Jump to content

[Επίσημο] Nokia Asha 302


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συγχρονιζει επαφες και ημερολογιο με outlook μεσω nokia suite. Oποτε μενει να βρουμε ενα ευκολο τροπο να συγχρονισουμε το outlook με το gmail. To google calendar sync και το go contact sync mod κανουν αυτη τη δουλεια.

 

Ειναι πολυ γρηγορο στα μενου και δεν κολλαει. Τα παιχνιδια τα παιζει νερακι. Βεβαια ειναι feature phone και ιντερνετ,μεηλ κτλ. δεν ειναι σε καμια περιπτωση στο επιπεδο ταχυτητας των smartphones ,αλλα τη δουλεια την κανεις στο τελος.

 

Απο μπαταρια ειναι παρα πολυ καλο. Σε ενα τριημερο που πηγα ταξιδι και το ειχα για δευτερο με εσωσε. Εκει που το galaxy nexus ξεφορτιζοταν ανα 8ωρο,το nokia γυρισε σπιτι χωρις να χασει ουτε μια γραμμη μπαταριας.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπερα, μολις αγορασα το κινητο και εχς μια ερωτηση. Στην ακρη του πληκτρολογιου εχει εμφανες light leakage, καποιος αλλος κατοχος του κινητου εχει παρατηρησει κατι τετοιο?
Link to comment
Share on other sites

Υποθετω θα ειναι αναλογα το τηλεφωνο,ενιαιο κομματι ειναι το πληκτρολογιο,κινητο των 100 ευρω ειναι... ε νομιζω δεν ειναι κατι το τραγικο,εγω ουτε που το εχω παρατηρησει
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ενας φιλος μου θελει να διαγραψει ολες τις καταχωρησεις απο το ημερολογιο (γενεθλια,κτλ) απο όλες τις μερες! Πως γινεται αυτο?

 

Λιγο που κοιταξα πρεπει να πηγαινω στην ταδε μερα, να σβηνω τις καταχωρησεις, και μετα σε αλλη μερα, και μετα σε αλλη μερα, και μετα σε αλλη μερα, και παει λεγοντας και ειναι ΒΑΡΕΤΟ!

 

Γινεται να διαγραφουν απο καπου οοοολες μαζι οι καταχωρησεις?....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Έχει η κοπέλα μου αυτό το κινητό και δεν μπορώ να βρω λύση στο εξής θέμα:

 

Στο Whatsapp δεν γίνεται στο ίδιο μήνυμα να υπάρχει κείμενο και emoticons. Ξέρει κανείς την λύση γι'αυτό;

Ευχαριστώ.

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημερα σε ολα τα παιδια.Εδω και και λιγες μερες εχω αγορασει τη συγκεκριμενη συσκευη (σα 2η).Αντιμετωπιζω ενα προβλημα ομως στο οποιο αν δε βρω λυση θα πρεπει να το γυρισω πισω.Γι αυτο και το γραφω εδω μηπως και καποιο απο τα παιδια μπορεσει κ με βοηθησει.

Οταν παταω δημιουργια μηνυματος αφου πουμε υποθετικα οτι το γραφω στη συνεχεια στις επιλογες αποστολης εχει τις επαφες κ εχει κ ενα αλλο που το λεει προσφατοι αριθμοι κ περιλαμβανει προσφατους αριθμους στους οποιους εχω στειλει μηνυματα.

Αυτο ακριβως ειναι το προβλημα που εχω οτι δε μπορω να σβησω το ιστορικο απο αυτη την επιλογη οσο και αν το εψαξα(για ευνοητους λογους)

Αν ξερει καποιο παιδι κ μπορει να με βοηθησει θα το εκτιμουσα πολυ διαφορετικα θα πρεπει να το επιστρεψω και ειναι και καλο κινητο ****το.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολα τα παιδια.Εδω και και λιγες μερες εχω αγορασει τη συγκεκριμενη συσκευη (σα 2η).Αντιμετωπιζω ενα προβλημα ομως στο οποιο αν δε βρω λυση θα πρεπει να το γυρισω πισω.Γι αυτο και το γραφω εδω μηπως και καποιο απο τα παιδια μπορεσει κ με βοηθησει.

Οταν παταω δημιουργια μηνυματος αφου πουμε υποθετικα οτι το γραφω στη συνεχεια στις επιλογες αποστολης εχει τις επαφες κ εχει κ ενα αλλο που το λεει προσφατοι αριθμοι κ περιλαμβανει προσφατους αριθμους στους οποιους εχω στειλει μηνυματα.

Αυτο ακριβως ειναι το προβλημα που εχω οτι δε μπορω να σβησω το ιστορικο απο αυτη την επιλογη οσο και αν το εψαξα(για ευνοητους λογους)

Αν ξερει καποιο παιδι κ μπορει να με βοηθησει θα το εκτιμουσα πολυ διαφορετικα θα πρεπει να το επιστρεψω και ειναι και καλο κινητο ****το.

 

Μενού-Επαφές-Μητρώο-Σβήσιμο Μητρώων-Παραλήπτες Μηνυμάτων.

 

Είμαι παγκόσμιος. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Yπαρχει καποιος τροπος να δει αρχεια PDF;

 

πως καταλαβανω αν αυτο

http://www.mobile-phones.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=3045&category_id=7&Itemid=0&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&vmcchk=1&Itemid=54

ειναι παραεισαγωγης;

Edited by nikosxeng3

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει καποιος τροπος να δει αρχεια PDF;

 

πως καταλαβανω αν αυτο

www.mobile-phones.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=3045&category_id=7&Itemid=0&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&vmcchk=1&Itemid=54

ειναι παραεισαγωγης;

Έτσι όπως είναι στην σελίδα δεν μπορείς να το καταλάβεις. Στην φωτογραφία φαίνεται ότι έχει μόνο αγγλικούς χαρακτήρες, οπότε αν υποθέσουμε ότι είναι από την συσκευή που έχουν τότε είναι παρά εισαγωγής. Οι ελληνικές συσκευές έχουν και Αγγλικούς και Ελληνικούς χαρακτήρες. Ο σίγουρος τρόπος για να δεις αν είναι ή όχι παρά εισαγωγής είναι να δεις αν έχει product code κάποιο από αυτά που αναγράφονται στο πρώτο post.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Το κινητο μου,νοκια302,το ανοιξα το πρωι και αρχισε να αναμωσβυνει και εκλεισε.το αναψα και παλι τα ιδια.το εβαλα να φωρτησει και βγαζει μηνυμα στην οθωνη του,αφαιρεστε το καλωδιο η συνδεστε ενα εξαρτημα!δεν τα εκανεαυτα,ξαφνικα ενφανιστηκαν.τιφταιει,τι πρεπει να κανω?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...