , και συντομα θα γραψω τις εντυπωσεις μου αναλυτικα . Και θα αναφερω τα θετικα και τα αρνητικα του.

Απλως ενα σχολιο θελω να κανω σε ολους αυτους , που το θεωρουν πλαστικουρα , την οθονη μετρια και χιλια δυο ολα . Σεβαστη η αποψη τους φυσικα ,αλλα τους διαψευδουν οι πωλησεις και οι κριτικες του Samsung galaxy s II , ναι του ΙΙ σωστα το εγραψα . Και το λεω αυτο γιατι το ΙΙΙ ειναι σιγουρα πιο αναβαθμισμενο και γενικα ενα κλικ πιο πανω σε ολους τους τομεις .Αν παλι θεωρου και το galaxy SII πλαστικουρα , την οθονη μετρια κ.α , τοτε οκ ουδεν σχολιο

Link to comment
Share on other sites

το εξαρτημα για συνδεσει με τηλεωραση με hdmi ερχεται μαζι με την συσκευη η ειναι εξτρα ?

 

εξτρα αλλα ειναι κοινο για galaxy sII, sIII, note. και καποιες αλλες συσκευες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το εξαρτημα για συνδεσει με τηλεωραση με hdmi ερχεται μαζι με την συσκευη η ειναι εξτρα ?

 

Οχι ειναι extra και το αγοραζεις εσυ,μονο σε Sony ερχονται με hdmi,εμενα δεν μου ηρθε στη συσκευασια

 

Στο πιο πανω φιλο δεν αμφιβαλλω καθολου οτι θα τα παει πολυ καλα το S3,τα οποια αρνητικα τα οποια τα λεω οχι γενικα και αοριστα,αλλα συγκεκριμενα με παραδειγματα σε καθημερινη χρηση και δουλευοντας παραλληλα και αλλο κινητο και ετσι βγαζω τα συμπερασματα μου απο αυτα που βλεπω με τα ματια μου ,και στη τελικη επειδη ειμαι κατοχος της συσκευης αυτης δεν σημαινει οτι δεν θα αναφερω αυτα που δεν μου αρεσουν,οπως και αυτα που αρεσουν που εχουν χιλιοειπωθει και απο εμενα προσωπικα........σε τελικη οταν αγοραζω τετοια συσκευη οπως και για αλλες ειμαι απαιτητικος.......και γενικα δεν χαιδευω τα αυτια καμιας εταιρεια η' συσκευης.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω και εγώ την γνώμη μου για τα υλικά κατασκευής. Με το S2 ήμουν υπερικανοποιημένος και δεν είχα κανένα πρόβλημα με την "πλαστικούρα". Στο S3 δεν μπορώ να πω το ίδιο. Αυτό το γλασέ με κάνει να νιώθω συνεχώς ότι θα μου γλιστρύσει και θα πέσει και το φοβάμαι λίγο. Άσχημο πάντως δεν το λες. Απλά ίσως λίγο αδιάφορο.

 

Στα άλλα μείον του για εμένα είναι το physical home button. Είναι λίγο δύσκολο να το πατήσεις στην αρχή αλλά νομίζω συνηθίζεται...

 

Νομίζω πως θα προτιμούσα να έχει on screen buttons και ειδικά το recents μιας και κάνει τόσο ωραία διαχείρηση των ανοιχτών εφαρμογών.

 

Η οθόνη παιδιά είναι super amoled, με τα καλά της και τα κακά της. Pixels δεν βλέπω πάντως.

 

Για το software της Sammy μόνο καλά έχω να πω. Είναι ΠΟΛΥ γρήγορο και με ωραίες λειτουργίες. Νομίζω πως όποιος βάλει AOSP/AOKP rom, καταστρέφει το κινητό.

 

Τα BenchMarks Μαλλον ειναι για φτύσιμο...

 

-Antutu

Galaxy S3: 6936

HTC OXE X: 10658

 

-Quadreant

GS3: 3980

ΗΟΧ: 4630

 

Δεν ξερω τι μου βγαζουν τα Benchmarks, παντος η συσκευη πετάει πραγματικά σε ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙ.

 

@galanakop σε 2 ωρες θα μπορω να σου πω με σιγουρια... εκ 1ης αποψης ολα ειναι ΟΚ

 

Με την πρώτη, χωρίς restart, μετά από 20 ώρες χρήσης και 100mb μνήμης ελεύθερα μόνο και ούτε ένα task kill.

 

AnTuTu : 11980

Quadrant : 5431

 

Και για αυτούς που παραπονιούνται για την μνήμη, το κινητό εδώ και 15 ώρες έχει μόνο 100mb ελεύθερα, αλλά όλα τρέχουν σφαίρα.

 

Προφανώς η ρύθμιση της samsung για καλό multitasking είναι να επιτρέπει στην μνήμη να χρησιμοποιείται και όχι να χαραμίζεται όπως στο HOX. Στην τελική, για αυτό το έχουμε το 1GB, για να το χρησιμοποιούμε, όχι για να έχουμε 500mb ελεύθερα και να χαιρόμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Οχι ειναι extra και το αγοραζεις εσυ,μονο σε Sony ερχονται με hdmi,εμενα δεν μου ηρθε στη συσκευασια

 

Στο πιο πανω φιλο δεν αμφιβαλλω καθολου οτι θα τα παει πολυ καλα το S3,τα οποια αρνητικα τα οποια τα λεω οχι γενικα και αοριστα,αλλα συγκεκριμενα με παραδειγματα σε καθημερινη χρηση και δουλευοντας παραλληλα και αλλο κινητο και ετσι βγαζω τα συμπερασματα μου απο αυτα που βλεπω με τα ματια μου ,και στη τελικη επειδη ειμαι κατοχος της συσκευης αυτης δεν σημαινει οτι δεν θα αναφερω αυτα που δεν μου αρεσουν,οπως και αυτα που αρεσουν που εχουν χιλιοειπωθει και απο εμενα προσωπικα........σε τελικη οταν αγοραζω τετοια συσκευη οπως και για αλλες ειμαι απαιτητικος.......και γενικα δεν χαιδευω τα αυτια καμιας εταιρεια η' συσκευης.

 

Αλεξ χαίρομαι οταν διαβάζω αμερόληπτες κριτικές .Να σου πω την αλήθεια στην αρχη με τοσο ενθουσιασμό που διέκρινα στο γράψιμο σου δεν μπορούσα να φανταστώ οτι θα μας έλεγες μια τοσο αντικειμενική άποψη .

Η αλήθεια ειναι οτι κανένα τηλέφωνο δεν ειναι τέλειο καπου θα υστερεί το ενα ενω θα υπερτερεί το αλλο ,τα βάζουμε λοιπον κάτω και αποφασίζουμε τι μας κάνει

Εγω θα ήθελα να μας πει σε σχέσει με το one x οως σου φαίνεται ,αν και γνωρίζω οτι δεν το ειχες(one x) αρκετό καιρό στη κατοχή σου .

Καλορίζικο και απο μενα ,και περιμένουμε και άλλες εντυπώσεις

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα, οσοι το εχετε παρει διπλα στην ωρα μεχει το νουμερο 1 ξερετε τι ειναι?

 

μου φαινεται αλλα χωρις να ειμαι σιγουρος ειναι το ποσες πολεις εχεις βαλει να δειχνει τον καιρο

Link to comment
Share on other sites

Αν τα πλαστικα του ειναι σαν του S2 με υπερκαλυπτει ποιοτικα αλλα απο οτι βλεπω οι αποψεις διιστανται.

 

Εμενα ενας πολυ σημαντικος παραγοντας ειναι η ορατοτητα κατω απο τον ηλιο.Απο οτι ειπε ο Alex δεν τα παει πολυ καλα σε αυτο τον τομεα.

Οποτε ερωτησεις:

 

@Alex

η ορατοτητα(κατω απο τον ηλιο) πως ειναι σε σχεση με το one x?

 

@jastonas

η ορατοτητα(κατω απο τον ηλιο) πως ειναι σε σχεση με το LG 2X?(μηπως και θυμασαι απο το λιγο που το ειχες...)

 

Να επισημανω πως δεν το κανω VS απλα ειναι ο μονος τροπος για να εχω μια ταξη μεγεθους για ενα χαρακτηριστικο της συσκευης

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορεί και το μπλε επιτέλους!!!

 

Πριν λίγο είδα ότι είχα email από το amazon.de και με ενημέρωσαν ότι εστάλη το δικό μου. Θα παραλάβω με UPS αύριο πρωί γράφει.

Ιδομενέας

iPhone 7 Black

iPad Air 2 Space Grey

Link to comment
Share on other sites

Αλεξ χαίρομαι οταν διαβάζω αμερόληπτες κριτικές .Να σου πω την αλήθεια στην αρχη με τοσο ενθουσιασμό που διέκρινα στο γράψιμο σου δεν μπορούσα να φανταστώ οτι θα μας έλεγες μια τοσο αντικειμενική άποψη .

Η αλήθεια ειναι οτι κανένα τηλέφωνο δεν ειναι τέλειο καπου θα υστερεί το ενα ενω θα υπερτερεί το αλλο ,τα βάζουμε λοιπον κάτω και αποφασίζουμε τι μας κάνει

Εγω θα ήθελα να μας πει σε σχέσει με το one x οως σου φαίνεται ,αν και γνωρίζω οτι δεν το ειχες(one x) αρκετό καιρό στη κατοχή σου .

Καλορίζικο και απο μενα ,και περιμένουμε και άλλες εντυπώσεις

 

Το S3 ειναι ανετο στο χερι,ελαφρυ και εχει ομορφο ντιζαιν σε λευκο μου αρεσει στανταρ,το παραπανω που εχει το One X που το ειχα περιπου 2 εβδομαδες μεχρι που το επεστρεψα, ειναι η αισθηση στο χερι οτι κραταω κατι πολυ ποιοτικο και στιβαρο,αρκετα προσεγμενο και λιγο πιο ομορφο απο αποψη ντιζαιν....

 

Δεν μου αρεσε η καμπουρα στη καμερα του,επισης δεν μου αρεσε το on/off που ειναι απο πανω και ειναι δυσχρηστο και αβολο,ποιοτητα οθονης στα ιδια απο αποψη ευκρινειας,ζωντανιας χρωματων με το S3 και σε εσωτερικο και εξωτερικο χωρο,το λευκο στο One X ειναι θερμο,και στο S3 ειναι ψυχρο

 

Το μεγαλο συν του S3 ειναι το on/off button που ειναι στα πλαγια και επισης το hardwere home button που ειναι η καλυτερη υλοποιηση απο τη Samsung σε android πλατφορμα πολυ βολικο,ανετο σε καθημερινη χρηση με εξυπηρετη παρα πολυ.

Η μπαταρια πρεπει να ελαφρα καλυτερη σε σχεση με το One X λογω τεχνολογιας οθονης,και μεγαλυτερης χωρητικοτητας μπαταριας

 

Αυτα ελπιζα να σε καλυψα:)

 

Στον φιλο πανω Αγγελο απαντησα για την οθονη.Χειροτερα και τα 2 σε σχεση με xperia s.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Οχι ειναι extra και το αγοραζεις εσυ,μονο σε Sony ερχονται με hdmi,εμενα δεν μου ηρθε στη συσκευασια

 

Στο πιο πανω φιλο δεν αμφιβαλλω καθολου οτι θα τα παει πολυ καλα το S3,τα οποια αρνητικα τα οποια τα λεω οχι γενικα και αοριστα,αλλα συγκεκριμενα με παραδειγματα σε καθημερινη χρηση και δουλευοντας παραλληλα και αλλο κινητο και ετσι βγαζω τα συμπερασματα μου απο αυτα που βλεπω με τα ματια μου ,και στη τελικη επειδη ειμαι κατοχος της συσκευης αυτης δεν σημαινει οτι δεν θα αναφερω αυτα που δεν μου αρεσουν,οπως και αυτα που αρεσουν που εχουν χιλιοειπωθει και απο εμενα προσωπικα........σε τελικη οταν αγοραζω τετοια συσκευη οπως και για αλλες ειμαι απαιτητικος.......και γενικα δεν χαιδευω τα αυτια καμιας εταιρεια η' συσκευης.

 

Alex αυτο που ουσιαστικα θελω να πω ειναι οτι στους κατοχους του πρωτου και του δευτερου galxay δεν θα του φανει πλαστικουρα το κινητο , γιατι εχουν συνηθισει ηδη απο τα 2 προηγουμενα (ΣΥμφωνω και εγω οτι η Samsung πρεπει να δουλεψει παραπανω το design).

Τωρα οσο αφορα την οθονη , θεωρουσα τις οθονες και του Ι και του ΙΙ τις κορυφαιες στη αγορα (οχι ΑΠΟ τις κορυφαιες , ΟΙ κορυφαιες). και του galaxy s III ειναι κατα τη γνωμη μου ενα click πανω . Τωρα δεν ξερω πως ηταν η οθονη του xperia s , αλλα παλι οι κατοχοι τοθ Ι και του ΙΙ θα ενθοθσιαστουν

 

 

Και για αυτούς που παραπονιούνται για την μνήμη, το κινητό εδώ και 15 ώρες έχει μόνο 100mb ελεύθερα, αλλά όλα τρέχουν σφαίρα.

 

Προφανώς η ρύθμιση της samsung για καλό multitasking είναι να επιτρέπει στην μνήμη να χρησιμοποιείται και όχι να χαραμίζεται όπως στο HOX. Στην τελική, για αυτό το έχουμε το 1GB, για να το χρησιμοποιούμε, όχι για να έχουμε 500mb ελεύθερα και να χαιρόμαστε.

 

ΣΩΣΤΟΣ!!!!!!

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Το ξαναλεω για τελευταια φορα για να μη γινομαι κουραστικος......

Η ευκρινεια,ζωντανια,αντιθεση της οθονη του S3 σε εσωτερικους χωρους ειναι πολυ καλη,αλλα λιγο καλυτερη ειναι του xperia s

Σε εξωτερικο χωρο και κατω απο ηλιο θελει 100% φωτεινοτητα το S3 και ειναι ελαφρος χειροτερα απο xperia s με 50%

Τα συμπερασματα ειναι περιττα,το τονιζω αυτο που με ενοχλει ειναι σε εξωτερικο χωρο,θελει βελτιωση στο τομεα αυτο

Το μεγαλο μειον του xperia s ειναι η ιδιαιτερα ενεργοβορα οθονη του.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Προς κατόχους,με το ένα χέρι το δουλεύει εύκολα κανείς?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Προς κατόχους,με το ένα χέρι το δουλεύει εύκολα κανείς?

 

Ανετα οπως το One X που εχεις πιασει,εκτος αν δεν σου βολευει το συγκεκριμενο μεγεθος:)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορεί και το μπλε επιτέλους!!!

 

Πριν λίγο είδα ότι είχα email από το amazon.de και με ενημέρωσαν ότι εστάλη το δικό μου. Θα παραλάβω με UPS αύριο πρωί γράφει.

 

Πότε το έκανες παραγγελεια?

Εγώ από τις 14 Μαΐου στο Γερμανικό Amazon και ακόμα τίποτα.

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση προς τους κατοχους υπαρχει τροπος για music conrtol on lock screen που υποτιθετε στο παγωτο ειναι δεδομενο,με το μαμισιο player και οχι με τριτο πχ Player Pro διοτι δεν εχω βρει τροπο να το ρυθμισω αν γινεται:p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωση απο βολτα στον Πειραια

Πλαισιο θα μπει στην αποθηκη 15/6 και θα διατηθετε απο 16/6

Γερμανος θα εχει δυο κομματια την Παρασκευη 8/6/1

Multirama κανονικη διαθεση η Παρασκευη 8/6 η Δευτερα 11/6, εχουν φερει και θηκες σιλικονης , διαφανες και μαυρες

Public Παρασκευη 8/6/12

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Λυστε μου μια απορια ρε παιδια για να φορτιση 100% ποση ωρα θελει;;;

Γιατι το GS2 που ειχα μεχρι εχθες εκανε 3ωρες και 15λεπτα με μπαταρια 1650mAh.

Αυτο το κτηνος που εχει 2100mAh ποσο θα κανει 4ωρες λεω εγω τωρα.

Edited by Rospy7
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση προς τους κατοχους υπαρχει τροπος για music conrtol on lock screen που υποτιθετε στο παγωτο ειναι δεδομενο,με το μαμισιο player και οχι με τριτο πχ Player Pro διοτι δεν εχω βρει τροπο να το ρυθμισω αν γινεται:p

 

Στην lock screen έχεις την δυνατότητα να "κατεβάσεις" το notification και έχεις music control από εκεί.

Θέλει δηλαδή ένα swype παραπάνω.

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωση απο βολτα στον Πειραια

Πλαισιο θα μπει στην αποθηκη 15/6 και θα διατηθετε απο 16/6

Γερμανος θα εχει δυο κομματια την Παρασκευη 8/6/1

Multirama κανονικη διαθεση η Παρασκευη 8/6 η Δευτερα 11/6, εχουν φερει και θηκες σιλικονης , διαφανες και μαυρες

Public Παρασκευη 8/6/12

Ξέρουμε αν κάποιο από αυτά τα μαγαζιά κάνει άτοκες δόσεις; (οι καιροί γαρ δύσκολοι...).

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...