Jump to content

Multimedia με Navigation σε Smart for two


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα παδια,

θελω λιγακι την βοηθεια σας. Θελω να βαλω ενα multimedia player με navigation στο smartaki μου. Να παιζει dvd,radio και να εχει και nav. Στο smartaki εχει χωρο να μπει εκει που ειναι το cd player.Ειμαι ασχετη απο αυτα, δεν ξερω αν παιζει ρολο το μεγεθος, και καποια multimedia μπαινουν σε συγκεκριμενες διαστασεις. Θα θελα να μου προτεινετε καποια καλα και οικονομικα, δεν με ενδιαφερει η μαρκα. Αυτο που θα μου αρεζε ειναι οπως πχ στο πλαισιο εχουν τα turbo x δωρεαν αναβαθμιση χαρτων για 2 χρονια, αν μπορει να βρεθει κατι παρομοιο σε multimedia.

Επισης βρισκομαι αγγλια, αλλα το θελω για ελλαδα. Αν αυτα που μου προτεινετε και πωλουντε εδω σε καλυτερη τιμη, θα μπορω να το αγορασω απο εδω και να το χρησιμοποιω ελλαδα?

 

Ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

θα σου πω που εβαλα εγω στο δικο μου αυτοκινητο να δεις φωτογραφιες απο το αυτοκινητο σου και μετα δες εχει αρκετες επονυμες. μην παρεις καμια κινεζια.

 

http://www.kalogeropoulos.gr/displayProject.asp?ITMID=5317

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

To πρόβλημα είναι να χρησιμοποιεί στο NAV πρόγραμμα πλόηγησης που να είναι εύκολο,να έχει ενημερώσεις ή να μπορείς να του περάσεις εσύ ότι θές.

Τα επώνυμα συνήθως έχουν κάποιους περιορισμούς.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...