Jump to content

[Επίσημο] HTC One S


kollatos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια εχετε παρει και αλλοι την αναβαθμιση ?

εγω με s4 τιποτα ακομα και ουτε new googleplay.

 

εγώ αναβάθμιση όχι, άλλα new google play ναι!

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχετε παρει και αλλοι την αναβαθμιση ?

εγω με s4 τιποτα ακομα και ουτε new googleplay.

 

Εγώ είμαι με 4.1.1 αλλά new playstore δεν έχω δει ακόμη....μήπως πρέπει να κάνουμε καμία ενεργεια εμείς ή θα μας έρθει αυτόματα;

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Τι έκδοση είναι το καινούριο playstore; Εγώ εχω 3.10.14

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Τι έκδοση είναι το καινούριο playstore; Εγώ εχω 3.10.14

 

Η τελευταία έκδοση είναι: 4.0.27.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

κανατε κατι συγκεκριμενο και πηρατε το καινουριο Playstore? γιατι εγω με s4, μετα την αναβαθμιση δεν πηρα τιποτα. ακομα με την 3.10.
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ SONY ΚΑΙ SAMSUNG.
Link to comment
Share on other sites

κανατε κατι συγκεκριμενο και πηρατε το καινουριο Playstore? γιατι εγω με s4, μετα την αναβαθμιση δεν πηρα τιποτα. ακομα με την 3.10.

 

Από ότι κατάλαβα μόνο του θα έρθει.Εμένα μόνο του μου ήρθε χτες στο tab και το περιμένω στο one πλέον...Μπορώ να πω ότι περισσότερο μου άρεσε πριν....

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση πηρα το one s αλλα το ηχειο πισω δεν φαινεται και ιδιαιτερα δυνατο σε σχεση με το S3 μπορω να το διορθωσω? χωρις app ομως. Edited by kavletzos
Galaxy Note 3 + Moto 360 - HTC One S - iPhone 4 32GB (μας άφησε νωρίς θύμα ρακομελου-> αναστήθηκε w00t?)
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση πηρα το one s αλλα το ηχειο πισω δεν φαινεται και ιδιαιτερα δυνατο σε σχεση με το S3 μπορω να το διορθωσω? χωρις app ομως.

 

Υπάρχει μια εφαρμογή αλλά δεν την συνιστώ,εγώ το βρίσκω ικανοποιητικό το ηχείο,σαν του s3 βέβαια δεν είναι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτήσω κατι.. Εχω το htc one s και θέλω να ρωτήσω αν κάποιος έχει δοκιμάσει να συνδέσει στο usb host εκτός απο usb memory flash και usb to ethernet (να συνδέεται το κινητάκι σε ethernet δίκτυο!!!!) ή ακόμα και usb to serial (να συνσέεται σε σειριακή θύρα 9pin!!). To έχει δοκιμάσει κανείς;;;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μια εφαρμογή αλλά δεν την συνιστώ,εγώ το βρίσκω ικανοποιητικό το ηχείο,σαν του s3 βέβαια δεν είναι.

 

απλα μου φαινεται πολυ χαμηλο.

Galaxy Note 3 + Moto 360 - HTC One S - iPhone 4 32GB (μας άφησε νωρίς θύμα ρακομελου-> αναστήθηκε w00t?)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτήσω κατι.. Εχω το htc one s και θέλω να ρωτήσω αν κάποιος έχει δοκιμάσει να συνδέσει στο usb host εκτός απο usb memory flash και usb to ethernet (να συνδέεται το κινητάκι σε ethernet δίκτυο!!!!) ή ακόμα και usb to serial (να συνσέεται σε σειριακή θύρα 9pin!!). To έχει δοκιμάσει κανείς;;;

 

Το ethernet το δοκίμασα εγώ σε One X και X+ και δυστυχώς απλά δεν παίζει. Θεωρώ ότι ούτε και στο S θα παίξει μιας και είμαι απολύτως σίγουρος ότι δεν έχει βάλει η htc τέτοιες δυνατότητες στον kernel.

Αν θέλεις τη γνώμη μου πάρε ένα nexus 7 (όπως έκανα κι εγώ) και θα παίζουν αυτά που θέλεις απροβλημάτιστα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω βγάλει ακόμη άκρη με την ενημέρωση του καιρού....Δεν μπορεί να αναγνωρίσει την τοποθεσία μου!!Έκανα από ρυθμίσεις-τοποθεσια-επανεγκατασταση και τίποτα....

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το κινητό μου δεν έχει ελληνικά γίνεται να βάλω ? επίσης έχει Τ9 στα ελληνικά ? και τέλος το GPS στο FB πως ενεργοποιείτε ?

πείτε μου και κανα 2 βασικές εφαρμογές που πρεπει να εχω στο κινητό μου

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολο να μην είναι προσβλητικός κανείς ώρες ώρες... Ο κόσμος πλέον ΔΕΝ ξέρει να διαβάζει και ΔΕΝ ξέρει να κάνει τον ελάχιστο κόπο προτού ρωτήσει για τρισχιλιοστή φορά τα ίδια και τα ίδια και τα ίδια πράγματα.

 

:blink::mad::angry::dash:

:cool:
Link to comment
Share on other sites

παιδιά το κινητό μου δεν έχει ελληνικά γίνεται να βάλω ? επίσης έχει Τ9 στα ελληνικά ? και τέλος το GPS στο FB πως ενεργοποιείτε ?

πείτε μου και κανα 2 βασικές εφαρμογές που πρεπει να εχω στο κινητό μου

 

Κατέβασε το morelocale από το Google

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ταξιδιώτης για Τ9 ειναι αυτό και ελληνικά ?

τα ελληνικά τα έβαλα ωραια αλλά το Τ9 πως ενεργοποιείτε

Edited by thomas_tomk
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτήσω κάτι; Εχω το htc one s και εχω παρει αντάπτορα micro usb για να συνδεσω μια μνήμη flash.Οταν το συνδεω δεν μου την αναγνωρίζει..... γιατι; Exω περασει την JB κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

ταξιδιώτης για Τ9 ειναι αυτό και ελληνικά ?

τα ελληνικά τα έβαλα ωραια αλλά το Τ9 πως ενεργοποιείτε

 

Στις ρυθμίσεις πληκτρολογίου είναι

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτήσω κάτι; Εχω το htc one s και εχω παρει αντάπτορα micro usb για να συνδεσω μια μνήμη flash.Οταν το συνδεω δεν μου την αναγνωρίζει..... γιατι; Exω περασει την JB κανονικά.

 

USB stick προσπαθείς να συνδέσεις? Αν ναι, σιγουρέψου οτι το file system του είναι FAT και όχι NTFS.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτήσω κάτι; Εχω το htc one s και εχω παρει αντάπτορα micro usb για να συνδεσω μια μνήμη flash.Οταν το συνδεω δεν μου την αναγνωρίζει..... γιατι; Exω περασει την JB κανονικά.

 

USB stick προσπαθείς να συνδέσεις? Αν ναι, σιγουρέψου οτι το file system του είναι FAT και όχι NTFS.

 

Ούτε εμένα μου δούλεψε όταν το είχα δοκιμάσει ενώ στα X,X+ παίζει κανονικά..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα μου δούλεψε όταν το είχα δοκιμάσει ενώ στα X,X+ παίζει κανονικά..

 

Εγώ έχω custom ROM οπότε μπορεί να το έχει φτιάξει ο developer. Πάντως δουλεύουν κανονικά και USB stick αλλά και ποντίκι.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω custom ROM οπότε μπορεί να το έχει φτιάξει ο developer. Πάντως δουλεύουν κανονικά και USB stick αλλά και ποντίκι.

 

Ναι σε custom λογικό είναι να το έχουν φτιάξει.. Εγώ μιλούσα για stock rom & kernel..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ξανα ρωτάω καθώς δεν εχω βρεί την επιλογή για ενεργοποίηση του T9.

 

Ρυθμίσεις - Γλώσσα και πληκτρολόγιο - HTC Sense Input - Σύνθετες - Πρόβλεψη λέξεων

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...