Jump to content

[S II] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τυχαία reboots, force close, δε λειτουργούν όλες οι εφαρμογές, περιλαμβανομένων και stock.

Ο συγκεκριμένος έχει κάνει μίξη 3 versions οι οποίες έχουν ένα κάρο bugs.

Δε θα τη χαρακτήριζα σταθερή.Όπως βέβαια και καμία άλλη ICS αυτή τη στιγμή.

Μπορεί να είσαι σούπερ τυχερός εσύ, αλλά δεν είναι όλοι έτσι. :)

 

Πιθανώς.Οι εφαρμογές που δεν λειτουργούν είναι ελάχιστες και υπάρχει αντικαταστάτης τους.:happy:

Τώρα έχω την καινουρια stock XXkp6 4.0.3 και πάει βολίδα .Ταχύτατη και smooth αλλά μου φαίνεται ότι κάνει ένα μικρό drain με ανοικτό το wi fi .Ίσως φταίει εφαρμογή που κάνει updates.

Θα δείξει και θα ενημερώσω

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια τωρα τελευταια παρατηρω το εξης φαινομενο οταν ανοιγω το κινητο τρεχουν εφαρμογες οπως το latitude δηλαδη φαινονται ενεργες εχω την τελευταια omega rom επσιης στην καταναλωση μπαταριας η οθονη εχει το 50% ενω εχω αυτοματη φωτεινοτητα:wacko:

Σου απαντησα σε αλλο thread.

Καλησπερα σε ολους...εβαλα στο κινητο την κκ5 οπως ακριβως περιγραφουν οι οδηγοι αλλα το κινητο κλεινει και ξαναανοιγει απο μονο του...υπαρχει καποια λυση η θα πρεπει να το ξαναφλασαρω?

Πιθανες λυσεις :

 

1. Βγαζεις τη μπαταρια για 2-3 λεπτα κ βλεπεις αν ανοιγει, κανεις υπομονη μπορει να αργησει να μπει.

2. Ξαναφλασαρεις τη ρομ που φλασαρες τσεκαροντας μηπως εκανες κατι λαθος.

3. Κανεις factory reset η κοινως wipe των παντων (χανεις οτι μνματα επαφες κτλ εχεις) κ ξαναφλασαρεις.

4. Αν ακομα δεν ανοιγει πες μας ακριβως τι αρχεια εχεις που τα βαζεις κτλ..

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα στο 100% την κοβει την φορτιση, δε συνεχιζει να παρεχει ρευμα. Τοσο κακο λες να κανει η πληρης φορτιση;

Όταν οδηγείται σε πλήρη φόρτιση το κινητό ο ρεύμα πέφτει αρκετά, μέχρι που φτάνει στο 100% και σταματάει.

Αλλά τώρα το έχει κάνει το ρεύμα, μετά τα 200mA να πηγαίνει και στα 100mA και φορτίζει ένα κλικ παραπάνω.

Βασικά νόμιζα πως είναι κάτι σημαντικό, γιατί πίστευα πως θα γινόταν για αρκετή ώρα, αλλά το δοκίμασα στο laptop με το usb καλώδιο και κοιτώντας το current widget, δεν έπεσε ποτέ το ρεύμα τόσο χαμηλά.

Ή είναι απειροελάχιστη διαφορά ή δεν εφαρμόζεται στο laptop όπου είναι και ο προτιμητέος τρόπος φόρτισης.

 

Πολύ καλός Kernel o siyah, με ondemand που είναι ο πιο συνηθισμένος και σταθερός governor έχει και καλή μπαταρία, αλλά δεν μου εμπνέει σταθερότητα όπως και να έχει.

Link to comment
Share on other sites

Όταν οδηγείται σε πλήρη φόρτιση το κινητό ο ρεύμα πέφτει αρκετά, μέχρι που φτάνει στο 100% και σταματάει.

Αλλά τώρα το έχει κάνει το ρεύμα, μετά τα 200mA να πηγαίνει και στα 100mA και φορτίζει ένα κλικ παραπάνω.

Βασικά νόμιζα πως είναι κάτι σημαντικό, γιατί πίστευα πως θα γινόταν για αρκετή ώρα, αλλά το δοκίμασα στο laptop με το usb καλώδιο και κοιτώντας το current widget, δεν έπεσε ποτέ το ρεύμα τόσο χαμηλά.

Ή είναι απειροελάχιστη διαφορά ή δεν εφαρμόζεται στο laptop όπου είναι και ο προτιμητέος τρόπος φόρτισης.

 

Πολύ καλός Kernel o siyah, με ondemand που είναι ο πιο συνηθισμένος και σταθερός governor έχει και καλή μπαταρία, αλλά δεν μου εμπνέει σταθερότητα όπως και να έχει.

 

εγω παντως με siyah 2.6.11 k omega μπορω να πω οτι εχω την καλυτερη δυνατη αποδοση οσον αφορα μπαταρια κ smoothness :D Οποτε Δεν ξαναλλαζω κερνελ γιατι θεωρω τον καλυτερο συνδιασμο!

Αντε να δουμε κ κανα αξιολογο παγωτο....

nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Δε θυμάμαι αν το έχω γράψει, αλλά όποιος θέλει μπαταρία, θυσιάζοντας bln, oc κτλ, και λίγο απο το smoothness, οφείλει να βάλει phenomenal medium ή extreme.

Είναι speedmod undervolted, και έχει φοβερά μικρή κατανάλωση, ειδικά ο extreme, και απο θερμοκρασίες ψυγείο!.

Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχην αν εισαι με custom ρομ να προτιμας να κανεις το factory reset σαν wipe απο cwm και οχι απο τις ρυθμισεις του android.

Για το αλλο που ρωτας αν θελεις να βαλεις στοκ ρομ απο odin αλλιως με custom κανονικα απο cwm.

 

edit : Χρονια πολλα και οτι επιθυμεις με υγεια και ευτυχια.

 

Είμαι με custom rom και πάντα κάνω factory reset και την περνάω καθαρή την rom. Απλά έλεγα αν κάνω hard reset τι θα αντιμετωπίσω μετά. Δηλαδή έχω απορία πως περνάμε μετά την rom.

 

Edit :Ευχαριστώ πολύ, να είσαι καλά και οτι επιθυμείς!

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δε θυμάμαι αν το έχω γράψει, αλλά όποιος θέλει μπαταρία, θυσιάζοντας bln, oc κτλ, και λίγο απο το smoothness, οφείλει να βάλει phenomenal medium ή extreme.

Είναι speedmod undervolted, και έχει φοβερά μικρή κατανάλωση, ειδικά ο extreme, και απο θερμοκρασίες ψυγείο!.

 

και γω phenomenal extreme εχω πολυ καλοs για μπαταρια.μεσα στο σαβατοκυριακο βγαινει καινουργια version η 3.0 ειδωμεν

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως με siyah 2.6.11 k omega μπορω να πω οτι εχω την καλυτερη δυνατη αποδοση οσον αφορα μπαταρια κ smoothness :D Οποτε Δεν ξαναλλαζω κερνελ γιατι θεωρω τον καλυτερο συνδιασμο!

Αντε να δουμε κ κανα αξιολογο παγωτο....

 

Governor εχεις βαλει τον ondemand ή τον lulzactive εχεις αφησει που ειχε default;

http://img.widgetbox.com/thumbs/b492fd38-f58c-4bbc-9061-97f98eddaec5.jpg?29 = FERRARI
Link to comment
Share on other sites

Τον ondemand έχω κ πάει πολύ καλά!
nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Πιθανώς.Οι εφαρμογές που δεν λειτουργούν είναι ελάχιστες και υπάρχει αντικαταστάτης τους.:happy:

Τώρα έχω την καινουρια stock XXkp6 4.0.3 και πάει βολίδα .Ταχύτατη και smooth αλλά μου φαίνεται ότι κάνει ένα μικρό drain με ανοικτό το wi fi .Ίσως φταίει εφαρμογή που κάνει updates.

Θα δείξει και θα ενημερώσω

 

Ta νεα από την καινούρια ICS είναι πολύ ενθαρυντικά.Η νέα ρομ είναι εξαιρετική.Φυσάει πραγματικά.Μέχρι στιγμής βλέπω ότι είναι πλήρης και όλα δουλέυουν όπως πρέπει.Πέρασα και το gps fix αλλά δεν το έχω δοκιμάσει ακόμη.Αυτό που έιχα πει για το drain δεν ισχύει αφού βέβαια πάγωσα ότι παγώνουμε για να μην μας τρώει τη μπαταρία και έβαλα και στο system /app τον nova launcher και η ρομ μοιάζει πιο πολύ με ICS.Tελικά το touch wiz χαλάει πολύ την αίσθηση του ICS.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Είμαι με custom rom και πάντα κάνω factory reset και την περνάω καθαρή την rom. Απλά έλεγα αν κάνω hard reset τι θα αντιμετωπίσω μετά. Δηλαδή έχω απορία πως περνάμε μετά την rom.

 

Κοιτα μια φορα που το ειχα custom rom και ξεχαστηκα και εκανα factory reset απο το τις ρυθμισεις του android το κινητο μετα κολλαγε στο σημα της LG (το optimus 2x ηταν το κινητο)...μετα μπηκα cwm να κανω restore ενα backup αλλα τιποτα, παλι κολλαγε στο σημα της LG...μετα φλασαρα απο cwm το αρχειο zip της custom rom αφου ειχα κανει τα wipes και παλι κολλαγε στο σημα της LG (σε αυτο το σημειο ειχα χεστει πανω μου :lol: )... Τελος εκανα ξανα φλασαρισμα μια στοκ rom με το αντιστοιχο του odin για τα LG (smartflash λεγεται) και ετυχως ανοιξε κανονικα. Επισης και με το s2 την ειχα πατησει μια φορα και εκανα factory reset απο το μενου αλλα δεν ειχα καποιο προβλημα καθως boot-αρε κανονικα, ωστοσο δεν μπορω να πω με σιγουρια αν θα υπηρχε στη συνεχεια καποιο θεμα γιατι κατ ευθειαν εκανα wipe απο cwm.

Οποτε καλου κακου καλυτερα να κανεις τα wipe απο cwm.

http://img.widgetbox.com/thumbs/b492fd38-f58c-4bbc-9061-97f98eddaec5.jpg?29 = FERRARI
Link to comment
Share on other sites

Μολις προσεξα κατι περιεργο.Εκει που καθομουν και ασχολιομουν με το κινητο-το ειχα συνδεδεμενο με usb για φορτιση- καπου στο 85% ακουστηκε ο ηχος οτι φορτισε πληρως!!!!Οντως μετα απο 1-2 sec αλλαξε και το ποσοστο σε 100% !?!?!?!?!?
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος με stock kernel ή με cfroot ή με speedmod να μου πει με το πρόγραμμα voltage control τα νούμερα για την gpu και για τα charging currents; Θέλω να δω ποια είναι τα στοκ.
Link to comment
Share on other sites

Σου απαντησα σε αλλο thread.

 

Πιθανες λυσεις :

 

1. Βγαζεις τη μπαταρια για 2-3 λεπτα κ βλεπεις αν ανοιγει, κανεις υπομονη μπορει να αργησει να μπει.

2. Ξαναφλασαρεις τη ρομ που φλασαρες τσεκαροντας μηπως εκανες κατι λαθος.

3. Κανεις factory reset η κοινως wipe των παντων (χανεις οτι μνματα επαφες κτλ εχεις) κ ξαναφλασαρεις.

4. Αν ακομα δεν ανοιγει πες μας ακριβως τι αρχεια εχεις που τα βαζεις κτλ..

Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις...εχω φλασαρει απειρες φορες το sgs αλλα αυτο ειναι της αδερφης μου και δοκιμασα μηπως το κανω με τον ευκολο τροπο χωρις να χασω κατι αλλα θα το ξανακανω μπορειτε να μου προτινετε καποιον κερνελ για root ωστε να της κρατησω back ups?

slim 3.5 + semaphore 1.1.1s
Link to comment
Share on other sites

Όσοι φοράτε τον kernel του τούρκου δοκιμάστε τα settings που δίνει ένας τύπος στο παρακάτω λινκ..τα έχω περάσει από χτες και όντως κάνουν δουλειά...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1466017

 

Sent from Galaxy

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα έχω όλα λιγο πιο χαμηλά τα mV.

Απο 200 μέχρι 1200MHz τα έχω ως εξής:

875-900-975-1075-1175

Με τελευταίο siyah 2.6.11, είχα τον noop+ondemand, γενικά ο ondemand δίνει καλύτερο συνδυασμό απόδοσης-μπαταρίας-σταθερότητας.

Ο conservative έτσι όπως είναι ρυθμισμένος είναι πιο γρήγορος, αλλά χάνει σε μπαταρία, διαλέγεις και παίρνεις...

 

 

Την gpu την είχα σε σοκ τιμές αλλά θα τις κατεβάσω λίγο.

 

Πολύ καλός ο siyah. Αλλά περιμένω πρώτα άλλους να τον δοκιμάσουν όταν έχει μεγάλο changelog...

Edited by flik
Link to comment
Share on other sites

Όσοι φοράτε τον kernel του τούρκου δοκιμάστε τα settings που δίνει ένας τύπος στο παρακάτω λινκ..τα έχω περάσει από χτες και όντως κάνουν δουλειά...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1466017

 

Sent from Galaxy

 

τον voltagecontrol τον φλασαρεις απο recovery?

οκ ειναι στο market!

Edited by aris_volos
nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Κι αυτή πάει σφαίρα.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1463956

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

καταρχην καλησπερα σε ολους! μιας και ειμαι νεος στο φορουμ θα ηθελα να μοιραστω το προβλημα μου μαζι σας αφου δεν βγαζω ακρη. τις τελευταιες μερες δοκιμασα να κανω root το samsung galaxy s2 μου χρησιμοποιωντας τον πρωτο τροπο αυτου του αρθρου http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=308676

ευτυχως τα καταφερα μια χαρα (τουλαχιστον ετσι νομιζα) μεχρι που πηγα να ανοιξω το superuser και δεν βρηκα apps αλλα μια σημειωση ''no apps in the list''. εκανα κατι λαθος, η τα apps τα κανουμε download απο αλλου?

ζητω συγνωμη αν η ερωτηση μου ειναι λιγο ''κουφη'' αλλα ψαχνοντας στο google δεν καταλαβα και πολλα. ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καταρχην καλησπερα σε ολους! μιας και ειμαι νεος στο φορουμ θα ηθελα να μοιραστω το προβλημα μου μαζι σας αφου δεν βγαζω ακρη. τις τελευταιες μερες δοκιμασα να κανω root το samsung galaxy s2 μου χρησιμοποιωντας τον πρωτο τροπο αυτου του αρθρου http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=308676

ευτυχως τα καταφερα μια χαρα (τουλαχιστον ετσι νομιζα) μεχρι που πηγα να ανοιξω το superuser και δεν βρηκα apps αλλα μια σημειωση ''no apps in the list''. εκανα κατι λαθος, η τα apps τα κανουμε download απο αλλου?

ζητω συγνωμη αν η ερωτηση μου ειναι λιγο ''κουφη'' αλλα ψαχνοντας στο google δεν καταλαβα και πολλα. ευχαριστω

 

Φιλε μου δεν ειναι καποιο προβλημα αυτο που περιγραφεις.Συνβαινει διοτι δεν εχει τυχει να χρησιμοποιησεις ακομα καποια εφαρμογη που να ζηταει δικαιωματα διαχειριστη.Αν κατεβασεις για παραδειγμα το Tinanium(για backup) μολις το ανοιξεις θα σου βγαλει μηνυμα να του δωσεις αδεια για να δουλεψει.

 

Καλως ηρθες στην παρεα μας.Ο,τι χρειαστεις εδω ειμαστε ολοι

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για οσους ψαχνονται με το σημαντικο θεμα του efs αρχειου (για την ασφαλεια του IMEI) ανακαλυψα τυχαια μετα απο ενα backup που εκανα χθες μολις περασα τον siyah 2.6.11 οτι εμφανισε μεσα στην εσωτερικη sdcard δυο αρχεια rar που σχετιζονταν με το efs. Ψαχνοντας στα features του siyah μετα ανακαλυψα οτι εχει λειτουργια για auto backup του efs αρχειου. Δεν ξερω απο ποια εκδοση και μετα ισχυει αυτο, εγω παντως χθες το ειδα μετα το backup που πηρα και για αυτο ειπα να ενημερωσω μηπως μερικοι δεν το γνωριζουν.

 

Απο τη λιστα με τα features του siyah :

Automatic backup of efs partition. You will have the files in your sdcard as well as /data/.siyah directory. copy them to a safe location in case you may need them later.

 

Υ.Γ : εγραψα το αρθρο και στο αντιστοιχο thread σχετικα με το efs.

 

edit : Αν μπορει καποιος με siyah να κοιταξει για αυτα τα backups...μπορω να δω δυο συμπιεσμενα αρχεια χυμα στην sdcard του κινητου (οχι external) που νομιζω οτι ειναι αυτα αλλα δεν μπορω να βρω τον φακελο /data/.siyah directory. που λεει απο πανω. Δοκιμασα να τον ψαξω με το es file explorer εχοντας ανεργοποιησει το root mode αλλα τζιφος.

Edited by nikos92
http://img.widgetbox.com/thumbs/b492fd38-f58c-4bbc-9061-97f98eddaec5.jpg?29 = FERRARI
Link to comment
Share on other sites

Παιδια για οσους ψαχνονται με το σημαντικο θεμα του efs αρχειου (για την ασφαλεια του IMEI) ανακαλυψα τυχαια μετα απο ενα backup που εκανα χθες μολις περασα τον siyah 2.6.11 οτι εμφανισε μεσα στην εσωτερικη sdcard δυο αρχεια rar που σχετιζονταν με το efs. Ψαχνοντας στα features του siyah μετα ανακαλυψα οτι εχει λειτουργια για auto backup του efs αρχειου. Δεν ξερω απο ποια εκδοση και μετα ισχυει αυτο, εγω παντως χθες το ειδα μετα το backup που πηρα και για αυτο ειπα να ενημερωσω μηπως μερικοι δεν το γνωριζουν.

 

Απο τη λιστα με τα features του siyah :

Automatic backup of efs partition. You will have the files in your sdcard as well as /data/.siyah directory. copy them to a safe location in case you may need them later.

 

Υ.Γ : εγραψα το αρθρο και στο αντιστοιχο thread σχετικα με το efs.

 

edit : Αν μπορει καποιος με siyah να κοιταξει για αυτα τα backups...μπορω να δω δυο συμπιεσμενα αρχεια χυμα στην sdcard του κινητου (οχι external) που νομιζω οτι ειναι αυτα αλλα δεν μπορω να βρω τον φακελο /data/.siyah directory. που λεει απο πανω. Δοκιμασα να τον ψαξω με το es file explorer εχοντας ανεργοποιησει το root mode αλλα τζιφος.

 

Γινεται με καποια συγκεκριμενη επιλογη η κανοντας συνολικο backup του τηλεφωνου?

Link to comment
Share on other sites

Γινεται με καποια συγκεκριμενη επιλογη η κανοντας συνολικο backup του τηλεφωνου?

 

Εγω ενα απλο backup εκανα απο cwm και εμφανιστηκαν αυτοι οι φακελοι...και αυτο τυχαια το εκανα γιατι ειχα μπει να δω πως ειναι εμφανισιακα η νεα cwm που εβαλε στην 2.6.11 και λεω ας παρω και ενα προσφατο backup να εχω.

Edited by nikos92
http://img.widgetbox.com/thumbs/b492fd38-f58c-4bbc-9061-97f98eddaec5.jpg?29 = FERRARI
Link to comment
Share on other sites

Εγω ενα απλο backup εκανα απο cwm και εμφανιστηκαν αυτοι οι φακελοι...και αυτο τυχαια το εκανα γιατι ειχα μπει να δω πως ειναι εμφανισιακα η νεα cwm που εβαλε στην 2.6.11 και λεω ας παρω και ενα προσφατο backup να εχω.

 

Ακριβως το ιδιο και σε μενα.μου τα πεταξε χυμα στην sdcard.Και επισης δεν καταφερα να βρω τη διαδρομη που λεει

 

*Εμφανισιακα ειναι τουμπανο παντως

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για οσους ψαχνονται με το σημαντικο θεμα του efs αρχειου (για την ασφαλεια του IMEI) ανακαλυψα τυχαια μετα απο ενα backup που εκανα χθες μολις περασα τον siyah 2.6.11 οτι εμφανισε μεσα στην εσωτερικη sdcard δυο αρχεια rar που σχετιζονταν με το efs. Ψαχνοντας στα features του siyah μετα ανακαλυψα οτι εχει λειτουργια για auto backup του efs αρχειου. Δεν ξερω απο ποια εκδοση και μετα ισχυει αυτο, εγω παντως χθες το ειδα μετα το backup που πηρα και για αυτο ειπα να ενημερωσω μηπως μερικοι δεν το γνωριζουν.

 

Απο τη λιστα με τα features του siyah :

Automatic backup of efs partition. You will have the files in your sdcard as well as /data/.siyah directory. copy them to a safe location in case you may need them later.

 

Υ.Γ : εγραψα το αρθρο και στο αντιστοιχο thread σχετικα με το efs.

 

edit : Αν μπορει καποιος με siyah να κοιταξει για αυτα τα backups...μπορω να δω δυο συμπιεσμενα αρχεια χυμα στην sdcard του κινητου (οχι external) που νομιζω οτι ειναι αυτα αλλα δεν μπορω να βρω τον φακελο /data/.siyah directory. που λεει απο πανω. Δοκιμασα να τον ψαξω με το es file explorer εχοντας ανεργοποιησει το root mode αλλα τζιφος.

 

πατα στον es συνεχομενα πανω στο αστερακι πανω αριστερα και θα δεις εκει μεσα το φακελο data και το .siyah

SAMSUNG GALAXY S II
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S II] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...