Jump to content

Polls @ myphone.gr: iOS 5, Ice Cream Sandwich & Mango. Ποιο διαλέγετε;


XL_31
 Κοινοποίηση

Ποιο λειτουργικό σύστημα κρίνετε σαν το πληρέστερο αυτή τη στιγμή;  

820 members have voted

  1. 1. Ποιο λειτουργικό σύστημα κρίνετε σαν το πληρέστερο αυτή τη στιγμή;

    • Apple iOS 5.0
      163
    • Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
      480
    • Windows Phone 7 Mango
      77
    • Άλλο (Blackberry, MeeGo, Symbian Belle, Bada OS)
      65
    • Δεν ξέρω / Δεν απαντώ
      35


Recommended Posts

Μερα αραγματος η σημερινη . Μου αρεσει το αντροιντ 4.0 απο οσα ειδα σε παρουσιασεις.Σκεφτομαι να αλλαξω το γκαλαξι 2 με ενα νεξους αν μεινει κατω απο τα 590 οταν ερθει εδω, φοβερη οθονη.Το ios 5 δεν ξερω τι λεει ( δεν ειμαι φανμποι )και θελω πολυ να δοκιμασω το μανγκο στο searay της Νοκια αν ειναι στα 300 ευρω και κατω.Για δευτερο σκεφτομουν το experia mini pro αλλα οι ηχοι γρυλου που βγαζει και τα περιεργα κολληματα του , δειχνουν προβλημα hardware οποτε της νοκια θα ηταν ενδιαφερουσα αγορα, να δουμε το αγαπητο ovi maps πως ανανεωθηκε και πως ενσωματωθηκε στο λειτουργικο των windows.Λεφτα για gps και απορριψη mini pro κανουνε μια καβαντζα 330- 380 ευρω οποτε θα δουμε το μανγκο της νοκια πως ειναι τελη νοεμβρη.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 121
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτή η ψηφοφορία είναι για δύο λόγους ηλίθια....

 

1. Γιατί μεταφράζεται στο "Τι λειτουργικό έχει το κινητό σας;;;;"

2. Γιατί συγκρίνουμε λειτουργικά που δεν τα έχουμε πιάσει καλά καλά στα χέρια μας....

 

Ακριβώς έτσι είναι τα πράγματα. Προσωπικά έχω παίξει με, blackberry, iOS4 και Android αλλά στην 2.3.5 που τώρα έχω. Είναι προφανές ότι δεν μπορώ να κρίνω πράγματα που δεν έχω δει (και δεν έχω δει κανένα σχεδόν από όσα το poll αναφέρει - λίγες ματιές στο iOS5 μόνο). Στα χέρια μου έχω ένα blackberry που μου δίνει η εταιρία που εργάζομαι και το κρίνω πολύ καλό για επαγγελματική χρήση αλλά μόνο για τέτοια, καθώς κι ένα Android (στο προσωπικό μου τηλ) γιατί αυτό θεώρησα καλύτερο για τις ανάγκες μου. Άρα αυτό θα ψηφίσω αλλά ως γενικό λειτουργικό κι όχι ως έκδοση 4.0 που δεν έχω δει κι απλά ελπίζω να με γοητεύσει!!

Ιδομενέας

iPhone 7 Black

iPad Air 2 Space Grey

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ηλίθια η ψηφοφορία, αλλά οι ψηφοφόροι που απαντάνε ηλίθια...

 

Στην ψηφοφορία πάντως ψήφισα android, γιατί μπορεί σε κάποια σημεία να είναι καλύτερο το ios, σε κάποια άλλα το maemo/meego, αλλά αν τα βάλεις όλα μαζί πιστεύω πως είναι το λειτουργικό που μπορεί να ικανοποιήσει τις απαιτήσεις ενός απλού χρήστη εύκολα και γρήγορα και ταυτόχρονα να μπορεί ένας προχωρημένος χρήστης να κάνει πράγματα που οι χρήστες άλλων δημοφιλών λειτουργικών απλά ονειρεύονται μόνο και μόνο μέσω της συσκευής του... (πχ. Flash custom rom και kernel, ταυτόχρονη χρήση ubuntu μαζί με το android, bluetooth :p )

 

Φίλε μου για Firmware Cooking σε Symbian^3 έχεις ακουστά; Για leaked εκδόσεις του Symbian Belle και τα mods που ήδη έχουν γίνει έχεις ακουστά; Μην ξεχνάμε οτι το Symbain ήταν, είναι και θα είναι ο βασιλιάς των mods αποδεδειγμένα!

...everything can happen...
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου για Firmware Cooking σε Symbian^3 έχεις ακουστά; Για leaked εκδόσεις του Symbian Belle και τα mods που ήδη έχουν γίνει έχεις ακουστά; Μην ξεχνάμε οτι το Symbain ήταν, είναι και θα είναι ο βασιλιάς των mods αποδεδειγμένα!

 

Ήταν επί εποχής sx1 όπου η αγαπημένη siemens είχε δει το μέλλον και δεν κλειδώνε σχεδόν τίποτα στις συσκευές της, αλλά το να συγκρίνεις το cooking του s3 με την cyanogenmod ή την miui που είναι recompiled από τον source code είναι τραβηγμένο...

Επίσης από όσο ξέρω δεν υπάρχει κάποιο recovery menu για να γίνεται όλη αυτή η διαδικασία, αλλά ούτε έχουν γίνει κάποιες αλλαγές στόν πυρήνα του λειτουργικού για να προστεθούν δυνατότητες, πχ overclock, αλλά και δεν είδα πότε συσκευές που δεν πήραν το s3 πχ 5800 να το τρέξουν μέσω κάποιου mod...

Γιαυτα αλλά και πολλά άλλα ο βασιλιάς δεν είναι πλέον το symbian...

Το τίμημα αυτών που κατέχουν την γνώση, είναι να ζουν έκπτωτοι.....
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα overclocking μπορείς άνετα να κάνεις με ένα μικρό mod σε όλα τα "σπασμένα" S^3. Για το Recovery Menu έχεις δίκιο. Όσο για τον Kenel, φαίνεται δεν έχεις δει την αρχιτεκτονική του για να τη συγκρίνεις με παλιότερες εκδόσεις. Το S^3 είναι χτισμένο πάνω στο S^1, γι'αυτό υπάρχει και "προς τα πίσω" συμβατότητα. Το S^1 όμως με το S60v3 είναι όμοιο όσο είναι η μέρα με τη νύχτα. Ναι μεν το Meego είναι σαφώς πιο σύγχρονο Λειτουργικό, αλλά είναι τόσο καλό φαίνεται ώστε η Intel το παράτησε και η ΝΟΚΙΑ σκέφτεται να το αντικαταστήσει στις φθηνές S40 συσκευές της στο κοντινό μέλλον!!

Α και για το iOS που γράφεις, για ποιο απ'όλα τα κλειδώματα και τους περιρισμούς να μιλήσουμε; Με το iPhone 3G και 3GS πόσα αρχεία έπαιρνες και έστελνες μέσω Bluetooth; Μη μου πεις οτι έπρεπε να το σπάσεις απλά και μόνο για να στείλεις αρχεία....

Υπόψιν οτι λέω την άποψή μου και δε θέλω σε καμία περίπτωση να μειώσω κανένα Λειτουργικό. Μιλάω απο προσωπική εμπειρία!

Edited by bobo1704
...everything can happen...
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με όσους ψηφίζουν ΔΕΝ ΞΕΡΩ/ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ ή που θεωρούν λάθος την ψηφοφορία. Πώς είναι δυνατόν ο κόσμος να κρίνει λογισμικά που δεν έχουν βγει καλά καλά στην αγορά; Αλλά ακόμα και να είχαν βγει, ποιος τα έχει χειριστεί-δουλέψει όλα;

Η ψηφοφορία αποθεώνει το ένστικτο του Ελληνάρα που τα ξέρει όλα για όλους και βασίζεται στην ημιμάθεια. Αν μη τι άλλο, απαντήσεις για το ποιο λειτουργικό είναι πιο πλήρες περιμένουμε εμείς από εσάς του myphone που είστε πιο ειδικοί και τα έχετε τεστάρει, όχι το ανάποδο.

Link to comment
Share on other sites

1) ios 5

2)windows 7.5

3)android το 2,3 γιατι το 4 ουτε καν το εχουμε δει ζωντανα.

 

Kατοχος και των 3 λειτουργικων.

Link to comment
Share on other sites

Πληρέστερο out of the box ????? MeeGo ...

Πληρέστερο με κατάστημα εφαρμογών ???? iOS ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

εγω απο εξυπνα λειτουργικα (και οχι feature phones τυπου S40, και sony ericsson OS) εχω δοκιμασει αρκετα: S^3 (N8, C6-01), S^1 (N97, 5800, Omnia HD C6-00), S60 3rd (N95 και αλλα παλιοτερα ακομα μοντελα, απειρα) ,Maemo 5 (Ν900 duh!), Symbian UIQ (P800/900/910), Gingerbread 2.3.3 (Wildfire S κυριως και σε δευτερο λογο Nexus S), WM 6.5.3 (Omnia Pro, φιλου) και ΙOS 4 σε 3GS φιλου.

 

πιο βατο το S^3, πιο εξυπνο και "πολυδιαστατο" το Maemo 5.

 

 

*Ξεχασα και την αψογη Series 90. Απιθανο λειτουργικο, ισως το πιο εντυπωσιακο που εχω δει (αναλογικα με την εποχη)

 

 

thePRODIGY,

 

S^x / S60 κλπ (με ίσως μια ελάχιστη εξαίρεση το S^3) με γειώνουν και μόνο με το UI :wacko: οπότε αυτομάτως τα αποκλείω.

 

Το Maemo 5 είχε ενδιαφέρον και δομικά σαν λειτουργικό αλλά και γενικότερα είχε αυτό το "open" που με έλκει απίστευτα. Τα winmo δεν τα βάζω καθόλου καθώς για μένα αποτελούν παρελθόν και μάλιστα μακρινό.

Τα WP7 είναι σταθερά/γρήγορα, αλλά "κενά" από δυνατότητες, εφαρμογές κλπ.

 

Οπότε φτάνουμε στο iOS, το οποίο είναι σταθερό, έχει εφαρμογές, ενδιαφέρον εώς όμορφο UI και θα ήταν η επιλογή μου.. ΑΝ δεν υπήρχε το android.

Απλά και μόνο γιατί κάνει όλα τα παραπάνω + οτι μου δίνει την ευκαιρία να το αλλάξω/παραμετροποιήσω με κάθε δυνατό τρόπο το μεγαλύτερο κομμάτι του.

 

;)

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Blackberry, MeeGo, Symbian 3 δικαιούνται και αυτά ξεχωριστή επιλογή ε
Link to comment
Share on other sites

Πληρέστερο out of the box ????? MeeGo ...

Πληρέστερο με κατάστημα εφαρμογών ???? iOS ...

 

καλα, βρες μας πρωτα ενα box που να περιεχει MeeGo μεσα και μετα θα το δουμε πως ειναι out of the box

 

οσο για το iOS, οντως ισχυει, αλλα πιστευω για λιγο ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτα αλλά και πολλά άλλα ο βασιλιάς δεν είναι πλέον το symbian...

 

σαφως και δεν ειναι, οποιος λεει πως "βασιλιας" ειναι ακομα το Symbian εχει μεινει πισω στο 2007.

 

Αλλα οποιος δεν βλεπει την τεραστια βελτιωση του τον τελευταιο χρονο (S^3) , ειναι "σε αρνηση", πως να το κανουμε:p

 

Συμφωνώ με όσους ψηφίζουν ΔΕΝ ΞΕΡΩ/ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ ή που θεωρούν λάθος την ψηφοφορία. Πώς είναι δυνατόν ο κόσμος να κρίνει λογισμικά που δεν έχουν βγει καλά καλά στην αγορά;

 

κρινουμε απο οσα εχουμε καταφερει να λειτουργησουμε

 

σπανιο να βρεις καποιον που τα ειχε ΟΛΑ.

 

για τα υπολοιπα, εχουμε μερικη αποψη. κυριως απο εμπειριες, μαρτυριες, βιντεο κλπ (WebOS, πρωιμο Android, EPOC, IOS 5, wm 2003, wp7, στην περιπτωση μου)

Edited by thePRODIGY

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πως το Meego είναι το πληρέστερο όταν ακόμα δεν έχει κυκλοφορήσει, ακόμα δεν το έχουμε πιάσει στα χέρια μας και ακόμα κανένας developer δεν έχει ασχοληθεί μαζί του; Δεν θα διαφωνήσω για τις προοπτικές του, αλλά αυτή τη στιγμή που μιλάμε δεν νομίζω ότι μπορεί να μπει στην λίστα.

Προσωπικά θεωρώ ότι το Android είναι το πιο πλήρες λειτουργικό αν και δεν το προτιμώ. Άλλωστε αν κατάλαβα καλά η ερώτηση αφορά την άποψή μας για το πληρέστερο και όχι για το πιο μας αρέσει και πιο προτιμούμε να κατέχουμε.

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Πως το Meego είναι το πληρέστερο όταν ακόμα δεν έχει κυκλοφορήσει, ακόμα δεν το έχουμε πιάσει στα χέρια μας και ακόμα κανένας developer δεν έχει ασχοληθεί μαζί του; Δεν θα διαφωνήσω για τις προοπτικές του, αλλά αυτή τη στιγμή που μιλάμε δεν νομίζω ότι μπορεί να μπει στην λίστα.

Προσωπικά θεωρώ ότι το Android είναι το πιο πλήρες λειτουργικό αν και δεν το προτιμώ. Άλλωστε αν κατάλαβα καλά η ερώτηση αφορά την άποψή μας για το πληρέστερο και όχι για το πιο μας αρέσει και πιο προτιμούμε να κατέχουμε.

 

γιατι ειναι η εκδοση του Μαεμο στην ουσια... μονο που απο αυτα που βλεπουμε θα ειναι ακομα καλυτερο.

 

οποτε καποιοι, εχουμε μια μυρωδια. σε συνδυασμο με ολα τα reviews (που συμφωνουν στο οτι ειναι εξαισιο) και τα hands on.... κατι εχουμε καταλαβει!

 

 

**θα ασχοληθουν οι devs απο maemo. επισης θα παιρνει τις εφαρμογες του Ν900 και καποιες απο το S^3 (συν οσες θα φτιαχτουν εξ'αρχης για αυτο)

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

iOS 5 από μένα, γιατί είναι το λειτουργικό που μόλις το είδα και το δούλεψα (ήταν το iOS 4 τότε) με κέρδισε απ' την πρώτη στιγμή, κάτι που όσο κι αν καλόπιστα προσπάθησα δεν το ένοιωσα με τα άλλα λειτουργικά (Android, WP7). Επίσης το πακέτο iOS + Apple h/w + App Store είναι για μένα χιλιόμετρα μπροστά από οτιδήποτε άλλο σήμερα. Το νέο Android Ice Cream Sandwich φαίνεται ενδιαφέρον στα χαρτιά και σε videos που είδα. Αναμένεται να το δούμε στην πράξη σαν σύνολο (OS + h/w + Apps) για να μπορέσουμε να κρίνουμε.

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

καλα, βρες μας πρωτα ενα box που να περιεχει MeeGo μεσα και μετα θα το δουμε πως ειναι out of the box

 

οσο για το iOS, οντως ισχυει, αλλα πιστευω για λιγο ακομα.

 

Πως το Meego είναι το πληρέστερο όταν ακόμα δεν έχει κυκλοφορήσει, ακόμα δεν το έχουμε πιάσει στα χέρια μας και ακόμα κανένας developer δεν έχει ασχοληθεί μαζί του;

 

Προσωπικά θεωρώ ότι το Android είναι το πιο πλήρες λειτουργικό αν και δεν το προτιμώ. Άλλωστε αν κατάλαβα καλά η ερώτηση αφορά την άποψή μας για το πληρέστερο και όχι για το πιο μας αρέσει και πιο προτιμούμε να κατέχουμε.

 

 

Όταν δεν περιμένει κάποια ICS για να δώσει την δυνατότητα στον user για να κλείσει τις ανοιχτές εφαρμογές χωρίς να δημιουργεί άλλα προβλήματα αστάθειας ή κατανάλωσης τότε ναι είναι καλύτερο το MeeGo και πληρέστερο ... Όταν έχει Data Counter από την μάνα του, ναι, είναι πληρέστερο .... Όταν σε αφήνει να κάνεις root λες και ανοίγεις WiFi, ναι πάλι, είναι πληρέστερο .... Πληρέστερο out of the box είπα, χωρίς να πρέπει να εγκαταστήσω 345676543 εφαρμογές για να έχω ένα κινητό που μπορεί να κάνει όσα το 6680 μου (yup, είχε data counter) ....

 

Και το n9 έχει ήδη εφαρμογές στο Nokia Store και λέει πως θα μπορεί να φοράει όλες τις Android εφαρμογές, μην μιλάμε χωρίς να γνωρίζουμε :rolleyes: ....

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

+1 .................

 

Ειλικρινα δεν καταλαβαινω γιατι δεν ειναι εξ αρχης ξεχωριστη επιλογη.

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Όταν δεν περιμένει κάποια ICS για να δώσει την δυνατότητα στον user για να κλείσει τις ανοιχτές εφαρμογές χωρίς να δημιουργεί άλλα προβλήματα αστάθειας ή κατανάλωσης τότε ναι είναι καλύτερο το MeeGo και πληρέστερο ... Όταν έχει Data Counter από την μάνα του, ναι, είναι πληρέστερο .... Όταν σε αφήνει να κάνεις root λες και ανοίγεις WiFi, ναι πάλι, είναι πληρέστερο .... Πληρέστερο out of the box είπα, χωρίς να πρέπει να εγκαταστήσω 345676543 εφαρμογές για να έχω ένα κινητό που μπορεί να κάνει όσα το 6680 μου (yup, είχε data counter) ....

 

Και το n9 έχει ήδη εφαρμογές στο Nokia Store και λέει πως θα μπορεί να φοράει όλες τις Android εφαρμογές, μην μιλάμε χωρίς να γνωρίζουμε :rolleyes: ....

 

Καταρχήν μπορείς να τα κλείσεις, απλά είναι πολύ πιο εύχρηστο να βάλεις έναν manager....

Lol το τόσο δα το κάνετε τεράστιο....

Link to comment
Share on other sites

Εγω ψηφισα το Android, αλλα και τα αλλα 2 λειτουργικα, iOS και WP7 ειναι εξαιρετικα. Ο καταναλωτης πρεπει να αισθανεται τυχερος που εχει τετοιες επιλογες.
Link to comment
Share on other sites

διαλέγω ενα λειτουργικό που μου επιτρέπει να εχω

1. mp3 για ringtones

2. να στέλνω και να λαμβάνω με BT αρχεία όπως mp3, photos κτλ

 

ΔΛΔ bada, android, symbian και ΟΧΙ mp, ios που με γυρνάνε στο 2002 σε αυτο το θεμα

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Όταν έχει Data Counter από την μάνα του, ναι, είναι πληρέστερο ....

μην μιλάμε χωρίς να γνωρίζουμε :rolleyes: ....

 

Όντως. Ας μη μιλάμε όταν δε γνωρίζουμε :p Το ICS έχει data counter, με πολύ καλή λειτουργικότητα(θέσπιση ανωτάτου ορίου για αυτόματη διακοπή data κλπ,κλπ)

 

Όσον αφορά το θέμα, προτιμώ Bada πρωτίστως, όσο παράξενο κι αν φαίνεται σε αρκετούς, λόγω της πολύ καλής υλοποίησής του από την Samsung σε θέματα αυτονομίας, σταθερότητας και γενικότερης απόδοσης(όχι επανεκκινήσεις, lagαρίσματα κλπ,κλπ). Είναι πληρέστατο από λειτουργίες, με εξαίρεση εφαρμογές VoIP.

 

Δευτερευόντως, προτιμώ Android κυρίως λόγω του browser.

 

Το Symbian το χρησιμοποίησα με Omnia HD στην S60 5th edition. Οι εντυπώσεις καλές για εκείνη την εποχή, αλλά πλέον υστερεί σε τομείς όπως το browsing και κάποια μικρά lagαρίσματα(φαντάζομαι, είναι απόρροια του σχετικά ασθενούς hardware)

 

Τα WP ψήνομαι να τα δοκιμάσω, όταν γίνουν λίγο πληρέστερα.

 

Το iOS το δοκίμασα με iPhone 3GS. Το πούλησα μέσα σε 2 βδομάδες εδώ στο forum. Πολλοί περιορισμοί για μένα προσωπικά(δε θέλω εξάρτηση με iTunes, αλλά ένα απλό drag & drop για τα αρχεία, θέλω flash στον browser για να παίζουν σωστά όλες οι σελίδες και επίσης θέλω και πιο αξιόπιστο πομποδέκτη.)

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η ψηφοφορία είναι για δύο λόγους ηλίθια....

 

1. Γιατί μεταφράζεται στο "Τι λειτουργικό έχει το κινητό σας;;;;"

2. Γιατί συγκρίνουμε λειτουργικά που δεν τα έχουμε πιάσει καλά καλά στα χέρια μας....

 

Κρίμα, με πρόλαβες για κάποιες ώρες (άτιμη δουλειά...). Συμφωνώ απόλυτα...

 

Ποιος έχει στα χέρια του Mango;

Nokia 7110 (2000) -> Samsung E700 (2004) -> Nokia N73 (2007) -> Nokia Lumia 800 (2011) -> ?
Link to comment
Share on other sites

Όντως. Ας μη μιλάμε όταν δε γνωρίζουμε :p Το ICS έχει data counter, με πολύ καλή λειτουργικότητα(θέσπιση ανωτάτου ορίου για αυτόματη διακοπή data κλπ,κλπ)

 

Το Symbian το χρησιμοποίησα με Omnia HD στην S60 5th edition. Οι εντυπώσεις καλές για εκείνη την εποχή, αλλά πλέον υστερεί σε τομείς όπως το browsing και κάποια μικρά lagαρίσματα(φαντάζομαι, είναι απόρροια του σχετικά ασθενούς hardware)

 

Για το δεύτερο είναι σαν να λες ότι δοκίμασες Windows Mobile 6.5 και δεν σου πολυάρεσαν, οπότε δεν θα ψηφίσεις Mango ... Πιο απλά : Ουδεμία σχέση η s60v5 με την S^3, με εξαίρεση τα εικονίδια ....

 

Για το πρώτο, αν έχεις δίκαιο μιας και εγώ δεν την πρόσεξα αυτή την καινοτομία, ανακαλώ ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

παιδια ας μου δειξει καποιος ενα κινητο με ics και με μανγκο για να εχω αποψη και εγω καθιστε να τα δοκιμασουμε και αξιολογουμε μετα εγω παντως επελεξα το ios 5 γιατι ειναι το μονο που εχω δουλεψει, ειναι πολυ καλο και σταθερο αλλα κανει πραγματα που τα αλλα κινητα τα εκαναν πριν χρονια και παρουσιαζονται σαν καινουργια
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...