Jump to content

Φανταριλίκια και λοιπά στρατιωτικά


PrivateeR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ζήτημα είναι, που θα έχει καλύτερη ιατρική αντιμετώπιση. Δεν ξέρω ρωτάω. Είναι καλύτεροι οι γιατροί του 401 από το αν κάνει την εγχείρηση έξω; Χειρότεροι; Το ίδιο; :confused:

 

Εγώ νομίζω ότι είναι το ίδιο. Για παράδειγμα ξέρω ότι ο Διευθυντής της Ορθοπαιδικής στο 424 είναι από τους καλύτερους στην Θεσσαλονίκη και είναι (αν δεν άλλαξε κάτι) και συνεργάτης με την ομάδα μπάσκετ του Άρη!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παρεπιμπτωντος..οι στρατιωτικοι ιατροι...ειναι πολυ καλοι(ισως και καλυτεροι απο τα δημοσια νοσοκομεια)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παρεπιμπτωντος..οι στρατιωτικοι ιατροι...ειναι πολυ καλοι(ισως και καλυτεροι απο τα δημοσια νοσοκομεια)

 

 

Γιατί αυτό; Δε λέω ότι διαφωνώ (δε γνωρίζω) απλά ρωτάω ...

Link to comment
Share on other sites

παρεπιμπτωντος..οι στρατιωτικοι ιατροι...ειναι πολυ καλοι(ισως και καλυτεροι απο τα δημοσια νοσοκομεια)

Γι'αυτό με διαλυμένη μέση με βάζανε να τρέχω 30άρες και σκηνάκια;

Link to comment
Share on other sites

Γι'αυτό με διαλυμένη μέση με βάζανε να τρέχω 30άρες και σκηνάκια;

Εγω παντως εχω..αλλη αποψη.αρρωστησα μεσα στο στρατο..(βαρια) και ενω ειχα συμπτωμα απο παλια..με εξετασαν και με παρεπεμψαν στο Στρ.Νοσοκομειο στα Ιωαννινα και μου σωσανε την ζωη..!

επισης εχω ακουσει και αλλα περιστατικα..που ηταν πολλοι σωστοι.

 

 

τωρα εσυ..αν ειχες τοσο σοβαρο προβλημα...θα μπορουσες να βγεις ενα Ι4 παθολογικο..και δεν θα εμπαινεις σε τετοιες "φασαριες" :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα θα πηγαινα στο 424 με τα χιλια!!! Καποιος που δεν το ξερει το περναει για ξενοδοχειο ****** :D
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά πότε να θέσω θέμα εγχείρησης; Δεν θα είναι λίγο κουλό με το που πάω στο κέντρο να τους πώ : "Γειά σας, ήρθα για εγχείρηση". :lol:

Μήπως να περιμένα να ορκιστώ πρώτα;

By the way φανέλλες και κάλτσες πρέπει να αγοράσω αποκλειστικά χακί; Mαύρες πχ όχι;

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά πότε να θέσω θέμα εγχείρησης; Δεν θα είναι λίγο κουλό με το που πάω στο κέντρο να τους πώ : "Γειά σας, ήρθα για εγχείρηση". :lol:

Μήπως να περιμένα να ορκιστώ πρώτα;

By the way φανέλλες και κάλτσες πρέπει να αγοράσω αποκλειστικά χακί; Mαύρες πχ όχι;

που πας πεζικο??

για το 9 μηνο κοιτα...κι εγω 9μηνιτης ειμαι πολυτεκνος (οχι εγω :p) αλλα εχω βγαλει τα καταλληλα χαρτια. θα το πω φυσικα οταν μπω αφου περναμε απο ανακριση κι επειτα θα τους δωσουμε τα χαρτια. κι αυτοι λογικα θα τα μεταφερουν στην στρατολογια που ανοικεις.

ειδαλλως στην αδεια ορκωμοσιας θα πας στην στρατολογια και θα τα καταθεσεις.

μη σε αγχωνει.

τωρα για την εγχειρηση που λες...διοτι κι εγω θα κανω μια επεμβαση. οταν θα δεις οτι δεν μπορεις...του το σκας οτι εχεις πονους κτλ.

 

φανελλες κτλ αγορασε χακι καλτσες και παραλαγης φανελες.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε χαρτι,σωμα υλικου πολεμου - Λαμια 6/11 :happy:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε χαρτι,σωμα υλικου πολεμου - Λαμια 6/11 :happy:

 

Καθόλου άσχημα!:shifty::)

Link to comment
Share on other sites

καλα ειναι δηλαδη??

ποιος αλλος παρουσιαζετε λαμια???

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Ok ευχαριστώ!

Trob προτείνεις να πάω?

 

Εγώ αν είχα επιλογή θα ξαναπήγαινα. Αλλά το θέμα είναι ότι εγώ δεν είμαι εσύ. :)

 

Και φυσικά δεν είναι όλες οι περιπτώσεις ίδιες. Δεν μπορώ να σου εγγυηθώ ότι επειδή πέρασα εγώ καλά (κυριλλέ, όχι απλώς καλά) θα περάσεις και εσύ το ίδιο... Μπορεί να πέσεις σε μαύρο βητά, σε μαύρη μονάδα, σε μαύρο διοικητή...

 

Αλλά σίγουρα είναι καλύτερα από απλός στρατιώτης. Αλλά δεσμέυεσαι για 5 επιπλέον μήνες. Αυτό από μόνο του είναι αρκετός λόγος για να μην πας, ειδικά αν έχεις έτοιμη δουλειά να σε περιμένει έξω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αν είχα επιλογή θα ξαναπήγαινα. Αλλά το θέμα είναι ότι εγώ δεν είμαι εσύ. :)

 

Και φυσικά δεν είναι όλες οι περιπτώσεις ίδιες. Δεν μπορώ να σου εγγυηθώ ότι επειδή πέρασα εγώ καλά (κυριλλέ, όχι απλώς καλά) θα περάσεις και εσύ το ίδιο... Μπορεί να πέσεις σε μαύρο βητά, σε μαύρη μονάδα, σε μαύρο διοικητή...

 

Αλλά σίγουρα είναι καλύτερα από απλός στρατιώτης. Αλλά δεσμέυεσαι για 5 επιπλέον μήνες. Αυτό από μόνο του είναι αρκετός λόγος για να μην πας, ειδικά αν έχεις έτοιμη δουλειά να σε περιμένει έξω.

 

Αυτός είναι ο λόγος που το σκέφτομαι.

Ότι δεν έχω κάτι συγκεκριμένο να με περιμένει μόλις τελειώσω.

Δε γουστάρω δλδ να περάσω ένα χειμώνα στην Χαλκιδική χωρίς λεφτά και να κάθομαι όλη μερα περιμένοντας τον χειμώνα του 2009 για να πάω Θεσσαλονίκη για δουλειά και επιπλέον σπουδές.

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ενημερώθηκα οτι πραγματοποιήθηκε η μετάταξη μου στο ναυτικό.:):):):)

Καλή μας θητεία και εύχομαι καλά αποτελέσματα σε όλους για τις μετατάξεις.:O:O

Link to comment
Share on other sites

Γι'αυτό με διαλυμένη μέση με βάζανε να τρέχω 30άρες και σκηνάκια;

 

Να συμπληρώσω: ...κι εμένα μου άνοιξαν το δόντι για απονεύρωση αλλά στη 2η επίσκεψη μου είπε ότι παίρνει άδεια και πρέπει να το τελειώσω σε δικό μου γιατρό, όπως και έγινε και διαπίστωσε (ο ιδιώτης) ότι είχε αφήσει νεύρα μέσα ο στρατιωτικός...

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ενημερώθηκα οτι πραγματοποιήθηκε η μετάταξη μου στο ναυτικό.:):):):)

Καλή μας θητεία και εύχομαι καλά αποτελέσματα σε όλους για τις μετατάξεις.:O:O

 

Τα καταφερες τελικα,ε?:):happy:

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Καθόλου άσχημα!:shifty::)

 

Ουτε του παπα μην το πεις Βillako...Ενα φιλαρακι παρουσιαστηκε εκει και περασε ζωη και κοτα.Τωρα ειναι Μυτιληνη και περναει επισης πολυ καλα.Ειχες κανενα cone?:shifty:Γιατι αυτος εβαλε ατομο για να παει Υλικο Πολεμου.:)

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

λαμια ΚεΥΠ 5/11!!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

τελικα ενημερωθηκα σημερα για την δικη μου καταταξη στην αεροπορια..!!

οποτε περιμενω το χαρτι!

ποτε παρουσιαζονται οι σμηνιτες??

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Ελα αεροπόρε.. και εσυ μαζί μου!? :P

 

13-14-15 νομίζω...

 

Καλο κουράγιο στην..ΤΡΙΠΟΛΗ!!!!!!

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν είναι αλήθεια αυτό που άκουσα, ότι το ύψος για στρατιωτικές σχολές θα γίνει όπως και στις αστυνομικές, από 1,70 και πάνω;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...