Jump to content

Πόσες ώρες παρακολουθείτε καθημερινά τηλεόραση;


kardoula
 Κοινοποίηση

Πόσες ώρες βλέπετε καθημερινά τηλεόραση?  

184 members have voted

  1. 1. Πόσες ώρες βλέπετε καθημερινά τηλεόραση?

    • Δεν βλέπω τηλεόραση
      18
    • Μέχρι 1 ώρα
      30
    • 1 - 2 ώρες
      25
    • 2 - 3 ώρες
      22
    • 3 - 4 ώρες
      23
    • 4 - 5 ώρες
      19
    • 5 - 6 ώρες
      15
    • 6 - 7 ώρες
      13
    • 7 - 8 ώρες
      11
    • Πάνω από 8 ώρες
      8


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 89
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παρακολουθώ κανα 2 ματς την εβδομάδα και κανα 15-λεπτο το ενημερωτικό του ΣΚΑΙ το πρωϊ πριν φύγω για δουλιά, γι' αυτό έβαλα "έως 1 ώρα".

 

Δεν βρίσκω κάτι άλλο ενδιαφέρον να δω... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Το χειμώνα άντε να βλέπω το πολύ 2 ώρες εκτός βέβαια των ημερών που έχει αγώνα και αν δεν δω τις εκπομπές που ακολουθούν δεν μπορώ να κοιμηθώ:lol:.Το καλοκαίρι το max είναι 1 ώρα(δεν είμαι και πολλές ώρες σπίτι:cool:).
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κάπου στις 3 ώρες,βλέπω κάτι σειρές...Ε και εγώ λείπω από το σπίτι,είτε για διασκέδαση,είτε για μαθήματα...
Link to comment
Share on other sites

Όταν πήρα το νέο μου φορητό, αγόρασα μαζί και μια κάρτα τηλεόρασης. Ωραία λέω, θα βλέπω τηλεόραση στον φορητό.

 

Μετά από εφτά μήνες, αποφάσισα να βάλω και κεραία (προφανώς από τις συνεχείς αναβολές πέρασε ο καιρός... :p ).

 

Τελικά βαριέμαι αφάνταστα να συνδέσω την κάρτα για να δω τα ίδια και τα ίδια.

 

Αποτέλεσμα, βλέπω τηλεόραση μόνο άμα γίνει πόλεμος (γεωργία) και μόνο αν έχει κάποιο παιχνίδι που με ενδιαφέρει.

 

Και αν...

 

Εντέλει, αν υπήρχε επιλογή μεταξύ του μηδέν και των 40 λεπτών, θα την επέλεγα.

Link to comment
Share on other sites

Το καλοκαιρι βλεπω τηλεοραση 1 ωρα το πολυ... Δεν αφηνω τη θαλασσα για ενα κουτι...

Το χειμωνα, με το κρυο και τις βροχες, μπορει να δω και 4 ωρες, αν βαριεμαι και δεν παω για καφε κλπ.:shifty:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εγώ βλέπω περίπου 4-5 ώρες και μερικές φορές παρπάνω
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Το καλοκαιρι βλεπω περιπου 5-8 ωρες ημερησιως(εξαρταται απο το προγραμμα).Οταν εχω σχολειο βλεπω περιπου 30 λεπτα το πρωϊ,1 ωρα το μεσημερι,1-3 ωρες το απογευμα(αναλογα με τα μαθηματα που εχω να διαβασω) και 3 ωρες το βραδυ.Συνολο περιπου 4-6 ωρες/ημερα.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το καλοκαίρι βλέπω 1-2 ώρες τηλεόραση,γιατί όλη την άλλη μέρα είμαι στο Computer,ενώ όταν έχω σχολείο βλέπω 10 λεπτά τηλεόραση το πρωί μέχρι να ετοιμαστώ για το σχολείο,ενώ μετά δεν βλέπω γιατί τελειώνω τα μαθήματα στις 24:00 κάθε βράδυ και μετά είμαι πολύ κουρασμένος.:zzz::yawn:
Link to comment
Share on other sites

βλεπω ποδοσφαιρο τις κυριακες, κ απο κει και περα καμια σειρα τις κα8ημερινες και τελος// 1 ωρα περιπου
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πέρυσι που είχε singles παρακολουθούσα κάθε Τετάρτη. Φέτος προβλέπω να πιάνει σκόνες και αράχνες!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
με έχουν ξαφνιάσει οι απαντήσεις στη συγκεκριμένη ερώτηση ...Πώς γίνεται το forum να είναι γεμάτο με ειδήμονες που σε άλλο topic γνωρίζουν και σχολιάζουν κάθε πτυχή της ελληνικής τηλεόρασης και έχουν και την αγωνία να κοιτάξουν τα νούμερα της agb και από την άλλη να μην υπάρχει ένας σε αυτό το topic που να δηλώνει ότι βλέπει πολλές ώρες τηλεόραση ... ?
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι 4 ώρες αλλά δεν 'παρακολουθώ' συνέχεια, απλά την έχω ανοιχτή. Σε μόνιμη βάση παρακολουθώ γύρω στη 1 ώρα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...