Jump to content

[Android - προτάσεις] Εφαρμογές σε προσφορά


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγώ το έχω δει Ελένη αλλά αναρωτιέμαι τι παραπάνω έχει να δώσει από το παλιό tapatalk από το οποίο είναι απόλυτα ευχαριστημένος! :)

Κοίταξε, αν είσαι ευχαριστημένος πιθανόν τίποτα. Άλλα αν χρησιμοποιείς Tapatalk αρκετά, επειδή δεν νομίζω πως θα ασχοληθούν με το 2 πια και η κανονική του τιμή είναι τσιμπημένη είναι μια καλή ευκαιρία.

Και εγώ το ίδιο σκέφτομαι.. έχει ένα μήνα που γύρισα στο 2 και το μόνο που μου έλειψε είναι το slide για αλλαγή σελίδας, στα υπόλοιπα με βόλεψε το 2.

Μπορεί να το αγοράσω βέβαια μιας και πλέον θα επικεντρωθούν σε αυτό όπως όλα δείχνουν. Ευχαριστούμε για την ενημέρωση!

Λάζαρε, αν και το 2 είναι ίσως πιο απροβλημάτιστο για την ώρα, πιστεύω θα φτιαχτεί. Είναι σε καλό επίπεδο και πλέον το συνήθισα το swipe και μου λείπει όταν πάω στο 2. Μόνο δύο πράγματα με εκνευρίζουν: το σφάλμα που πετάει στο myphone (που δεν είναι πρόβλημα του νέου Tapatalk, βέβαια) και το ότι δεν μπορείς να κάνεις multi quote από διαφορετικές σελίδες. Το τελευταίο ελπίζω να το φτιάξουν σύντομα. Άλλα κατά τα άλλα μου αρέσει περισσότερο και το χρησιμοποιώ. Θα το αγόραζα, βέβαια, ακόμα και αν δούλευα το 2 γιατί μετά θα κοστίζει και 4€!

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ θα το τσιμπήσω σίγουρα το νέο tapatalk. Έχει όμως κάποιες ελλείψεις σε σχέση με την παλιά έκδοση. Δεν μπορώ να δω τον αριθμό των μηνυμάτων που έχω στο inbox και επίσης δεν μπορώ να δω τα τελευταία posts που έχω κάνει εγώ ή κάποιος άλλος αν μπω στο προφίλ του.
Link to comment
Share on other sites

Καλά μεταξύ μας άθλιο βέβαια για όσους είχαν αγοράσει το 2 που πρέπει να πάρουν το 4 αλλά στα 0.75 κι εγώ το χτύπησα :)
Link to comment
Share on other sites

Καλά μεταξύ μας άθλιο βέβαια για όσους είχαν αγοράσει το 2 που πρέπει να πάρουν το 4 αλλά στα 0.75 κι εγώ το χτύπησα :)

Καλά δεν είναι κι ό,τι καλύτερο, σίγουρα, αλλά αυτό θεωρείται Update του Tapatalk HD. Της version για tablet, δηλαδή. Το 2 εξακολουθεί να υπάρχει. Οπότε αφού δεν αναγκάζει τους χρήστες του 2 να το πάρουν, μικρό το κακό. Πολλοί έχουν διαφορετικές version για tablets κι αφού το έβγαλαν σε sale δείχνει μια fair αντιμετώπιση για τους παλιούς χρήστες.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο δύο πράγματα με εκνευρίζουν: το σφάλμα που πετάει στο myphone (που δεν είναι πρόβλημα του νέου Tapatalk, βέβαια) και το ότι δεν μπορείς να κάνεις multi quote από διαφορετικές σελίδες. Το τελευταίο ελπίζω να το φτιάξουν σύντομα. Άλλα κατά τα άλλα μου αρέσει περισσότερο και το χρησιμοποιώ. Θα το αγόραζα, βέβαια, ακόμα και αν δούλευα το 2 γιατί μετά θα κοστίζει και 4€!

 

Το αγόρασα τελικά Ελένη, αυτό το εκνευριστικό σφάλμα στο myphone μάλλον θα πρέπει να το συνηθίσουμε.. δεν νομίζω ότι δουλεύουν και τα notifications βέβαια αλλά οκ, θα επιβιώσω!

Σαν εφαρμογή φυσικά είναι εντελώς διαφορετική από τη 2η έκδοση οπότε και κατανοώ ότι πρέπει κάποιος να την αγοράσει ξανά (στα 0,75 όμως & όχι στα 4€!).

Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα τελικά Ελένη, αυτό το εκνευριστικό σφάλμα στο myphone μάλλον θα πρέπει να το συνηθίσουμε.. δεν νομίζω ότι δουλεύουν και τα notifications βέβαια αλλά οκ, θα επιβιώσω!

Σαν εφαρμογή φυσικά είναι εντελώς διαφορετική από τη 2η έκδοση οπότε και κατανοώ ότι πρέπει κάποιος να την αγοράσει ξανά (στα 0,75 όμως & όχι στα 4€!).

 

Σού βγάζει σφάλμα σ'αυτή την έκδοση;Εμένα όχι.

Η πολλαπλή παράθεση από διαφορετικές σελίδες -πού ειπώθηκε σε προηγούμενο post- δουλεύει κανονικά.

Τα notifications στο myphone δεν δουλεύουν γιατί οι διαχειριστές του forum έχουν επιλέξει να μην δουλεύουν.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδιο σκέφτομαι.. έχει ένα μήνα που γύρισα στο 2 και το μόνο που μου έλειψε είναι το slide για αλλαγή σελίδας, στα υπόλοιπα με βόλεψε το 2.

Μπορεί να το αγοράσω βέβαια μιας και πλέον θα επικεντρωθούν σε αυτό όπως όλα δείχνουν. Ευχαριστούμε για την ενημέρωση!

 

Να σε βοηθήσω τότε λίγο.. Το slide ξέχνα το.. Αφορά κι εγώ χθες την προσφορά και slide δεν έχει.. Εκτός κι αν θέλει να το ενεργοποιήσεις από κάπου.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Να σε βοηθήσω τότε λίγο.. Το slide ξέχνα το.. Αφορά κι εγώ χθες την προσφορά και slide δεν έχει.. Εκτός κι αν θέλει να το ενεργοποιήσεις από κάπου.

 

Έχει κανονικότατα slide από default

Link to comment
Share on other sites

Κακά τα ψέματα το tapatalk στα 0,75 είναι πολύ καλή προσφορά όπως σύγχρονος και τα 4 ευρώ κανονική τιμή υπερβολικά (ihmo) για την εφαρμογή. Δεν ξέρω για το 2 εμένα δε με βόλεψε ποτέ τόσο όσο το 4 ειδικά το θέμα με το ελληνικό γραμμα (φ νομίζω) με είχε τρελάνει που δεν εμφανιζόταν στο 2

 

πάντως κάποια από όσα προαναφέρθηκαν πριν στη 4 δεν ισχύουν

έχει slide

έχει ειδοποιήσεις

μπαίνοντας στο προφίλ κάποιου βλέπεις τα τελευταία ποστ που έχει κάνει

Link to comment
Share on other sites

μπαίνοντας στο προφίλ κάποιου βλέπεις τα τελευταία ποστ που έχει κάνει

 

Σε εμένα δεν μου τα βγάζει. Μου δείχνει τα threads στα οποία έχει συμμετάσχει, αλλά όχι τα δικά του posts.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά για να καταλάβω, παρακολουθείτε που ποστάρει ο ένας κι ο άλλος και σας πειράζει αυτο το πράγμα? Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά για να καταλάβω, παρακολουθείτε που ποστάρει ο ένας κι ο άλλος και σας πειράζει αυτο το πράγμα?

 

Εγώ είπα ότι δεν μπορώ να δω ούτε τα δικά μου posts όταν μπαίνω στο προφίλ μου. Αυτό ναι μου έχει τύχει να το κάνω αρκετές φορές. Και σαν επιλογή υπήρχε στο παλιό tapatalk, ενώ στο νέο όχι. Άσε λοιπόν την κριτική.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είπα ότι δεν μπορώ να δω ούτε τα δικά μου posts όταν μπαίνω στο προφίλ μου. Αυτό ναι μου έχει τύχει να το κάνω αρκετές φορές. Και σαν επιλογή υπήρχε στο παλιό tapatalk, ενώ στο νέο όχι. Άσε λοιπόν την κριτική.

 

Για ξαναδιαβάσει λοιπόν το ποστ σου για να δεις ότι αναφέρεσαι σε ποστ άλλων κι όχι στα δικά σου,εκτός αν αλλά εννοείς κι άλλα γραφεις

Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα τελικά Ελένη, αυτό το εκνευριστικό σφάλμα στο myphone μάλλον θα πρέπει να το συνηθίσουμε.. δεν νομίζω ότι δουλεύουν και τα notifications βέβαια αλλά οκ, θα επιβιώσω!

Σαν εφαρμογή φυσικά είναι εντελώς διαφορετική από τη 2η έκδοση οπότε και κατανοώ ότι πρέπει κάποιος να την αγοράσει ξανά (στα 0,75 όμως & όχι στα 4€!).

Οχι, δεν δουλεύουν τα notifications στο myphone Λάζαρε. Εγώ δεν τα χρησιμοποιούσα αλλά δεν τα έχει κάνει σαν επιλογή λόγω API. Στα άλλα φόρουμ δουλεύουν κανονικά, λογικά.

Σού βγάζει σφάλμα σ'αυτή την έκδοση;Εμένα όχι.

Η πολλαπλή παράθεση από διαφορετικές σελίδες -πού ειπώθηκε σε προηγούμενο post- δουλεύει κανονικά.

Τα notifications στο myphone δεν δουλεύουν γιατί οι διαχειριστές του forum έχουν επιλέξει να μην δουλεύουν.

Για ποιό Tapatalk μιλάς; Το 2 η το 4? Γιατί στο 4 βγάζει πάντα σφάλμα αλλά μόνο στο myphone και το multi quote από διαφορετικές σελίδες εμένα δεν μου δουλεύει. Αν πας κι επιλέξεις ποστ από άλλη σελίδα, χάνει αυτά που είχες ήδη επιλέξει. Στο 2 δούλευε.

Έχει κανονικότατα slide από default

Έχω την εντύπωση ότι μιλάτε για διαφορετική έκδοση με τον kollatos. Εκείνος για την 2 κι εσύ για την 4.. ;)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα τελικά Ελένη, αυτό το εκνευριστικό σφάλμα στο myphone μάλλον θα πρέπει να το συνηθίσουμε.. δεν νομίζω ότι δουλεύουν και τα notifications βέβαια αλλά οκ, θα επιβιώσω!

Σαν εφαρμογή φυσικά είναι εντελώς διαφορετική από τη 2η έκδοση οπότε και κατανοώ ότι πρέπει κάποιος να την αγοράσει ξανά (στα 0,75 όμως & όχι στα 4€!).

 

Τα notifications δουλεύουν κανονικά σε άλλα forums. Στο my phone όχι για τους γνωστούς λόγους.

me > you
Link to comment
Share on other sites

Τα notifications δουλεύουν κανονικά σε άλλα forums. Στο my phone όχι για τους γνωστούς λόγους.

 

Και ποιοι είναι αυτοί;

Link to comment
Share on other sites

Για ποιό Tapatalk μιλάς; Το 2 η το 4? Γιατί στο 4 βγάζει πάντα σφάλμα αλλά μόνο στο myphone και το multi quote από διαφορετικές σελίδες εμένα δεν μου δουλεύει. Αν πας κι επιλέξεις ποστ από άλλη σελίδα, χάνει αυτά που είχες ήδη επιλέξει. Στο 2 δούλευε.

 

Μιλάω για την 4 αγορασμένη ( 4.1.4.0 ) . Όχι για την 4 beta ( 4.0.25 ).

Link to comment
Share on other sites

Τα notifications δουλεύουν κανονικά σε άλλα forums. Στο my phone όχι για τους γνωστούς λόγους.

 

Ισχύει το ίδιο και για το slide; Γιατί δεν το βλέπω να λειτουργεί στο myphone, εκτός κι αν μου διέφυγε η ενεργοποίησή του από κάπου..

 

Edit: Τώρα είδα ότι το slide δουλεύει στο S2 χωρίς να το ενεργοποιήσω από κάπου ενώ αντίθετα στο tab2 δεν λειτουργεί αλλά ούτε και μπορεί να ενεργοποιηθεί..

Edited by makis206
Link to comment
Share on other sites

Μιλάω για την 4 αγορασμένη ( 4.1.4.0 ) . Όχι για την 4 beta ( 4.0.25 ).

Κι εγώ με την καινούρια 4 αγορασμένη είμαι. Ίσως είσαι η εξαίρεση που δεν τον βγάζει σφάλμα γιατί σχεδόν σε όλους βγάζει η 4. Η 2 όχι.

Τώρα το multi quote σε διαφορετικές σελίδες, εμένα σε 2 συσκευές δεν δουλεύει. Σε κανένα φόρουμ. Αν επιλέξω ένα μήνυμα και κάνω slide σε άλλη σελίδα κι επιλέξω ακόμα ένα κρατάει μόνο το τελευταίο. Αν και στους άλλους δουλεύει κανονικά πρέπει να το ψάξω. Αλλιώς είσαι κι εδώ εξαίρεση!

 

@makis206: Ενεργοποίηση δεν χρειάζεται σίγουρα στο κινητό. Αλλά δύσκολα να μην το έχουν enabled στο tablet.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Στο tablet δεν λειτουργεί το slide μόνο στο κινητό. Επίσης στο tablet δεν μου βγάζει σφάλμα όταν μπαίνω στο myphone ενώ στο κινητό πάντα το βγάζει.
:D
Link to comment
Share on other sites

@makis206: Ενεργοποίηση δεν χρειάζεται σίγουρα στο κινητό. Αλλά δύσκολα να μην το έχουν enabled στο tablet.

Κι όμως ισχύει ακριβώς αυτό:

Στο tablet δεν λειτουργεί το slide μόνο στο κινητό. Επίσης στο tablet δεν μου βγάζει σφάλμα όταν μπαίνω στο myphone ενώ στο κινητό πάντα το βγάζει.

Που οφείλεται τώρα όλο αυτό ένας θεός το ξέρει, ελπίζω να το φτιάξουν σε μελλοντική αναβάθμιση για τα tablets γιατί όντως βολεύει αρκετά, ακόμα και εμάς που δεν ξεκολλάμε απ'το φόρουμ και δεν χρειάζεται να διαβάζουμε πολλές σελίδες συχνά..:lol:

 

..πραγματικά όμως, καμιά φορά τα "πισωγυρίσματα" είναι αναγκαίο κακό και βολεύει πολύ το slide..:)

Edited by makis206
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα το τσιμπήσω σίγουρα το νέο tapatalk. Έχει όμως κάποιες ελλείψεις σε σχέση με την παλιά έκδοση. Δεν μπορώ να δω τον αριθμό των μηνυμάτων που έχω στο inbox και επίσης δεν μπορώ να δω τα τελευταία posts που έχω κάνει εγώ ή κάποιος άλλος αν μπω στο προφίλ του.

 

 

 

 

 

 

 

Για ξαναδιαβάσει λοιπόν το ποστ σου για να δεις ότι αναφέρεσαι σε ποστ άλλων κι όχι στα δικά σου,εκτός αν αλλά εννοείς κι άλλα γραφεις

 

Εννοούσα τη λειτουργία όπου μπαίνεις στο προφίλ και βλέπεις τα τελευταία posts και αυτό ισχύει όχι μόνο για το δικό μας προφίλ, αλλά για οποιοδήποτε. Δεν εννοούσα ότι μπαίνω σε προφίλ άλλων για να δω τα posts τους. Άλλωστε δεν θα απολογηθώ σε εσένα ούτε εσύ μπορείς να με κρίνεις. Αν έχεις να πεις κάτι πάνω σε αυτό πες το, αλλά χωρίς σχόλια.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ με την καινούρια 4 αγορασμένη είμαι. Ίσως είσαι η εξαίρεση που δεν τον βγάζει σφάλμα γιατί σχεδόν σε όλους βγάζει η 4. Η 2 όχι.

Τώρα το multi quote σε διαφορετικές σελίδες, εμένα σε 2 συσκευές δεν δουλεύει. Σε κανένα φόρουμ. Αν επιλέξω ένα μήνυμα και κάνω slide σε άλλη σελίδα κι επιλέξω ακόμα ένα κρατάει μόνο το τελευταίο. Αν και στους άλλους δουλεύει κανονικά πρέπει να το ψάξω. Αλλιώς είσαι κι εδώ εξαίρεση!

 

@makis206: Ενεργοποίηση δεν χρειάζεται σίγουρα στο κινητό. Αλλά δύσκολα να μην το έχουν enabled στο tablet.

 

Λύθηκε το μυστήριο λοιπόν!

Εγώ μιλάω για χρήση σε tablet ( στο τηλέφωνο εχω το 2 ) κι εσύ για χρήση σε τηλέφωνο .Έτσι εξηγείται η διαφορετική εμπειρία χρήσης.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Εφαρμογές σε προσφορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...