Jump to content

WP7: Πώς έχει διαμορφωθεί έως τώρα το τοπίο;


stewe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εντάξει ρε παίδια, μην τρελαθούμε κιολας....

τι έχει δηλαδη το drag and drop το 2012?

 

Καλά είσαι σοβαρός..... Drag and drop το 2012;;; Bluetooth το 2012;;; Ό,τι άλλο δεν έχει το WP7 το 2012;;;

Το να κάνεις τη ζωή σου εύκολη είναι last year. Το να μην επιλέγεις εσύ τον τρόπο που θα δουλεύεις είναι this year (?)

Καταραμένα backward android fanboys (θέλετε και επιλογές)...

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 125
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εντάξει ρε παίδια, μην τρελαθούμε κιολας....

τι έχει δηλαδη το drag and drop το 2012?

 

ουσιαστικα drag and drop κανεις και με το zune. Απλως αντι να ανοιγεις τον explorer ανοιγεις το zune και τα πετας στο κινητο. Το μεγαλο θετικο του zune ειναι στο τομεα της μουσικης. Πες πχ εχεις ενα τραγουδι το οποιο το εχεις και στο κινητο και δεν εχει album art. Το φτιαχνεις στο zune και την επομενη φορα που θα συνδεσεις το κινητο ειτε μεσω wifi ειτε μεσω καλωδιου, χωρις να κανεις τιποτα θα το συγχρονησει αυτοματα και θα περασουν οι αλλαγες στο κινητο. Οι αλλαγες αυτες με explorer γινονται ακομη πιο δυσκολες αν τις κανεις παραλληλα σε πολλα μαζι τραγουδια.

Link to comment
Share on other sites

ουσιαστικα drag and drop κανεις και με το zune. Απλως αντι να ανοιγεις τον explorer ανοιγεις το zune και τα πετας στο κινητο. Το μεγαλο θετικο του zune ειναι στο τομεα της μουσικης. Πες πχ εχεις ενα τραγουδι το οποιο το εχεις και στο κινητο και δεν εχει album art. Το φτιαχνεις στο zune και την επομενη φορα που θα συνδεσεις το κινητο ειτε μεσω wifi ειτε μεσω καλωδιου, χωρις να κανεις τιποτα θα το συγχρονησει αυτοματα και θα περασουν οι αλλαγες στο κινητο. Οι αλλαγες αυτες με explorer γινονται ακομη πιο δυσκολες αν τις κανεις παραλληλα σε πολλα μαζι τραγουδια.

 

μα δε διαφωνώ σε ορισμένες δυνατότητες που έχει όλο αυτό. είναι διαφορετικό όμως να μου πεις οτι προτιμάς/σε βολεύει κάτι τέτοιο και άλλο να λεμε οτι ξαφνικά εγώ που θέλω να περάσω ένα αρχείο στη συσκευή μου απλά με ένα drag and drop οτι δεν παω καλά ή είναι κάτι ξεπερασμένο.

Link to comment
Share on other sites

Αφού λέμε ανέκδοτα να πω και εγώ κανένα: Θα αγοράσω wp με όλα τα κλειδώματα!

 

Κι εγώ θέλω wp με κλειδώματα....!!!!!!!!!!!! Βαρέθηκα το Symbian που τα έχει όλα ξεκλείδωτα!! Θέλω κάτι πιο....κλειδωμένο για να περνάω την ώρα μου προσπαθώντας να το ξεκλειδώσω!! Πραγματικά είναι ανέκδοτο εν έτει 2012!

...everything can happen...
Link to comment
Share on other sites

μα δε διαφωνώ σε ορισμένες δυνατότητες που έχει όλο αυτό. είναι διαφορετικό όμως να μου πεις οτι προτιμάς/σε βολεύει κάτι τέτοιο και άλλο να λεμε οτι ξαφνικά εγώ που θέλω να περάσω ένα αρχείο στη συσκευή μου απλά με ένα drag and drop οτι δεν παω καλά ή είναι κάτι ξεπερασμένο.

 

Δεν διαφωνω

επισης οπως φαινεται με το apollo σε λιγους μηνες θα μπορεις και αυτο που λες να κανεις και το bt θα ξεκλειδωσει

Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφωνω

επισης οπως φαινεται με το apollo σε λιγους μηνες θα μπορεις και αυτο που λες να κανεις και το bt θα ξεκλειδωσει

στην εκδοση 8 ή 9 ή και 10 το ξαναβλέπουμε και τα ξαναλέμε :p :ninja:
από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

πραγματικά το drag and drop είναι αρχαία λογική. μου θυμίζει τυπάδες στην δουλειά που κυκλοφορούνε με χίλια δύο usb sticks και δεν ξέρουν αν έχουν τα *.m αρχεία τους Updated σε κάθε τερματικό (κινητό, τάμπλετ, φορητό, σπίτι κλπ). μιλάμε για το γέλιο... :p

 

ευτυχώς που τους εξήγησε ένα παιδί ότι υπάρχει το cloud storage που κάνει sync όλες τις συσκευές αλλά και το sync (μέσω eduroam δικτύου) χωρίς internet. ήταν σα να βαφτίστηκαν για δεύτερη φορά.

 

και ολοκληρώνω: όταν έχεις ένα client θες όσο πιο απλά γίνεται χωρίς να το σκέφτεσαι δλδ να είναι updated. η aapl έχει κάνει άριστη δουλειά, η google την καλύτερη (με τις android συσκευές όμως χάνει στα πισίς) και η msft τώρα κάτι κάνει. αυτά...

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

πραγματικά το drag and drop είναι αρχαία λογική. μου θυμίζει τυπάδες στην δουλειά που κυκλοφορούνε με χίλια δύο usb sticks και δεν ξέρουν αν έχουν τα *.m αρχεία τους Updated σε κάθε τερματικό (κινητό, τάμπλετ, φορητό, σπίτι κλπ). μιλάμε για το γέλιο... :p

 

ευτυχώς που τους εξήγησε ένα παιδί ότι υπάρχει το cloud storage που κάνει sync όλες τις συσκευές αλλά και το sync (μέσω eduroam δικτύου) χωρίς internet. ήταν σα να βαφτίστηκαν για δεύτερη φορά.

 

και ολοκληρώνω: όταν έχεις ένα client θες όσο πιο απλά γίνεται χωρίς να το σκέφτεσαι δλδ να είναι updated. η aapl έχει κάνει άριστη δουλειά, η google την καλύτερη (με τις android συσκευές όμως χάνει στα πισίς) και η msft τώρα κάτι κάνει. αυτά...

 

Τι λες ρε μεγάλε.. δεν κατηγορήσαμε ούτε το syncing ούτε τις cloud υπηρεσίες. Θέλουμε ΚΑΙ drag and drop. Δηλαδή άμα πάω σε ένα φίλο μου και αποφασίσω να του ρουφήξω τα Mp3 πρέπει να έχω και Zune μαζί μου?

 

Άμα είναι να φτιάξω ένα Zune portable να τα κονομίσω κιόλας;)

 

Φυσικά το ίδιο ισχύει και για το Itunes..

Link to comment
Share on other sites

ελειψεις έχει αλλά έχει και προτερήματα ο καθενας έχει κάνει την επιλογή του για αυτό το λόγο τονίζει το προτεριμα της δικιάς του επιλογής..

Είναι σαν κάποιος να λέει δεν βλέπω τα update του τοίχου του φίλου μου μέσα σε μια επαφή κλπ σε άλλο os

εν έτη 2012 =P δεν το συγκρίνεις έτσι λοιπόν

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

πραγματικά το drag and drop είναι αρχαία λογική.

 

συγνώμη ρε παιδιά, αλλά τι αρχαία λογική λέμε τώρα..δλδ είναι τόσο κακό να έχω και αυτή τη επιλογή; πέρα απο το cloud ,sync κτλ, που είναι το αρχαίο και ξεπερασμένο να έχω ΚΑΙ αυτή τη δυνατότητα και να χρησιμοποιώ ανάλογα με τις ανάγκες μου;

 

 

ελειψεις έχει αλλά έχει και προτερήματα ο καθενας έχει κάνει την επιλογή του για αυτό το λόγο τονίζει το προτεριμα της δικιάς του επιλογής..

Είναι σαν κάποιος να λέει δεν βλέπω τα update του τοίχου του φίλου μου μέσα σε μια επαφή κλπ σε άλλο os

εν έτη 2012 =P δεν το συγκρίνεις έτσι λοιπόν

 

να τονίσουμε τα προτερηματα αλλά όχι να βγάζουμε αρχαία και ξεπερασμένα απλά πράγματα που αντικειμενικά είναι πρακτικά για τον χρήστη, μόνο και μόνο επειδή δεν μας έδωσε τη συγκεκριμένη δυνατότητα το λειτουργικό.

 

και για να σου δώσω ένα παράδειγμα απο android μεριά...προερχόμενος απο win mobile θεωρούσα αδιανόητο στο ανδροιδ να μην παίρνει ιντερνετ η συσκευή όταν τη συνδέω με τον υπολογιστή. και ακόμα που φαίνεται μεγάλο μειον. τον αν εγώ βολεύτηκα διαφορετικά ή βρήκα άλλο τρόπο δε σημαίνει οτι δεν θα ήθελα τη συγκεκριμενη δυνατότητα ούτε μπορω να τη χαρακτηρισω άχρηστη πλέον.

Edited by rizla7
Link to comment
Share on other sites

Περιμέντε να δείτε ποσο γρήγορα θα αυξηθούν οι πωλήσεις τώρα που θα βάζει και η νόκια wp σε πολλές από τις συσκευές της.
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ θέλω wp με κλειδώματα....!!!!!!!!!!!! Βαρέθηκα το Symbian που τα έχει όλα ξεκλείδωτα!! Θέλω κάτι πιο....κλειδωμένο για να περνάω την ώρα μου προσπαθώντας να το ξεκλειδώσω!! Πραγματικά είναι ανέκδοτο εν έτει 2012!

 

Δεν καταλαβαίνω αυτή τη λογική του να κράζετε ό,τι δε σας αρέσει. Αν δε σας αρέσει απλά ΑΓΝΟΗΣΤΕ ΤΟ. Μη γίνεστε trolls.

Link to comment
Share on other sites

drag and drop το 2012? παμε καλα?

 

εσυ πας καλα? εχουμε τοσες επιλογες ειτε λεγεται drag and drop ειτε bluetooth..και επειδη τα κλειδωσε η microsoft θεωρουνται απαρχαιωμενα?

Link to comment
Share on other sites

drag and drop το 2012? παμε καλα?

 

Πάλι καλά που σαι και συ μικρέ μου Jobs για μας λες τι πρέπει και τι δεν πρέπει να χρησιμοποιούμε ....

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με τα wp είναι ότι είναι "κλειστά"! Ποιος θα δώσει 300€ για να έχει το bt κλειδωμένο και να μην μπορεί να βάζει mp3 για ringtone. :lol: Θα μου πείς το ios που κάνει τα ίδια, γιατί είναι πετυχημένο?? Ελα ντε.. :confused:

 

Μιας και πριν από δύο περίπου εβδομάδες μπήκε στο σπίτι μου το 4s (σύζυγος...) συμφωνώ απόλυτα με την απορία σου. Μιλάμε για ένα κορυφαίο τηλεφωνώ που οι περιορισμοί του σε βγάζουν από τα ρούχα σου. Με είχαν σχεδόν πείσει ότι το πιστό μου συμπιαν έχει πεθάνει αλλά όταν βρέθηκα απέναντι στους τρελούς περιορισμούς το ios κόντεψαν να με πάρουν τα κλάματα. Τώρα περιμένω να βγει πρόγραμμα για να "ανοίξει" το bluetooth... (Σαν συσκευή βέβαια είναι υπεροχή το 4s).

Δεν ήξερα ότι και τα wp έχουν ίδια θέματα. Τι να πω? Το 800άρι σίγουρα θα ανεβεί. Είναι πολύ νωρίς ακόμη. Αυτή η συνεργασία των δύο κολοσσών θα έχει θετικά αποτελέσματα. Δεν γίνεται αλλιώς. Είμαι σίγουρος πως θα υπάρξουν οι απαραίτητες διορθώσεις προς αυτή την κατεύθυνση.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

To κακο μεχρι στιγμης με τα WP ειναι τα κλειδωματα τυπου bluetooth που εχει και οι περιορισμοι τυπου Zune.

Ειλικρινα δεν καταλαβαινω αυτη τη λογικη, καθως στα desktop Windows μπορεις να κανεις ο,τι γουσταρεις χωρις κανεναν περιορισμοο ή κλειδωμα. Επισης νομιζω οτι -σαν νεο OS που ειναι- θα επρεπε να εχει πολυ επιθετικη τιμολογηση, δηλαδη οι κορυφαιες συσκευες-αντιπροσωποι να μην υπερεβαιναν τα 350€ και αυτο με ΑΠΑΙΤΗΣΗ της ιδιας της MS.

Μεχρι στιγμης δεν τα εχουν παει και πολυ καλα, αλλα πιστευω, οτι στο μελλον με τα Windows 8 και το ξεκινημα ενοποιησης mobiles-tablets-PCs, θα παρουν πολυ τα πανω τους.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Τι λες ρε μεγάλε.. δεν κατηγορήσαμε ούτε το syncing ούτε τις cloud υπηρεσίες. Θέλουμε ΚΑΙ drag and drop. Δηλαδή άμα πάω σε ένα φίλο μου και αποφασίσω να του ρουφήξω τα Mp3 πρέπει να έχω και Zune μαζί μου?

 

Άμα είναι να φτιάξω ένα Zune portable να τα κονομίσω κιόλας;)

 

Φυσικά το ίδιο ισχύει και για το Itunes..

δεν κατάλαβες. ΔΕΝ λέω ότι δεν χρειάζεται. αλλά συνήθως δεν την χρειάζεσαι (αυτό για Mp3 κάνω ότι δεν το άκουσα μιας και είναι πέρα για πέρα παράνομο).

 

φυσικά και είναι λάθος που τα wp δεν λειτουργούν ως εξωτερικός δίσκος (με ένα τρικ το κάνεις αλλά πάλι δεν μετράει). συμφωνώ ότι θα πρέπει να έχει κάποιος όλες τις επιλογές ακόμα και τις παλιές (αρχαίες...).

 

δυστυχώς δεν υπάρχουν συσκευές τέτοιες, δλδ που να τα έχουν όλα. εγώ μένω εδώ και χρόνια στο android μόνο και μόνο γιατί λειτουργεί ως wifi modem και λόγω δωρεάν ιντερνετ δεν χρειάζεται να βάζω κάρτες σε laptops και tablets. αν το βάλουν στα wp... I'm sold.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

συγνώμη ρε παιδιά, αλλά τι αρχαία λογική λέμε τώρα..δλδ είναι τόσο κακό να έχω και αυτή τη επιλογή; πέρα απο το cloud ,sync κτλ, που είναι το αρχαίο και ξεπερασμένο να έχω ΚΑΙ αυτή τη δυνατότητα και να χρησιμοποιώ ανάλογα με τις ανάγκες μου;

 

 

 

 

να τονίσουμε τα προτερηματα αλλά όχι να βγάζουμε αρχαία και ξεπερασμένα απλά πράγματα που αντικειμενικά είναι πρακτικά για τον χρήστη, μόνο και μόνο επειδή δεν μας έδωσε τη συγκεκριμένη δυνατότητα το λειτουργικό.

 

και για να σου δώσω ένα παράδειγμα απο android μεριά...προερχόμενος απο win mobile θεωρούσα αδιανόητο στο ανδροιδ να μην παίρνει ιντερνετ η συσκευή όταν τη συνδέω με τον υπολογιστή. και ακόμα που φαίνεται μεγάλο μειον. τον αν εγώ βολεύτηκα διαφορετικά ή βρήκα άλλο τρόπο δε σημαίνει οτι δεν θα ήθελα τη συγκεκριμενη δυνατότητα ούτε μπορω να τη χαρακτηρισω άχρηστη πλέον.

βρε μου πώς μπορεί ένας απλό χρήστης δίχως φόρουμ και βλακίες να συγχρονίσει εικόνες και mp3 με το κινητό του android? ούτε itunes έχει (μακράν το καλύτερο, ειδικά για μας που έχουμε και mac) ούτε zune... άρα SOPA.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με τα wp είναι ότι είναι "κλειστά"! Ποιος θα δώσει 300€ για να έχει το bt κλειδωμένο και να μην μπορεί να βάζει mp3 για ringtone. :lol: Θα μου πείς το ios που κάνει τα ίδια, γιατί είναι πετυχημένο?? Ελα ντε.. :confused:

 

Με τη λογική αυτή απλά γυρίζεις συνέχεια γύρω από τον εαυτό σου και δεν θα καταφέρεις ποτέ να απαντήσεις στο δεύτερο ερώτημά σου....

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

(αυτό για Mp3 κάνω ότι δεν το άκουσα μιας και είναι πέρα για πέρα παράνομο)

 

Μπάτσο δεν είχε το σπίτι μας και βρέθηκε το Zune, ε ????

Νταξ, πλέον κοιμάμαι ήσυχος ...:thanks::chair:

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ασχολούμαστε ακόμα με το 1.9% της αγοράς; Το μόνο επίτευμα του συγκεκριμένου λειτουργικού είναι ότι σκοτώνει τη Νόκια...

Μήπως να σταματήσει η "άτυπη" προώθηση με τη συνεχή αρθρογραφία; Ζαλούρα κατάντησε... ;)

Google, Microsoft, Apple... Choοse a color for your chains.
Link to comment
Share on other sites

Τα νούμερα είναι για τους χρήστες μιας εφαρμογή που λέγεται "I am WP7" και δεν έχει πιάσει στην Ελλάδα. Το Benzini GR που έβγαλα πριν 7 μήνες έχει πάνω από 2.000 χρήστες (μιλάμε μόνο για Ελλάδα προφανώς, αφού δεν έχει νόημα να το κατεβάσει κάποιος άλλος) ενώ το Bres to σε 2 μήνες έφτασε τους 1.000 από τους οποίους το 14% είναι χρήστες με lumia (κινητό που έχει 1 μήνα στην αγορά). Επίσης με το samsung omnia w να έχει πέσει στα 299 νομίζω ότι το wp7 θα ανέβει ακόμα περισσότερο.

 

Πες τα φίλε μου γιατί θα χάσω και τα λίγα μαλλιά που έχω με αυτά που διαβάζω...

Ο ένας γράφει για δύσχρηστο λειτουργικό, ο άλλος για το οτι δεν παίρνει λέει Mp3 για ήχο κλήσης και γενικά ότι του φανεί του λολοστεφανή...

 

Το λειτουργικό τα σπάει!

Σχετικά με ήχο κλήσης υπάρχει ειδική εφαρμογή που γράφεις το τραγούδι ή τον καλλιτέχνη σου βρίσκει όλα τα τραγούδια ... κλικ και να ο ήχος κλήσης σε περίπου ...3 δευτερόλεπτα χρόνο.

 

Τώρα σχετικά με τα στατιστικά του πόσοι έχουν WP7 στην ελλάδα σίγουρα δεν μπορεί να τα δώσει μια εφαρμογή παρα μόνο η Microsoft. Αυτό που μας δείχνει η εφαρμογή είναι ένα ωραίο στατιστικό συγκριτικό δείγμα πωλήσεων των εταιριών μεταξύ τους. Ούτε με το Android συγκρίνεται ούτε με το ios.

 

Κάποιος παραπάνω είπε οτι απο Ελλάδα έχουν WP7 732 άτομα...

 

ε τότε με βάση την AGB και το γκάλοπ που έκανε σχετικα΄με το ποιός ψηφίζει πιο κόμμα... στην Ελλάδα έχουμε 10.000 ψηφοφόρους επειδή σε τόσους έγινε η έρευνα...

Link to comment
Share on other sites

δεν κατάλαβες. ΔΕΝ λέω ότι δεν χρειάζεται. αλλά συνήθως δεν την χρειάζεσαι (αυτό για Mp3 κάνω ότι δεν το άκουσα μιας και είναι πέρα για πέρα παράνομο).

 

Δηλαδή τα τραγούδια που είχα ήδη σε CD αγορασμένα δεν μπορώ να τα κάνω τίποτα; Μήπως πρέπει να τα ξαναγοράσω για να μην χάσει η καημένη η Sony λεφτά από τα ήδη πανάκριβα πνευματικά της δικαιώματα; Ευχαριστώ, αλλά όχι ευχαριστώ.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

δεν περιμενα να παρω wp συσκευη για να πω οτι δε μου αρεσει το drag and drop. το λεω απο τη στιγμη που αγορασα ipod touch και χρησιμοποιω itunes για οργανωση της βιβλιοθηκης της μουσικης μου. προφανως το να οργανωσεις τη μουσικη σου και τα media σου γενικοτερα ειναι απειρως ευκολοτερο με zune/itunes παρα με drag and drop. πες οτι κατεβαζεις ενα album. γινεται αυτοματα import στο zune και σου βρισκει πληροφοριες για το album, cover κτλ.. θες να το περασεις στο wp κινητο σου? με το που το βαζεις για φορτιση κανει wireless syncing και εισαι good to go. το ιδιο ισχυει φυσικα και με playlists, podcasts κτλ. . πολυ πιο γρηγορα, πολυ πιο ευκολα και περισσοτερο αποτελεσματικα σε σχεση με το drag and drop

nokia 3330 - sony ericsson t310 - siemens cx60 - nokia 3250 - nokia n78 - nokia lumia 800 - google nexus 4 - google nexus 5 - google nexus 5X - xiaomi redmi note 4 - xiaomi redmi note 5 - xiaomi mi9t pro - samsung galaxy s21 ultra - samsung galaxy s24 ultra

Link to comment
Share on other sites

δεν περιμενα να παρω wp συσκευη για να πω οτι δε μου αρεσει το drag and drop. το λεω απο τη στιγμη που αγορασα ipod touch και χρησιμοποιω itunes για οργανωση της βιβλιοθηκης της μουσικης μου. προφανως το να οργανωσεις τη μουσικη σου και τα media σου γενικοτερα ειναι απειρως ευκολοτερο με zune/itunes παρα με drag and drop. πες οτι κατεβαζεις ενα album. γινεται αυτοματα import στο zune και σου βρισκει πληροφοριες για το album, cover κτλ.. θες να το περασεις στο wp κινητο σου? με το που το βαζεις για φορτιση κανει wireless syncing και εισαι good to go. το ιδιο ισχυει φυσικα και με playlists, podcasts κτλ. . πολυ πιο γρηγορα, πολυ πιο ευκολα και περισσοτερο αποτελεσματικα σε σχεση με το drag and drop

 

Να φανταστώ οτι και στο desktop σου την μέθοδο drag n' drop δεν την εφαρμόζεις... Copy-paste οτι θέλεις, άντε κανένα terminal και κανένα total commander;

 

Επίσης γιατι να σε περιορίσει σε σαβούρες τύπου itunes και zune... Αμα θες να τα χρησιμοποιείς καλώς, αν δεν θέλεις όμως;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...