Jump to content

Nostalgia @ myphone.gr: Siemens ME45


TN97
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ειναι το τηλέφωνο που με εμπασε στον κόσμο των ανθεκτικών κινητών (λόγω συνθηκών εργασίας μου) Ακολούθησαν τα nokia 5100, 5140, 5500, και τώρα το motorola defy.... οσο για το me45 το κράταγα με καμάρι, μου άρεσε πολύ σχεδιαστικά ενώ δεν ήταν πίσω τεχνολογικά καθόλου...
OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 61
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

@mixtri : ειχα εναν καθηγητη στο Ιεκ πρωην ομνιτεκακια. Απο οτι εμαθα τα 65αρια ψοφαγανε λογω pcb που εσπαγαν οι πιστες εσωτερικα... (επιτελους μαθαμε γιατι και πως haha). Αυτη την στιγμη ειμαι με 2-3 65αρια ενα 70αρι κατι imode ψοφια κλπ κλπ :P (και φυσικα M65 και S65...)

 

Ta 65άρια σου παίζουν; Πωπω...τι ωραία ήταν. Πολύ προχώ για την εποχή τους τα 65άρια. Το CX65 ήταν πολύ πολύ όμορφο...

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνό μου στον στρατό σε πορτοκαλί !!!!

Ακόμα λειτουργεί αν και κατάφερα να του κόψω ένα κουμπί (σε μια πτώση του αν θυμάμαι καλά ! )

Link to comment
Share on other sites

πολλά άτομα το είχαν στο στρατό τελικά

κι εγώ επίσης σε χρώμα μπεζ

ήταν ήδη 3-4 χρονών όταν το πήρα μαζί μου στο στρατόπεδο

πυρ και κίνηση με κινητό στην τσέπη μόνο εγώ είχα κάνει :p:p

ακόμα και τώρα δουλεύει άψογα

για κατόχους κινητού samsung ένα widget εορτολόγιο
Link to comment
Share on other sites

http://img193.imageshack.us/img193/1594/img271iw.th.jpghttp://img207.imageshack.us/img207/6572/img270y.th.jpg

 

(Από τη συλλογή μου με τα προσπέκτους)

Edited by trellolello
Link to comment
Share on other sites

Σωστός! Ωραία συλλογή πρέπει να έχεις και χρήσιμη για το Nostalgia!:)
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

ρε μάγκες με κάνατε να θέλω να σχολιάσω...ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΙΝΗΤΟ...το είχα αδικήσει πάρα πολύ επειδή όταν μου το έφεραν ήθελα το t29 της ericsson...μόλις το είδα όμως έπαθα την πλάκα μου...έρωτας με την πρώτη ματιά...με συντρόφευε για πολλά χρόνια...κι είχε περάσει πολλές,πάρα πολλές,πάρα πάρα πολλές ώρες κακομεταχείρισης...μα αυτό εκεί..σκυλί,να μην με προδίδει ποτέ...κινητό με προσωπικότητα...μου έχουν χαλάσει εδώ και ένα δύο χρόνια οι πόλοι που έκανε επαφή η μπαταρία...θέλω να πάω να μου το φτιάξουν αλλά δε βρήκα ούτε χρόνο ούτε το κατάλληλο μαγαζί...θέλω πάντως όπως και δήποτε να το ξαναφτιάξω...νομίζω οτι ακόμα μπορεί να αντέξει σαν δεύτερη συσκευή.....

 

υ.γ. αν ξέρετε κάποιο μαγαζί που να το διορθώνει,ακούω προτάσεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ρε παιδιά, έχω χάσει το πώμα του φορτιστή στο κάτω μέρος και έτσι πλέον δεν είναι αδιάβροχο.

Μήπως ξέρετε που θα μπορούσε να βρω? (μάλλον δύσκολο...)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

eBay έψαξες;

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

φοβερο το κινητακι, το ειχα ενα φεγγαρι..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ρε παιδιά, έχω χάσει το πώμα του φορτιστή στο κάτω μέρος και έτσι πλέον δεν είναι αδιάβροχο.

Μήπως ξέρετε που θα μπορούσε να βρω? (μάλλον δύσκολο...)

 

πολύ δύσκολο το κόβω φίλε μου...δοκίμασες την αντιπροσωπεία?(αλλά και πάλι χλωμό)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...