Jump to content

[Προς κυκλοφορία] Samsung Galaxy S III


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν υπάρχει περιπτώσει κανένα drop test να με επηρεάσει ώστε να αγοράσω ή να απορρίψω μια συσκευή .

Ισως να με κάνουν να προστατέψω περισσότερο το τηλέφωνο με κάποια θήκη αλλα και παλι δεν νομίζω ,μου αρέσει να το έχω οπως το αγόρασα ,

 

+1 και απο εμένα...Αν και τωρα τελευτέα προσανατολίζομαι για μια ασφαλεια που τα περιλαμβανει ολα αυτά...

Όπως και να έχει μόνο ο ανθρωπος δεν φτιάχνεται...Σίδερα και κινητά αγοράζονται ξανά...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν ξερω αν εχει αναφερθει αλλα το εβαλε στο site του και το you.gr στα 637 το λευκο και 649 το μπλε...

φανταζομαι θα ειναι ελληνικα και οχι εισαγωγης

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Όπως και να έχει μόνο ο ανθρωπος δεν φτιάχνεται...Σίδερα και κινητά αγοράζονται ξανά...

Προς το παρών.

 

Εγώ ήθελα να ρωτήσω κάτι άλλο? Με την κάρτα sim όσοι το έχετε τι κάνατε? Αγοράσατε ειδική? Κόψατε αυτή που είχατε? Τι ακριβώς γίνεται με αυτό το θέμα?

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρών.

 

Εγώ ήθελα να ρωτήσω κάτι άλλο? Με την κάρτα sim όσοι το έχετε τι κάνατε? Αγοράσατε ειδική? Κόψατε αυτή που είχατε? Τι ακριβώς γίνεται με αυτό το θέμα?

 

εγω την αλλαξα λογο του iphone με 5 ευρω αλλα αν πιανουν τα χερια σου με ενα νυχοκοπτη μπορεις να το κανεις και μονος σου..υπαρχουν αρκετα βιντεο στο youtube

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν έχει κάποιος καμιά πληροφόρηση ( εκ των έσω :ninja:) υπάρχει καμιά περίπτωση να έχουν στοκ τα δικά μας καταστήματα από αύριο; ( Πλαισιο, Γερμανος κτλ )
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να δώσω συγχαρητήρια στο amazon.de. Είχα κάνει παραγγελία το σάββατο και έγραφε αποστολή την δευτερα και 5 με 7 μέρες μεταφορικά.σήμερα που μπήκα στον λογαριασμό έγραφε αποστολή την τετάρτη. Τους στέλνω πριν 2 ώρες email για να παραπονεθώ και μου απάντησαν τώρα οτι το κινητό έφυγε με UPS και θα το έχω αύριο. Τοσο γρήγορα να έρθει μου φαίνεται δύσκολο, αλλά και μεθαύριο να το έχω μια χαρά είναι.
Link to comment
Share on other sites

Υποθετικά είναι όλα αυτά μη μασάτε :-P
Yποθετικα δεν τα λες!!!Παντα υπαρχει ο κινδυνος πτωσης και μαλιστα αν αναλογιστουμε δυο βασικα σημεια που μεγαλωνουν τον κινδυνο πτωσης της συγκεκριμενης συσκευης ελατωνεται κατα πολυ το υποθετικο σεναριο και παμε στην πραγματικοτητα 1.το οτι λογω των υλικων που ειναι κατασκευασμενο το εξωτερικτο σωμα της συσκευης,αυτη γλυστραει σχετικα ευκολα.2.λογω μεγεθους,οταν θα χειριζεται καποιος την συσκευη με το ενα χερι,θα υφισταται χαλαρωμα στο συνολικο κρατημα και σφιξιμο,το οποιο μαλιστα και σε συνδιασμο με τον πιο πανω λογο ειναι ενα κι ενα για πεσιμο.Μεγαλη προσοχη λοιπον γιατι αν οντως ισχυουν και κατι τιμες για την οθονη που ειδαμε προσφατα,θα πεσει μεγαλη πικρα. Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε στα ελληνικά καταστήματα πότε θα έρθει;
Crazy? I was crazy once. They locked me in a room. A circular room and told me to find a corner. I lived there. I died there. Died? I died once. They put me in a deep dark whole, with worms. Worms? I hate worms, worms make me crazy. A worm tickled my nose. That drove me crazy. Crazy? I was crazy once...
Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε στα ελληνικά καταστήματα πότε θα έρθει;

Γερμανος,πλαισιο στον Πειραια μου ειπαν εντος της εβδομαδος , και το public Παρασκευη 8/6/12

Link to comment
Share on other sites

Γερμανος,πλαισιο στον Πειραια μου ειπαν εντος της εβδομαδος , και το public Παρασκευη 8/6/12

 

Ως το τέλος της εβδομάδας λένε θα είναι στα καταστήματα

 

σε μουλτιραμα και πλαισιο στο mall ειπανε μεχρι της 15 θα το εχουν

 

Ευχαριστώ παιδιά. Μάλλον μόνο το λευκό ε;

Link to comment
Share on other sites

για να αρχισουμε το πειραγμα , απο ροοτ τι εχει το μαγαζι?

 

Ο Chainfire έκανε τα μαγικα του πάλι. Έχει γίνει ροοτ (πριν καν κυκλοφορήσει) και είναι διαθέσιμη και η CWM. Από ρομ προς το παρόν είναι μόνο η Omega και από kernel το Titanium. Τώρα δεν ξέρω με το counter τι γινεται και αν έχει βρεθεί τρόπος να μηδενιστεί για λόγους εγγυησης.

Link to comment
Share on other sites

 

Για μένα λάθος της samsung που δεν έβγαλε το s3 με 2gb ram για ολες τις χωρες ευρωπαϊκές και μη .

Εκτός και αν εχει σκοπό να το κάνει αργότερα ,το οποίο θα ειναι .............

 

και μια ερώτηση: στην αμερικη γιατι παει με 2 gb ? ειναι ποιο αυξημένες οι απαιτήσεις τους σε ram ?

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

 

Όμως με επεξεργαστη S4. Προφανώς έβαλε 2gb ram όχι γιατι την χρειάζεται αλλα για να χτυπήσει το One X που έχει τον ίδιο επεξεργαστη στην αγορα της Αμερικής.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλά στο plaisio τα έχουν παίξει εντελώς!!! 669 το λευκό και με χάρτες, λίγο ακριβό δεν είναι; :wacko:http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones.htm?Manufacturer=Samsung&CAM_RESOLUTION=8.0%20Mp

 

Στην Ελλάδα σε αυτού του τύπου μαγαζιά δεν θα το βρεις σε καλύτερη τιμή...Αλλού μπορεί!!!

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Καλά στο plaisio τα έχουν παίξει εντελώς!!! 669 το λευκό και με χάρτες, λίγο ακριβό δεν είναι; :wacko:http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones.htm?Manufacturer=Samsung&CAM_RESOLUTION=8.0%20Mp

συγνωμη ρε παιδια αλλα την δεδομενη χρονικη στιγμη μπορουμε να το βρουμε αρκετα πιο φθηνο?δεν νομιζω....ολοι στα 650 το γυρω φερνουνε

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη ρε παιδια αλλα την δεδομενη χρονικη στιγμη μπορουμε να το βρουμε αρκετα πιο φθηνο?δεν νομιζω....ολοι στα 650 το γυρω φερνουνε

 

610 απο το amazon.de ΜΑΖΙ με τα μεταφορικα :)

Link to comment
Share on other sites

610 απο το amazon.de ΜΑΖΙ με τα μεταφορικα :)

 

εννοω σε ελληνικο καταστημα....γιατι οτι και να λεμε σε μια τοσο ακριβη συσκευη με πιθανα προβληματα που δεν εχουν ακομη εμφανιστει(και ευχομαι φυσικα να μην εμφανιστουν) δεν θα ηταν καλυτερα μια αμεσοτητα με το καταστημα που το αγορασες?

Link to comment
Share on other sites

μου εστειλαν μηνυμα και μου λενε οτι θα σταλει 18-20 του μηνος...............λετε να αργησει τοσο πολυ??
Link to comment
Share on other sites

610 απο το amazon.de ΜΑΖΙ με τα μεταφορικα :)

Προτιμω να σκασω 650 σε Ελληνικο καταστημα παρα στους Γερμανους 610 , δε θα σωθω με 40-50 ευρω διαφορα.

Link to comment
Share on other sites

Προτιμω να σκασω 650 σε Ελληνικο καταστημα παρα στους Γερμανους 610 , δε θα σωθω με 40-50 ευρω διαφορα.

 

Αυτό έκανα εγώ και έρχεται πολύ σύντομα..:lol:

Link to comment
Share on other sites

 

Μαλιστα αυτα ειναι.....

Σαφως πιο ομορφο απο το λευκο αλλα και απο το προηγουμενο μπλε.

Αν τελικα ειναι αυτο το χρωμα του σχεδον θα ειμαι ευγνωμων στην Samsung που καθυστερησε το μπλε.....

Με κλειστα ματια Γκρι λοιπον ακομα και αν το λενε Metallic Blue......

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...