Jump to content

iPad (3rd & 4th Gen - 2012)


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η av player hd είναι η καλύτερη μην ψάχνεις για καμία άλλη. Αγόρασέ την. Με ποια εφαρμογή κατέβαζες torrent;

 

Θα σε βοηθήσει πολύ περισσότερο απο το να σου τα πω εγω!

πως βάζεις υποτιτλους με αυτές τις εφαρμογές; Μεσω υπολογιστή; Τι βήματα πρεπει να ακολουθήσω; Ευχαριστωω!:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θα σε βοηθήσει πολύ περισσότερο απο το να σου τα πω εγω!
πως βάζεις υποτιτλους με αυτές τις εφαρμογές; Μεσω υπολογιστή; Τι βήματα πρεπει να ακολουθήσω; Ευχαριστωω!:)

 

Αγόρασε την και θα το βρεις από μόνος σου. Και με τον υπολογιστή αλλά και χωρίς άμα θέλεις κατεβάσεις από το iPad. Αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Εχω ενα ipad κ κατεβασα το av player για να κατεβασω καμια ταινια. Πως γινεται μπορει καποιος να μου πει βημα βημα; Ειμαι εντελως αςχετη. Με ελληνικους υποτιτλους
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα ipad κ κατεβασα το av player για να κατεβασω καμια ταινια. Πως γινεται μπορει καποιος να μου πει βημα βημα; Ειμαι εντελως αςχετη. Με ελληνικους υποτιτλους

 

Καλησπέρα σας θέλω να πιστεύω πως το link θα σας βοηθήσει

 

https://www.iphonelife.com/blog/87/iphone-5-friendly-version-great-video-player-avplayer-out-review-and-tips-tricks

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας θέλω να πιστεύω πως το link θα σας βοηθήσει

 

https://www.iphonelife.com/blog/87/iphone-5-friendly-version-great-video-player-avplayer-out-review-and-tips-tricks

 

Torrent πέρνει ;

Link to comment
Share on other sites

Πως κατεβαζω απο το itunes?

 

iTunes >films ελεγχετε εάν η ταινία έχει ελληνικούς υπότιτλους και την αγοράζετε ή την ενοικιάζετε!

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=41782&stc=1&d=1393573278

Link to comment
Share on other sites

Μονο μεσω jailbreak. Νομιμα κατεβαζεις απο το itunes οπου εχει και ελληνικους υποτιτλους

 

Άντε και σκέφτομαι να το κάνω jb η όχι ; :rolleyes: για πες γνώμη αξίζει ;

Link to comment
Share on other sites

Άντε και σκέφτομαι να το κάνω jb η όχι ; :rolleyes: για πες γνώμη αξίζει ;

 

Εννοείται πως αξίζει.ios χωρίς jb δεν νοείται.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως αξίζει.ios χωρίς jb δεν νοείται.
είχα ιφονε.. Απλά σκέφτομαι λένε ότι το 7.1 θα ειναι πολύ καλό update ακούω για το air... Ότι θα Μποσταρει πολύ ... Αν δεν βαριέσαι πες μ 4-5 must jb apps,, ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Εκει που εχει τις ταινιες ποια η διαφορα αν τις κατεβασεις σε hd και σε sd εκτος του οτι θελει λιγοτερα gb χωρο;
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Γεια σας αντιμετωπιζω ενα προβλημα με το ipad 3 μου σημερα εμαθα πως να χρησημοποιω με καλο τροπο το ifunbox και πως με κακο, και εκει που χακαρα ενα παιχνιδακι για να του βαλλω αποιρα χρηματα κολουσε λιγακι και το εκανα επανεκινηση μετα με βγαζει κατευθειαν στο σημειο που μου δειχνει το usb για να το συνδεσω στο itunes αλλα το προβλημα μου ειναι οτι ο υπολογιστης δεν μου το αναγνωριζει σε recovery mode, ενω σε κανονικη λειτουργια κανονικα,εφαγα τον κοσμο του διαδικτυου και ακρη δεν βρηκα, παρολου που δοκιμασα πολλα...παρακαλω βοηθηστε με δεν ξερω τι αλλο να κανω,πως να του κανω restore με αλλο τροπο ? ειναι εκδοση 5.1.1 δεν ηθελα την καινουρια αναβαθμιση γιατi θα μου χανονταν το jailbreak.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας αντιμετωπιζω ενα προβλημα με το ipad 3 μου σημερα εμαθα πως να χρησημοποιω με καλο τροπο το ifunbox και πως με κακο, και εκει που χακαρα ενα παιχνιδακι για να του βαλλω αποιρα χρηματα κολουσε λιγακι και το εκανα επανεκινηση μετα με βγαζει κατευθειαν στο σημειο που μου δειχνει το usb για να το συνδεσω στο itunes αλλα το προβλημα μου ειναι οτι ο υπολογιστης δεν μου το αναγνωριζει σε recovery mode, ενω σε κανονικη λειτουργια κανονικα,εφαγα τον κοσμο του διαδικτυου και ακρη δεν βρηκα, παρολου που δοκιμασα πολλα...παρακαλω βοηθηστε με δεν ξερω τι αλλο να κανω,πως να του κανω restore με αλλο τροπο ? ειναι εκδοση 5.1.1 δεν ηθελα την καινουρια αναβαθμιση γιατi θα μου χανονταν το jailbreak.

 

Δυστυχώς πλέον η τελευταία έκδοση λειτουργικού είναι μονόδρομος, καθώς το εχετε κολλήσει. Για να επαναφέρετε τη συσκευή σας σε λειτουργική μορφή θα πρέπει να την βάλετε σε DFU Mode ώστε να αναγνωρίσει τη συσκευή το iTunes και στη συνέχεια να κάνετε restore στην τελευταία έκδοση. Όλα τα δεδομένα σας θα διαγραφούν. Δείτε προσεκτικά το παρακατω video για DFU mode:

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=15qaTA4lQPc]How to enter DFU Mode iPhone 5S 5C 5 (4S, 4, 3GS, 3G, 2G) iPad & iPod Touch - iPad Air - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση αλλα δεν μπαινει σε dfu mode γιατι μολις το συνδεω στον υπολογιστη ανοιγει απο μονη της η συσκευη και με βγαζει παλι στο ιδιο σημειο με το καλώδιο και την συνδεση στο itunes, τι αλλο μπορω να κανω ;
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση αλλα δεν μπαινει σε dfu mode γιατι μολις το συνδεω στον υπολογιστη ανοιγει απο μονη της η συσκευη και με βγαζει παλι στο ιδιο σημειο με το καλώδιο και την συνδεση στο itunes, τι αλλο μπορω να κανω ;

 

Μπαίνει σε dfu. Δοκίμασε.

Όταν συνδέσεις το καλώδιο εννοείται ανοίγει μονη της η συσκευή.

Κράτησε πατημένα home button & power button για να κάνει επανεκκινηση και απο εκεί και μετά ξεκινά την διαδικασία για dfu.

Μην τα παρατας έτσι θέλει να προσπαθήσεις να βρεις την χρυσή τομή τώρα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

τι να παρατησω ? απο εχτες απο τις 4 εχω που παλευω ψαχνοντας και κανονοντας,ευχαριστω πολυ θα ξαναπροσπαθησω,αν και το εκανα και μετα την επανεκκινηση με παει στο ιδιο σημειο παλι
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση αλλα δεν μπαινει σε dfu mode γιατι μολις το συνδεω στον υπολογιστη ανοιγει απο μονη της η συσκευη και με βγαζει παλι στο ιδιο σημειο με το καλώδιο και την συνδεση στο itunes, τι αλλο μπορω να κανω ;

 

Μπαίνει σε dfu. Δοκίμασε.

Όταν συνδέσεις το καλώδιο εννοείται ανοίγει μονη της η συσκευή.

Κράτησε πατημένα home button & power button για να κάνει επανεκκινηση και απο εκεί και μετά ξεκινά την διαδικασία για dfu.

Μην τα παρατας έτσι θέλει να προσπαθήσεις να βρεις την χρυσή τομή τώρα

 

Πολύ σωστά, ανοιχτή όπως είναι η συσκευή συνδέστε τη και πατήστε παρατεταμένα home+power buttons για 8 sec στη συνέχεια αφήστε το power button και συνεχίστε να πατάτε το home, ή συσκευή θα κάνει επανεκίνηση, χωρίς όμως να δείχνει τίποτα στην οθόνη και το iTunes θα αναφέρει πως βρέθηκε συσκευή σε recovery mode όπως προανέφερε και ο Τάσος θέλει προσπάθεια δεν είναι εύκολο..

 

Εναλλακτικά δείτε τον οδηγό!

 

Πως να θέσετε τη συσκευή σας σε DFU Mode

Edited by DINFUN
Link to comment
Share on other sites

τι να παρατησω ? απο εχτες απο τις 4 εχω που παλευω ψαχνοντας και κανονοντας,ευχαριστω πολυ θα ξαναπροσπαθησω,αν και το εκανα και μετα την επανεκκινηση με παει στο ιδιο σημειο παλι

 

Αυτή ειναι η διαδικασία. Μακάρι να μπορούσα να το έχω στα χέρια μου να το φτιάξω σε ένα λεπτό.

Όπως βλέπεις στο βίντεο τα βήματα απλά έχεις και ένα βήμα πριν αυτο που σου είπα γιατί δεν μπαίνει η συσκευή σε κανονική λειτουργία για να κανεις τερματισμό οπότε χρειάζεσαι reset πριν απο όλα αυτά.

Βαλτα στο μυαλό σου και να καταλάβεις τι κάνει κάθε βήμα και θα το καταφέρεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

το εκανα !!!! επιτελους !!!! μετα τι πρεπει να κανω ? γιατι ο υπολογιστης παλι δεν μου το αναγνωριζει

 

Την συσκευή την βλέπει ο υπολογιστής; ή όχι; εάν δεν την βλέπει τότε δεν το έχετε πετύχει,

Link to comment
Share on other sites

το εχω πετυχει γιατι στις συσκευες μου μου γραφει πως ειναι σε dfu mode και το εχει στις απροσδιοριστες σκυσκευες ομως,αλλα δεν μπορει να μου κανει εγκατασταση τους drivers
Link to comment
Share on other sites

το εχω πετυχει γιατι στις συσκευες μου μου γραφει πως ειναι σε dfu mode και το εχει στις απροσδιοριστες σκυσκευες ομως,αλλα δεν μπορει να μου κανει εγκατασταση τους drivers

 

ωραία εάν σας εμφάνιζει την παρακάτω εικόνα επιλέξτε restore ανεβάστε ένα screenshot να δούμε σε τι στάδιο βρίσκεστε

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=43196&stc=1&d=1396164939

Link to comment
Share on other sites

εδω ειναι το προβλημα οτι δεν μου το εμφανιζει καθολου εκει

 

Εάν ο υπολογιστής δεν βλεπει τη συσκευή, τότε δεν έχετε κατορθώσει να την βάλετε σε dfu mode.. η οθόνη στη συσκευή σας δεν πρεπει να δείχνει τίποτα να είναι ολομαυρη.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPad (3rd & 4th Gen - 2012)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...