Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 800


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γνωρίζει κάποιος πόσο κοστίζει η αλλαγή της μπαταρίας σε ένα κατάστημα της Νόκια; Ούτε 10 ώρες δε μου βγάζει πλέον η συσκευή.

 

http://www.skroutz.gr/s/3277088/Nokia-BV-5JW.html?keyphrase=lumia+800

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

Σ'ευχαριστώ πολύ. Απλώς δε θα μπορώ να την αλλάξω μόνος μου μετά. Γι'αυτό και ρώτησα πόσο θα κοστίσει στο κατάστημα της Νόκια.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Εχω ενα λουμια800 κ μετα απο μια μερα που ητανε νεκρο ενω το ειχα στον φορτιστη,ξαφνικα καταφερα να το ανοιξω.χαθηκανε ομως ολες οι επαφες και οι φωτογραφιες.υπαρχει καμια περιπτωση να τα επαναφερω ή χλωμο?
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα λουμια800 κ μετα απο μια μερα που ητανε νεκρο ενω το ειχα στον φορτιστη,ξαφνικα καταφερα να το ανοιξω.χαθηκανε ομως ολες οι επαφες και οι φωτογραφιες.υπαρχει καμια περιπτωση να τα επαναφερω ή χλωμο?

 

Αν είχες πάρει Backup, ναι...

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Γεια χαρα σε ολους.

Ηθελα την βοηθεια οποιου γνωριζει κατι για το εξης προβλημα που μου παρουσιαζει το lumia 800. Στα καλα καθουμενα Κλεινει απο μονο του και δεν ανοιγει ξανα αν δεν συνδεσω φορτιστη. Η μπαταρια ειναι φορτισμενη οταν το κανει. Οταν ανοιξει εχει χασει τη ρυθμιση ημερομηνιας και ωρας. Επισης αυτο το παρουσιαζει οταν το εχω στην τσεπη και γενικοτερα οταν βρισκεται σε κινηση και οχι στο σπιτι για παραδειγμα.Αν εχει σημβει σε καποιον ας βοηθησει. Σκεφτομαι να παραγγειλω μια μπαταρια αλλα δεν ξερω αν ευθυνεται αυτη. Το κακο ειναι οτι το θελω για τη δουλεια ωστε να προστατεψω λιγο το καινουριο 930 που θα εχω απο αυριο στα χερια μου.

Nokia 3310, Sharp Gx15, Nokia N70, Nokia N73, Nokia N97mini, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 930, Lg Gpad 8.3 V500 4.4.2, Microsoft Lumia 535, Microsoft Lumia 950
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Να ρωτήσω κάτι για το..γερόλυκο.. :p

Μιας και έκανα update το 220 είπα να συνδέσω από περιέργεια και το 800 στο software recovery tool και μου έβγαλε αυτό!!

http://s9.postimg.org/g1ufmchen/udt800.jpg

Το έχει κάνει κανείς, να το προχωρήσω;;Από την άλλη δουλεύει καλά το κινητό κ δε θέλω να ρισκάρω..τι λέτε;Στη σελίδα της microsoft δεν το εμφανίζει σαν το τελευταίο update..τι λέτε;;

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
καλησπερα!!χρονια πολλα!!αποθηκευσα πριν λιγο ολες τις φωτο τοθ κινητου απο το zune σε φακελο του υπολογιστη και μολις αποσυνδεσα το κινητο ολες χαθηκαν κ απτο zune k απτο κινητο κ απτον υπολογιστη..τι γινετε??που μπορω να τις επαναφερω..τα εχασα ολα..
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!χρονια πολλα!!αποθηκευσα πριν λιγο ολες τις φωτο τοθ κινητου απο το zune σε φακελο του υπολογιστη και μολις αποσυνδεσα το κινητο ολες χαθηκαν κ απτο zune k απτο κινητο κ απτον υπολογιστη..τι γινετε??που μπορω να τις επαναφερω..τα εχασα ολα..

 

Χρόνια πολλά! Αρχικά έλεγξε μήπως έχουν συγχρονιστεί με τον λογαριασμό σου στο OneDrive.

Εναλλακτικά, δοκίμασε μήπως με κάποιο Data Recovery Tool μπορείς να τις επαναφέρεις από τον υπολογιστή σου. Μπορείς να χρησιμοποιήσεις το Recuva που είναι δωρεάν.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Με την εφαρμογή που λες θα επαναφερω τουλάχιστον τον φάκελο με τις φωτο στον υπολογιστη μου;;για το κινητό δεν με ενδιαφέρει.. Αρκεί να επανέλθουν στον υπολογιστή.. Edited by impreza_sti
Απαγορεύεται η γραφή τύπου sms
Link to comment
Share on other sites

Με την εφαρμογή που λες θα επαναφερω τουλάχιστον τον φάκελο με τις φωτο στον υπολογιστη μου;;για το κινητό δεν με ενδιαφέρει.. Αρκεί να επανέλθουν στον υπολογιστή..

 

Χριστός Ανέστη!

Ναι στον υπολογιστή. Όμως δεν είναι 100% σίγουρο ότι θα δουλέψει... Δεν χάνεις κάτι να το προσπαθήσεις πάντως.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη!

Ναι στον υπολογιστή. Όμως δεν είναι 100% σίγουρο ότι θα δουλέψει... Δεν χάνεις κάτι να το προσπαθήσεις πάντως.

 

επανεφερα καποιες πολυ παλιες φωτο που τις εχω αποθυκευμενες αλλα αυτες απτο zune πουθενα και ηταν προσφατες:(τι στο καλο εγινε..

 

σ ευχαριστω παντως!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...