Jump to content

Sony Xperia Sole / Sola


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τωρα που το ειδα παλι το tweet απο την γαλλικη αντιπροσωπεια της Sony σχετικα με το Sola η κυκλοφορια του αναμενεται την 17η εβδομαδα του ετους δηλαδη αυτη που μας ερχεται
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
πολυ καλη τιμη..αυτο να παρω ή το u.παλι σε διλλημα ειμαι αφου τελικα εχει καλη τιμη...To u το εχει στα 280
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη τιμη..αυτο να παρω ή το u.παλι σε διλλημα ειμαι αφου τελικα εχει καλη τιμη...To u το εχει στα 280

 

Δες και τα 2 απο κοντα.Εμενα το U μου αρεσει παρα πολυ γιατι γενικα μου αρεσει αυτη η σχεδιαση της νεας σειρας.Αλλα το sole ειναι κατι το ιδιαιτερο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στα + για εμενα ειναι οτι παιρνει microSD.

Η οθονη που ειναι ποιο εξω απο το σωμα μου κανει καπως... σε περιπτωση πτωσης με το πλαινο.

και κατι αλλο η μπαταρια ειναι μεσα στο τηλεφωνο ή ειναι αποσπωμενη?

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Στα + για εμενα ειναι οτι παιρνει microSD.

Η οθονη που ειναι ποιο εξω απο το σωμα μου κανει καπως... σε περιπτωση πτωσης με το πλαινο.

και κατι αλλο η μπαταρια ειναι μεσα στο τηλεφωνο ή ειναι αποσπωμενη?

 

ενσωματωμενη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αξιζει να το παραγγειλω απο τωρα απο το πλαισιο μιας και εχει δωρο και χαρτες?ή να περιμενω να βγει για να δω και τιμες στο σκρουτζ?
Link to comment
Share on other sites

αξιζει να το παραγγειλω απο τωρα απο το πλαισιο μιας και εχει δωρο και χαρτες?ή να περιμενω να βγει για να δω και τιμες στο σκρουτζ?

Δεν βλεπω να εχει δωρο τους χαρτες, αν περασεις καμια μερα ρωτησε το. http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones.htm?Manufacturer=Sony

Το expansys εβγαλε τιμη http://www.expansys.com.gr/sony-xperial-sola-white-230874/

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

αξιζει να το παραγγειλω απο τωρα απο το πλαισιο μιας και εχει δωρο και χαρτες?ή να περιμενω να βγει για να δω και τιμες στο σκρουτζ?

 

Για να το βλέπεις στα 309 στο expansys, δε νομίζω να το έχουν φτηνότερα τα skroutzομάγαζα. Άραγε το Πλαίσιο, το έφερε σε προσφορά τόσο φτήνα; (Κάτι αντίστοιχο που έκανε η Voda με το Neo V..;;)

Link to comment
Share on other sites

εισαι σιγουρος?γιατι εγω που εκανα παραγγελια χθες,με πηραν σημερα το μεσημερι και μου ειπαν οτι δεν εχουν τελικα ακριβη ημερομηνια και θα επικοινωνησουν συντομα..αν και στο τηλεφωνικο κεντρο μου ειπαν και αυτοι 15 μαιου Edited by spurakos
Link to comment
Share on other sites

Έψαξα λίγο στο Internet και όλοι έχουν το SAR Rating ως unknown...who knows, θα το δούμε μόλις έρθει (αν και όντως δε το θεωρώ σημαντικό)

 

Από το ψάξιμο βρήκα και αυτό: Sony Xperia Sola Excels At the FCC

In spite of its moderately average hardware it features at least one distinctive trait "floating touch" navigation. This entails users can navigate web pages utilizing a cursor, rather than touching the screen all the time, only clicking when they want to open a link.

Εγώ αυτό το feature δε το καταλαβαίνω, αλλά για να λένε ότι είναι καλό, μάλλον δίκιο θα χουν :)

Naxos Guide App - Ο οδηγός για κινητά τηλέφωνα που σας οδηγεί κατευθείαν στα καλύτερα…
Link to comment
Share on other sites

Δε βλέπω να αναφέρεται κάτι για το SAR ή το feature αυτό. Όλοι για τιμές και για το πότε θα έρθει στην Ελλάδα λένε.
Naxos Guide App - Ο οδηγός για κινητά τηλέφωνα που σας οδηγεί κατευθείαν στα καλύτερα…
Link to comment
Share on other sites

Δε βλέπω να αναφέρεται κάτι για το SAR ή το feature αυτό. Όλοι για τιμές και για το πότε θα έρθει στην Ελλάδα λένε.

 

Εχεις δικιο.εδω το αναφερουμε!

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=334238

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δε την είχα πάρει χαμπάρι τη συζήτηση, thanks. Πάντως για Sar πάλι δε βλέπω να αναφέρεται κάτι (όχι ότι με νοιάζει, αλλά έχω απλά σκάσει να μάθω)
Naxos Guide App - Ο οδηγός για κινητά τηλέφωνα που σας οδηγεί κατευθείαν στα καλύτερα…
Link to comment
Share on other sites

Στο λινκ που δινεις δεν βλεπω πουθενα αναφορα στο SAR... εκτος και αν φταει η ωρα :(
Link to comment
Share on other sites

ναι δεν αναφερεται το sar,μονο η συζητηση που κανουμε για την οθονη και την πατεντα της sony.το sar θα αναφερεται σιγουρα μεσα στο manual οταν με το καλο κυκλοφορησει η συσκευη
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι δεν αναφερεται το sar,μονο η συζητηση που κανουμε για την οθονη και την πατεντα της sony.το sar θα αναφερεται σιγουρα μεσα στο manual οταν με το καλο κυκλοφορησει η συσκευη

o ARMAOS το εχει ως διαθεσιμο παντως..

τι λετε? αξιζουν τα specs over της 1320 μπαταριας σε 2πυρηνη συσκευη?

 

edit: πηρα τηλ. αν παραγγειλει καποιος εως και αυριο το μεσημερι θα το εχει την Τριτη!

Edited by c0rpse_grinder
Coolpad F1 (8297W)
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ όλους όσους ψαξανε για το sar μιας που τουλάχιστον ενδιαφέρει εμένα αν και νομίζω ότι δεν είμαι ο μόνος. πολύ όμορφο όμως κινητό
Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Sole / Sola

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...