Jump to content

HTC One X / X+


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα διαφωνήσω εδώ, δεν υπάρχει περίπτωση αν η συσκευή βγάλει κάποιο hardware error να μην περάσει από εγγύηση, δηλαδή αν καεί το ηχείο του θα μας πουν ότι φταίει το root? Πιστεύω πως όχι. Βέβαια το θέμα παίρνει πολύ συζήτηση και καλό θα είναι κάποια στιγμή η htc (όπως και οι υπόλοιποι κατασκευαστές) να καθορίσουν τι καλύπτεται από εγγύηση σε περίπτωση hboot unlock και τι όχι.

 

Εδώ δεν απαντάνε σε πιο απλά θέματα. H επίσημη πολιτική/εγγύηση της HTC για θέμα (καμένου/κολλημένου pixel, κιτρινίλες….) ποιά είναι?

Υπάρχει περίπτωση να αγοράσεις το ONE X και να μη στο αντικαταστήσουν επειδή έχει ενα καμένο pixel? Χθες μίλησα σε chat με κάποιον εκπρόσωπό τους και όταν τον ρώτησα τα παραπάνω μου είπε να πάρω τηλέφωνο. Γιατί άραγε?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε όλα τα forum γίνονται οι ίδιες ακριβώς συζητήσεις για όλες τις συσκευές και για τα ίδια προβλήματα. Οταν βγήκε το galaxy S2 περίπου τα ίδια συζητάγαμε, πέρασαν 3-4 μήνες ώσπου να στρώσει. Το έδωσα και πήρα το Sony Xperia S. Τα ίδια συζητάμε και εκεί, για κιτρινίλες κτλ. Το έδωσα γιατί δεν με βόλευε η οθόνη (μεγάλη ανάλυση ==> μικρά γράμματα) δηλαδή δεν έβλεπα καλά.

Τώρα πήρα το ONE X. Εχει το σχήμα που θέλω ,ήτοι μπορώ να το κρατώ με το ένα χέρι και να αγγίζω όλη την οθόνη. Τα γράμματα είναι μεγάλα, ενώ λόγω οθόνης ,σε όλες σχεδόν τις εφαρμογές δεν υπάρχει αναδίπλωση οθόνης.

Η μόνη μου ένσταση ήταν (ίσως είναι) ,γενικώς με την HTC , δεν πετύχαινε απόδοση κάμερας ικανοποιητική. Μας υποσχέθηκε νεες δυνατότητες στην κάμερα. Εγώ τουλάχιστον αυτό περιμένω να δω.

AnTuTu:ΟΝΕ Χ έπιασε 11.367 !!! όταν με το Sony Xperia S έπιασα κάπου 6.600 και με root Galaxy S2 γύρω στα 5.900.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπική μου εκτίμηση είναι ότι όλα αυτα τα lug προέρχονται εξ αιτίας των τεράστιων αναλύσεων που έχουν οι οθόνες. Σε μικρότερο βαθμό παρατηρήθηκαν και στις συσκευές της Samsung όπως το GN και ΝΟΤΕ. Επίσης το ics δείχνει ότι ακόμα χρειάζεται βελτιώσεις.

Δεν είμαι ειδικός αλλα παρατηρώ κάποια πράγματα που με κάνουν να πιστεύω όσα προανέφερα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Παιδια οσοι το πηρατε με τη ice cream εχει music control on lock screen η κατεβαζω απο market αντιστοιχο player και αν ναι ποιο,παντως μπορω να πω οτι ειναι το πρωτο htc που μου αρεσει πραγματικα ειδικα στο λευκο,και ισως ειναι το πρωτο μου htc κινητο που αποκτησω:)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν γραφω πολυ συχνα την γνωμη μου..λεω ομως να την πω για το x..εχουν περασει απο τα χερια μου ολα μα ολα τα high end android.και σχεδον ολα ροοτ κτλπ.εδωσα προχθες το galaxy nexus που ειχα απο τις γιορτες και πηρα το χ.τωρα εχω το χ και το galaxy note πληροφοριακα.σαν σχημα και σαν εμφανιση η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγοτερο σοβαρο αλλα πιο μοντερνο απο nexus.τεσπα μια χαρα τηλεφωνο ειναι ιδια κατηγοριας με τα αλλα καλα android αλλλα μην περιμενετε καμμια διαφορα λογω 4 πυρηνων.μονο ισως σε καποιο hardcore game που εγω δεν παιζω.ενω ειχα htc πολλα(αλλα δεν κρυβω την αδυναμια μου στα samsung),πχ το τελευταιο htc ηταν το evo 3d ,παντα με χαλαγε κατι στο sense.παντα μου φαινοταν παιδικο.(ξερετε τωρα βγαινει ενα εικονακι κανει μια κολωτουμπα και βγαινει και ενα συννεφο απο επανω κλπ κλπ).το εβγαλα λοιπον εβαλα nova kai widget locker και εστρωσε.πανε και τα lag πανε και οι καθυστερησεις.και πιο χρηστικο(για εμενα τουλαχιστον).αυτη ειναι η συμβουλη μου ;)η οθονη παντως ειναι μεγαλη αναβαθμιση για htc.και επειδη η εικονα ειναι η δουλεια μου,βλεπω την τεραστεια διαφορα με τις παλιες.και οχι βεβαια στην αναλυση αλλα contrast γωνιες θεασης και χρωματα.οι παλιες htc οθονες ηταν λογος να μην αγορασεις htc.αυτα..
Link to comment
Share on other sites

Δεν γραφω πολυ συχνα την γνωμη μου..λεω ομως να την πω για το x..εχουν περασει απο τα χερια μου ολα μα ολα τα high end android.και σχεδον ολα ροοτ κτλπ.εδωσα προχθες το galaxy nexus που ειχα απο τις γιορτες και πηρα το χ.τωρα εχω το χ και το galaxy note πληροφοριακα.σαν σχημα και σαν εμφανιση η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγοτερο σοβαρο αλλα πιο μοντερνο απο nexus.τεσπα μια χαρα τηλεφωνο ειναι ιδια κατηγοριας με τα αλλα καλα android αλλλα μην περιμενετε καμμια διαφορα λογω 4 πυρηνων.μονο ισως σε καποιο hardcore game που εγω δεν παιζω.ενω ειχα htc πολλα(αλλα δεν κρυβω την αδυναμια μου στα samsung),πχ το τελευταιο htc ηταν το evo 3d ,παντα με χαλαγε κατι στο sense.παντα μου φαινοταν παιδικο.(ξερετε τωρα βγαινει ενα εικονακι κανει μια κολωτουμπα και βγαινει και ενα συννεφο απο επανω κλπ κλπ).το εβγαλα λοιπον εβαλα nova kai widget locker και εστρωσε.πανε και τα lag πανε και οι καθυστερησεις.και πιο χρηστικο(για εμενα τουλαχιστον).αυτη ειναι η συμβουλη μου ;)η οθονη παντως ειναι μεγαλη αναβαθμιση για htc.και επειδη η εικονα ειναι η δουλεια μου,βλεπω την τεραστεια διαφορα με τις παλιες.και οχι βεβαια στην αναλυση αλλα contrast γωνιες θεασης και χρωματα.οι παλιες htc οθονες ηταν λογος να μην αγορασεις htc.αυτα..

 

Εννοείς ότι το Χ έστρωσε με το Nova?

Κι εμένα με χαλάει το sense γιατι περιέχει πολυ άχρηστη πληροφορία, χρειάζεται να μετακινήσαι απο την μια οθόνη στην άλλη ενώ μπορείς σε μια οθόνη να έχεις όλα όσα χρειάζεσαι πχ για την δουλειά σου, σε μια άλλη όλα για την διασκέδαση κλπ.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς ότι το Χ έστρωσε με το Nova?

Κι εμένα με χαλάει το sense γιατι περιέχει πολυ άχρηστη πληροφορία, χρειάζεται να μετακινήσαι απο την μια οθόνη στην άλλη ενώ μπορείς σε μια οθόνη να έχεις όλα όσα χρειάζεσαι πχ για την δουλειά σου, σε μια άλλη όλα για την διασκέδαση κλπ.

 

για τα δικα μου γουστα εγινε οπως ειπα πιο χρηστικο χωρις τα καραγκιοζιλικια..και πιο smooth σε ολα..

Link to comment
Share on other sites

Τότε παίρνεις ένα GN με stock ICS και κάνεις την δουλειά σου. Εγώ βρίσκω τα "καραγκιοζιλίκια" πιο εύχρηστα από το μαμά ICS και πιο λειτουργικό το κινητό. Ο λόγος που παίρνεις HTC είναι και το Sense σε μεγάλο βαθμό.
Link to comment
Share on other sites

Τότε παίρνεις ένα GN με stock ICS και κάνεις την δουλειά σου. Εγώ βρίσκω τα "καραγκιοζιλίκια" πιο εύχρηστα από το μαμά ICS και πιο λειτουργικό το κινητό. Ο λόγος που παίρνεις HTC είναι και το Sense σε μεγάλο βαθμό.

 

Συμφωνώ κι επαυξάνω.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς. Το sense είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί και ένας πολύ σοβαρός λόγος να πάρει κάποιος HTC.

 

Για μένα είναι ο μόνο λόγος για να πάρει κάποιος htc... Ακούω/Διαβάζω πολλούς που πάνε και παίρνουν htc συσκευές και βάζουν aosp/aokp roms, έλεος ρε παιδιά αν δεν θέλετε Sense, δόξα το Θεό, υπάρχουν ένα κάρο συσκευές να διαλέξετε...

 

Μολις εφτασε :)

Φίλε μου τι λέει η θηκούλα? Μπορείς να τη βγάλεις μερικές φώτο σκέτη και φορεμένη στη συσκευή?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι και εγώ να αποκτήσω το κινητό αλλά με ενδιαφέρει αρκετά η αντοχή της μπαταρίας...Με μία μέτρια χρήρη(ίντερνετ, μηνύματα,φωτογραφίες , μουσική αλλά χωρίς παιχνίδια) πόσο σας κρατάει?Και κάτι επιπλέον πριν τη 1η φόρτιση αφήσατε τη μπαταρία να πέσει ?

 

Με μέτρια χρήση, κρατάει πάνω από 24 ώρες.

Βασίλης

 

Panasonic G600, Samsung N100, Ericsson T65, Siemens SL10, SE T610, SE K700, SE K750, SE W850, Samsung U600, SE T650, SE G900, SE Vivaz, HTC Desire HD, HTC One X, HTC One (M7), HTC One (M8), Nexus 5x, Google Pixel XL, OnePlus 7T Pro, Samsung Galaxy S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Για μένα είναι ο μόνο λόγος για να πάρει κάποιος htc... Ακούω/Διαβάζω πολλούς που πάνε και παίρνουν htc συσκευές και βάζουν aosp/aokp roms, έλεος ρε παιδιά αν δεν θέλετε Sense, δόξα το Θεό, υπάρχουν ένα κάρο συσκευές να διαλέξετε...

 

 

Φίλε μου τι λέει η θηκούλα? Μπορείς να τη βγάλεις μερικές φώτο σκέτη και φορεμένη στη συσκευή?

 

 

Το υλικο της ειναι μαλακο πλαστικο.Καλη ειναι για να αποφευγεις γρατζουνιες στο πισω μερος του κινητου.Μονο στην καρτα sim δεν εχεις προσβαση φορωντας την.

 

 

Συγνωμη για την ποιοτητα στις φωτο,αλλα ειναι απο το ταπεινο iphone 2g!

................................

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Έχει σημασία και το τι είναι πιο πρακτικό. Δεν αγοράζεις μία συσκευή μόνο για το sense. Μπορεί να σου αρέσουν άλλα πράγματα.

 

Όπως βλέπετε στο συνημμένο δεν χρειάζεται να σπαταλω μια οθόνη μόνο για ημερολόγιο. Έχω σ αυτή που βλέπετε το ημερολόγιο, το widget του Todo, σελιδοδείκτες για τον φάκελο με τα αρχεία της δουλειάς μου, τον κατάλογο με τα προιοντα μας, τις εφαρμογές που χρησιμοποιω συνεχώς για την δουλειά μου όπως επεξεργασία φωτο, αρχείων office κλπ.

Δηλαδή με μια ματιά έχω τα πάντα.

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα και εγω.Σιγουρα είναι μια μεγάλη αναβάθμιση για την htc στο θέμα οθόνης,κάμερας και γενικότερης αίσθησης που δίνει η συσκευη..Πιο βολικό στο κρατημα και στον χειρισμό απο το Xperia s παρόλο το μέγεθος.Απο εκεί και πέρα όμως ,και χωρίς να επεκταθώ στα εσωτερικά του ,για τα οποία σίγουρα τα οποία μικροπροβλήματα θα λυθούν με τον καιρο,θα σταθώ σε δυο θεματα που με την πρώτη ματιά δεν μου άρεσαν:

Θεωρώ τουλάχιστον απαραδεκτο το ποσο απροστατευτη ειναι η καμερα στις γρατζουνιες.Δεν μπορω να καταλαβω με ποιο σκεπτικο, σε μια συσκευη που διαφημιζουν και για την καμερα του ,την αφηνουν στη τυχη της.Τι να πω.

Το άλλο ,που οχι οτι δεν μου αρεσε η δεν είναι πολυ καλή ,αλλα περιμενα κατι περισσότερο (σύμφωνα και με διάφορα reviews) είναι η οθόνη.

Δεν μπορω να πω ότι όταν ανοιξε η οθόνη του με άφησε άφωνο όπως του iPhone 4, του Xperia s η του s2 πέρσι.Μπορει αρκετοί να διαφωνούν αλλα περίμενα κάτι παραπανω στο θέμα οθόνη απο μια συσκευη που πολυ σύντομα θα βρει απέναντι της το s3 .Αυτα απο μένα προς το παρών και καλησπέρα σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Το υλικο της ειναι μαλακο πλαστικο.Καλη ειναι για να αποφευγεις γρατζουνιες στο πισω μερος του κινητου.Μονο στην καρτα sim δεν εχεις προσβαση φορωντας την.

 

 

Συγνωμη για την ποιοτητα στις φωτο,αλλα ειναι απο το ταπεινο iphone 2g!

 

 

φιλε απο που πηρες τη θκουλα.μαλλον απο βδομαδα θα το παρω και γω και σιγουρα θα του βαλω θηκη μιας και η καμερα βγνει πιο εξω απο το σωμα του τηλ και θα γεμισει γρατζουνιες με τον καιρο.η ακμερα καλυπτεται?θελω να πω αν ειναι πιο εξω με τη θηκη η οχι

Link to comment
Share on other sites

Έχει σημασία και το τι είναι πιο πρακτικό. Δεν αγοράζεις μία συσκευή μόνο για το sense. Μπορεί να σου αρέσουν άλλα πράγματα.

 

Όπως βλέπετε στο συνημμένο δεν χρειάζεται να σπαταλω μια οθόνη μόνο για ημερολόγιο. Έχω σ αυτή που βλέπετε το ημερολόγιο, το widget του Todo, σελιδοδείκτες για τον φάκελο με τα αρχεία της δουλειάς μου, τον κατάλογο με τα προιοντα μας, τις εφαρμογές που χρησιμοποιω συνεχώς για την δουλειά μου όπως επεξεργασία φωτο, αρχείων office κλπ.

Δηλαδή με μια ματιά έχω τα πάντα.

 

Ναι, οκ αλλά έτσι στήνεις αλλα τόσα widgets και φορτώνεις ακόμα την συσκευή.

By the way σχεδόν όλα τα widgets του sense 4.0 γίνονται resized.

Link to comment
Share on other sites

φιλε απο που πηρες τη θκουλα.μαλλον απο βδομαδα θα το παρω και γω και σιγουρα θα του βαλω θηκη μιας και η καμερα βγνει πιο εξω απο το σωμα του τηλ και θα γεμισει γρατζουνιες με τον καιρο.η ακμερα καλυπτεται?θελω να πω αν ειναι πιο εξω με τη θηκη η οχι

 

Απο expansys.gr την πηρα.Μια χαρα καλυπτει την καμερα.

................................

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα διαφωνήσω εδώ, δεν υπάρχει περίπτωση αν η συσκευή βγάλει κάποιο hardware error να μην περάσει από εγγύηση, δηλαδή αν καεί το ηχείο του θα μας πουν ότι φταίει το root? Πιστεύω πως όχι. Βέβαια το θέμα παίρνει πολύ συζήτηση και καλό θα είναι κάποια στιγμή η htc (όπως και οι υπόλοιποι κατασκευαστές) να καθορίσουν τι καλύπτεται από εγγύηση σε περίπτωση hboot unlock και τι όχι.

 

Η HTC το έχει ξεκαθαρίσει το θέμα. Συσκευές ξεκλείδωτες μέσω htcdev.com τίθενται άμεσα εκτός εγγύησης. Αν κάνεις τη διαδικασία αναφέρεται ρητά στους όρους που αποδέχεσαι κατά την ολοκλήρωση της διαδικασίας ξεκλειδώματος.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω επειδη σκεφτομαι να παρω το κινητο απο expansys,σε περιπτωση-χτυπα ξυλο-που η συσκευη εχει καποιο προβλημα επικοινωνω με ελληνικο expansys η' με την HTC και πως γινεται συσκευαζω και επιστρεφω το κινητο στην expansys η' στην HTC η' το παραλαμβανουν απο το χωρο μου,χρεωνομαι καθολου για αυτην τη διαδικασια,ευχαριστω:)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

μετα απο ενα 24ωρο χρησης με το τηλ και σε συγκριση με xperia s.καλυτερη μπαταρια.δε ξερω ποσο θα φτασει οταν ολκληρωσει κυκλους φορτισης που χρειαζεται αλλα ως τωρα δειχνει αρκετα καλυτερο.τα κολληματα του τα τρωει ωρες ωρες στη περιηγηση στο μενου στο σερφαρισμα ομως στο ιντερνετ πιο γρηγορο και πιο ομαλο απο xperia s.ακουστικο δυνατο και παρομοιο με xperia s.τωρα οσο αφορα οθονη δειχνει πιο εντυπωσιακη παρολο τα περισσοτερα ppi του sony.

ερωτηση τωρα.screen protector να βαλω?μεχρι στιγμης η οθονη του δειχνει να μη την επηρεαζει τιποτα και μοιαζει πολυ με του galaxy nexus που ζελατινα δεν ειχα βαλει και η οθονη δεν ειχε παθει το παραμικρο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω επειδη σκεφτομαι να παρω το κινητο απο expansys,σε περιπτωση-χτυπα ξυλο-που η συσκευη εχει καποιο προβλημα επικοινωνω με ελληνικο expansys η' με την HTC και πως γινεται συσκευαζω και επιστρεφω το κινητο στην expansys η' στην HTC η' το παραλαμβανουν απο το χωρο μου,χρεωνομαι καθολου για αυτην τη διαδικασια,ευχαριστω:)

 

Επικοινωνείς με την eXpansys στα Ελληνικά και σε ρωτάνε μάλιστα εάν θέλεις επιστροφή χρημάτων ή αντικατάσταση.

Ότι και να ζητήσεις, εκείνοι στέλνουν Courier στο χώρο σου και παραλαμβάνουν το ελαττωματικό προϊόν. Δεν χρεώνεσαι εσύ τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Η HTC το έχει ξεκαθαρίσει το θέμα. Συσκευές ξεκλείδωτες μέσω htcdev.com τίθενται άμεσα εκτός εγγύησης. Αν κάνεις τη διαδικασία αναφέρεται ρητά στους όρους που αποδέχεσαι κατά την ολοκλήρωση της διαδικασίας ξεκλειδώματος.

It is our responsibility to caution you that not all claims resulting or caused by or from the unlocking of the bootloader may be covered under warranty.We strongly suggest that you do not unlock the bootloader unless you are confident that you understand the risks involved. http://htcdev.com/bootloader/

 

η htc αναφερει οτι μπορει και ανα περιπτωση αναλογα την βλαβη (claim) το κινητο θα καλυφθει απο την εγγυηση. Χωρις να δεσμευεται οτι ισχυει για ολα τα κινητα, αλλα ανα περιπτωση της βλαβης. Δεν υπαρχει καμια αναφορα και απο κανενα φορουμ, απο περσι που εχει ξεκινησει αυτη η διαδικασια, η htc να μην δεχτηκε καποιο κινητο πανω στην εγγυηση εξαιτιας του unlock. Απλως για να ειναι καποιος καλυμενος σιγουρα 100%, θα ειναι καλυτερα το unlock μεσω αλλου τροπου οπως το εργαλειο του revolutinary, οπου δεν αφηνει σε κανενα σημειο να γνωριζει η htc οτι το κινητο εχει ξεκλειδωθει.

Edited by DoctorM
Ειμαι gadgetakias και ειμαι καλα :lol:
Link to comment
Share on other sites

It is our responsibility to caution you that not all claims resulting or caused by or from the unlocking of the bootloader may be covered under warranty.We strongly suggest that you do not unlock the bootloader unless you are confident that you understand the risks involved. http://htcdev.com/bootloader/

 

η htc αναφερει οτι μπορει και ανα περιπτωση αναλογα την βλαβη (claim) το κινητο θα καλυφτει απο την εγγυηση. Χωρις να δεσμευεται οτι ισχυει για ολα τα κινητα, αλλα ανα περιπτωση της βλαβης. Δεν υπαρχει καμια αναφορα και απο κανενα φορουμ, απο περσι που εχει ξεκινησει αυτη η διαδικασια, η htc να μην δεχτηκε καποιο κινητο πανω στην εγγυηση εξαιτιας του unlock. Απλως για να ειναι καποιος καλυμενος σιγουρα 100%, θα ειναι καλυτερα το unlock μεσω αλλου τροπου και οχι του επισημου μεσω του HTCDev, οπωςτου revolutinary, οπου δεν αφηνει σε κανενα σημειο να γνωριζει η htc οτι το κινητο εχει ξεκλειδωθει.

 

Χρήσιμο αυτό που αναφέρεις και η διατύπωση όπως τουλάχιστον την καταλαβαίνω εγώ είναι διαφορετική από αυτό που λέει ό φίλος athanaso.Ουσιαστικά αναφέρει ότι κάθε βλάβη θα εξετάζεται κατά περιπτωση.Βέβαια μετά άντε να βρεις το δίκιο σου.

Edited by nnik_1969

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Χρήσιμο αυτό που αναφέρεις και η διατύπωση όπως τουλάχιστον την καταλαβαίνω εγώ είναι διαφορετική από αυτό που λέει ό φίλος athanaso.Ουσιαστικά αναφέρει ότι κάθε βλάβη θα εξετάζεται κατά περιπτωση.Βέβαια μετά άντε να βρεις το δίκιο σου.

 

είναι τόσο φλου η παραπάνω δήλωση όμως που όπως λες και συ άντε να βρεις το δίκιο σου. άρα αυτό που λέει ο athanasso μπορεί να ακούγεται πολύ απόλυτο αλλά στο τέλος μπορεί να είναι αληθινό. πχ ποιος μου λέει έμενα ότι αν καεί η πλακέτα έτσι απλά ότι η htc δεν θα μου πει ότι αφού το έχεις ξεκλειδώσει μπορεί να το έκανες ovelcock και το έκαψες?

προσωπικά δεν καλύπτομαι από αυτό και δεν θα χρησιμοποιούσα το Htcdev για ξεκλείδωμα. αν ξεκλειδώνει με άλλο τρόπο καλώς αν όχι δεν έχει htc, απλά!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC One X / X+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...