Jump to content

Γενικά περί Smart Watches & Smart bands


alkis_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χτες είχα την ευκαιρία να το πάρω για δοκιμή σπίτι μου.

Μετά απο αρκετό ψάξιμο των εφαρμογών του αποφάσισα ότι δεν θα το αγοράσω, καθώς είναι περιττό για όποιον έχει πάντα το κινητό δίπλα του.

Παράδειγμα : ήρθε sms και το διαβάζεις στο smart. Για να απαντήσεις θες το κινητό σου.

Διάβασες κάτι στο FB και θες να απαντήσεις. Πάλι θες το κινητό.

Οπότε γιατί να δώσω 80€?

Για να διαβάσω το sms και το FB status update ενός φίλου μέσα σε 2 δεύτερα; χωρίς να μπορώ άμεσα να απαντήσω; και ταυτόχρονα να έχω φορτώσει με 10 νέες εφαρμογές το κινητό μου (που χρειάζονται για να τρέχει σωστά τις εφαρμογές το smart) και επίσης να σκίσω την μπαταρία στο κινητό αφού το BΤ δουλεύει συνέχεια.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 52
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χτες είχα την ευκαιρία να το πάρω για δοκιμή σπίτι μου.

Μετά απο αρκετό ψάξιμο των εφαρμογών του αποφάσισα ότι δεν θα το αγοράσω, καθώς είναι περιττό για όποιον έχει πάντα το κινητό δίπλα του.

Παράδειγμα : ήρθε sms και το διαβάζεις στο smart. Για να απαντήσεις θες το κινητό σου.

Διάβασες κάτι στο FB και θες να απαντήσεις. Πάλι θες το κινητό.

Οπότε γιατί να δώσω 80€?

Για να διαβάσω το sms και το FB status update ενός φίλου μέσα σε 2 δεύτερα; χωρίς να μπορώ άμεσα να απαντήσω; και ταυτόχρονα να έχω φορτώσει με 10 νέες εφαρμογές το κινητό μου (που χρειάζονται για να τρέχει σωστά τις εφαρμογές το smart) και επίσης να σκίσω την μπαταρία στο κινητό αφού το BΤ δουλεύει συνέχεια.

 

Το ίδιο πιστεύω κι εγώ,απλά περιττό το smartwatch

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Kαλη σαν ιδεα μαλλον αλλα λαθος υλοποίηση. Θα πρεπει να βγάλουν ενα ρολοι στο οποιο περα απο την αναγνωση να εχει και δυνατοτητες απαντησης καθως επισης και μερικες εφαρμογουλες ωστε να το αξιοποιεί ο καθενας οπως τον βολευει.

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Kαλη σαν ιδεα μαλλον αλλα λαθος υλοποίηση. Θα πρεπει να βγάλουν ενα ρολοι στο οποιο περα απο την αναγνωση να εχει και δυνατοτητες απαντησης καθως επισης και μερικες εφαρμογουλες ωστε να το αξιοποιεί ο καθενας οπως τον βολευει.

 

Πως να απανταει;;θα πρεπει να χει πληκτρολογιο!!αν ειναι ετσι παρε ενα BB και δεστο στο χερι σου. :lol:

Edited by navi55
αφαίρεση spam
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...
Με ενδιαφερει κ εμενα η αγορα του καθως κινουμαι πολλες ωρες με μοτοσυκλετα οποτε ειναι οτι πρεπει για να βλεπεις αν αξιζει τον κοπο να σταματησεις να απαντησεις κλησεις... Το προβλημα ειναι οτι δεν θελω να δωσω ενα 80αρι χωρις πρωτα να δοκιμασω οτι παιζει με το δικο μου κινητο. Εχω ενα ThL W6 σε ICS... Ξερουμε αν στη sony μπορω να το δοκιμασω??? Μπορει να βοηθησει κανενας κατοχος απο Αθηνα??
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Το αγορασα προσφατα μαζι με το xperia Z..

 

Ειναι απιθανο πραγματικα..

 

υπερ

Ομορφια-design

μπαταρια (το φορτισα μονο μια φορα πριν 4 μερες

Συνδεσιμοτητα

Πληθος εφαρμογων

Δονηση στο χερι σε κλησεις μυνηματα facebook email

Επισης μπορεις να χειριστεις το media player του κινητου σου

Μπορεις να κανεις το κινητο να χτυπησει για να το βρεις-εαν το ψαχνεις

Να κανεις mute σε κληση που θελεις να μην απαντησεις

Να διαβασεις το email η το sms

και πολλα αλλα..

 

Κατα

Θα προτιμουσα λιιιιιγο μεγαλυτερη οθονη.

 

Οπως εχετε καταλαβει με βολεψε υπερβολικα πραγματικα πολυ !!!

Ολα είναι δρόμος!
Link to comment
Share on other sites

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
έχετε κάτι να μου προτείνετε?

ποιο να διαλέξω?

έχω XPERIA S

από που να το πάρω?

για να το δουλεύω με το endomodo θέλω

 

εφχαριστώ

 

Αφού έχεις xperia θα έλεγα να πάρεις με πρωτόκολο ANT+ που έχεις μικ΄ροτερη κατανάλωση και θα βρείς πιο εύκολα νομίζω. Δεν έχω αλλά με λίγο googlaρισμα θα βρείς όλα τα συμβατα είμαι σίγουρος

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Το smartwatch της sony είναι ένα αξεσουάρ που βολεύει όποιον έχει μηχανή και είνα πολυάσχολος καθως είναι πολύ χρήσιμο να μη χάνεις καμία κλήση ......
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Έχει δοκιμάσει κάποιος, καμιά απο τις συσκευές που υπάρχουν στην αγορά?

Για να μας δώσει μια γενική εικόνα απο αξιοπιστία κ πόσο κρατάει η μπαταρία?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Καλησπέρα, το χρησιμοποιεί κάνεις ακόμη το συγκεκριμένο; Θέλω να κάνω μια μικρή ερώτηση; Ή έστω να το είχε αγοράσει και να το έχει ακόμη.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, το χρησιμοποιεί κάνεις ακόμη το συγκεκριμένο; Θέλω να κάνω μια μικρή ερώτηση; Ή έστω να το είχε αγοράσει και να το έχει ακόμη.

 

Eγώ το έχω και το πουλάω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6798796#post6798796

λόγω ασυμβατότητας με το κινητό μου ( xiami note)

XIAOMI REDMI NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Καλησπέρα

 

Σκέφτομαι να πάρω ένα smartwatch το οποίο θα ήθελα να καλύπτει τα παρακάτω

 

1. Να μπορώ να λαμβάνω ειδοποιήσεις και να διαβάζω στο ρολόι το περιεχόμενο τους από διάφορες εφαρμογές όπως telegram (απαραίτητο), Twitter , Viber ,Messenger ,sms

 

2. Να μπορώ να απαντάω στις εισερχόμενες κλήσεις από το ρολόι

 

3. Να έχει όσο το δυνατόν μεγαλύτερη αυτονομία

 

4. Προαιρετικά αν υπάρχει κάποιο που να φορτίζει με usb απευθείας θα ήταν ένα μεγάλο +

 

 

Οι δυνατότητες για fitness λειτουργίες μου ψιλό αδιάφορες και δεν με απασχολούν ιδιαίτερα καθώς το ρολόι δεν το θέλω για χρήση σαν fitness tracker ,αλλά για την λήψη ειδοποιήσεων

 

Το μπάτζετ δεν ξέρω ποιο θα είναι ακριβώς ακόμα αλλά θα ήθελα να είναι όσο το δυνατόν πιο χαμηλά

Το ελάχιστο δυνατό δηλαδή

 

Κοιτούσα και το miband 3 αλλά εκεί δεν μπορώ να διαβάσω το περιεχόμενο των ειδοποιήσεων από τις διάφορες εφαρμογές

Edited by CrazyAnt
Link to comment
Share on other sites

Αν φορτιζει με usb λογικα δε θα ειναι και αδιαβροχο κατι που δε λεει (να το βγαζεις για να πλυνεις τα χερια σου).Οι μετρητες βηματων κλπ fitness συνηθως ειναι στανταρ.Το να σηκωνεις τη γραμμη και να μιλας με το τηλεφωνο προσωπικα δε το βρισκω πρακτικο (υπαρχουν τα bluetooth handsfree γι αυτο) και σιγουρα εκει θα εχεις και μικρη αυτονομια.

Προσωπικα βολευτηκα πολυ με το amazfit bip στα 55 ευρω.Αναφερω τα κυρια σημεια και κρινε.

Μπαταρια που βγαζει περιπου μηνα

Ελαφρως αδιαβροχο (για να πλυνεις χερια)

Δονηση που σε ειδοποιει για καλουντα (Χρειαζεται να εχεις το τηλεφωνο στα αγγλικα για λογους που η Xiaomi μονο ξερει αλλιως δε σου διευκρινιζει ποιος σε καλε).

Διαβαζεις ολα τα μυνηματα απο τις εφαρμογες που ρυθμιζεις εσυ (δεν απαντας σε αυτα)

Και καποιες λειτουργιες fitness που δε σε ενδιαφερουν.

Οτι αλλο κοιταξα εχει αυτονομια 2-3-5 μερες κοστιζε πολυ η κατι αλλο με χαλαγε (ηθελα να ειναι ελαφρυ διακριτικο λεπτο τετραγωνης οθονης οικονομικο και εμφανισιμο και να κραταει 15+ μερες ανετα).

Link to comment
Share on other sites

Αν φορτιζει με usb λογικα δε θα ειναι και αδιαβροχο κατι που δε λεει (να το βγαζεις για να πλυνεις τα χερια σου).Οι μετρητες βηματων κλπ fitness συνηθως ειναι στανταρ.Το να σηκωνεις τη γραμμη και να μιλας με το τηλεφωνο προσωπικα δε το βρισκω πρακτικο (υπαρχουν τα bluetooth handsfree γι αυτο) και σιγουρα εκει θα εχεις και μικρη αυτονομια.

Προσωπικα βολευτηκα πολυ με το amazfit bip στα 55 ευρω.Αναφερω τα κυρια σημεια και κρινε.

Μπαταρια που βγαζει περιπου μηνα

Ελαφρως αδιαβροχο (για να πλυνεις χερια)

Δονηση που σε ειδοποιει για καλουντα (Χρειαζεται να εχεις το τηλεφωνο στα αγγλικα για λογους που η Xiaomi μονο ξερει αλλιως δε σου διευκρινιζει ποιος σε καλε).

Διαβαζεις ολα τα μυνηματα απο τις εφαρμογες που ρυθμιζεις εσυ (δεν απαντας σε αυτα)

Και καποιες λειτουργιες fitness που δε σε ενδιαφερουν.

Οτι αλλο κοιταξα εχει αυτονομια 2-3-5 μερες κοστιζε πολυ η κατι αλλο με χαλαγε (ηθελα να ειναι ελαφρυ διακριτικο λεπτο τετραγωνης οθονης οικονομικο και εμφανισιμο και να κραταει 15+ μερες ανετα).

 

Ευχαριστώ για την ενδελεχή απάντηση !

 

Αυτό για την θύρα USB δεν το είχα σκεφτεί όντως, οπότε ναι, η φόρτιση με usb δεν μου κάνει όντως γιατί είναι πολύ σπαστικό να πρέπει να βγάζω το ρολόι κάθε φορά που θα πλένω τα χέρια μου...

 

Για την απάντηση της κλήσης δεν έχεις άδικο τώρα που το ξανασκέφτομαι

Έτσι και αλλιώς χρησιμοποιώ BT ακουστικό όταν είμαι εκτός σπιτιού ,οπότε μου αρκεί η ειδοποίηση της εισερχόμενης κλίσης

 

Μέχρι πόσα μηνύματα/ειδοποιήσεις μπορεί να "αποθηκεύσει " προσωρινά το ρολόι?

Συχνά μου έρχονται 2 και 3 ειδοποιήσεις ταυτόχρονα και αναρωτιέμαι αν θα μπορώ να τις διαβάσω όλες ή αν θα χάνονται

Να απαντήσω στα μηνύματα δεν είναι κάτι που θέλω οπότε κομπλέ

 

Η αυτονομία που αναφέρεις είναι εντυπωσιακή

Ιδανική θα έλεγα !

 

Υπάρχει κάτι αντίστοιχο και σε αντίστοιχη τιμή, με πλήρη αδιάβροχοποίηση ώστε να μπαίνει στο νερό και τώρα το καλοκαίρι στη θάλασσα? :)

Link to comment
Share on other sites

Αν φορτιζει με usb λογικα δε θα ειναι και αδιαβροχο κατι που δε λεει (να το βγαζεις για να πλυνεις τα χερια σου).Οι μετρητες βηματων κλπ fitness συνηθως ειναι στανταρ.Το να σηκωνεις τη γραμμη και να μιλας με το τηλεφωνο προσωπικα δε το βρισκω πρακτικο (υπαρχουν τα bluetooth handsfree γι αυτο) και σιγουρα εκει θα εχεις και μικρη αυτονομια.

Προσωπικα βολευτηκα πολυ με το amazfit bip στα 55 ευρω.Αναφερω τα κυρια σημεια και κρινε.

Μπαταρια που βγαζει περιπου μηνα

Ελαφρως αδιαβροχο (για να πλυνεις χερια)

Δονηση που σε ειδοποιει για καλουντα (Χρειαζεται να εχεις το τηλεφωνο στα αγγλικα για λογους που η Xiaomi μονο ξερει αλλιως δε σου διευκρινιζει ποιος σε καλε).

Διαβαζεις ολα τα μυνηματα απο τις εφαρμογες που ρυθμιζεις εσυ (δεν απαντας σε αυτα)

Και καποιες λειτουργιες fitness που δε σε ενδιαφερουν.

Οτι αλλο κοιταξα εχει αυτονομια 2-3-5 μερες κοστιζε πολυ η κατι αλλο με χαλαγε (ηθελα να ειναι ελαφρυ διακριτικο λεπτο τετραγωνης οθονης οικονομικο και εμφανισιμο και να κραταει 15+ μερες ανετα).

 

To έχω εδώ και κάναν χρόνο το BIP και πράγματι κάπως έτσι έχουν τα πράγματα... Ένα θεματάκι έχεις με τους τονούμενους Ελληνικούς χαρακτήρες στα μηνύματα και στην αναγνώριση, αλλά ΟΚ... Μπαταρία τέρας, ποιοτικό σε κατασκευή και σε πολύ καλή τιμή... Εγώ το χρησιμοποιώ καθημερινά και στο ντουζ από τότε που το πήρα και δεν έχει πάθει τίποτα μέχρι στιγμής... GPS επίσης αρκετά καλό, όσο το έχω χρησιμοποιήσει...

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζεις τα πάντα δε χάνονται τα απανωτά μυνήματα. Το μόνο που χάνεται είναι το αρχείο κλήσεων, όσο χτυπά το τηλέφωνο το ρολόι δονείται αλλά με το που θα σταματήσει χάνεται και κάθε ίχνος της κλήσης.

Όσον αφορά την αυτονομία δεν έχω υπόψιν κάτι με ανώτερη η αντίστοιχη σε αυτά τα λεφτά τουλάχιστον.

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζεις τα πάντα δε χάνονται τα απανωτά μυνήματα. Το μόνο που χάνεται είναι το αρχείο κλήσεων, όσο χτυπά το τηλέφωνο το ρολόι δονείται αλλά με το που θα σταματήσει χάνεται και κάθε ίχνος της κλήσης.

Όσον αφορά την αυτονομία δεν έχω υπόψιν κάτι με ανώτερη η αντίστοιχη σε αυτά τα λεφτά τουλάχιστον.

 

Το αρχείο κλήσεων δεν με απασχολεί. Κοιτάζω την συσκευή για αυτήν τη δουλειά

Εχθές καθώς έψαχνα ,βρήκα ένα αντίστοιχο ,ίσως και κλώνο δηλαδή, της bakeey που υπόσχεται 60 μέρες αυτονομία ,οπότε θα το ρίξω κ αυτό μια ματιά

 

 

 

 

To έχω εδώ και κάναν χρόνο το BIP και πράγματι κάπως έτσι έχουν τα πράγματα... Ένα θεματάκι έχεις με τους τονούμενους Ελληνικούς χαρακτήρες στα μηνύματα και στην αναγνώριση, αλλά ΟΚ... Μπαταρία τέρας, ποιοτικό σε κατασκευή και σε πολύ καλή τιμή... Εγώ το χρησιμοποιώ καθημερινά και στο ντουζ από τότε που το πήρα και δεν έχει πάθει τίποτα μέχρι στιγμής... GPS επίσης αρκετά καλό, όσο το έχω χρησιμοποιήσει...

 

Αυτό το θέμα με τους ελληνικούς χαρακτήρες δημιουργεί πρόβλημα στην ανάγνωση του μηνύματος με κάποιον τρόπο?

 

 

Εσείς που το έχετε, μπορείτε σας παρακαλώ να δείτε αν συνεργάζεται με την ην εφαρμογή telegram και το telegram X?

Ευχαριστώ κ τους δύο :)

Link to comment
Share on other sites

Εχθές καθώς έψαχνα ,βρήκα ένα αντίστοιχο ,ίσως και κλώνο δηλαδή, της bakeey που υπόσχεται 60 μέρες αυτονομία ,οπότε θα το ρίξω κ αυτό μια ματιά

 

Αυτό το θέμα με τους ελληνικούς χαρακτήρες δημιουργεί πρόβλημα στην ανάγνωση του μηνύματος με κάποιον τρόπο?

 

Εσείς που το έχετε, μπορείτε σας παρακαλώ να δείτε αν συνεργάζεται με την ην εφαρμογή telegram και το telegram X?

Δεν ηθελα να καταφυγω σε φτηνοκατασκευες με αγνωστης ποιοτητας λογισμικο υποστηριξη και ποιοτητα κατασκευης.Ημουν διατεθειμενος να δωσω εως και 120-150 ευρω για κατι που θα με βολευε στο χερι θα μου αρεσε στο ματι θα ειχε σωστη λειτουργια και υποστηριξη και δε θα ξεβαφε ξεφλουδιζε η θα ηθελε φορτιση νωριτερα απο τις 10 μερες.Μου κάλυψε όλες τις ανάγκες αυτες και μαλιστα χωρις καν να πλησιασω τα 100 ευρω.Εννοω ολες τις παραπανωαπαιτησεις μου δε τις βρηκα να καλυπτονται εως τα 150 ευρω (μπορει και παραπανω) στα υπολοιπα ρολογια.Μη ξεχναμε οτι το amazfit bip πριν αρκετο ευρω βασει ιστορικου του σκρουτζ ειχε περιπου 120 ευρω καποτε.

 

Το τελικο σιγμα ειναι το κυριως θεμα που βγαινει ως ερωτηματικο.Ειναι θεμα γραμματοσειρας και ισως το λυσει η εταιρια μελλοντικα ισως οχι.Παντως πιο πολυ τσαχπινια το λες παρα προβλημα γιατι καταλαβαινεις απολυτα το κειμενο και με αυτο το bug.

 

Δε ξερω καν τι ειναι και τι κανει αυτη η εφαρμογη-δε την εχω χρησιμοποιησει.Δε βρισκω λογο να μη λειτουργει,αν στελνει ειδοποιηση με κειμενο στη μπαρα ειδοποιησεων φυσιολογικα θα βλεπεις κι απο το ρολοι το μυνημα σου

Edited by Don_VitoCorleone
Link to comment
Share on other sites

Δεν ηθελα να καταφυγω σε φτηνοκατασκευες με αγνωστης ποιοτητας λογισμικο υποστηριξη και ποιοτητα κατασκευης.Ημουν διατεθειμενος να δωσω εως και 120-150 ευρω για κατι που θα με βολευε στο χερι θα μου αρεσε στο ματι θα ειχε σωστη λειτουργια και υποστηριξη και δε θα ξεβαφε ξεφλουδιζε η θα ηθελε φορτιση νωριτερα απο τις 10 μερες.Μου κάλυψε όλες τις ανάγκες αυτες και μαλιστα χωρις καν να πλησιασω τα 100 ευρω.Εννοω ολες τις παραπανωαπαιτησεις μου δε τις βρηκα να καλυπτονται εως τα 150 ευρω (μπορει και παραπανω) στα υπολοιπα ρολογια.Μη ξεχναμε οτι το amazfit bip πριν αρκετο ευρω βασει ιστορικου του σκρουτζ ειχε περιπου 120 ευρω καποτε.

 

Το τελικο σιγμα ειναι το κυριως θεμα που βγαινει ως ερωτηματικο.Ειναι θεμα γραμματοσειρας και ισως το λυσει η εταιρια μελλοντικα ισως οχι.Παντως πιο πολυ τσαχπινια το λες παρα προβλημα γιατι καταλαβαινεις απολυτα το κειμενο και με αυτο το bug.

 

Δε ξερω καν τι ειναι και τι κανει αυτη η εφαρμογη-δε την εχω χρησιμοποιησει.Δε βρισκω λογο να μη λειτουργει,αν στελνει ειδοποιηση με κειμενο στη μπαρα ειδοποιησεων φυσιολογικα θα βλεπεις κι απο το ρολοι το μυνημα σου

 

Κατατοπιστικός και πάλι :)

 

Το τελεγκραμ είναι μια εφαρμογή instant messaging , όπως είναι και τα Viber , WhatsApp κτλ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Δεν ηθελα να καταφυγω σε φτηνοκατασκευες με αγνωστης ποιοτητας λογισμικο υποστηριξη και ποιοτητα κατασκευης.Ημουν διατεθειμενος να δωσω εως και 120-150 ευρω για κατι που θα με βολευε στο χερι θα μου αρεσε στο ματι θα ειχε σωστη λειτουργια και υποστηριξη και δε θα ξεβαφε ξεφλουδιζε η θα ηθελε φορτιση νωριτερα απο τις 10 μερες.Μου κάλυψε όλες τις ανάγκες αυτες και μαλιστα χωρις καν να πλησιασω τα 100 ευρω.Εννοω ολες τις παραπανωαπαιτησεις μου δε τις βρηκα να καλυπτονται εως τα 150 ευρω (μπορει και παραπανω) στα υπολοιπα ρολογια.Μη ξεχναμε οτι το amazfit bip πριν αρκετο ευρω βασει ιστορικου του σκρουτζ ειχε περιπου 120 ευρω καποτε.

 

 

 

Το τελικο σιγμα ειναι το κυριως θεμα που βγαινει ως ερωτηματικο.Ειναι θεμα γραμματοσειρας και ισως το λυσει η εταιρια μελλοντικα ισως οχι.Παντως πιο πολυ τσαχπινια το λες παρα προβλημα γιατι καταλαβαινεις απολυτα το κειμενο και με αυτο το bug.

 

 

 

Δε ξερω καν τι ειναι και τι κανει αυτη η εφαρμογη-δε την εχω χρησιμοποιησει.Δε βρισκω λογο να μη λειτουργει,αν στελνει ειδοποιηση με κειμενο στη μπαρα ειδοποιησεων φυσιολογικα θα βλεπεις κι απο το ρολοι το μυνημα σου

Το τελικό σίγμα φτιάχνει. Δες βίντεο στο YouTube

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικά περί Smart Watches & Smart bands
  • 4 months later...

Υπάρχει smartwatch που Ν έχει μπαταρία πολύ καλή σαν τα Huawei gt2 pro κλπ, και Ν έχει και Google pay? Αε είναι και Garmin pay, ένας τρόπος τέλος πάντων να πληρώσεις με το κινητό... Αν ναι ποιο ρε παιδιά; διαβάζω κριτικές από εχθές και δε μπορώ να κατασταλάξω κάπου..

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...