Jump to content

[Επίσημο] Nokia Asha 300


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Δεν ξέρω αν έθεσα το θέμα μου στο σωστό σημείο, το οποίο είναι λίγο ''περίεργο''. Παρήγγειλα τον Μάιο από ένα online shop το nokia300 asha. Πριν μερικές εβδομάδες χάλασε η οθόνη αφής. Επικοινώνησα με την εταιρία και μου είπαν να το στείλω σε αυτούς για επισκευή. Έτσι και έκανα. Το ''κουφό'' της υπόθεσης είναι ότι δεν θυμάμαι από που το αγόρασα καθώς έβαλα την απόδειξη μέσα. Έχετε καμια ιδέα για το τι μπορώ να κάνω?

 

Όταν το αγόρασες, σου στείλανε email επιβεβαίωσης. Ψάξε και βρες αυτό το email.

Link to comment
Share on other sites

Όταν το αγόρασες, σου στείλανε email επιβεβαίωσης. Ψάξε και βρες αυτό το email.

Δυστυχώς ούτε εκεί βρήκα κάτι , ενώ έχω κρατημένα από πράγματα που αγόρασα χρόνια πριν!!!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ούτε εκεί βρήκα κάτι , ενώ έχω κρατημένα από πράγματα που αγόρασα χρόνια πριν!!!

 

Περίεργο, μπες στο skroutz και δες τα καταστήματα που το πουλάνε, δεν είναι και τόσα πολλά πια, θα το θυμηθείς... Εκτός από αυτό, δεν μπορώ να καταλάβω αυτό που σου είπανε στη Νόκια. Το πήγες για σέρβις στη Νόκια και δε το δέχτηκαν;;; :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο, μπες στο skroutz και δες τα καταστήματα που το πουλάνε, δεν είναι και τόσα πολλά πια, θα το θυμηθείς... Εκτός από αυτό, δεν μπορώ να καταλάβω αυτό που σου είπανε στη Νόκια. Το πήγες για σέρβις στη Νόκια και δε το δέχτηκαν;;; :wacko:

Ισως έπρεπε να το πάω στη nokia. Επικοινώνησα κατευθείαν με αυτούς. Έψαξα και στο skroutz από όπου το αγόρασα και δεν το βρίσκω πλέον!

Link to comment
Share on other sites

Ισως έπρεπε να το πάω στη nokia. Επικοινώνησα κατευθείαν με αυτούς. Έψαξα και στο skroutz από όπου το αγόρασα και δεν το βρίσκω πλέον!

 

Πήγαινε στη Νόκια να ξεμπερδεύεις. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 10 months later...
υπαρχει τροπος να μεταφερω τις επαφες απο ενα ASHA 300 σε ενα S4 mini αλλα να μεταφερθουν οι επαφες μαζι με τα πεδια τους αφου σε καθε επαφη εχω 2-3 τηλεφωνα?
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Αμα περασω firmware γιατι εχασα τα ελληνικα μετα απο αναβαθμιση, χανω την εγγυηση ?

 

Βλεπω οτι δεν εχει επιλογη για απενεργοποιηση των δεδομενων εντελως .

 

Τι ρυθμισεις πρεπει να αλλαξω για να μην μπορει να μπει στο ιντερνετ αν το πατησω καταλαθος ?

Edited by kprse

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...