Jump to content

Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia


jvp4ant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 18,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μπορουμε να παμε κατευθειαν εκει ή πρεπει πρωτα να βαλω την ics?\

τωρα εχω την 2.3.4

 

λογικά οτι σου βγάλει το update...

 

Βιασύνη :lol:

Το διόρθωσα.

 

Μήπως χρειάζεται >50% μπαταρία για να εγκατασταθεί;

 

όχι... είμαι 90%

the show must go on...
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μόλις τώρα μου ήρθε

 

Ναι 4.1.B0.431 και μένα μου φάνηκε πολύ περίεργο. Και τόσο σύντομα και over the air. Ελπίζω να μην έγινε κάνα λάθος και είναι beta ή λάθος έκδοση.

Ας δει και κάνας άλλος τι γίνεται.

Από την εφαρμογή update center πήγα στην επιλογή για το σύστημα και πάτησα το option button και ανανέωση και μου έβγαλε την παραπάνω έκδοση για κατέβασμα.

 

Μόλις είδα ότι ήρθε και σε εμένα..!

Edited by tsourakis13
Ξυπνήστε ρεεεε...
Link to comment
Share on other sites

Βιασύνη :lol:

Το διόρθωσα.

 

Μήπως χρειάζεται >50% μπαταρία για να εγκατασταθεί;

 

Δεν το ξέρω αλλά καλά είναι να είσαι λίγο παραπάνω φορτισμένος για καλό και για κακό. Εγώ ειμουν στο 68%

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια βοηθεια ξαφνικα το κινητο σημερα πηγα να του κανω μια επανεκινηση οπως του κανω καθε 3-4 μερες και απο τοτε δε ξανανοιγει.

ξεκιναει με τη μαυρη οθονη και τα γραματα sony ericsson και μετα τιποτα σβηνει και ξαναδειχνει το ιδιο και το ιδιο ξανα.

να πω οτι το κινητο το εχω τωρα και 3 μηνες απο καινουργιο οπως το πηρα απτη vodafone τελειως απειραχτο με το 2.3 ειναι.

 

καμια βοηθεια κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις την έκανα και εγώ 4.1.Β.0.431 over the air 20,3 MB οπτικές διαφορές καμιά τα άλλα στην πορεία :rolleyes::rolleyes::rolleyes:~~
http://i.portall.zp.ua/5/video/image/b7/53/befb3572db7b1e6aa9eb0c2c0172.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μόλις την έκανα και εγώ 4.1.Β.0.431 over the air 20,3 MB οπτικές διαφορές καμιά τα άλλα στην πορεία :rolleyes::rolleyes::rolleyes:~~

 

είσαι root?

the show must go on...
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ... κατάλαβα, πιθανόν, τι φταίει...

 

Και εγώ δοκίμασα 2 φορές να κάνω εγκατάσταση και τελικά δεν ολοκληρώθηκε...Και απ'ότι φαίνεται φταίει το "root"...Υπάρχει κάποια λύση..? Πως μπορούμε να κάνουμε unroot..?

Ξυπνήστε ρεεεε...
Link to comment
Share on other sites

και εμένα μου εμφανίζει αυτό.

[ATTACH]25420[/ATTACH]

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

εχω 2.3.4 αλλα δεν μου βγηκε κατι στο update center..λογικα πρεπει να βαλω ics εε?

η μεσω υπολογιστη θα μου βγαλει την τελευταια?

οποιος την βαλει ας μας πει βελτιωσεις που θα συναντισει;)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Μολις ειδα απο εδω οτι εγινε update σε κάποιους το δοκιμασα και εγω και εγινε OTA!! Σε 10 λεπτα το πολυ ειχε τελειώσει και ειχε μεγεθος καπου στα 20,3 MB. Οπτικα δεν εχω βρει αλλαγη και το αρχειο κλησεων παλι δεν ανοιξε και γρηγορα αλλα εκανε καπου στα 3 δευτ. Αυτα μεχρι τωρα.. ;-)
Link to comment
Share on other sites

Πως κάνετε update ρε παιδια;

Εγω με root μαμα ICS δοκίμασα και με pc companion και με SUS, αλλά τίποτα!:(

 

Μου βγαζει οτι έχω την τελευταια εκδοση

Link to comment
Share on other sites

Κ σε μένα βγήκε update αλλά δε ξέρω αν θα τη κάνω ακόμα.Γενικά δεν είμαι εντυπωσιασμένος από την ics όμως!

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

σκεψου εμενα στο update center λεει οτι το τηλεφωνο ειναι ενημερωμενο και εχω την 2.3.4 !!!

 

ρε παιδια στην 2.3.4 που ειναι αυτο το μενου που εχει στην ics : προγραμμτιστη (καπως ετσι) τελευταιο υπομενου στις ρυθμισεις?

γιατι θε΄λω να ρυθμισω το ποσες εφαρμογες θα τρεχουν στο προσκηνιο και δεν το βρισκω στην 2.3.4

Link to comment
Share on other sites

παιδια μου ηρθε κ εμενα την εκα.να μεσω ota μετα εκλεισε το κινητο κ δν ανοιγει..σε flashmode μπαινει ομως.ξερει κανεις τι γινεται?
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Root με εύκολο τρόπο έχει πετύχει κανείς για τη 4.0.4;

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

σκεψου εμενα στο update center λεει οτι το τηλεφωνο ειναι ενημερωμενο και εχω την 2.3.4 !!!

 

ρε παιδια στην 2.3.4 που ειναι αυτο το μενου που εχει στην ics : προγραμμτιστη (καπως ετσι) τελευταιο υπομενου στις ρυθμισεις?

γιατι θε΄λω να ρυθμισω το ποσες εφαρμογες θα τρεχουν στο προσκηνιο και δεν το βρισκω στην 2.3.4

 

Νομιζω (ας με διορθωσει αν καποιος ξερει παραπανω) οτι σε καμια εκδοση της 2.3 δεν υπαρχουν επιλογες προγραμματιστη στο μενου των ρυθμισεων. Ειναι μια απο τις επιλογες που εφερε το ics.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...