Jump to content

Sony Xperia S


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ελαφρυ χαιδεμα θελει γιατι η οθονη ειναι capacitive που σημαινει οτι ειναι πολυ ευαισθητη σε οποιαδηποτε επαφη δηλαδη πολυ αμεση στην επαφη με τα δακτυλα για να σου δωσω να καταλαβεις...
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μια χαζη ερωτηση θελω να σας κανω αλλα με ρωταγε μια φιλη που ενδιαφερεται να παρει το συγκεκριμμενο κινητο και δεν ηξερα τι να τις πω...

 

η οθονη της λειτουργει με την χρηση νυχιων ή θελει πατημα με το δακτυλο κανονικα???

 

:wacko::wacko::wacko::wacko:

 

δεν δουλευει με νυχια..με απαλο δακτυλικο αποτυπομα ναι ;)

Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

Επικοινώνησα με το service και μου έδωσαν χρόνο αναμονής για να έρθει οθόνη δυο μήνες.
:shock:

Εμένα είναι ήδη σχεδόν ένα μήνα στο service και σύμφωνα με την ενημέρωση που είχα από το κατάστημα θα πρέπει να μου επιστραφεί αυτή τη βδομάδα, αλλά με αυτά που λες τώρα ανησυχώ. Αν είναι να περιμένουμε τόσο καιρό για επισκευή ποιό το νόημα της εγγύησης; Πόσο καιρό μπορεί το service να κρατήσει τη συσκευή πριν έχει δικαίωμα ο πελάτης να απαιτήσει αντικατάσταση συσκευής με καινούρια;

Link to comment
Share on other sites

συνδεεται με micro usb θυρα στο κινητο ε;Θα το τσιμπησω..(και θα το κουβαλαω στο τσαντακι χαλαρα και γω) γιατι ρε συ ουτως ή αλλως τωρα με τη δουλεια καθε μερα το φορτιζω γιατι του πεταω τα ματια εξω.

 

ακριβως..αν παρατηρησεις εχει micro usb καταληξη στην προεξοχη του για φορτιση..επισης ερχεται με καλωδιακι κανονικα για να το φορτιζεις ;)

αν ειναι να παρεις κατι πρωτα χτυπα στο ebay ενα searching για μεγαλυτερης χωρητικοτητας Αμπερορια..Και φυσικα να ειναι αποδεκτο το μεγεθος δηλαδη οσο μια κρτουλα..το δικο μου ειναι οσο μια πιστωτικη καρτα σε μεγεθος και σχετικα στο ιδιο παχος με το xperia S.. !καλη αναζητηση :):)

Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, το είδα το κινητό σήμερα στις ίδιες πάνω κάτω διαστάσεις είναι με το LG 2Χ που έχω άρα

μια χαρά σε ανεκτά όρια (λίγο πιο μακρύ είναι). Οθονάρα, καμεράρα, ηχειάρα τρομερό σε λευκό.

 

Αλλά μεγάλη πατάτα τα κουμπιά αφής, πολύ καλή υλοποίηση στην 67 δε απαίσια στην 73 υποφερτά,

είχα την ευκαιρία να δοκιμάσω 2 τηλέφωνα, ένα αυτό που είχε το πλαίσιο και ένα ενός παιδιού από

τη Sony που μου είπε ότι θα έχει ICS τέλος Μαίου σύμφωνα με την τελευταία ενημέρωση που είχε και

θα βελτιωθεί σε όλους τους τομείς, άλλο τηλέφωνο θα γίνει μου είπε συγκεκριμένα.

 

Ας περιμένω να πάρει και την ICS και το ξαναβλέπω, πάντως τα πλήκτρα είναι πολύ δύσχρηστα, δυστυχώς...

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

:shock:

Εμένα είναι ήδη σχεδόν ένα μήνα στο service και σύμφωνα με την ενημέρωση που είχα από το κατάστημα θα πρέπει να μου επιστραφεί αυτή τη βδομάδα, αλλά με αυτά που λες τώρα ανησυχώ. Αν είναι να περιμένουμε τόσο καιρό για επισκευή ποιό το νόημα της εγγύησης; Πόσο καιρό μπορεί το service να κρατήσει τη συσκευή πριν έχει δικαίωμα ο πελάτης να απαιτήσει αντικατάσταση συσκευής με καινούρια;

 

αυτο συμβαινει γιατι η πρωτη παρτιδα παρουσιασε αρκετες κιτρινιλες και τα ανταλλακτικα ηδη εχουν εξαντληθει στην ουσια..αυτος ειναι και ο λογος που αργουν να επιστρεψουν το κινητο γιατι τα ανταλλακτικα εγιναν πιθανων καπνος οποτε μεχρι να παραλαβουν καινουργια επεται και η αναμενομενη καθυστερηση..!παντως το πιο σωστο ηταν να τους πεις οταν ερθει το ανταλλακτικο να σε ενημερωσουν και υστερα να εδινες το κινητο για service ωστε να μην εμενες χωρις κινητο και να μην ειχες την τοση καθυστερηση!

 

Παιδιά, το είδα το κινητό σήμερα στις ίδιες πάνω κάτω διαστάσεις είναι με το LG 2Χ που έχω άρα

μια χαρά σε ανεκτά όρια (λίγο πιο μακρύ είναι). Οθονάρα, καμεράρα, ηχειάρα τρομερό σε λευκό.

 

Αλλά μεγάλη πατάτα τα κουμπιά αφής, πολύ καλή υλοποίηση στην 67 δε απαίσια στην 73 υποφερτά,

είχα την ευκαιρία να δοκιμάσω 2 τηλέφωνα, ένα αυτό που είχε το πλαίσιο και ένα ενός παιδιού από

τη Sony που μου είπε ότι θα έχει ICS τέλος Μαίου σύμφωνα με την τελευταία ενημέρωση που είχε και

θα βελτιωθεί σε όλους τους τομείς, άλλο τηλέφωνο θα γίνει μου είπε συγκεκριμένα.

 

Ας περιμένω να πάρει και την ICS και το ξαναβλέπω, πάντως τα πλήκτρα είναι πολύ δύσχρηστα, δυστυχώς...

 

οσο για τα πληκτρα φιλε μου δεν εχεις αδικο..στην αρχη μου ηταν και μενα δυσκολο..αλλα τωρα εχεις αδικο :p :lol: γιατι δεν το ηξερα οπως και εσυ προφανως οτι τα πληκτρα αυτα με ενα slide απο το δαχτυλο σου πιανει ομορφα και ωραια απο το να προσπαθεις να πατας το σημειο που πρεπει..!ειναι να το συνηθησεις ;)

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

ακριβως..αν παρατηρησεις εχει micro usb καταληξη στην προεξοχη του για φορτιση..επισης ερχεται με καλωδιακι κανονικα για να το φορτιζεις ;)

αν ειναι να παρεις κατι πρωτα χτυπα στο ebay ενα searching για μεγαλυτερης χωρητικοτητας Αμπερορια..Και φυσικα να ειναι αποδεκτο το μεγεθος δηλαδη οσο μια κρτουλα..το δικο μου ειναι οσο μια πιστωτικη καρτα σε μεγεθος και σχετικα στο ιδιο παχος με το xperia S.. !καλη αναζητηση :):)

 

ευχαριστω τρελε μου!αλλη μια ερωτηση αν μπορεις.ποσες ωρες κανει περιπου να φορτισει αυτο το μαραφετι με κανονικο φορτιστη και οχι απο πισι.?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω τρελε μου!αλλη μια ερωτηση αν μπορεις.ποσες ωρες κανει περιπου να φορτισει αυτο το μαραφετι με κανονικο φορτιστη και οχι απο πισι.?

 

2 ωρες περιπου με 2.30 το πολυ!

αν παρεις μαγελυτερη σιγουρα θα κανει παραπανω να φορτισει ..

Edited by edangel8
Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

Edangel

Μίλησα με sony αντιπρόσωπο και μου ειπαν 5 μέρες αλλά οταν ανέφερα οτι εχω άκουσει για 2 μήνες τοτε μου ειπε οτι εχουν έλλειψη. .. Αλλα δεν ρώτησα αν θα υπάρχει παλι το θέμα με την κιτρινιλα η οχι, εσειες τι λετε? Θα υπάρχει ?

Link to comment
Share on other sites

Έχω διαβάσει σε πολλά forum εξωτερικού οτι είχαν θέμα και μετά την αλλαγή οθόνης ή και συσκευής. Προφανώς ήταν παρτίδες οθόνης που ειχάν το ιδιο κατασκευαστικό ελλάτωμα. Εγώ πάντως άφησα τηλέφωνο και θα με ειδοποιήσουν όταν έρθει ανταλλακτικό. Δεν λέει να μείνω χωρίς κινητό δυο μήνες.
Link to comment
Share on other sites

Edangel

Μίλησα με sony αντιπρόσωπο και μου ειπαν 5 μέρες αλλά οταν ανέφερα οτι εχω άκουσει για 2 μήνες τοτε μου ειπε οτι εχουν έλλειψη. .. Αλλα δεν ρώτησα αν θα υπάρχει παλι το θέμα με την κιτρινιλα η οχι, εσειες τι λετε? Θα υπάρχει ?

 

Δηλαδή με λίγα λόγια φίλε papad81 όντος έχουν έλλειψη κ κάνουν 2 μήνες;;;

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα μου ειναι η αυτονομια εμενα...θελω να πω παντα με συγκριση με Galaxy s2 και Galaxy Nexus που ειχα..την ιδια ακριβως αυτονομια βγαζει..που φαντασου εγω το βιαζω :p:p

μην περιμενετε κανενα θαυμα με την αναβαθμιση σε ics στον τομεα της αυτονομιας!

χαρειτε το κινητο σας βρε παιδια..αφηστε την μπαταρια..τι θα παθετε αν κουβαλατε ενα φορτιστη μαζι σας..εγω ετσι κανω..σιγα τα λαχανα!το κινητο ειναι για να το γονατιζουμε και οχι να το κοιταμε σαν ομορφια και να βλεπουμε ποσες μερες κραταει η μπαταρια απλα χαζευοντας το!Το λεω γιατι και γω το εκανα αυτο με την μπαταρια και λεω πιο το νοημα να κοιταζω την μπαταρια?και απο τοτε χαιρομαι το κινητο και το φτανω στα ορια του..και παντα κουβαλαω ενα φορτιστη μαζι μου..

 

αυτο εδω παντως με εχει σωσει :)

http://www.ebay.com/itm/Black-Portable-Charger-External-Battery-for-Sony-Ericsson-Xperia-Arc-S-Neo-V-Ray-/251006542169?pt=PDA_Accessories&hash=item3a7127e159#ht_1417wt_1037

Μαζι σου και εγω! Εχω εδω και χρονια παντου φορτηστες, στο σπιτι στο μαγαζι στο αυτοκινητο στο μηχανακι :lol: οπου χρειαστει το βαζω.

Εεεε ειδα και το Battery Charger που ποσταρες και πηρα και εγω αυτο http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200747253853 , εψαχνα πριν καιρο να βρω με solar αλλα κολλαγα στο Output.

φιλε ειμαι 100% συμφωνω σε οσα λες!!και στην τελικη αν θες αυτονομια,δεν πας σε smartphone.

 

τι ωραιο μηχανηματακι ειναι αυτο;;;Να κανει και για αλλα xperia λες;;

http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=External+Battery+Charger+for+Sony+Ericsson+Xperia&_sacat=0&_odkw=External+Backup+Battery+Charger+for+Sony+Ericsson+Xperia&_osacat=0&_from=R40 :)

Μπορεί κάποιος να βάλει φωτό απο την κίτρινους στην οθόνη ;

Στο ποστ #23 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1585226&page=3

Παιδιά, το είδα το κινητό σήμερα στις ίδιες πάνω κάτω διαστάσεις είναι με το LG 2Χ που έχω άρα

μια χαρά σε ανεκτά όρια (λίγο πιο μακρύ είναι). Οθονάρα, καμεράρα, ηχειάρα τρομερό σε λευκό.

 

Αλλά μεγάλη πατάτα τα κουμπιά αφής, πολύ καλή υλοποίηση στην 67 δε απαίσια στην 73 υποφερτά,

είχα την ευκαιρία να δοκιμάσω 2 τηλέφωνα, ένα αυτό που είχε το πλαίσιο και ένα ενός παιδιού από

τη Sony που μου είπε ότι θα έχει ICS τέλος Μαίου σύμφωνα με την τελευταία ενημέρωση που είχε και

θα βελτιωθεί σε όλους τους τομείς, άλλο τηλέφωνο θα γίνει μου είπε συγκεκριμένα.

 

Ας περιμένω να πάρει και την ICS και το ξαναβλέπω, πάντως τα πλήκτρα είναι πολύ δύσχρηστα, δυστυχώς...

Της πρωτες εβδομαδες ειχα και εγω ''θεμα'' με τα κουμπια αφης, οταν το μαθεις δεν θα εχεις προβλημα.

Edit: Δεν νομιζω να δουμε το Μαιο ics, δεν υπαρχει ακομα τιποτα ''υποπτο'' http://www.ptcrb.com/vendor/complete/view_complete_request_guest.cfm?modelid=20799

Edited by Karthan7

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ωραια λοιπον ας παρουμε σε ολα τα δωματια φορτιστες, τουαλετα, αμαξι και οπου αλλου υπαρχει μπριζα!!!
the reason i swear so much is because f**k you!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ναι Θαναση,εψαξα και βρηκα αρκετους εξωτερικους φορτιστες.Η αληθεια ειναι οτι θα θελα ασπρο γιατι εχω ασπρο κινητο αλλα σε ασπρο (και με "συμβατοτητα" στο μοντελο) εχει μονο 1500 mah.γιαυτο θα τσιμπησω τον μαυρο με τα 1900 mah για να μην δωσω και πολλα φραγκα..ουτως ή αλλως μονο σε περιπτωσεις αναγκης θα χρησιμοποιειται.

απλα φοβαμαι μην καταστρεφει την μπαταρια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμή δεν έχω χρειαστεί κανέναν από αυτούς που ανέφερα σε αυτό το τηλέφωνο, απλά υπάρχουν.

24 ώρες με βγάζει άνετα με τη χρήση που κάνω.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζουμε πολλές υπερβολές/γκρίνια και παραπληροφόρηση του στυλ ..φορτιστές παντού κτλ..

Το έχω σχεδόν μήνα ,αν ξεκινήσεις την μέρα σου με φουλ μπαταρία δεν σε προδίδει η συσκευή εκτός αν ..το κάνει κάποιος επίτηδες..

Λίγο μέτρο στα σχόλια κτλ

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή με λίγα λόγια φίλε papad81 όντος έχουν έλλειψη κ κάνουν 2 μήνες;;;

 

E, ναι το παραδέχτηκε αλλά πηγε να το μπαλώσει λέγοντας ότι περιμένει υλικό, αλλα μάλλον κατι δεν παει καλά με τα ανταλλακτικά, δεν φταίει αυτός βεβαια!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι Θαναση,εψαξα και βρηκα αρκετους εξωτερικους φορτιστες.Η αληθεια ειναι οτι θα θελα ασπρο γιατι εχω ασπρο κινητο αλλα σε ασπρο (και με "συμβατοτητα" στο μοντελο) εχει μονο 1500 mah.γιαυτο θα τσιμπησω τον μαυρο με τα 1900 mah για να μην δωσω και πολλα φραγκα..ουτως ή αλλως μονο σε περιπτωσεις αναγκης θα χρησιμοποιειται.

απλα φοβαμαι μην καταστρεφει την μπαταρια.

Κωνσταντίνε το ξέρω ότι έχεις το λευκό :) η μπαταρία στο προ είναι ενσωματωμένη?

 

 

 

 

Διαβάζουμε πολλές υπερβολές/γκρίνια και παραπληροφόρηση του στυλ ..φορτιστές παντού κτλ..

Το έχω σχεδόν μήνα ,αν ξεκινήσεις την μέρα σου με φουλ μπαταρία δεν σε προδίδει η συσκευή εκτός αν ..το κάνει κάποιος επίτηδες..

Λίγο μέτρο στα σχόλια κτλ

Νίκο(?) Δεν έκανα γκρίνια για την μπαταρία, έτσι και αλλιώς γράφω ότι με βάζει άνετα 24ώρες με τη χρήση που κάνω και δεν περίμενα να με βάζει 24 ημέρες.

Φορτιστή έχω στο μαγαζί για να υπάρχει αφού μου περίσσευε(μην σαπίσει στο συρτάρι :)) και στο αμάξι για το λόγο που θέλω να κάνω πλοήγηση.

Προχθές είδα live την παρουσίαση και έχασα 45% σε μια ώρα και κάτι :) με το ideos x5 σε ποδοσφαιρικό παιχνίδι χάνω 70%

Επίσης αν διαβάσεις θέματα για άλλα τηλέφωνα θα δεις ότι κάποιο θα πουν για τη μπαταρία.

 

Το ξαναγράφω για να κλείσω: Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τη μπαταρία σε σχέση με αυτά που κάνω.

 

Πάντα φιλικά.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Δεν αναφερόμουν σε σένα Θανάση

Φιλικά επίσης προς όλους

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντίνε το ξέρω ότι έχεις το λευκό :) η μπαταρία στο προ είναι ενσωματωμένη?

 

αποσπωμενη αγαπητε!αλλα απο το να παρω δευτερη μπαταρια,καλυτερα να παρω αυτο που κανει και για αλλες συσκευες και επισης φορτιζει ξεχωριστα και γλειτωνω την διαδικασια βαλε-βγαλε!

η θυρα ειναι απο πανω στο κινητο μου οποτε δεν θα με ενοχλει και στο πιασιμο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και εμενα μ'αρεσει πολυ αυτο το κινητο!παντα βεβαια ημουν κατοχος iphone!εσεις που το εχετε τι λετε αξιζει την αγορα?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
και εμενα μ'αρεσει πολυ αυτο το κινητο!παντα βεβαια ημουν κατοχος iphone!εσεις που το εχετε τι λετε αξιζει την αγορα?

 

Αν διαβάσεις στα προηγούμενα post θα πάρεις μια ιδέα. Δεν πιστεύω να περιμένεις να σου απαντήσουν όλοι οι κάτοχοι για το αν αξίζει ή όχι. Μην ξεχνάμε ότι εδώ είναι forum, όχι chat room.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαζι σου και εγω! Εχω εδω και χρονια παντου φορτηστες, στο σπιτι στο μαγαζι στο αυτοκινητο στο μηχανακι :lol: οπου χρειαστει το βαζω.

Εεεε ειδα και το Battery Charger που ποσταρες και πηρα και εγω αυτο http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200747253853 , εψαχνα πριν καιρο να βρω με solar αλλα κολλαγα στο Output.

 

http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=External+Battery+Charger+for+Sony+Ericsson+Xperia&_sacat=0&_odkw=External+Backup+Battery+Charger+for+Sony+Ericsson+Xperia&_osacat=0&_from=R40 :)

 

Στο ποστ #23 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1585226&page=3

 

Της πρωτες εβδομαδες ειχα και εγω ''θεμα'' με τα κουμπια αφης, οταν το μαθεις δεν θα εχεις προβλημα.

Edit: Δεν νομιζω να δουμε το Μαιο ics, δεν υπαρχει ακομα τιποτα ''υποπτο'' http://www.ptcrb.com/vendor/complete/view_complete_request_guest.cfm?modelid=20799

 

Κοίτα πιθανόν να ξεπερνιέται το πρόβλημα και που λέει ο φίλος πιο πάνω είναι καλύτερο να τα σέρνεις από το να τα στοχεύεις.

Τώρα στο θέμα ICS , αυτό μου είπε τέλος Μαίου...τί να πω ελπίζουμε τότε!

 

Θα περιμένω λίγο ακόμα, ευτυχώς η τιμή πέφτει συνέχεια όποτε σύμμαχος ο χρόνος.

 

Πολύ καλό το ηχείο πάντως, άκουγα κανονικά στο πλαίσιο ενώ με το lg ίσα-ίσα (εννοείται ότι είχα περάσει το ίδιο τραγούδι)

 

Ευχαριστώ παιδιά για τις απαντήσεις

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

Φίλοι μου η μπαταρία εμένα με καλύπτει πλήρως. Όπως έχω γράψει πρωτύτερα, μετά την αναβάθμιση σε .73, αντέχει άνετα και με πολύ δούλεμα το κινητό, 1,5 ημέρα. Δεν νομίζω ότι πλέον έχει αντικείμενο η συγκεκριμένη συζήτηση. Γενικότερα το τηλέφωνο δεν βγάζει bugs δεν μου έχει κολλήσει ποτέ παρά μονον μία φορά που πρέπει να το είχα πιέσει πάρα πολύ (ειχα 3-4 εφαρμογες ανοικτές, παιχνίδια, wi-fi, κατέβασμα κλπ...οποτε κάπου δικαιολογείται, το είχα φτάσει 43 Celcius!) τα κάνει ολα πολύ γρήγορα χωρίς να διαμαρτύρεται.

Αυτο που περιμένω πως και πως ειναι το παγωτό για να εξαντλήσουμε και αλλο τις δυνατοτητες του. Το τηλέφωνο το δουλεύω και ως επαγγελματικό με μονιμο bluetooth συνδεδεμένο και ως παιχνιδομηχανή-gps-social κλπ... Τα κάνει όλα χωρίς να κολλάει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας παρακαλω υπαρχει καποιος που να ξερει πως γινεται να ειναι ολοκληρες οι φωτογραφιες στις επαφες?? ΧΩΡΙΣ ΑΛΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ..

 

Ή εστω καποιο λινκ που να το συζητανε...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia S

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...