Jump to content

HTC One X / X+


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μα και εγω, οπως ειπα πιο πριν, χρησιμοποιω τον φορτιστη του s2. Μαλλον να το πω πιο σωστα, ενας απο τους φορτιστες που χρησιμοποιω, ο βασικοτερος, ειναι του s2. Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα παιδια, ξερει κανεις σε ποιο καταστημα το εχουν σε λευκο να το δω. Σκεφτομαι να το παρω μιας και το + μου πεφτει ακριβο αν και το μαυρο κοκκινο ειναι απιστευτο ****το. Το γκρι το ειδα στον κωτσοβολο στην λ.βουλιαγμενης αλλα δεν μπορω να πω οτι μαρεσει σαν χρωμα. Ποιο εντυποσιακο ηταν το s3 ας πουμε εξωτερικα ( μεχρι να το πιασω στο χερι μου). Μενω ηλιουπολη.
«Κρύπτειν αμαθίην κρέσσον ή ες το μέσον φέρειν»
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, ξερει κανεις σε ποιο καταστημα το εχουν σε λευκο να το δω. Σκεφτομαι να το παρω μιας και το + μου πεφτει ακριβο αν και το μαυρο κοκκινο ειναι απιστευτο ****το. Το γκρι το ειδα στον κωτσοβολο στην λ.βουλιαγμενης αλλα δεν μπορω να πω οτι μαρεσει σαν χρωμα. Ποιο εντυποσιακο ηταν το s3 ας πουμε εξωτερικα ( μεχρι να το πιασω στο χερι μου). Μενω ηλιουπολη.

 

το ασπρο ειναι πολυ καλυτερο απο το γκρι εγω το πηρα γκρι εφερα απο το ebay ενα γνησιο καπακι ασπρο και το βαλα ειναι απιστευτο το ασπρο

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πότε θα έρθει αυτό το update? Μήπως το καθυστερούν γιατί θα δώσουν την 4.1.2?

 

Aφου ειπαν. Σιγουρα μεσα στον Νοεμβριο (του '12)...:whistle::p

Edited by ardi21
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πότε θα έρθει αυτό το update? Μήπως το καθυστερούν γιατί θα δώσουν την 4.1.2?

 

 

Μπααααα!!! Too good to be true!!:rolleyes:

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Η Ασία θα πάρει κι άλλη ενημέρωση αυτές τις μέρες.

Η πρώτη που έλαβε ήταν σίγουρα για λόγους μάρκετινγκ.Δώσαμε jb τον Οκτώβριο και το δώσαμε στην πατρίδα Ταϊβάν που παραπονιόταν! Ώρα για debugging τώρα πριν το τελικό release σύντομα:D

 

Αξίζει η αναμονή παιδιά!

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Aφου ειπαν. Σιγουρα μεσα στον Νοεμβριο (του '12)...:whistle::p

 

απαντηση σημερα, 5-11-2012.

HTC Greece Καλημέρα και καλή εβδομάδα! Η αναβάθμιση σε Jelly Bean θα είναι διαθέσιμη πολύ σύντομα για τους κατόχους συσκευών HTC One X. Σε ευχαριστούμε και εμείς για το ενδιαφέρον :)

πριν από μία ώρα περίπου ·

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πότε θα έρθει αυτό το update? Μήπως το καθυστερούν γιατί θα δώσουν την 4.1.2?
Oντως,εχει αρχισει να γινεται μακρια γαιδουρα :p Πιστευω οτι εκαναν τους ταιβανεζους beta testers και πιθανον κανουν διορθωσεις στο λογισμικο,γι αυτο και καθυστερει (ετσι νομιζω εγω τουλαχιστον)
Link to comment
Share on other sites

Oντως,εχει αρχισει να γινεται μακρια γαιδουρα :p Πιστευω οτι εκαναν τους ταιβανεζους beta testers και πιθανον κανουν διορθωσεις στο λογισμικο,γι αυτο και καθυστερει (ετσι νομιζω εγω τουλαχιστον)

 

φιλε μια χαρα τα λες.. το βγαλανε ετσι για τα ματια του κοσμου λογο οτι το σ3 εχει δωσει 4.1 .. παντως ε σε καμια εβδομαδα θα το βγαλουν,, ..

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Η Ασία θα πάρει κι άλλη ενημέρωση αυτές τις μέρες.

Η πρώτη που έλαβε ήταν σίγουρα για λόγους μάρκετινγκ.Δώσαμε jb τον Οκτώβριο και το δώσαμε στην πατρίδα Ταϊβάν που παραπονιόταν! Ώρα για debugging τώρα πριν το τελικό release σύντομα:D

 

Αξίζει η αναμονή παιδιά!

 

Kαι 'γω πιστευω οτι θα αξιζει. Νομιζω οτι πρεπει να προσπαθησεις πολυ για να "χαλασεις" το κινητο -ετσι οπως εχει στρωσει πλεον- με ενα update.

 

Θα δειξει.

Link to comment
Share on other sites

Kαι 'γω πιστευω οτι θα αξιζει. Νομιζω οτι πρεπει να προσπαθησεις πολυ για να "χαλασεις" το κινητο -ετσι οπως εχει στρωσει πλεον- με ενα update.

 

Θα δειξει.

 

Μπαααα! Αν είσαι Samsung όλα είναι εύκολα. Από 2.3.6 σε 4.0.3 έκανε το S2 που πραγματικά πέταγε, επιεικώς μπουρδ....ο! :lol:

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Μπαααα! Αν είσαι Samsung όλα είναι εύκολα. Από 2.3.6 σε 4.0.3 έκανε το S2 που πραγματικά πέταγε, επιεικώς μπουρδ....ο! :lol:
:lol: :lol: +1 (ειναι μοναδικη σε κατι τετοια :lol: )

 

Tελικα εχουμε καποια εγκυρη πληροφορια για το αν το update που πηραν οι ταιβανεζοι ηταν 4.1.1 η 4.1.2?? (το να μην μπορουν να αποφασισουν τι εκδοση λογισμικου εχουν βαλει,ειλικρινα δεν το εχω ξαναδει!! :dizzy: )

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: +1 (ειναι μοναδικη σε κατι τετοια :lol: )

 

Tελικα εχουμε καποια εγκυρη πληροφορια για το αν το update που πηραν οι ταιβανεζοι ηταν 4.1.1 η 4.1.2?? (το να μην μπορουν να αποφασισουν τι εκδοση λογισμικου εχουν βαλει,ειλικρινα δεν το εχω ξαναδει!! :dizzy: )

 

 

4.1.1 δυστυχως

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο...εχω παρατηρησει οτι γενικως βοηθαει πολυ στην εξοικονομηση ενεργειας η χρηση σκουρων φοντων..
Aυτο ισχυει για τις amoled οθονες λογω του οτι οσο πιο σκουρο ειναι το φοντο τοσο λιγοτερο φωτιζουν τα led αρα και λιγοτερη καταναλωση ενεργειας.Για τις δικες μας δεν νομιζω να αλλαζει κατι με τη χρηση σκουρου η μη φοντου
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά.καινούργιος και εγώ και θέλω να ρωτήσω 2 πράγματα.υπάρχει τρόπος με κάποια εφαρμογή να κάνω βίντεο κλήσεις μέσω παρόχου σε άλλο κινητό χωρίς χρήση ίντερνετ; επίσης αν γίνεται να ανάβω την οθόνη πιέζοντας το κουμπιά της έντασης .ευχαριστώ εκ των προτέρων
Link to comment
Share on other sites

παιδες περνω και γω σειρα να κανω μια ερωτηξη!! σας εχει τυχει να χανεται το σημα δικτυου τελειως σε διαστημα μιας μερας και για να φτιαχτει να πρεπει να γινεται μεσω ρυθμισεων -δικτυο κινητης τηλεφωνιας- και να ξανα βαζω την εταιρια που ειμαι για να επανελθει? και να γινεται καθε μερα σχεδον το ιδιο?

 

παιδες περνω και γω σειρα να κανω μια ερωτηξη!! σας εχει τυχει να χανεται το σημα δικτυου τελειως σε διαστημα μιας μερας και για να φτιαχτει να πρεπει να γινεται μεσω ρυθμισεων -δικτυο κινητης τηλεφωνιας- και να ξανα βαζω την εταιρια που ειμαι για να επανελθει? και να γινεται καθε μερα σχεδον το ιδιο?

 

μιλησα με την htc και μου ειπαν να αλλαξω το προτιμωμενο δικτυο απο αυτοματο σε gsm only, θα περιμενω να δω αποτελεσματα

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by kollatos
the reason i swear so much is because f**k you!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Αργυρη, αν ειναι παλια η σιμ, κομενη, με την πρωτη ευκαιρια αλλαξε την.Υπαρχουν καποια θεματα με παλιες σιμ. Λιγοτερα στο hox απ' οτι στο s3 αλλα δεν παβουν να υπαρχουν. Μπορει ακομη και να σου διχνει οτι εισαι με φουλ σημα και ουσιαστικα να εισαι εκτος δικτυου.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Αργυρη, αν ειναι παλια η σιμ, κομενη, με την πρωτη ευκαιρια αλλαξε την.Υπαρχουν καποια θεματα με παλιες σιμ. Λιγοτερα στο hox απ' οτι στο s3 αλλα δεν παβουν να υπαρχουν. Μπορει ακομη και να σου διχνει οτι εισαι με φουλ σημα και ουσιαστικα να εισαι εκτος δικτυου.

 

κανείς δεν έχει ψάξει για τα παραπάνω θέματα ?εννοώ για την κλήση βίντεο.σας βολεύει να αναβετε την οθόνη μόνο με το κουμπί της ενεργοποίησης ?

Link to comment
Share on other sites

κανείς δεν έχει ψάξει για τα παραπάνω θέματα ?εννοώ για την κλήση βίντεο.σας βολεύει να αναβετε την οθόνη μόνο με το κουμπί της ενεργοποίησης ?

 

Για το άναμμα της οθόνης με custom kernel γίνετε να την ανάψεις με ένα απλό swipe στα κουμπιά.. Για stock δεν ξέρω..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

κανείς δεν έχει ψάξει για τα παραπάνω θέματα ?εννοώ για την κλήση βίντεο.σας βολεύει να αναβετε την οθόνη μόνο με το κουμπί της ενεργοποίησης ?

 

 

Native βιντεοκληση, απ' οτι ξερω, προς s2 και s3 πλευρα. Ενγενως το αντροιντ δεν υποστιριζει.

Προσωπικα ομως, οπως τα ειπες. Δεν μ' ενδιαφερει η βιντεοκληση (αν εχω κανει 2-3 φορες στα τοσα χρονια που εχω 3g συσκευη ζητημα ειναι) και ναι δεν με απασχολει με ποιο κουμπι θα αναβει η οθονη.

 

Ξεχωρα ομως, εδω ειναι φορουμ. Διαβασαμε την ερωτηση σου και εφοσον καποιος γνωριζε (και ειχε ορεξη) θα απαντουσε. Δεν ειναι υποχρεωμενος κανενας, οποτε η ειρωνια ηταν εντελως αστοχη. Θα μπορουσες να κανεις μια υπενθυμηση οπως τοσοι αλλοι φιλοι.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

To one x υποστηριζεται ενεργα απο xda developers?

Κοινως, επειδη δεν το κοβω να παρει κατι παραπερα απο 4.1 , μελλοντικα με custom rom θα μπορει να παρει νεοτερες η ειναι πχ εντελως κλειδωμενο κτλ?

Link to comment
Share on other sites

Αργυρη, αν ειναι παλια η σιμ, κομενη, με την πρωτη ευκαιρια αλλαξε την.Υπαρχουν καποια θεματα με παλιες σιμ. Λιγοτερα στο hox απ' οτι στο s3 αλλα δεν παβουν να υπαρχουν. Μπορει ακομη και να σου διχνει οτι εισαι με φουλ σημα και ουσιαστικα να εισαι εκτος δικτυου.

 

δεν ειναι κομμενη η καρτα sim αλλα καινουργια. εβαλα με gsm only και ακομα δεν εχει χασει σημα. καλα παει....

the reason i swear so much is because f**k you!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC One X / X+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...