Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 610


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 736
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μολονοτι ασχετος με windows phone ( κατοχος android συσκευης ) ηθελα να ρωτησω για λογαριασμο ενος φιλου τι γινεται με το bluetooth σε αυτο το κινητο?

Εχει βγει κανενα update?Υποστηριζεται κανονικα?

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλό μήνα! Πάει και ο Φεβρουάριος αλλά 7.8 δεν έχουμε δει ακόμη...

Υπάρχει κανείς που να έχει κάτι νεότερο με την εν λόγω αναβάθμιση; Θα γίνει ή ...:(

Και πάλι καλό μήνα.

 

 

Βρήκα απάντηση: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=358294 (προβλήματα με 7.8)

Edited by zabou_1
προσθήκη
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα..2 με 3 ερωτησούλες έχω για το τηλέφωνο.

 

Το browsing πως είναι..??Κολλάει..??

 

Viber για να στέλνει με android και IOS έχει..??

 

 

Δεν ζητάω πολλά..Δεν παίζω παιχνίδια.. Να μην κολλάει θέλω και να είναι κομπλέ σε social Networks και browsing... :)

 

Thank you all..!!!! :):):):)

Link to comment
Share on other sites

παιδιααααα!!!!βοηθήστε με!!πηρα το 610 και....που πηγα χωρις να ρωτησω......το ξερω....τωρα τι κανω???πως μπορω να εχω τραγουδια μουσικη ακομα και videoclip στο κινητο μου????να τα αποθηκευσω δηλαδη...δεν εχω υπολογιστη και δεν μπορω να συνδεσω υπολογιστη με κινητο ωστε μεσω του zune να κατεβασω.....:( σκοπευα να παρω απο φιλες μου μεσω bluetooth αδυνατον και αυτο!!!υπαρχει καποια λυση απο το marketplace???δεν εχω προβλημα να πληρωσω...αρκει να μπορω να εχω αποθηκευμενα καποια τραγουδια στην μνημη!!!ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!!!
Link to comment
Share on other sites

εγω ειδα μια μερα που το ειχα στα χερια μου οτι και ringtones μπορεις να κατεβασεις και τραγουδια να βαλεις γενικα ειναι πολυ καλο το κινητο και δεν κολαει οπως θα περιμενα μια χαρα λοιπον
Link to comment
Share on other sites

μπορεις να παρεις δεκαδες εφαρμογες απο το marketplace για να κατεβασεις δωρεαν τραγουδια (mp3) & ringtones. γω εχω κατεβασει δωρεαν το easyring & music, free ringtones και εχω κατεβασει τα παντα και ελληνικα. το κινητο ειναι αρκετα καλο
Link to comment
Share on other sites

εχω κατεβασει μερικες εφαρμογες απο το marketplace χωρις να το αγορασω...δοκιμαστηκά να το πω....ξερει καποιος πως το διαγραφω εφοσον δεν το χρειαζομαι??????ευχαριστω.......
Link to comment
Share on other sites

Πατας παρατεταμενα πανω στην εφαρμογη που θελεις να διαγραψεις και βγαινει ενα μενου στο οποιο επιλεγεις διαγραφη.
Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφίες που λαμβάνω σε μορφή αρχείου μέσω sms μου γράφει ότι αποθηκεύονται στα πολυμέσα αλλά δεν τις βρίσκω στην εφαρμογή των εικόνων... μήπως ξέρει κανείς που αποθηκευόνται? :O
Link to comment
Share on other sites

ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΑΠΕΣΤΑΛΜΕΝΩΝ ΜΥΝΗΜΑΤΩΝ ΜΕ ΤΟ NOKIA LUMIA 610? ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΛΑΒΩ ΚΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΦΥΣΙΚΑ> ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΜΟΥ ΝΑ ΠΡΟΞΕΝΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΥΤΟ? :O

 

 

 

Κεφαλαίοι χαρακτήρες

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

Edited by stendor
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 βδομαδεσ αγορασα τ lumia 610 το wifi δουλευε tελια μεχρι που πριν απο 2 μερεσ

οταν σινδεομουν με κραταγε σινεδεμενο λιγα δευτερα και μετα αποσινδεοταν κιταξα τα παντα αλλα τιποτα δεν εχω κατεφερει αν μπορει κανεισ να βοηθησει pls???????????????????????????????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

τι χαρτες να βαλω για το gps εκτος τις νοκια.

ΥΠΑΡΧΕΙ Η 7.8 ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΕς ΡΗΘΗΣΕΙς ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΕΤΕ ΣΤΟ PC ΣΤΟ ZUNE KAI ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟΤΟΥ ΤΙΝ ΑΝΑΒΑΘΗΣΗ

 

 

Κεφαλαίοι χαρακτήρες

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα! εννοείς οτι αν κανεις τις εργοστασιακες ρυθμίσεις και το συνδεσεις με το zune θα κατεβασει αυτόματα την 7.8 ?? Κάνοντας τις εργοστασιακές ρυθμίσεις τι χάνεις εκτός απο τις εφαρμογές και τις φωτογραφίες? Οι επαφές χάνονται ?
Link to comment
Share on other sites

κανεις ενα μπακαπ η το πας στη νοκια για να μην σασεισ τα δεωμενα σου

ξερει κανεις τι χαρτες να βαλω στο 610 για gps

Link to comment
Share on other sites

κανεις ενα μπακαπ η το πας στη νοκια για να μην σασεισ τα δεωμενα σου

ξερει κανεις τι χαρτες να βαλω στο 610 για gps

 

Δεν σου κάνουν οι της ΝΟΚΙΑ !? :confused:

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Έγινε καμμία νέα αναβάθμιση, εκτός της 7.8 που την έχω κάνει;

Κάνει τώρα μια ενημέρωση OS Version 7.10.8660.142!!!!

 

edit

Και άλλη αναβάθμιση 7.10.8862.144!!!!

Edited by kosgav
Link to comment
Share on other sites

Έγινε καμμία νέα αναβάθμιση, εκτός της 7.8 που την έχω κάνει;

Κάνει τώρα μια ενημέρωση OS Version 7.10.8660.142!!!!

 

Καλησπέρα. Όταν λες ότι την έχεις κάνει... για πες και μας του 7.5 πως το έκανες. (Έχω συσκευή της cosmote μαύρη).

Εδώ και μέρες το είχα πάρει απόφαση ότι δεν. Γράψε νέα για ότι κατεβάσει να δούμε τι συμβαίνει... Ευχαριστώ.

 

 

Άστο άκυρο. Είδα ότι σου την έκανε μόνο του αρχές Φεβρουαρίου και αν κατάλαβα καλά έχεις cosmote άσπρη.

Τέλος πάντων, απλά ήλπιζα ότι θα έχουν λυθεί τα προβλήματα με τα πλακίδια που διάβασα κάπου και θα γινόταν

ενημέρωση για όλους. Μάλλον θα παραμείνουμε σε αναμονή. Η ζωή συνεχίζετε και χωρίς 7.8...

Edited by zabou_1
ενημέρωση
Link to comment
Share on other sites

επειδη το σκεφτομαι για τον πατερα μου ο οποιος το θελει μονο για κλησεις και μηνυματα πως τα παει ως αφορα την αποκριση της οθονης ?

το gps τι εντυπωσεις σας εχει δωσει γιατι ισως χρειαστει και αυτο που και που .

 

 

 

 

 

---Από Ομάδα Διαχείρισης---

Απαγορεύεται η γραφή τύπου sms

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

επειδη το σκεφτομαι για τον πατερα μου ο οποιος το θελει μονο για κλησεις κ μηνυματα πως τα παει ως αφορα την αποκριση της οθονης ?

το gps τι εντυπωσεις σας εχει δωσει γτ ισως χρειαστει κ αυτο που κ που .

 

(προσωπική πάντα άποψη) Έχει πολύ καλή και άμεση απόκριση. Είχα διάφορα nokia & s.ericsson αλλά αυτό έχει την καλύτερη αίσθηση. Για πιο ακριβά μοντέλα (300+ €) δεν έχω άποψη. Το gps δοκιμασμένο σε επαρχιακούς δρόμους δεν μου έκανε λάθη και σχετικά γρήγορο εντοπισμό(σε σχέση με Χ6). Σε μεγάλες πόλεις δεν το έχω δοκιμάσει.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπική άποψη.

 

Οθόνη αφής πολύ άμεση, εύκολο να κάνεις λάθος. Επιλέγει χωρίς να ακουμπήσεις επάνω.

Αντιμετωπίζω πρόβλημα με το ότι δεν έχεις από που να το πιάσεις αν είναι ανοιχτό. Από την οθόνη, μπορεί να σβήσει icons. Από πλάγια μπορεί να πατήσεις το on/off. Το on/off αν δεν ήταν εκεί αλλά στο επάνω μέρος δεν θα είχα κανένα πρόβλημα.

 

GPS εκτός πόλεων αρκετά καλό, αν και δεν είναι navigator ολκής.

Εντός πόλεως, κάνει πολλά λάθη με την επιλογή της διαδρομής και δεν έχει δυνατότητα να επιλέξεις συγκεκριμένα σημεία για να περάσει την διαδρομή.

Αλλά για free είναι πολύ καλή εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...