Jump to content

Sony Xperia S


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μολις το αγορασα

οθονη υπεροχη οπως και ο ηχος,

ερωτηση:μπορω να ορισω εγω custom την σειρα τον προγραματων οταν θα παταω το home button που μου βγαζει ολα τα πργραματα

root στη συσκευη ειναι ευκολο?,unroot?ρωταω γιατι θελω να απεγκαταστησω μερικες εφαρμογες που δεν γινονται αλλιως.

ενα πλοηγηση της google δουλευει μονο με gps η χρειαζεται και internet?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μολις το αγορασα

οθονη υπεροχη οπως και ο ηχος,

ερωτηση:μπορω να ορισω εγω custom την σειρα τον προγραματων οταν θα παταω το home button που μου βγαζει ολα τα πργραματα

root στη συσκευη ειναι ευκολο?,unroot?ρωταω γιατι θελω να απεγκαταστησω μερικες εφαρμογες που δεν γινονται αλλιως.

ενα πλοηγηση της google δουλευει μονο με gps η χρειαζεται και internet?

 

Καλορίζικο :-) μπορείς να βάλεις τα πρόγραμματα ανάλογα τη συχνότητα της χρήσης που τους κάνεις. Αν κάνεις root δεν χάνεις την εγγύηση; Της google από όσο ξέρω θέλει και ίντερνετ.

Link to comment
Share on other sites

μολις το αγορασα

οθονη υπεροχη οπως και ο ηχος,

ερωτηση:μπορω να ορισω εγω custom την σειρα τον προγραματων οταν θα παταω το home button που μου βγαζει ολα τα πργραματα

root στη συσκευη ειναι ευκολο?,unroot?ρωταω γιατι θελω να απεγκαταστησω μερικες εφαρμογες που δεν γινονται αλλιως.

ενα πλοηγηση της google δουλευει μονο με gps η χρειαζεται και internet?

 

 

Με για.... για την google πλοήγηση χρειάζεται νετ . Για την χρήση μονό gps χωρίς νετ πρέπει να βάλεις εφαρμογή από market .

Link to comment
Share on other sites

εχω συνδεσει το facebook στο timescape και οτι εικονα εχω prfile μου την κατεβαζει στο κινητο...γιατι?

 

Γιατί η μαμά sony έτσι το έχει φιλοσοφήσει ......

Link to comment
Share on other sites

παιδια το tab που βλεπω ποση ωρα τρεχει το κινητο που εχει παει η καταναλωση μπαταριας κλπ..

πως το βλεπω?

Edited by vulkan007
Link to comment
Share on other sites

μολις το αγορασα

οθονη υπεροχη οπως και ο ηχος,

ερωτηση:μπορω να ορισω εγω custom την σειρα τον προγραματων οταν θα παταω το home button που μου βγαζει ολα τα πργραματα

root στη συσκευη ειναι ευκολο?,unroot?ρωταω γιατι θελω να απεγκαταστησω μερικες εφαρμογες που δεν γινονται αλλιως.

ενα πλοηγηση της google δουλευει μονο με gps η χρειαζεται και internet?

για root δεν υπαρχει ευκολος τροπος.

το google θελει internet

Για πλοηγηση χωρις internet πρεπει να κατεβασεις και να αγορασεις καποιο προγραμμα απο το play, πριν ομως κανεις κατι τετοιο ρωτησε εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=271530 ποια προγραμματα υποστηριζουν την αναληση της οθονης.

 

παιδια το tab που βλεπω ποση ωρα τρεχει το κινητο που εχει παει η καταναλωση μπαταριας κλπ..

πως το βλεπω?

μενου> ρυθμισεις>σχετικα με το τηλεφωνο>χρηση μπαταριας.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

μολις το αγορασα

οθονη υπεροχη οπως και ο ηχος,

ερωτηση:μπορω να ορισω εγω custom την σειρα τον προγραματων οταν θα παταω το home button που μου βγαζει ολα τα πργραματα

 

Εαν δε, εγκαταστήσεις κάποιο άλλο launcher από το Market, όπως το GO Launcher , που είναι και ιδιαίτερα δημοφιλές, μετά μπορείς να κάνεις το σορτάρισμα, είτε αλφαβητικά, είτε με αύξουσα ή φθίνουσα κατάταξη ώς προς την ημερομηνία εγκατάστασης, αλλά και custom , κάνοντας drag&drop εικονίδια στη θέση που θες εσυ..

http://about.me/dftm.shopping

 

Έλα πάρε κόσμε, διαλιέέέχτε, όμορφα πραματάκια σε φιλικές τιμές λέμε, εξεπερέτηση κάνουμε, επικοινωνία εντός!

Link to comment
Share on other sites

Ποιο είναι το καλύτερο πρόγραμμα gps για να βάλω στο κινητό??Προτείνετε κάποιο.Να υποστηρίζεται και από την ανάλυσή του.
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

To Sygic Aura πάντως παίζει κανονικά, και μάλιστα κλείδωσε και σήμα μέσα στο γραφείο μου...!

Αυτό εξαρτάται βέβαια απο τον δέκτη gps της συσκευής (ο οποίος πρέπει να είναι πολύ καλός) και όχι απο το πρόγραμμα πλοήγησης.

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

To Sygic Aura πάντως παίζει κανονικά, και μάλιστα κλείδωσε και σήμα μέσα στο γραφείο μου...!

Αυτό εξαρτάται βέβαια απο τον δέκτη gps της συσκευής (ο οποίος πρέπει να είναι πολύ καλός) και όχι απο το πρόγραμμα πλοήγησης.

 

Εχει να κάνει με το σύστημα εντοπισμού Glonass που υποστηρίζει η συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα κατι ,

στο πληκρολόγιο στην αρχη όταν ειχα παρει το κινητο, είχε και το .com ,οταν εγραφες, τωρα δεν υπαρχει το εχει παρατηρησει κανεις αυτο?

 

όπως φαινεται εδω

 

*sorry για το διπλό post

 

 

άκυρο, το βρήκα... βλακεία δική μου, αν θέλουν οι admin ας τα σβήσουν :X:X:blink:

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παντως το igo my way δεν παιζει σε full screen...

 

Προς το παρόν όχι, είμαστε σε αναμονή για το σχετικό skin.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χρησιμοποιώ απο την προηγούμενη συσκευή μου το Ginius Don't Panic, και στο S που το έβαλα, δουλευει πολύ γρήγορα και με φουλ screen! Κανένα πρόβλημα!

Επίσης, το GPS της συσκευής, ο δέκτης, απλά δεν παίζεται! πολύ γρήγορος και πιάνει σήμα και μέσα απο κτήριο.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.θα ηθελα τα φωτα σας πανω σε ενα σημαντικο θεμα.

το μεσημερι κατεβασα απο το πλεϊ ενα παιχνιδι και δυο εφαρμογες

και μολις εβαλα το παιχνιδι να παιξω κολησε.

προσπαθησα να το ξεμπλοκαρω αλλα τιποτα.

τωρα μου εσβησε απο μπαταρια και προσπαθω να το φορτισω

δειχνει το κοκκινο επανω της φορτισης αλλα στην οθονη τιποτα.

εχει να μου προτινει κανεις κατι αλλο;

σας ευχαριστω για τον χρονο σας και περιμενω μια λυση αν ειναι

δυνατον

ειμαι καινουργιος στα αντροιτ

Link to comment
Share on other sites

Κράτα το πλήκτρο ενεργοποίησης μαζί με το πλήκτο αύξησης ήχου (+) για πέντε δευτερόλεπτα. Αυτό κάνει αναγκαστική επανεκκίνηση στο κινητό σου. Ίσως καταφέρεις κάτι.
Θάνος
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ! θανο

περιμενω να φορτιση γιατι δεν μου ανοιγη καθολου.

και θα το ανοιξω και ο θεος βοηθος .

παντως αν ειναι να κολαει ετσι καηκαμε

ειναι η δευτερη φορα και μολις πηγε στο 12 η

μπαταρια το εκλησα και ξεκολησε!

παντως σε ευχαριστω πολυ για την οδηγια.

οτι και να γινει θα γραψω!

Link to comment
Share on other sites

Βγάλε απο τον φορτιστή και ξανά βάλε ,περιμένε λίγο (5λεπτο) και ακολούθησε την συμβουλή του φίλου παραπανω
Link to comment
Share on other sites

Βγάλε απο τον φορτιστή και ξανά βάλε ,περιμένε λίγο (5λεπτο) και ακολούθησε την συμβουλή του φίλου παραπανω

 

σας ευχαριστω πολυ παιδια ζωντανεψε

με ειχε λουση κρυος υδρωτας!

καινουργιο κινητο ρε μ@Μ@τ@!!!

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ παιδια ζωντανεψε

με ειχε λουση κρυος υδρωτας!

καινουργιο κινητο ρε μ@Μ@τ@!!!

 

χαίρομαι που όλα πήγαν καλά :D

Θάνος
Link to comment
Share on other sites

Βγάλε απο τον φορτιστή και ξανά βάλε ,περιμένε λίγο (5λεπτο) και ακολούθησε την συμβουλή του φίλου παραπανω

 

χαίρομαι που όλα πήγαν καλά :D

σας ευχαριστω θανο εσενα και το αλλο παληκαρι

παιχνιδια δεν ξαναβαζω εκτος αν θα δω κατι απο εδω.

μια ερωτηση

στο πλαισιο το δινουν μαζι με πλοηγηση

χρεωνεται ¨η ειναι τσαμπα χωρις ιντερνετ;

ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας και καλη

σας νυχτα!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τελικά το sar eu πόσο είναι; Μπήκα σε ένα site, αγγλικό μάλλον της σόνυ, και έλεγε 0.78, θυμάμαι που όταν είχε βγεί να λένε για πάνω από 1. Τι ισχύει τελικά; Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τελικά το sar eu πόσο είναι; Μπήκα σε ένα site, αγγλικό μάλλον της σόνυ, και έλεγε 0.78, θυμάμαι που όταν είχε βγεί να λένε για πάνω από 1. Τι ισχύει τελικά; Ευχαριστώ

 

Σύμφωνα με το manual 1,3

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia S

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...