Jump to content

Make your plan: Αποκλειστικά στο myphone.gr


mger
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gmmour (25 Μάι. 2004 , 15:42)

 

 

Τέλος πάντων ελπίζω κι εγω να λογικευτούν λίγο εκεί στη Voda γιατί με τα προγράμματα που (ευτυχώς) δεν έβγαλαν, φάνηκε ότι είναι εκτός τόπου και χρόνου!

 

 

Ποιός είπε οτι δεν τα έβγαλαν? Τα προγράμματα λειτουργούν κανονικά απο την Δευτέρα. Ασε που έτσι κι αλλιώς είναι πιστεύω πλέον αργά για να τα αποσύρουν...

Xiaomi 13T User

Previously

Motorola C520 - Philips Twist - Bosch 509 - Ericsson T10s - Ericsson T65 - Nokia 3330 - Siemens SL42 - Siemens S55 - SE T610i - Motorola C980 - Siemens SX-1 - SE P800 - SE P900 - SE M600i - HTC Touch Cruise - SE Xperia X10 mini pro - Google Nexus S - Nokia Lumia 1020 - LG G4 - Xiaomi Mi Mix 2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 91
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bad_freddy (26 Μάι. 2004 , 02:05)

 

Ποιός είπε οτι δεν τα έβγαλαν? Τα προγράμματα λειτουργούν κανονικά απο την Δευτέρα. Ασε που έτσι κι αλλιώς είναι πιστεύω πλέον αργά για να τα αποσύρουν...

 

 

Λειτουργούν από Δευτέρα;

 

Bad_freddy τα έχεις δει σε κάποιο κατάστημα ή έχεις κάποιο σχετικό link;

 

Αν πράγματι έχουν βγει, μου κάνει μεγάλη εντύπωση το γεγονός ότι δεν εμφανίζονται πουθενά στην ιστοσελίδα της εταιρείας... Μάλλον το μετάνιωσε (κατάλαβε μάλλον ότι τα 30 λεπτά κέρδος στα 50 μηνύματα είναι τόσο γελοία υπόθεση που ακόμα κι ένας άσχετος θα προτιμούσε να εξοικονομήσει 30 λεπτά με το να μην αγοράσει τσίχλες παρά να πληρώσει πάγιο...)

Link to comment
Share on other sites

λέτε να ήταν μούφα τελικά η όλη υπόθεση? καμία διαφήμιση στην tv, καμία αναφορά στα site τους, καμία επίσημη ανακοίνωση άρα και όχι δημοσίευση σαν νέο στην αρχική σελίδα του myphone... :confused:
Link to comment
Share on other sites

E τι θα ηταν ρε ΑΝΤΟΝΙS???Αληθεια??Εχεις δει να επαληθευεται καμια αποκλειστικη πληροφορια που δινεται εδω??
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mger (26 Μάι. 2004 , 13:17)

 

..mporite na pate se opiodipote vf-shop

try it !

 

 

Επίσης μπορεί οποιοσδήποτε να επιβεβαιώσει ότι ισχύει το make your plan με ένα τηλεφώνημα στο 13830 αλλά και να ενταχθεί σε κάποιο συνδυασμό make your plan, προσθέτοντας τα μηνύματα ή τα mms στο πρόγραμμα χρήσης του χωρίς να επισκεφτεί κάποιο κατάστημα...

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Γινεται και τηλεφωνικα δηλαδη?

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (antonis_wrx_over_gprs: Nokia3510i/1.0 (04.44) Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Se nea sundesh (metatroph apo cu) energopoieis tis epiloges e3 arxhs me thn aithsh h prepei meta?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manos the greek (19 Μάι. 2004 , 01:23)

 

Wirelessly posted (:up: Sony Ericsson P900 :up:: SonyEricssonP900/R101 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

 

 

Να σε ρωτήσω κάτι: 1)Η Vivodi με την Vodafone τι σχέση έχουν; Μήπως επειδή αρχίζουν από V; Και η κάλυψη της Vodafone που κολλάει με το νέο πρόγραμμα χρήσης της Vodafone; μπερδεύτικα! :confused: :confused: :confused: :confused:

 

to koino file den einai to v an exeis diabasei kapoio thread gia to voip ths vivodi tha katalabeis .

ti na tis kanw tis ipiresies an den exei shma ths prokophs?

pistevw na sou elisa thn aporia

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gmmour (26 Μάι. 2004 , 02:36)

 

Λειτουργούν από Δευτέρα;

 

Bad_freddy τα έχεις δει σε κάποιο κατάστημα ή έχεις κάποιο σχετικό link;

 

Αν πράγματι έχουν βγει, μου κάνει μεγάλη εντύπωση το γεγονός ότι δεν εμφανίζονται πουθενά στην ιστοσελίδα της εταιρείας... Μάλλον το μετάνιωσε (κατάλαβε μάλλον ότι τα 30 λεπτά κέρδος στα 50 μηνύματα είναι τόσο γελοία υπόθεση που ακόμα κι ένας άσχετος θα προτιμούσε να εξοικονομήσει 30 λεπτά με το να μην αγοράσει τσίχλες παρά να πληρώσει πάγιο...)

 

 

Πίστευω οτι οι απαντήσεις των υπολοίπων πρέπει να σε κάλυψαν.

 

Οσο για το αν θα πετύχει, ο χρόνος θα το δείξει, ας μην προτρέχουμε γιατί είμαστε περίεργος λαός και τσιμπάμε πανεύκολα στο κάθετι καινούριο που βλέπουμε.

 

Απλά κατά την γνώμη μου σαν πρώτη εντύπωση φαίνεται αρκετά καλό, τώρα αν κάτσεις και το αναλύσεις δεν ξέρω... :confused:

Xiaomi 13T User

Previously

Motorola C520 - Philips Twist - Bosch 509 - Ericsson T10s - Ericsson T65 - Nokia 3330 - Siemens SL42 - Siemens S55 - SE T610i - Motorola C980 - Siemens SX-1 - SE P800 - SE P900 - SE M600i - HTC Touch Cruise - SE Xperia X10 mini pro - Google Nexus S - Nokia Lumia 1020 - LG G4 - Xiaomi Mi Mix 2

Link to comment
Share on other sites

 

Απλά κατά την γνώμη μου σαν πρώτη εντύπωση φαίνεται αρκετά καλό, τώρα αν κάτσεις και το αναλύσεις δεν ξέρω... :confused:

 

δεν ειναι και η επανασταση στις χρεωσεις κινητης τηλεφωνιας, αλλα για καποιον που στελνει αρκετα sms και mms ειναι ενδιαφερον. να πω τι ισχυει για μενα: ειμαι στο V120, στελνω 120-150 sms, 2-3 mms και κατι ψιλα για gprs και πληρωνω μεσο ορο 45€ το μηνα!! επιλεγωντας λοιπον τα 120 sms +10 mms εκμεταλευομαι την εκπτωση των 2€ απο τα sms και τα δινω στα mms. στην ουσια δηλαδη δεν θα εχω καμια εκπτωση στο λογαριασμο μου, απλα στα ιδια λεφτα θα μπορω να στελνω τα διπλασια mms.

ο καθενας θα πρεπει να το δει μονος του και να κρινει αν τον συμφερει. εγω λεω να το εκμεταλευτω παντως.

Link to comment
Share on other sites

Θα τα κάνει και σύντομα μάλιστα! Είναι ότι πρέπει βάζεις χρόνο ομιλίας, SMS, MMS και δωρεάν πλοήγηση σε internet και υπηρεσίες της vodafone και θα πληρώνει πολύ λιγότερα!

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

to kalitero pantws sth vodafone einai pws gia anw twn 17 euro logariasmo exeis free prosbash sto internet.den to exei allh etaireia afto.prwth to efarmose kai kammia den akolouthise i cote oute kan kapoia ekptwsh de kanei.anamfisbhthta einai megalo ofelos afto
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος psybill (28 Μάι. 2004 , 13:17)

 

ο καθενας θα πρεπει να το δει μονος του και να κρινει αν τον συμφερει. εγω λεω να το εκμεταλευτω παντως.

 

 

Συμφωνώ απολύτως με τα λεγόμενα σου φίλε μου. Αυτο εννοούσα οτι σαν πρώτη έντυπωση καλό φαίνεται αλλά αν έπειτα το αναλύσεις θα καταλάβεις αν σου ταιριάζει ή οχι... :)

Xiaomi 13T User

Previously

Motorola C520 - Philips Twist - Bosch 509 - Ericsson T10s - Ericsson T65 - Nokia 3330 - Siemens SL42 - Siemens S55 - SE T610i - Motorola C980 - Siemens SX-1 - SE P800 - SE P900 - SE M600i - HTC Touch Cruise - SE Xperia X10 mini pro - Google Nexus S - Nokia Lumia 1020 - LG G4 - Xiaomi Mi Mix 2

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά τη δωρεάν σύνδεση που προσφέρει η Vodafone επειδή είμαστε Ελληνάρες δηλαδή πλεονέκτες θα μπορούσες κυρία Vodafone αφού κάνεις που κάνεις μια προσφορά να έδινες δωρεάν σύνδεση ISDN όχι απλή... Τότε να σε χειροκροτούσαμε... Τώρα με την απλή...

 

:whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος minovg (29 Μάι. 2004 , 14:15)

 

Όσον αφορά τη δωρεάν σύνδεση που προσφέρει η Vodafone επειδή είμαστε Ελληνάρες δηλαδή πλεονέκτες θα μπορούσες κυρία Vodafone αφού κάνεις που κάνεις μια προσφορά να έδινες δωρεάν σύνδεση ISDN όχι απλή... Τότε να σε χειροκροτούσαμε... Τώρα με την απλή...

 

:whistle:

 

Καλή είναι και η απλή. Αν αναλογιστείς πόσα γλυτώνεις κάθε χρόνο ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pan82 (20 Μάι. 2004 , 21:49)

 

Θα τα κάνει αυτά η vodafone;; Μακάρι αλλά δε νομίζω να τη συμφέρει να παρουσιάσει έντονα ανταγωνιστικά πακέτα γιατί θα φέρει αντιδράσεις και από τους άλλους και σίγουρα δε συμφέρει κανένα ένας νέος πόλεμος πακέτων. Θα είναι απλά μία από τα ίδια πιστεύω.

Βασικά ήθελα από καιρό να αλλάξω από voda60 σε 120 και πάνω που το αποφάσισα να πάρω σήμερα-αύριο θα με κάνετε να περιμένω για από βδομάδα μπας και δώ τίποτα καλό. Για να δούμε...

 

 

den katalava? esena kai emas ti mas peirazei an oi 3 vgaloyn mahairia sta programmata?

isa isa tha mas kanei kalo.

sto kato kato stin kote tha milane 3g e, as afisoyn emas na apofasisoume ti tha plironoyme :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση: Εγω δεν θελω δωρεαν MMS (γιατι να πληρωσω παγιο για δωρεαν αφου δεν στελνω), μπορω να παρακαμψω αυτο το βημα;

Host

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fumantsu (30 Μάι. 2004 , 01:33)

 

Να κανω μια ερωτηση: Εγω δεν θελω δωρεαν MMS (γιατι να πληρωσω παγιο για δωρεαν αφου δεν στελνω), μπορω να παρακαμψω αυτο το βημα;

 

φυσικα και μπορεις!! το συζητας... :o
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος minovg (29 Μάι. 2004 , 14:15)

 

Όσον αφορά τη δωρεάν σύνδεση που προσφέρει η Vodafone επειδή είμαστε Ελληνάρες δηλαδή πλεονέκτες θα μπορούσες κυρία Vodafone αφού κάνεις που κάνεις μια προσφορά να έδινες δωρεάν σύνδεση ISDN όχι απλή... Τότε να σε χειροκροτούσαμε... Τώρα με την απλή...

 

:whistle:

 

 

Για να μην είμαστε και αχάριστοι είναι πολύ καλή και η απλή σύνδεση, απλά καλό θα ήταν αν είχε κάποιος την δυνατότητα να δίνει κάποια επιπλέον μικρή διαφορά αν θέλει κάθε μήνα και να του παρέχεται ISDN σύνδεση.

Xiaomi 13T User

Previously

Motorola C520 - Philips Twist - Bosch 509 - Ericsson T10s - Ericsson T65 - Nokia 3330 - Siemens SL42 - Siemens S55 - SE T610i - Motorola C980 - Siemens SX-1 - SE P800 - SE P900 - SE M600i - HTC Touch Cruise - SE Xperia X10 mini pro - Google Nexus S - Nokia Lumia 1020 - LG G4 - Xiaomi Mi Mix 2

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (antonis_wrx_over_gprs: Nokia3510i/1.0 (04.44) Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Kai isdn na dwsoun meta apo ligous mhnes 8a zhtame adsl! :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
εχω την δυνατοτητα να προσθεσω τα 120 sms ενω ειμαι ηδη στο προγραμμα voda 120 και σε 3 μηνες για παραδειγμα αν δεν το θελω να το βγαλω?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...