Jump to content

Φανταριλίκια και λοιπά στρατιωτικά


PrivateeR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

re seis,ego isa isa to metaniosa pou den piga prota fantaros.giafto leo oti den thelo na kopso tis spoudes gia na pao strato giati meta apo 1 xrono apoxis apo sto strato den tha ksero tpt sto tei.goustaro poli tin fasi stratiotis k etsi!ante na pao na fao tin pikra...:ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια εγω που φοραω γυαλια να παρω μαζι μου και φακους ή δε χρειαζεται? ειδικα στην εκπαιδευση που 8α χω τρεξιμο 8α μπορω με τα γυαλια?
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω που φοραω γυαλια να παρω μαζι μου και φακους ή δε χρειαζεται? ειδικα στην εκπαιδευση που 8α χω τρεξιμο 8α μπορω με τα γυαλια?

Δεν εισαι και ο μοναδικος που θα φοραει γυαλια!!

στην τελικη οταν ππερασεις στο κεντρο απο τους γιατρους...δηλωσε το προβλημα σου..και ισως παρεις απαλλαγη απ'αυτες τις δραστηριοτητες.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχει περασει κανεις απο ναυτικο ΝΔΒΕ ΑΤΑ ΕΚΑΕ (Λαρισα) ; Τι λεει; Γενικα ΝΔΒΕ παιζει για 1η μεταθεση;
Link to comment
Share on other sites

Δεν εισαι και ο μοναδικος που θα φοραει γυαλια!!

στην τελικη οταν ππερασεις στο κεντρο απο τους γιατρους...δηλωσε το προβλημα σου..και ισως παρεις απαλλαγη απ'αυτες τις δραστηριοτητες.:)

απαλλαγη λιγο δυσκολο να παρει λογω μυωπιας...εδω γειτονας μας με 12 βαθμους μυωπιας και δεν πηρε....:O

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω που φοραω γυαλια να παρω μαζι μου και φακους ή δε χρειαζεται? ειδικα στην εκπαιδευση που 8α χω τρεξιμο 8α μπορω με τα γυαλια?

 

εγώ πάντως φορούσα φακούς αλλα δεν τους έβγαζα το βράδυ γιατι πρωι-πρωι ποιος κάθετε να τους βάζει !

 

αλλα άκουσα οσοι εχουν μυωπία τους γράφουν" Ι "(γιώτα) οχι Ι(γιωτα)-5 !!

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως φορούσα φακούς αλλα δεν τους έβγαζα το βράδυ γιατι πρωι-πρωι ποιος κάθετε να τους βάζει !

 

αλλα άκουσα οσοι εχουν μυωπία τους γράφουν" Ι "(γιώτα) οχι Ι(γιωτα)-5 !!

Ναι τους γαρφουν I 2-3.αλλα αυτο ειναι αλλη κουβεντα..περνας απο επιτροπη για να παρεις το (I).

Κι εγω που ειχα I4 παθολογικο..περασα απο επιτροπη..γιατι οταν τους ειπα οτι εχω 9 δαχτυλα(απο τροχαιο-κομενος τενοντας)..με περασαν για τρελο.αλλα πηγα 401 και πηρα απαλλαγη.

αν εχεις προβλημα..θα το δηλωσεις την 1η μερα στο κεντρο που θα περασεις απο γιατρους.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εγω ειχα κοψει τιν αναβολη απο τον ιουλιο να με παρουν με σειρα νοεμβριου. Ακομα ομως δεν εχει ερθει χαρτι να μου πουνε ποτε παρουσιαζομαι!! σε αλλους εχει ερθει?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εγω ειχα κοψει τιν αναβολη απο τον ιουλιο να με παρουν με σειρα νοεμβριου. Ακομα ομως δεν εχει ερθει χαρτι να μου πουνε ποτε παρουσιαζομαι!! σε αλλους εχει ερθει?

Κι εγώ μια από τα ίδια αλλά έμαθα που μπαίνω από την στρατολογία.Χαρτί σε κανέναν δεν πρέπει να έχει έρθει ακόμα...λογικά...

Link to comment
Share on other sites

Εχει περασει κανεις απο ναυτικο ΝΔΒΕ ΑΤΑ ΕΚΑΕ (Λαρισα) ; Τι λεει; Γενικα ΝΔΒΕ παιζει για 1η μεταθεση;

 

αυτο το ΕΚΑΕ..Λοιπον ,υπηρετησα στην 110 , το ΕΚΑΕ ειναι μεσα στην 110.Το ΕΚΑΕ εχει κ σμηνιτες , οι οποιοι περνουσαν πολυ καλα, τοτε που ημουν εγω , πριν 1 χρονο,τους επαιζε 1 μεσα-3 η 4 εξω..

Για τους ναυτες νομιζω ηταν καλυτερα..:)

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

κ γω απο στρατολογια εμαθα οτι παρουσιαζομαι στο ΣΥΠ (σωμα υλικου πολεμου) ΛΑΜΙΑ .

ακριβη ημερομηνια δεν γνωριζω.

επισης εχω κ την ενδειξη ΥΕΑ (υποψηφιος εφεδρος αξιωματικος) ...

:D
Link to comment
Share on other sites

αυτο το ΕΚΑΕ..Λοιπον ,υπηρετησα στην 110 , το ΕΚΑΕ ειναι μεσα στην 110.Το ΕΚΑΕ εχει κ σμηνιτες , οι οποιοι περνουσαν πολυ καλα, τοτε που ημουν εγω , πριν 1 χρονο,τους επαιζε 1 μεσα-3 η 4 εξω..

Για τους ναυτες νομιζω ηταν καλυτερα..:)

 

Εχω εναν γνωστο ναυτη που ειναι εκει τωρα, 1 μεσα 3 off τους παει. Καθολου ασχημα :rolleyes:

 

κ γω απο στρατολογια εμαθα οτι παρουσιαζομαι στο ΣΥΠ (σωμα υλικου πολεμου) ΛΑΜΙΑ .

ακριβη ημερομηνια δεν γνωριζω.

επισης εχω κ την ενδειξη ΥΕΑ (υποψηφιος εφεδρος αξιωματικος) ...

 

Και εγω απο στρατολογια εμαθα ΚΕΜΧ Ναυπλιο, εκτος αν παιξει κανενα ναυτικο τελευταια στιγμη :p. Την ημερομηνια τη μαθαινεις αν μπεις στο http://www.stratologia.gr και δεις στις προσκλησεις καταταξης, ειναι αναλογα με το σε ποιο γραφειο εισαι γραμμενος. Εγω πχ μπαινω στις 6/11 . Ολα αυτα βεβαια στο λεει και το χαρτ...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ υπηρέτησα ειδικές δυνάμεις ήμουνα πεζοναύτης σειρά 250ε απολύθηκα Μάιο του 1999 από Χαλκίδα.

 

 

sidf καποιο λαθος εχεις κανει...για να απολυθηκες Μαιο..πρεπει να ησουν 251!

 

Εγω Υπηρετησα στο πεζικο και ημουν 252 σειρα,Α εσσο 98 και απολυθηκα τον Ιουλιο του 99'

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

sidf καποιο λαθος εχεις κανει...για να απολυθηκες Μαιο..πρεπει να ησουν 251!

 

Εγω Υπηρετησα στο πεζικο και ημουν 252 σειρα,Α εσσο 98 και απολυθηκα τον Ιουλιο του 99'

 

Δίκιο έχεις έχουν περάσει τόσα πολλά χρόνια Μάρτιο απολύθηκα

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έκοψα αναβολή τον Ιούλιο, αλλά δεν έχει έρθει ακόμα το χαρτί...

Λογικά 5 Νοέμβρη μπαίνουμε... αλλά καλό θα ήταν να ξέρουμε και το που...

Link to comment
Share on other sites

Αν πάρουμε τηλ στο στρατολογικό γραφείο του νομού μας θα μας πούνε?

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αν πάρουμε τηλ στο στρατολογικό γραφείο του νομού μας θα μας πούνε?

 

Αν απαντησουν στο τηλ... :whistle:

Παντως σε μενα το χαρτι είχε ερθει Παρασκευη για να παρουσιαστω Δευτερα! :angry:

Link to comment
Share on other sites

εγω φευγω στανταρ τον Νοεμβρη,απλα την αλλη βδομαδα θα παω απο το αστυνομικο τμημα να ρωτησω ποτε θα ρθει το χαρτι αυτο...

κατι εχω ακουσει οτι φευγουν μεσα νοεμβρη..

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Billako ίδια σειρά θα είμαστε? Ω ρε φαντάρια που θα το γυρίσουν σε wind :D

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Billako ίδια σειρά θα είμαστε? Ω ρε φαντάρια που θα το γυρίσουν σε wind :D

εννοειτε!! wind-Στρατος θα γινουμε εκει μεσα!:p

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...