Jump to content

[S II] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια βρηκα και εγω οπως ενα συμφορουμιτης μερικες σελιδες πισω το mod για bravia engine στο κινητο μας. Απο οτι λενε δεν εχει μεγαλυτερη καταναλωση στην μπαταρια και δεν χαραμιζει ταχυτητα. Ομως ξερει καποιος στα σιγουρα αν διαφορα κανει μονο στο αλμπουμ και στην αναπαραγωγη video ή εχει επιδραση και σε 3d παιχνιδια;

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1380094

http://img.widgetbox.com/thumbs/b492fd38-f58c-4bbc-9061-97f98eddaec5.jpg?29 = FERRARI
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν ανοιγει το link με τιποτα...περιμενω κανα 5λεπτο...

τι ακριβως ειναι?

επισης παιδια ειμαι με KK5 στοκ!

εβαλα και παλι cf root να δοκιμασω και εχω πεθανει στα restarts και στο battery drain!!!

επαθα σοκ μιλαμε!

μονο με τον κερνελ του τουρκου λειτουργει σωστα το κινητο!!!

:blink::blink:

 

ρε συ τιποτα!(τα εχω ολα σε control...)

αυτο παθαινω με cf root!

οταν βαζω τον κερνελ του τουρκου ειμαι ετσι...

πως γινεται αυτο το πραγμα δεν μπορω να καταλαβω...:rolleyes:

 

Αγορινα μου **freddaras**...!!! {την Καλησπερα μου...}

 

Συνεχιζεις να το παθαινεις αυτο....???

 

Αν... Ναι....{???} Να ξερεις οτι μπορει να υπαρχει,ενα σπανιο θεματακι...!!!!

 

Θελεις να δοκιμασουμε κατι...?? Να την αλλαξουμε καπως την κατασταση.... Kαι να δουμε,αν μπορει να σου παταει καλυτερα ο "Cfroot" που ειναι και το < normal >...??? Aν θελεις κατι τετοιο φυσικα...{???}

 

1) Ποσο καιρο το περπατας με "ΤΟΥΡΚΟ" το θεμα....????

2) Και πως τον προσαρμοζεις συνηθως....???

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3) http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=20036427&postcount=3

4) http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=20022965#post20022965

 

Aυτα ειναι ασχετα... αλλα...!!!

 

Στο 3-4 φιλε freddaras.... Eχει εναν "kamerounezo" που μιλαει και γραφει συνεχεια.... Αλλα δεν καταλαβαινω τι μας λεει...

Για παρτον λιγο απο πισω .... Μπας και βγαλεις καμια ακρη,αμα το εχεις καλα το < Αggliko >...!!! Και μας πεις και εμας τιποτα...!!!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

:rolleyes:εαν εχεις αλλαξει πολλους kernel στο καπακι καντους ενα καθαρισμο και στο τελειωμα μην κανεις reboot βαλε τον kernel που θελεις και μετα reboot----> http://www.multiupload.com/26ES60WA4G

 

Αγορινα s_wind.... {καλησπερα και σε εσενα..}

 

Θελεις να μου πεις.... Αυτο το {.ziposcriptaki / cleaner } που το βρηκες....???

Κανενα "Link"....{?????}

Edited by gorgiosalon
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βρηκα και εγω οπως ενα συμφορουμιτης μερικες σελιδες πισω το mod για bravia engine στο κινητο μας. Απο οτι λενε δεν εχει μεγαλυτερη καταναλωση στην μπαταρια και δεν χαραμιζει ταχυτητα. Ομως ξερει καποιος στα σιγουρα αν διαφορα κανει μονο στο αλμπουμ και στην αναπαραγωγη video ή εχει επιδραση και σε 3d παιχνιδια;

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1380094

 

την μπαταρια δεν την επηρεαζει καθολου ουτε την ταχυτητα της συσκευης!η διαφορα δεν φαινεται αν δεν βαλεις δυο γαλαξιες το ενα διπλα στο αλλο με φουλ φωτεινοτητα..αυτο με το bravia engine mod φαινεται πιο ωραια..δηλαδη φαινεται καλυτερα στις φωτο η αναλυση πχ δοκιμασα δυο wallpapers με βουνα και χορτα..και η απεικονηση στα βουνα και στα χορτα φαινονται σαφως καλυτερα στο bravia engine mod..το ιδιο και σε αναπαραγωγη βιντεο!οσο για τα 3d αν εννοεις σε games δεν εχει καμια διαφορα..!

Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

Περάσεις το δικο της modem? αν ναι για πες μας εντυπώσεις.

Εγω πλέον δεν περνάω κανένα mod. Official, CF-root, JK Delux και Go Launcher για να φτιάχνουν τα εικονιδια των εφαρμογών όπως θέλω εγω.

 

Προς το παρόν έχω αφήσει το ΚΙ4.Τώρα παλεύω να κάνω port τα jkay στη ΚL1 και δε κάθομαι να ασχολούμαι με κάτι που όσο καλό και να είναι η διαφορά θα είναι ελάχιστη :)

 

Βρίσκω πολύ χρήσιμη την επιλογή αυτόματης φωτεινότητας. Όμως τα επίπεδα φωτός σε αυτή τη λειτουργία είναι σχετικά χαμηλά για τις προτιμήσεις μου. πχ πιο πριν που δούλεψα 2 μοντέλα της HTC, η αυτόματη φωτεινότητα ήταν πολύ καλά ρυθμισμένη. Θα έλεγα πως ποτέ δεν έπεφτε κάτω από 60% (εδώ αφήνουμε στην άκρη το θέμα της αυτονομίας). Αντίθετα, στη ρύθμιση πυο έχει το SGS2, η αυτόματη φωτεινότητα πέφτει αρκετά (κάπου στο 40% αν καταλαβαίνω σωστά). Εγώ δηλαδή θέλω με κάποιον τρόπο να ανεβάσω το κατώτατο όριο...

 

Ναι γίνεται.Μπορείς να πειράξεις την χαμηλότερη, την ψηλότερη και άλλες 3 ενδιάμεσες τιμές.Η ψηλότερη είναι standard (δεν υπάρχει λόγος να αλλάξει).Η χαμηλότερη και οι ενδιάμεσες μπορούν όλες να ανέβουν/κατέβουν.Δυστυχλως τέτοιο mod θα πάει για το μέλλον...Ακόμα έχω πρόβλημα με decompiling/compiling.Κάποια στιγμή θα το κάνω όμως.Πολύ καλή ιδέα!

Link to comment
Share on other sites

Αγορινες εχει κανεις κατι για καθαρισμο απο junk files /folders και leftovers απεγκατεστημενων εφαρμογων ? και εχει καποιος απο εδω ragemode 1.1β να μου πει εντυπωσεις ? Τον εβαλα γιατι ειδα bln, uv/ov , uc/oc κατα τα αλλα εχει τιποτα διαφορες απο στοκ ?

Επισης μολισ παρατηρησα οτι δε μου λειτουργει το samsung dive ενω το εχω ανοιχτο στο κινητο... ειμαι με ragemode kai 2.3.5 rom αλλα και με hellcat kernel παλι δε λειτουργησε... Ιδεες καποιος ?

Edited by lucifsg
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα καμερας αρχιζει πλεον να με ενοχλει.

Ουτε το -2 στις ρυθμισεις αξιζει, η αλλαγη fw camερας δεν βοηθησε σε κατι, το lgcamera δεν σταματησε το κολλημα στα καρε κ γενικως το ροζ δεν με απασχολει αλλα οταν ακομα και σε 1280x720 το βιντεο κολλαει ειναι αρκετα ενοχλητικο. Το focus ψιλολυθηκε αλλα το καρε καρε ειναι ενοχλητικο.

 

Καποιος με περισσοτερες γνωσεις επι του θεματος μπορει να μου δωσει καποιες απαντησεις? Ασχετες μεταξυ τους οι ερωτησεις αλλα η το ενα θα δοκιμασω η το αλλο..

 

1. Σε τι βαθμο επηρεαζει το Camera.apk της καθε εκδοσης (KH3,KI4,KJ3,KK5 κτλ) τη ποιοτητα της φωτογραφιας κ της εγγραφης βιντεο? Επηρεαζει γενικα η εχει να κανει μονο με την εμφανιση της εφαρμογης (μενου κτλ).

2. Το κινητο το εχω παρει με επιδοτηση απο τη Vodafone, μπορω να απευθυνθω ομως για αλλαγη καμερας (θα ηθελα τσιπακι της sony που δεν εχει τετοια προβληματα) σε καποια αντιπροσωπεια της samsung και οχι στη Vodafone? (που το πιο πιθανον ειναι να βαλουν χερι αυτοι.. το εχω δει γι'αυτο κ δεν θελω).

 

Ευχαριστω εκτων προτερων :-)

(Αν δεν εγραψα στο σωστο topic ας μεταφερθει το ποστ μου)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα καμερας αρχιζει πλεον να με ενοχλει.

Ουτε το -2 στις ρυθμισεις αξιζει, η αλλαγη fw camερας δεν βοηθησε σε κατι, το lgcamera δεν σταματησε το κολλημα στα καρε κ γενικως το ροζ δεν με απασχολει αλλα οταν ακομα και σε 1280x720 το βιντεο κολλαει ειναι αρκετα ενοχλητικο. Το focus ψιλολυθηκε αλλα το καρε καρε ειναι ενοχλητικο.

 

Καποιος με περισσοτερες γνωσεις επι του θεματος μπορει να μου δωσει καποιες απαντησεις? Ασχετες μεταξυ τους οι ερωτησεις αλλα η το ενα θα δοκιμασω η το αλλο..

 

1. Σε τι βαθμο επηρεαζει το Camera.apk της καθε εκδοσης (KH3,KI4,KJ3,KK5 κτλ) τη ποιοτητα της φωτογραφιας κ της εγγραφης βιντεο? Επηρεαζει γενικα η εχει να κανει μονο με την εμφανιση της εφαρμογης (μενου κτλ).

2. Το κινητο το εχω παρει με επιδοτηση απο τη Vodafone, μπορω να απευθυνθω ομως για αλλαγη καμερας (θα ηθελα τσιπακι της sony που δεν εχει τετοια προβληματα) σε καποια αντιπροσωπεια της samsung και οχι στη Vodafone? (που το πιο πιθανον ειναι να βαλουν χερι αυτοι.. το εχω δει γι'αυτο κ δεν θελω).

 

Ευχαριστω εκτων προτερων :-)

(Αν δεν εγραψα στο σωστο topic ας μεταφερθει το ποστ μου)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Δοκίμασε το εξής.... (σε εμένα δουλέυει 100%)

 

Άνοιξε το lgcamerapro και ΠΡΙΝ ΠΑΤΗΣΕΙΣ rec, κάνε ένα σύντομο tap στην οθόνη για να κάνει focus κάπου. Έπειτα πάτα rec και θα δεις ότι δεν κάνει κανένα σπάσιμο. Εγώ τραβάω τόσες μέρες σπίτι, με χαμηλό φωτισμό τα πιτσιρίκια και με αυτήν την μέθοδο είμαι πάντα σούπερ.

 

Settings, 1280x720 50fps και όλα auto.

 

Δοκίμασε το και πες μου

-----------------------------

LG G4

-----------------------------

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το εξής.... (σε εμένα δουλέυει 100%)

 

Άνοιξε το lgcamerapro και ΠΡΙΝ ΠΑΤΗΣΕΙΣ rec, κάνε ένα σύντομο tap στην οθόνη για να κάνει focus κάπου. Έπειτα πάτα rec και θα δεις ότι δεν κάνει κανένα σπάσιμο. Εγώ τραβάω τόσες μέρες σπίτι, με χαμηλό φωτισμό τα πιτσιρίκια και με αυτήν την μέθοδο είμαι πάντα σούπερ.

 

Settings, 1280x720 50fps και όλα auto.

 

Δοκίμασε το και πες μου

 

Να ρωτησω κατι αυτο το προβλημα παρατηρειται μονο στην εκδοση KK5 ή γενικα στις τελευταιες εκδοσεις???

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να παραθεσει ενα βιντεακι με ''σπασιμο'' για να καταλαβω τι εννοειτε???Δεν εχω προσεξει κατι το περιεργο στα videos, περα απο ενα πολυ μικρο θεμα με το focus.
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το εξής.... (σε εμένα δουλέυει 100%)

 

Άνοιξε το lgcamerapro και ΠΡΙΝ ΠΑΤΗΣΕΙΣ rec, κάνε ένα σύντομο tap στην οθόνη για να κάνει focus κάπου. Έπειτα πάτα rec και θα δεις ότι δεν κάνει κανένα σπάσιμο. Εγώ τραβάω τόσες μέρες σπίτι, με χαμηλό φωτισμό τα πιτσιρίκια και με αυτήν την μέθοδο είμαι πάντα σούπερ.

 

Settings, 1280x720 50fps και όλα auto.

 

Δοκίμασε το και πες μου

το δοκιμασα και λειτουργει!με εσωσες,σε ευχαριστω για την ενημερωση!να ναι καλα το lgcamera pro..

Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

Οταν κανω reboot + σε κατι ακυρες στιγμες μου βγαζει στα notifications ενα αστερακι με μια διαφημιση και αμα το πατησεις ανοιγει μια σελιδα με τον browser. Νεο κολπο της Google ειναι αυτο η απο καποια εφαρμογη? Το κανει και σε κανεναν αλλον?
Link to comment
Share on other sites

Οταν κανω reboot + σε κατι ακυρες στιγμες μου βγαζει στα notifications ενα αστερακι με μια διαφημιση και αμα το πατησεις ανοιγει μια σελιδα με τον browser. Νεο κολπο της Google ειναι αυτο η απο καποια εφαρμογη? Το κανει και σε κανεναν αλλον?

 

αν εισαι rooted δοκιμασε να περασεις adblock ..το εχω σε λεομαρ και δεν μου βγαζει ποτε κατι τετοιο!

Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ STELSTEL το ξεχασα σπιτι το κινητο θα το δοκιμασω οταν τελειωσω..

Δεν εχει να κανει με το camera.apk τελικα.. Ειναι το SCE Module της samsung που εχει συγκεκριμενα προβληματα. Οσοι εχουν fw scef02 εχουν προβλημα με το κακογραμμενο fw. Οσοι εχουν Sony module me sieg03 κατι τετοιο fw λογικα δεν εχουν το θεμα με τα frames.

Γι'αυτο κ αλλοι το καταλαβαινουν το προβλημα κ αλλοι οχι. Αργοτερα θα ποσταρω ενα βιντεο με το προβλημα.

Τελικα γνωριζει καποιος τι ρολο παιζει το camera.apk?

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εβγαλα το ragemode γιατι το wifi δε σταματαγε να ανοιγοκλεινει οταν προσπαθησα να καυεβασω ενα τορρεντ. Ξαναπερασα hellcat και μολις καταλαβα οτι εχω τρελο battery drain. Android os 60% και οθονη μονο 13% ενω με το ragemode παντα η οθονη ηταν στη κορυφη κ ολα τα αλλα απο κατω. Εχετε να μου προτεινετε ενα κερνελ για XXKI3??? Με bln και o/c κατα προτιμηση... Tnx
Link to comment
Share on other sites

Βρίσκω πολύ χρήσιμη την επιλογή αυτόματης φωτεινότητας. Όμως τα επίπεδα φωτός σε αυτή τη λειτουργία είναι σχετικά χαμηλά για τις προτιμήσεις μου. πχ πιο πριν που δούλεψα 2 μοντέλα της HTC, η αυτόματη φωτεινότητα ήταν πολύ καλά ρυθμισμένη. Θα έλεγα πως ποτέ δεν έπεφτε κάτω από 60% (εδώ αφήνουμε στην άκρη το θέμα της αυτονομίας). Αντίθετα, στη ρύθμιση πυο έχει το SGS2, η αυτόματη φωτεινότητα πέφτει αρκετά (κάπου στο 40% αν καταλαβαίνω σωστά). Εγώ δηλαδή θέλω με κάποιον τρόπο να ανεβάσω το κατώτατο όριο...
Το επίπεδο φωτός στην αυτόματη φωτεινότητα είναι σε όλες τις ROM το ίδιο ή διαφέρει από ROM σε ROM? Πάντως γενικά έχω λίγο "θέμα" με τα χαμηλά της επίπεδα και αναγκάζομαι να επιλέξω χειροκίνητα σταθερή τιμή... :mad:
Link to comment
Share on other sites

αν εισαι rooted δοκιμασε να περασεις adblock ..το εχω σε λεομαρ και δεν μου βγαζει ποτε κατι τετοιο!

 

Leomar εχω και το εχω περασει. Το ξαναπερασα μηπως δεν εχει περασει καλα. Για να δουμε...

Link to comment
Share on other sites

Leomar εχω και το εχω περασει. Το ξαναπερασα μηπως δεν εχει περασει καλα. Για να δουμε...

 

Kαποια εφαρμογη στο προκαλει.

Κατεβαζεις αυτο και την βρισκεις :)

https://market.android.com/details?id=com.brosmike.airpushdetector&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5icm9zbWlrZS5haXJwdXNoZGV0ZWN0b3IiXQ..

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ STELSTEL το ξεχασα σπιτι το κινητο θα το δοκιμασω οταν τελειωσω..

Δεν εχει να κανει με το camera.apk τελικα.. Ειναι το SCE Module της samsung που εχει συγκεκριμενα προβληματα. Οσοι εχουν fw scef02 εχουν προβλημα με το κακογραμμενο fw. Οσοι εχουν Sony module me sieg03 κατι τετοιο fw λογικα δεν εχουν το θεμα με τα frames.

Γι'αυτο κ αλλοι το καταλαβαινουν το προβλημα κ αλλοι οχι. Αργοτερα θα ποσταρω ενα βιντεο με το προβλημα.

Τελικα γνωριζει καποιος τι ρολο παιζει το camera.apk?

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Πως μπορείς μα καταλάβεις ποιο έχεις;

Εγώ δεν έχω ποτέ χαμένα frames.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όπως θυμάστε είχα πρόβλημα με το χαμηλό επίπεδο φωτισμού όταν είχα ενεργοποιημένη την αυτόματη ρύθμιση φωτεινότητας. Μετά από τη βοήθεια του μέλους StratosGR (τον ευχαριστώ πολύ!) το πρόβλημα λύθηκε με ένα mod που έφτιαξε ειδικά για τη ROM μου. Πρόβλημα είχα κυρίως στο πόσο χαμηλά πέφτει η φωτεινότητα στο σκοτάδι (η αρχική ρύθμιση ήταν αρκετά πιο χαμηλά απ' όσο θα ήθελα). Τώρα όλα οκ :happy:
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Εμένα είναι fujitsu!

Πάτα *#34971539# και σε νιάζουν ή 1η και η 3η επιλογή

Κι εμένα! έχει κάποια σημασία; Στο galaxy s είναι ΝEC.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όπως θυμάστε είχα πρόβλημα με το χαμηλό επίπεδο φωτισμού όταν είχα ενεργοποιημένη την αυτόματη ρύθμιση φωτεινότητας. Μετά από τη βοήθεια του μέλους StratosGR (τον ευχαριστώ πολύ!) το πρόβλημα λύθηκε με ένα mod που έφτιαξε ειδικά για τη ROM μου. Πρόβλημα είχα κυρίως στο πόσο χαμηλά πέφτει η φωτεινότητα στο σκοτάδι (η αρχική ρύθμιση ήταν αρκετά πιο χαμηλά απ' όσο θα ήθελα). Τώρα όλα οκ :happy:

 

Και τα "ενδιάμεσα" σήκωσα αναλόγως. :)

Δυστυχώς είναι περιορισμένη μια τέτοια εφαρμογή.Πρέπει να γίνει πριν αρχίσουν οι developer να περνάνε εικονίδια κ.λ.π. αλλιώς μετά δεν.....

 

Κι εμένα! έχει κάποια σημασία; Στο galaxy s είναι ΝEC.

 

Ότι θα είναι δροσερό το καλοκαίρι :lol: Δε πολυτραβάω βίντεο και δε με ενδιαφέρει και τόσο.Για κάμερα κινητού είναι ικανοποιητική :)

Link to comment
Share on other sites

Αγορινα μου **freddaras**...!!! {την Καλησπερα μου...}

 

Συνεχιζεις να το παθαινεις αυτο....???

 

Αν... Ναι....{???} Να ξερεις οτι μπορει να υπαρχει,ενα σπανιο θεματακι...!!!!

 

Θελεις να δοκιμασουμε κατι...?? Να την αλλαξουμε καπως την κατασταση.... Kαι να δουμε,αν μπορει να σου παταει καλυτερα ο "Cfroot" που ειναι και το < normal >...??? Aν θελεις κατι τετοιο φυσικα...{???}

 

1) Ποσο καιρο το περπατας με "ΤΟΥΡΚΟ" το θεμα....????

2) Και πως τον προσαρμοζεις συνηθως....???

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3) http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=20036427&postcount=3

4) http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=20022965#post20022965

 

Aυτα ειναι ασχετα... αλλα...!!!

 

Στο 3-4 φιλε freddaras.... Eχει εναν "kamerounezo" που μιλαει και γραφει συνεχεια.... Αλλα δεν καταλαβαινω τι μας λεει...

Για παρτον λιγο απο πισω .... Μπας και βγαλεις καμια ακρη,αμα το εχεις καλα το < Αggliko >...!!! Και μας πεις και εμας τιποτα...!!!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Αγορινα s_wind.... {καλησπερα και σε εσενα..}

 

Θελεις να μου πεις.... Αυτο το {.ziposcriptaki / cleaner } που το βρηκες....???

Κανενα "Link"....{?????}

 

φιλε μου σε ευχαριστώ για τα λινκ δεν μπορεσα να τα βρω χρονο να τα δω αυτες τις μερες λογω δουλειάς αλλα με την πρωτη ευκαιρία θα τα ριξω μια ματια!:)

παντως εχω θεμα με τον cf root..

κοιταξε τι αποτελέσματα ειχα παλι σημερα με τον τουρκο...

τα κοιταω τα ξανακοιταω και δεν μπορω να το πιστεψω..

Link to comment
Share on other sites

Εμένα είναι fujitsu!

Πάτα *#34971539# και σε νιάζουν ή 1η και η 3η επιλογή

 

Και εμένα fujitsu είναι τελικά.Όσοι έχετε fujitsu έχετε και lost frames;

Γιατί εγώ όπως είπα δεν έχω

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S II] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...