Jump to content

[Επίσημο] Nokia Asha 200


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορεί να δέχεται και στις 2 κάρτες sim κλήση ταυτόχρονα;
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να δέχεται και στις 2 κάρτες sim κλήση ταυτόχρονα;

 

Όταν μιλάς στη μία, η άλλη φαίνεται κλειστή.

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ όταν το κινητό είναι σε αναμονή!Μπορώ να δέχομαι κανονικά κλήσεις και στα 2 νούμερα;
Link to comment
Share on other sites

Εννοώ όταν το κινητό είναι σε αναμονή!Μπορώ να δέχομαι κανονικά κλήσεις και στα 2 νούμερα;

 

Ε, βέβαια! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ευχαριστημενος μεχρι στιγμης ,δε κολλαει πουθενα και κανει τα παντα αρκει να εχεις λιγη υπομονη :)
Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
γεια σας παιδιά.το πήρε η γυναίκα μου τώρα στις γιορτές..όλα καλά αλλά από προχθές έχει μπερδέψει τις επαφές και σε μερικές βγάζει μόνο τηλέφωνο και όχι όνομα...τι μπορεί να συμβαίνει?σε μερικές επαφές δηλαδή στις κλήσεις όταν την καλούν βγάζει το όνομα ενώ σε μήνυμα μόνο τον αριθμό...για την ίδια πάντα επαφή...ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

To αγόρασα χθες από το kinitomania.

Όλα καλά μέχρι που έκανα update Και χάθηκαν τα ελληνικά. Ξαναέκανα και τίποτα...και τώρα δεν αναγνωρίζει ούτε τις ελληνικές επαφές...τι γίνεται τώρα?

 

Eίδα ότι επειδή ειναι παραεισαγωγής υπάρχει το θέμα.Έκανα και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων αλλά τίποτα...

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

To αγόρασα χθες από το kinitomania.

Όλα καλά μέχρι που έκανα update Και χάθηκαν τα ελληνικά. Ξαναέκανα και τίποτα...και τώρα δεν αναγνωρίζει ούτε τις ελληνικές επαφές...τι γίνεται τώρα?

 

Eίδα ότι επειδή ειναι παραεισαγωγής υπάρχει το θέμα.Έκανα και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων αλλά τίποτα...

διάβασε οδηγίες για αλλαγή του product code (βάζεις ελληνικό) και στη συνεχεια επαναγκατάσταση του λογισμικού από το nokia suite. Θα έχεις ελληνικά κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Το πήγα από εκεί και μου το έφτιαξαν επί τόπου. Σε ευχαριστώ αδερφέ θα το ξέρω για την επόμενη φορά.

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το πήγα από εκεί και μου το έφτιαξαν επί τόπου. Σε ευχαριστώ αδερφέ θα το ξέρω για την επόμενη φορά.

βέβαια θα μπορούσες να το κάνεις και μόνος σου εάν έχεις υπολογιστή , αλλά μπράβο τους που το κάνανε, φαντάζομαι χωρίς χρέωση...

Link to comment
Share on other sites

βέβαια θα μπορούσες να το κάνεις και μόνος σου εάν έχεις υπολογιστή , αλλά μπράβο τους που το κάνανε, φαντάζομαι χωρίς χρέωση...

 

Ναι χωρίς χρέωση.

 

Πως να το κάνω. Είδα κάτι περίεργα κόπλα που έπρεπε και δεν ήθελα να το διακινδυνέψω. ΣΥγκεκριμένα αυτό.

http://www.thegreekz.com/forum/showthread.php?357384-How-to-%C5%F0%E1%ED%E1%F6%EF%F1%DC-%C5%EB%EB%E7%ED%E9%EA%FE%ED-%F3%E5-Nokia

 

Κάτι ακόμα που αποθηκεύει τις εφαρμογές?Έχω εγκαταστήσει μερικές εφαρμογές από το Nokia Suite αλλά δεν τις βρίσκω...:confused::confused::confused:

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Παιδια λιγο την βοηθεια σας οποιος ξερει κατι, μου εδωσαν το κινητο και μου βγαζει μαυρη οθονη και ενα μικρο ασπρο φοντο γραφοντας CONTACT SERVICE. Η συσκευη δεν κανει κατι αλλο, μπορω να κανω κατι ; φτιαχνεται η οχι;

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Γνωρίζει καποιος πως μπορώ να περάσω την ελληνική γλώσσα;;;

 

Κατεβασε το Nokia Pc Suite , και μετα Nokia Softwear Updater (ή κατι τετοιο, δεν θυμαμαι το ονομα ακριβως) περασε το τελευταιο firmwear και θα σου βαλει και Ελληνικα , εγω ετσι το εκανα

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασε το Nokia Pc Suite , και μετα Nokia Softwear Updater (ή κατι τετοιο, δεν θυμαμαι το ονομα ακριβως) περασε το τελευταιο firmwear και θα σου βαλει και Ελληνικα , εγω ετσι το εκανα
/

Φίλε μου το έχω προσπαθήσει ήδη με αυτό τον τρόπο αλλά έχω windows 10 και δεν δουλευουν τα προγράμματα.

Θέλω το avatar μου πίσω...
Link to comment
Share on other sites

/

Φίλε μου το έχω προσπαθήσει ήδη με αυτό τον τρόπο αλλά έχω windows 10 και δεν δουλευουν τα προγράμματα.

 

Κανενα; ουτε σαν διαχειριστης ; Νομιζω οτι ειχα το ιδιο θεμα μετα δεκαρια και τελικα το συνδεσα σε ενα παλιο λαπτοπ που ειχα με 7 .. Δεν εχει καποιος γνωστος σου ή κανα νετ καφε 7 να το κανεις εκει;

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

Κανενα; ουτε σαν διαχειριστης ; Νομιζω οτι ειχα το ιδιο θεμα μετα δεκαρια και τελικα το συνδεσα σε ενα παλιο λαπτοπ που ειχα με 7 .. Δεν εχει καποιος γνωστος σου ή κανα νετ καφε 7 να το κανεις εκει;

Προς ο παρον κανενας. Ο κολλητος μου θα βαλει 7 στο pc γτ με τα 10 δεν....κ μαλλον θα περιμενω λιγο μεχρι να ξαναπροσπαθησω...

Θέλω το avatar μου πίσω...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...