Jump to content

LG Optimus 4X HD (P880)


aby
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια θελω λιγο βοηθεια.Φλασαρα στο κινητό μ cm10.2 και την κρατησα για κανα 2 μερες.Η μπαταρια ήταν χαλια και γυρισα πισω απο μπακαπ στην στοκ με τον iodak07.Η μπαταρια μ τώρα ειναι σε φαση σε 5 ωρες 25%(Με οθονη μια ώρα).Εκανα και calibration την μπαταρια.Λιγο καλυτερα αλλα κ παλι οχι οπως πριν...Τι παιζει?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μολις εκλεισα 3 μερες κ ειμαι ακομα πανω απο 20%..παρα πολυ καλα για εμενα..για αλλος μπορει να μην ειναι εμενα μου φτανει.30 λεπτα wi-fi, 35 λεπτα ομιλια,κανα 20 πλοηγηση μεσω του (sygic),ενα 20 λεπτο παιχνιδια..αυτα απο μενα...

 

 

Υ.Γ: ειμαι zaiben στοκ κερνελ κ χωρις κανενα προγραμμα για cpu του τυπου set cpu ή tegra overclock

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις πάντως, μπορείς να γίνεις root και να περάσεις κάποιο πρόγραμμα όπως το Titanium Back up (που είναι και το πιο διαδομένο) με το οποίο θα «παγώσεις» τους χάρτες.

 

επδ είμαι λίγο άσχετος ...εξίγησε μου τι είναι αυτό και πως χρισημοποιήτε ?

Link to comment
Share on other sites

επδ είμαι λίγο άσχετος ...εξίγησε μου τι είναι αυτό και πως χρισημοποιήτε ?

 

Βεβαίως.

Κάνοντας την συσκευή σου root, ουσιαστικά αποκτάς τα πλήρη δικαιώματα χρήσης της. Μπορείς να πειράξεις αρχεία συστήματος. Για το πως θα γίνεις root διάβασε εδώ (μέρος Α αν είσαι σε 4.0.3 ή Β αν είσαι σε 4.1.2).

Το Titanium Backup το κατεβάζεις από το Play Store. Είναι εφαρμογή που σου επιτρέπει να πάρεις backup τις εφαρμογές κλπ που έχεις στο τηλέφωνό σου. Επίσης, μέσω αυτής της εφαρμογής μπορείς να απεγκαταστήσεις ή να παγώσεις διάφορες εφαρμογές συστήματος (γι' αυτό και απαιτεί rootαρισμένη συσκευή).

 

:!:Προσοχή:!: Η λανθασμένη χρήση του Titanium Backup, μπορεί να προκαλέσει δυσλειτουργίες στο λειτουργικό. Προσέχουμε πάντα τι παγώνουμε/ξηλώνουμε και καλό είναι (αν δεν ξέρουμε) να ρωτάμε πριν προβούμε στην οποιαδήποτε ενέργεια!

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Κάτι ίσως απλό αλλά που δεν το έχω ψάξει αρκετά. Όταν γράφω κάτι εδώ στο tapatalk, το πληκτρολόγιο διορθώνει λέξεις. Όταν όμως γράφω στο στοκ browser (η και σε άλλους που έχω βάλει) δεν διορθώνει λέξεις. Γιατί; Είναι κάποια ρύθμιση που δεν έχω βρει η πρέπει να βρω άλλο πληκτρολόγιο;
Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι καταλαβαίνει που γράφεις και αναλόγως ενεργοποιεί την διόρθωση .Το δοκίμασα στον naked browser @Ε το swype και δείχνει μόνο τις προτεινόμενες λέξεις χωρίς να τις περνάει αυτόματα .
Link to comment
Share on other sites

Βεβαίως.

Κάνοντας την συσκευή σου root, ουσιαστικά αποκτάς τα πλήρη δικαιώματα χρήσης της. Μπορείς να πειράξεις αρχεία συστήματος. Για το πως θα γίνεις root διάβασε εδώ (μέρος Α αν είσαι σε 4.0.3 ή Β αν είσαι σε 4.1.2).

Το Titanium Backup το κατεβάζεις από το Play Store. Είναι εφαρμογή που σου επιτρέπει να πάρεις backup τις εφαρμογές κλπ που έχεις στο τηλέφωνό σου. Επίσης, μέσω αυτής της εφαρμογής μπορείς να απεγκαταστήσεις ή να παγώσεις διάφορες εφαρμογές συστήματος (γι' αυτό και απαιτεί rootαρισμένη συσκευή).

 

:!:Προσοχή:!: Η λανθασμένη χρήση του Titanium Backup, μπορεί να προκαλέσει δυσλειτουργίες στο λειτουργικό. Προσέχουμε πάντα τι παγώνουμε/ξηλώνουμε και καλό είναι (αν δεν ξέρουμε) να ρωτάμε πριν προβούμε στην οποιαδήποτε ενέργεια!

να ρωτήσω ... αν το rootaro δεν θα έχω πρόβλημα με την εγκίηση ???

Link to comment
Share on other sites

S.O.S Πριν προλαβω να χαρω καλα καλα με την αυτονομια που ξεπερασε τις 3 μερες εβαλα το κινητο στη φορτιση και οταν τελειωσε βγαζοντας το κ αφηνοντας το μια ωρα περιπου ειδα προς απογοητευση μου να εχει πεσει η μπαταρια στο 89%...ανοιξα το wakelock detector και το κινητο ηταν σε 86% awake..μου εσπασαν τα νευρα για μια ακομη φορα...αυτος ο tegra και αυτη η nvidia ΕΛΕΟΣΣΣΣ.εκανα restart να δω πως θα παει..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΥΤΗ!!!δεν ξερω ποτε θα εχω μπαταρια και ποτε οχι..καμια προταση κανεις??εχω φαει το κοσμο στο google αλλα ολοι κραζουν την nvidia και τον tegra κ οχι μονο στη δικια μας συσκευη. S.O.S
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι καταλαβαίνει που γράφεις και αναλόγως ενεργοποιεί την διόρθωση .Το δοκίμασα στον naked browser @Ε το swype και δείχνει μόνο τις προτεινόμενες λέξεις χωρίς να τις περνάει αυτόματα .

 

 

Το neo v ανοίγει τη διόρθωση παντού πάντως.

Σε αυτό τι εννοείς ότι καταλαβαίνει που γράφω; δηλαδή στους browsers θεωρεί ότι δεν χρειάζεται; και τότε στο tapatalk γιατί να χρειάζεται;

Αν βάλω άλλο πληκτρολόγιο πάλι τα ίδια θα κάνει;

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω ... αν το rootaro δεν θα έχω πρόβλημα με την εγκίηση ???

 

Ναι, η εγγύηση χάνεται. Αλλά μπορείς να κάνεις μια επαναφορά και να φύγει το root με αποτέλεσμα να επανέλθει και η εγγύηση.

 

μου εσπασαν τα νευρα για μια ακομη φορα...αυτος ο tegra και αυτη η nvidia ΕΛΕΟΣΣΣΣ.εκανα restart να δω πως θα παει..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΥΤΗ!!!δεν ξερω ποτε θα εχω μπαταρια και ποτε οχι

 

Αυτά λέγαμε ουσιαστικά και μερικές σελίδες πιο πίσω μαζί με τον φίλο sado και μας άρπαξες από τα μούτρα. Καλή, χρυσή, δυνατή η συσκευή, με μπαταρία μεγάλης χωρητικότητας η οποία όμως σε συνδυασμό με το απαιτητικότατο hardware της συσκευής (και ίσως και τους κακογραμμένους drivers) καταναλώνεται ταχύτατα. Φυσικά σε stand by έχει καλή αντοχή, αλλά ας μη κρυβόμαστε, smartphone είναι. Δεν μπορούμε χωρίς να το σκαλίσουμε λιγάκι παραπάνω :p

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ναι, η εγγύηση χάνεται. Αλλά μπορείς να κάνεις μια επαναφορά και να φύγει το root με αποτέλεσμα να επανέλθει και η εγγύηση.

 

 

 

Αυτά λέγαμε ουσιαστικά και μερικές σελίδες πιο πίσω μαζί με τον φίλο sado και μας άρπαξες από τα μούτρα. Καλή, χρυσή, δυνατή η συσκευή, με μπαταρία μεγάλης χωρητικότητας η οποία όμως σε συνδυασμό με το απαιτητικότατο hardware της συσκευής (και ίσως και τους κακογραμμένους drivers) καταναλώνεται ταχύτατα. Φυσικά σε stand by έχει καλή αντοχή, αλλά ας μη κρυβόμαστε, smartphone είναι. Δεν μπορούμε χωρίς να το σκαλίσουμε λιγάκι παραπάνω :p

 

Αν οντως αυτο εννοουσατε ζητω συγγνωμη για τον τονο μου γιατι δεν το καταλαβα..κοιτα οσων αφορα το προβλημα εχει αναφερθει ξανα και φταιει οπως ολα δειχνουν οι drivers του tegra κ ειναι αναγκασμενος ο Kernel να κραταει awake την συσκευη χωρις να μπορει να μπει σε deep sleep..μετα απο παρα πολυ ψαξιμο ειδα οτι φταιει το baseband_xmm_power..εγω παρατηρησα οπως κ αλλοι πολλοι χρηστες οχι μονο Optimus 4 αλλα και( htc one,samsung tab,lg nexus 7,google nexus) οτι ευθυνεται κυριως το wi-fi..εχει μια επιλογη στις ρυθμισεις για προχωρημενους που λεει τι κανει το wi-fi oταν ειναι απενεργοποιημενο, ειδα οτι ειναι κατ'επιλογη ακομα κ κλειστο να τρεχει ακομα και στη διαρκεια του υπνου..το αλλαξα στο ποτε..αν επιθυμει κανεις παει στο wi-fi>κουμπι ρυθμισεων>Για προχωρημενους>Το wi-fi να παραμεινει σε λειτουργια στη διαρκεια του υπνου κ διαλεχτε την επιλογη που θελετε.Δεν λυνει το προβλημα του wakelock αλλα βοηθαει στην ολη αυτονομια..η προσωρινη λυση που υπαρχει για τον wakelock ωστε να μην μεινει awake η συσκευη ειναι reboot μετα απο οποιαδηποτε φορτιση.

 

Υ.Γ: μετα απο 6 ωρες μετα το reboot ειναι 87% και δεν εχει πεσει..κ ειναι 0% awake οπως ειδα απο το wakelock detector.Αυτα απο εμενα συγγνωμη αν εγινα κουραστικος,αλλα ειπα να βοηθησω!!

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς ότι μετά το φλασάρισμα δεν σου φορτώνει;

Από τα λίγα που ξέρω,μπες σε recovery κάνε clear ότι στο έχει επιλογή και επαναφορά ρυθμίσεων και πριν και μετά το φλασάρισμα.Πρόσεξε να κανείς σωστά τα βήματα του οδηγού.Εμένα με έχει βγάλει πολλές φορές ασπροπρόσωπο.

Επίσης αν σου κλείνει κιόλας μήπως χρησιμοποιείς aftermarket μπαταρία;Αν ναι βάλε την original και λογικά θα ανοίξει.Το είχα πάθει αυτό και δεν το πίστευα ότι ήταν θέμα μπαταρίας.

Τώρα κάποιο παιδί που ξέρει περισσότερα ας βοηθήσει γιατί εγώ είμαι νέος στο android!!!

 

Σε ευχαριστώ φίλε μου. Το πρόβλημα λύθηκε με ένα hard reset.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια εχω παρατηρησει πως δεν λειτουργει ουτε το wifi hotspot ουτε το usb tethering εχω Q και πακετο MB και θελω να τα χρησιμοποιησω για προσβαση στο νετ απο το pc μου ...τι κανω ???
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια εχω παρατηρησει πως δεν λειτουργει ουτε το wifi hotspot ουτε το usb tethering εχω Q και πακετο MB και θελω να τα χρησιμοποιησω για προσβαση στο νετ απο το pc μου ...τι κανω ???

 

PS Ειμαι σε stock jelly bean unroot

Link to comment
Share on other sites

οτι ευθυνεται κυριως το wi-fi..εχει μια επιλογη στις ρυθμισεις για προχωρημενους που λεει τι κανει το wi-fi oταν ειναι απενεργοποιημενο, ειδα οτι ειναι κατ'επιλογη ακομα κ κλειστο να τρεχει ακομα και στη διαρκεια του υπνου..το αλλαξα στο ποτε..αν επιθυμει κανεις παει στο wi-fi>κουμπι ρυθμισεων>Για προχωρημενους>Το wi-fi να παραμεινει σε λειτουργια στη διαρκεια του υπνου κ διαλεχτε την επιλογη που θελετε.

 

Εγώ το έχω στο πάντα και είναι συνέχεια ανοιχτό το WiFi (ακόμη και το βράδυ!) και η κατανάλωση μέσα στη νύχτα δεν ξεπερνάει το 5-6%!

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Τον καρκίνο θα μας βγάλει αυτό το κινητό με την μπαταρία. Πάντως για πρώτο Android κινητό είναι καλή αγορά στο να αποτελέσει πεδίο πειραματισμου. Δεν το μετανιώνω.

Ξαναπέρασα το avast γιατί μου έκανε κάτι νερά σε μια αγορά στο ebay εσείς έχετε firewall /antivius?

LG G4 H815

Rom: Nougat 7.0 29a stock heavily debloated

Kernel: LG stock

Recovery: Twrp 3.1.1.1

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια εχω παρατηρησει πως δεν λειτουργει ουτε το wifi hotspot ουτε το usb tethering εχω Q και πακετο MB και θελω να τα χρησιμοποιησω για προσβαση στο νετ απο το pc μου ...τι κανω ???

Γιατι δεν σου λειτουργεί το hotspot? Μια χαρά λειτουργεί γενικότερα σε stock/custom etc...

 

Τον καρκίνο θα μας βγάλει αυτό το κινητό με την μπαταρία. Πάντως για πρώτο Android κινητό είναι καλή αγορά στο να αποτελέσει πεδίο πειραματισμου. Δεν το μετανιώνω.

Ξαναπέρασα το avast γιατί μου έκανε κάτι νερά σε μια αγορά στο ebay εσείς έχετε firewall /antivius?

Antivirus δεν χρειάζεται...Λίγη προσοχή μόνο στο τι κάνεις εγκατάσταση στη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

S.O.S Πριν προλαβω να χαρω καλα καλα με την αυτονομια που ξεπερασε τις 3 μερες εβαλα το κινητο στη φορτιση και οταν τελειωσε βγαζοντας το κ αφηνοντας το μια ωρα περιπου ειδα προς απογοητευση μου να εχει πεσει η μπαταρια στο 89%...ανοιξα το wakelock detector και το κινητο ηταν σε 86% awake..μου εσπασαν τα νευρα για μια ακομη φορα...αυτος ο tegra και αυτη η nvidia ΕΛΕΟΣΣΣΣ.εκανα restart να δω πως θα παει..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΥΤΗ!!!δεν ξερω ποτε θα εχω μπαταρια και ποτε οχι..καμια προταση κανεις??εχω φαει το κοσμο στο google αλλα ολοι κραζουν την nvidia και τον tegra κ οχι μονο στη δικια μας συσκευη. S.O.S

 

Επανηλθα για λιγο να δω τι γινεται με την πρωην συσκευη μου και επεσε η προσοχη μου στο παραπανω ποστ του Νικου!

Το εχω πει αρκετες φορες στο νημα αυτο το λεω και μια ακομα: μια επανεκκινηση μετα απο καθε αποσυνδεση απο τον φορτιστη λυνει το θεμα των wakelocks!

το ειχα ψαξει πολυ, το ειχα δοκιμασει, το ειχαν δοκιμασει και γνωστοι μου με 4Χ, Nexus 7 και ΟΝΕ Χ που ειχαν το ιδιο θεμα και ελυσε το προβλημα σε ολους!

 

Η λυση αυτη κατα 99,9% λυνει το θεμα...

Δεν μου ξαναεγινε ποτε το γνωστο wakelock μετα απο την λυση αυτη, και ουτε και σε οσους το δοκιμασαν...

δεν λυνεται με καμια εφαρμογη ουτε με κερνελ..

ειναι θεμα συνεργασιας android- 4X hardware

Edited by mobrol
phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Επανηλθα για λιγο να δω τι γινεται με την πρωην συσκευη μου και επεσε η προσοχη μου στο παραπανω ποστ του Νικου!

Το εχω πει αρκετες φορες στο νημα αυτο το λεω και μια ακομα: μια επανεκκινηση μετα απο καθε αποσυνδεση απο τον φορτιστη λυνει το θεμα των wakelocks!

το ειχα ψαξει πολυ, το ειχα δοκιμασει, το ειχαν δοκιμασει και γνωστοι μου με 4Χ, Nexus 7 και ΟΝΕ Χ που ειχαν το ιδιο θεμα και ελυσε το προβλημα σε ολους!

 

Η λυση αυτη κατα 99,9% λυνει το θεμα...

Δεν μου ξαναεγινε ποτε το γνωστο wakelock μετα απο την λυση αυτη, και ουτε και σε οσους το δοκιμασαν...

δεν λυνεται με καμια εφαρμογη ουτε με κερνελ..

ειναι θεμα συνεργασιας android- 4X hardware

 

Φιλε να 'σαι καλα που βρηκες τη λυση..κ εγω εφαγα τα ματια μου κ τπτ δεν βρηκα για μονιμη λυση..εκανα ρεσταρτ και δεν παρουσιασε η συσκευη wakelock ουτε για δειγμα..1% awake μαλιστα μεσα σε 16 ωρες deep sleep..Ευχαριστω για την πολυτιμη βοηθεια φιλε!!!

Link to comment
Share on other sites

Στο xda, κλεισανε ολα τα θεματα με τις modified stock 412rom....

Περιπου 5 θεματα /5ρομ...

Γιατι;

 

Συμπτωματικα, ειχα μια απο αυτες κ κολησε το κιν πολυ γερα!!!!!

Περναω Ρομ, κ μετα το 1ο ρεσταρτ, το χαος...

Κωλαει κ δεν ξεκολαει οοοτι κ να κανεις...

 

 

Μαλιστα σε μια ρομ, οi mods λενε, καλητερα πετα το κιν απο αεροπλανο, παρα αυτη τη ρομ....

 

 

Ωραια.....

Link to comment
Share on other sites

Στο xda, κλεισανε ολα τα θεματα με τις modified stock 412rom....

Περιπου 5 θεματα /5ρομ...

Γιατι;

 

Συμπτωματικα, ειχα μια απο αυτες κ κολησε το κιν πολυ γερα!!!!!

Περναω Ρομ, κ μετα το 1ο ρεσταρτ, το χαος...

Κωλαει κ δεν ξεκολαει οοοτι κ να κανεις...

 

 

Μαλιστα σε μια ρομ, οi mods λενε, καλητερα πετα το κιν απο αεροπλανο, παρα αυτη τη ρομ....

 

 

Ωραια.....

 

Λένε οτι μετακινήθηκαν τα links γιατί παραβίασαν κάποιους κανόνες αλλά δν κατάλαβα και πόλλα :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Το εχω πει αρκετες φορες στο νημα αυτο το λεω και μια ακομα: μια επανεκκινηση μετα απο καθε αποσυνδεση απο τον φορτιστη λυνει το θεμα των wakelocks!το ειχα ψαξει πολυ, το ειχα δοκιμασει, το ειχαν δοκιμασει και γνωστοι μου με 4Χ, Nexus 7 και ΟΝΕ Χ που ειχαν το ιδιο θεμα και ελυσε το προβλημα σε ολους!

 

Ρε λες γι' αυτό να μην είχα εγώ ποτέ θέμα με το deep sleep? Όταν χρησιμοποιούσα το GPS ( προ patch ) είχα παρατηρήσει ότι είχε πρόβλημα στο να κλειδώσει δορυφόρο κάθε φορά που το κινητό είχε προέλθει από φόρτιση.Έτσι λοιπόν κάθε φορά μετά από τη φόρτιση έκανα restart.Μετά μου έγινε συνήθεια ακόμα κι όταν δεν χρησιμοποιούσα gps.Που να ήξερα ότι αυτή η τακτική με ωφελούσε και σε κάτι άσχετο με το GPS :lol: Ευχαριστούμε mobrol :)

 

Καλο θα ηταν να προστεθει η λυση αυτη στο θεμα των faqs που υπαρχει πλεον.

 

To έβαλα.:)

Link to comment
Share on other sites

Να 'στε καλά! :)
phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Στο xda, κλεισανε ολα τα θεματα με τις modified stock 412rom....

Περιπου 5 θεματα /5ρομ...

Γιατι;

 

Τελευταία φορά που κοίταξα είχαν κλείσει δύο.Η μια που κόψανε είχε ενσωματωμένες εφαρμογές επί πληρωμή.Η άλλη έγραφαν ότι πρέπει να λύσει κάποια θέματα το παιδί που την ανέβαζε.

Λέτε να μας κάνει η LG κάνα δώρο με 4.2;Το HTC oneX θα την πάρει πάντως.Χλωμό βέβαια αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus 4X HD (P880)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...