Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] HTC One S


petros11
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οποτε μπορεις γραψε εαν εχεις προβλημα με το χρωμα ,εαν εχει καποιο χτυπημα γιατι θα παρω γκρι μονο και μονο γιαυτο το λογο και το μαυρο mου αρεσει πιο πολυ.

 

περιμενω να ερθει ελλαδα να το παρω απο cosmote διοτι εχω επιδοτηση καλη.

 

tnx

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 191
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Πολύ το ζηλεύω αυτό το κινητό, λόγω μεγέθους το προτιμώ από το Χ, είναι βέβαια καιτο Xperia P αλλά θα δούμε.
-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

οποτε μπορεις γραψε εαν εχεις προβλημα με το χρωμα ,εαν εχει καποιο χτυπημα γιατι θα παρω γκρι μονο και μονο γιαυτο το λογο και το μαυρο mου αρεσει πιο πολυ.

 

περιμενω να ερθει ελλαδα να το παρω απο cosmote διοτι εχω επιδοτηση καλη.

 

tnx

 

Θα γράψω εννοείται,αν και το τηλ μου δεν είναι μέσα στην προβληματική παρτίδα από ότι είδα.

Επίσης να αναφέρω ότι σαν συσκευή είναι πολύ πολύ κομψή και δε το περίμενα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

μα δεν υπαρχει επισημη ενημερωση για προβληματικη παρτιδα πχ μεχρι καποιο νουμερο συσκευης,

δεν το εχω διαβασει καπου αυτο,εχει γινει επισημη ενημερωση απο htc?

Link to comment
Share on other sites

μα δεν υπαρχει επισημη ενημερωση για προβληματικη παρτιδα πχ μεχρι καποιο νουμερο συσκευης,

δεν το εχω διαβασει καπου αυτο,εχει γινει επισημη ενημερωση απο htc?

 

Έχει βγει κάτι σχετικό με τον σειριακό αριθμό των συσκευών που είχαν το πρόβλημα,τώρα δε ξέρω αν ισχύει

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Άντε καλορίζικο!! :) Περιμένουμε εντυπώσεις. Αλλά άμα είναι πιο καλή η οθόνη κι απ του s2 τι άλλο να πω, και επεξεργαστής αν είναι πιο γρήγορος από του x τι άλλο να ζητήσω! :) Εγώ με βλέπω να το χτυπάω αργότερα, έχω αδυναμία στο sense, σήμερα πήρα ένα ταπεινό sensation με ανταλλαγή. :happy:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν απο τις 2 το μεσημέρι μέχρι τωρα,με 82 μηνύματα σταλθεντα,12 λεπτά κλήσεις,πολυ σκαλισμα,εγκαταστάσεις περίπου 60 εφαρμογών και πολυ σερφαρισμα μέσω wifi τωρα αυτη την στιγμη έχει πέσει στο 34% η μπαταρία.σχεδον 12 ώρες με πολυ πραγματικα χρήση όσον αφορά το σερφαρισμα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ ταξιδιώτης , τα ξένα sites βγάζουν την οθόνη του ως το χειρότερο χαρακτηριστικό του και λένε ότι τα πιξελ φαίνονται. Στο S2 δεν υπάρχει τέτοιο θέμα.

Εγώ πηρα One X γι αυτό τον λογο , βέβαια δεν έχω δει One S από κοντά.

 

Πως γίνετε να είναι πιο καθαρή η οθόνη του από το S2... Δεν έχω ξαναδιαβάσει κατι τέτοιο

Δγιαδόσται !!!11! :https://www.thepressproject.gr/
Link to comment
Share on other sites

http://mobile.theverge.com/2012/4/2/2916098/htc-one-s-review

 

Δες οποίο Review θες , ολα τα ίδια λένε για την οθονη.

Δγιαδόσται !!!11! :https://www.thepressproject.gr/
Link to comment
Share on other sites

http://mobile.theverge.com/2012/4/2/2916098/htc-one-s-review

 

Δες οποίο Review θες , ολα τα ίδια λένε για την οθονη.

 

οκ το διαβασα σε ευχαριστω

 

ξερεις το htc desire εαν εχει το ιδιο pentile display,διοτι εχω ενα τετοιο και θελω να καταλαβω πανω κατω πως δειχνει.

Link to comment
Share on other sites

οκ το διαβασα σε ευχαριστω

 

ξερεις το htc desire εαν εχει το ιδιο pentile display,διοτι εχω ενα τετοιο και θελω να καταλαβω πανω κατω πως δειχνει.

 

Η PenTile είναι χαρακτηριστικό των Amoled οθονων.

Εσένα η οθόνη σου είναι πεντακάθαρη σε σχέση με μια pentile.

Ξανά λέω , δεν έχω δει το One S από κοντά αλλά μόνο απ ότι διαβάζω

και έχοντας πάντα σαν γνώμονα το pentile χαρακτηριστικό του One S.

 

Αν θυμάμαι καλά το Desire έβγαινε και με Amoled. Ίσως να έχει και το δικό σου pentile

Edited by Billeridis
Δγιαδόσται !!!11! :https://www.thepressproject.gr/
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
τα ξένα sites βγάζουν την οθόνη του ως το χειρότερο χαρακτηριστικό του και λένε ότι τα πιξελ φαίνονται.

 

Δεν θα έλεγα ότι ισχύει κάτι τέτοιο. Δίπλα στο One X δεδομένης της διαφορετικής διάστασης της οθόνης δεν είναι ιδιαίτερα αισθητή η διαφορά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ειναι με την amoled,αρα δεν εχω μετρο συγκρισης με lcd,

Μια χαρα την βλεπω στο desire ,αμα ειναι και λιγο καλυτερη απο αυτη που εχω δεν εχω θεμα,

Ασ περιμενω να την δω και απο κοντα,σε ευχαριστω για τθν βοηθεια σου

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ ταξιδιώτης , τα ξένα sites βγάζουν την οθόνη του ως το χειρότερο χαρακτηριστικό του και λένε ότι τα πιξελ φαίνονται. Στο S2 δεν υπάρχει τέτοιο θέμα.

Εγώ πηρα One X γι αυτό τον λογο , βέβαια δεν έχω δει One S από κοντά.

 

Πως γίνετε να είναι πιο καθαρή η οθόνη του από το S2... Δεν έχω ξαναδιαβάσει κατι τέτοιο

 

Γιατί στο s2 μήπως δεν φαίνοντέ;ψεύδεται οποίος το πει αυτό,η οθόνη του είναι αρκετά καλή,όχι σε επίπεδο Xperia s αλλά σε πολύ καλό επίπεδο,τα χρώματα επίσης μου φαίνονται πιο ζωντανά από του galaxy

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πλέον η συσκευή κυκλοφορεί κανονικά, συνεχίζουμε στο Επίσημο θέμα..

Ευχαριστώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...