Jump to content

Οδηγός εγκατάστασης Custom ROM Final Mango 7720.68 - Ελληνικά


colossus_r
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Giov87. Δεν εχει σχέση με μας. Αφορά κινητα android

 

Sent from my Transformer TF101

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 463
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σε αυτο που λες εχεις δικιο.δεν το εψαξα καλα.πιστευα οταν ειδα οτι εχει w7 οτι θα ηταν τοσο απλο.θα το συνδεα με το pc που εχει 7ρια και θα ηταν ολα ιδια.τωρα σε αντιθεση με ολους αυτους που εχουν αυτα τα κινητα(μαζι και εγω) και τα υποστηριζουν ακομα εγω πιστευω οτι δεν πετυχαν και δεν νομιζω να πετυχουν.ετσι απλα!!

 

ολα ειναι πολυ απλα και δεν χρειαζεται να εισαι haker, εχουμε τα παντα στις συσκευες μας και δεν μας λειπει τιποτα, το navigon offline gps το εχουμε απο το Μαιο και ειναι ιδιαιτερα ευκολος ο τροπος εγκαταστασης του

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ολα ειναι πολυ απλα και δεν χρειαζεται να εισαι haker, εχουμε τα παντα στις συσκευες μας και δεν μας λειπει τιποτα, το navigon offline gps το εχουμε απο το Μαιο και ειναι ιδιαιτερα ευκολος ο τροπος εγκαταστασης του

 

οκ.τοτε εγω γιατι δεν μπορω να περασω καποιο προγραμμα οπως επισης γιατι δεν μπορω να γραφω καν απο το κινητο μου στο φορουμ γιατι δεν εχω ελληνικα και πρεπει να γραφω greeklish?θελω να πω με λιγα λογια οτι τα αυτονοητα δεν μπορεις να τα κανεις.προσπαθω εδω και ενα μηνα να βγαλω ακρη και διαβαζω χιλια μιρια προβληματα.παω να κανω και εγω το ξεκλειδωμα αλλα τιποτα.απλα απελπίστηκα.το προηγούμενο htc με windows που ειχα απλα το συνδεες και οτι ηθελες το πεταγες μεσα στην καρτα και δουλευε.συγνωμη αν σας κουραζω αλλα απλα λεω την γνωμη μου.αυτη ειναι.δεν ξερω αν μπορει να που πει καποιος κατι διαφορετικο.δεν νομιζω να μιλαω παραλογα η να λεω κατι ψεματα

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

οκ.τοτε εγω γιατι δεν μπορω να περασω καποιο προγραμμα οπως επισης γιατι δεν μπορω να γραφω καν απο το κινητο μου στο φορουμ γιατι δεν εχω ελληνικα και πρεπει να γραφω greeklish?θελω να πω με λιγα λογια οτι τα αυτονοητα δεν μπορεις να τα κανεις.προσπαθω εδω και ενα μηνα να βγαλω ακρη και διαβαζω χιλια μιρια προβληματα.παω να κανω και εγω το ξεκλειδωμα αλλα τιποτα.απλα απελπίστηκα.το προηγούμενο htc με windows που ειχα απλα το συνδεες και οτι ηθελες το πεταγες μεσα στην καρτα και δουλευε.συγνωμη αν σας κουραζω αλλα απλα λεω την γνωμη μου.αυτη ειναι.δεν ξερω αν μπορει να που πει καποιος κατι διαφορετικο.δεν νομιζω να μιλαω παραλογα η να λεω κατι ψεματα

 

Ψέμματα δε λες, αλλά όπως σου είπα έπρεπε να ξέρεις πριν αγοράσεις. Όλοι οι υπόλοιποι πως ξέραμε δηλαδή; Το αυτονόητο κάναμε. Μια στοιχειώδη αναζήτηση. Την οποία αν είχες κάνει θα είχες δει ότι το WP7 δεν έχει καμία σχέση με WinMobile.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

οκ.τοτε εγω γιατι δεν μπορω να περασω καποιο προγραμμα οπως επισης γιατι δεν μπορω να γραφω καν απο το κινητο μου στο φορουμ γιατι δεν εχω ελληνικα και πρεπει να γραφω greeklish?θελω να πω με λιγα λογια οτι τα αυτονοητα δεν μπορεις να τα κανεις.προσπαθω εδω και ενα μηνα να βγαλω ακρη και διαβαζω χιλια μιρια προβληματα.παω να κανω και εγω το ξεκλειδωμα αλλα τιποτα.απλα απελπίστηκα.το προηγούμενο htc με windows που ειχα απλα το συνδεες και οτι ηθελες το πεταγες μεσα στην καρτα και δουλευε.συγνωμη αν σας κουραζω αλλα απλα λεω την γνωμη μου.αυτη ειναι.δεν ξερω αν μπορει να που πει καποιος κατι διαφορετικο.δεν νομιζω να μιλαω παραλογα η να λεω κατι ψεματα

 

Νομιζω οτι τα πραγματα ειναι πολυ πιο απλα...

Ολα αυτα που ψαχνεις γινονται... ΟΛΑ ...Οχι ομως με τον τροπο που ηξερες σε WinMo ...

 

Για να κανεις πιο απλη τη ζωη σου διαβασε τον οδηγο της πρωτης σελιδας και ακολουθησε τον ...για ν βαλεις αυτην την ΡΟΜ που τα εχει ολα ενσωματωμένα.

Αν εχεις αποριες για την διαδικασια ρωτησε εδω και θα σου απαντησουμε...Οσο για τα προγραμματα οταν τελειωσεις με την ΡΟΜ και εισαι ετοιμος υπάρχουν σχεδον ολα....

 

Η διαφορα ειναι οτι πρεπει να μαθεις πως γινονται τα πραγματα στο νεο λειτουργικο..Και αυτο θελει λιγο ενασχοληση και διαβασμα

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω spl-1.22.2250.0(119397) κ δεν υπαρχει στο DFT_RSPL_WP7FG2_LAUNCH η συγκεκριμενη εκδοση οποτε δεν μπαινει σε rspl δοκιμασα τη πιο κοντινη που λεει αλλα τπτ καμια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

Μια χαζή ερώτηση :

Ακολούθησα πιστά τον οδηγό και χωρίς κανένα πρόβλημα πέρασα την νέα ρομ.

Μπορώ τώρα να περάσω προγράμματα ? και που πρέπει να διαβάσω για να το κάνω και αυτό?

Κανένα καλό navigatin που μπορώ να βρώ?

Σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω spl-1.22.2250.0(119397) κ δεν υπαρχει στο DFT_RSPL_WP7FG2_LAUNCH η συγκεκριμενη εκδοση οποτε δεν μπαινει σε rspl δοκιμασα τη πιο κοντινη που λεει αλλα τπτ καμια ιδεα?

 

Νομίζω πως δεν υπάρχει λύση, αλλά μάλλον μόλις έγραψες τον λόγο που και ο "ήσυχος" δεν μπορεί να εγκαταστήσει την ΡΣΠΛ, αφού και αυτός έχει 1.22.2250.....

Δυστυχώς έχω τον Μότζαρντ και δεν μπορούσα να δω ποιές ΣΠΛ υποστηρίζονται για το Τρόπαιο.

Αλλά... γιατί δεν δοκιμάζεις να κατεβάσεις την έκδοση DFT_XSPL_WP7FG1 και να δοκιμάσεις εάν εκεί υποστηρίζεται η έκδοση της ΣΠΛ σου;

 

Για να σβησει οταν εισαι σε SPL ευκολα βγαλε την μπαταρία....

 

...η απλά, κρατάμε το πλήκτρο ανοίγματος/κλεισίματος της συσκευής για 5-10 δευτερόλεπτα και το κινητό κλείνει.

Αυτό αναγκάστηκα να το μάθω γιατί στον Μότζαρντ είναι μανούρα (και φοβάμαι μην χαλάσει κιόλας) να μπαινοβγάζεις το καπάκι της μπαταρίας συνέχεια.

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω spl-1.22.2250.0(119397) κ δεν υπαρχει στο DFT_RSPL_WP7FG2_LAUNCH η συγκεκριμενη εκδοση οποτε δεν μπαινει σε rspl δοκιμασα τη πιο κοντινη που λεει αλλα τπτ καμια ιδεα?

 

Νομίζω πως δεν υπάρχει λύση, αλλά μάλλον μόλις έγραψες τον λόγο που και ο "ήσυχος" δεν μπορεί να εγκαταστήσει την ΡΣΠΛ, αφού και αυτός έχει 1.22.2250.....

Δυστυχώς έχω τον Μότζαρντ και δεν μπορούσα να δω ποιές ΣΠΛ υποστηρίζονται για το Τρόπαιο.

Αλλά... γιατί δεν δοκιμάζεις να κατεβάσεις την έκδοση DFT_XSPL_WP7FG1 και να δοκιμάσεις εάν εκεί υποστηρίζεται η έκδοση της ΣΠΛ σου;

 

Κανονικά θα έπρεπε να μην υπάρχει πρόβλημα αφού είναι της μορφής 1.xx.

Αλλά αν όντως αυτό φταίει για κάποιον λόγο, όπως έχω γράψει ήδη στον isixos, βάλτε 7004 rom πρώτα, με γνωστό spl που δουλεύει πάντα και έχει δουλέψει σε όλους το rspl πάνω σε αυτή την έκδοση.

Θα σβηστούν που θα σβηστούν όλα με την custom rom, ας σβηστούν απο τώρα.

 

Μια χαζή ερώτηση :

Ακολούθησα πιστά τον οδηγό και χωρίς κανένα πρόβλημα πέρασα την νέα ρομ.

Μπορώ τώρα να περάσω προγράμματα ? και που πρέπει να διαβάσω για να το κάνω και αυτό?

Κανένα καλό navigatin που μπορώ να βρώ?

Σας ευχαριστώ.

Πρέπει να βρεις τα προγράμματα ως xap για να τα περάσεις με το πρόγραμμα xapdeployx, τέτοιες συζητήσεις δεν γίνονται δημόσια.

Μπορείς να βάλεις το navigon 3.0, πήγαινε στο xda, στο wp7 development->software development->navigon 3.0 select.

Θα βρεις εκεί όλα τα αρχεία που χρειάζεσαι, και τις οδηγίες τις γράφει πάνω στο πρόγραμμα για pc που θα χρησιμοποιήσεις για τη μεταφορά του χάρτη στο τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

στο δικο μου γραφει spl-1.20.2250.0 (117833) προχωραω κανονικα ? sorry που ρωταω μην γινει κατι λαθος . ρωταω για να διπλοτσεκαρω... ευχαριστω :p
Link to comment
Share on other sites

Υποθετω πως ναι αν την εμφανιζει το προγραμμα...εμενα ειναι spl-1.22.2250.0(119397) οποτε κανονικα.Παντως ρε παιδια δε μπορω να βρω πως γινεται το downgrade....any help
Link to comment
Share on other sites

Downgrade απο που; Το χαμηλότερο spl το κάνεις φλασάροντας μια 7004 rom.

Δεν έχει σημασία να την εμφανίζει το πρόγραμμα, πάντα διαλέγουμε την έκδοση που είναι πιο κοντά σε μας, αρκεί να είναι ο πρώτος αριθμός ίδιος.

Και σε όσους δε δουλεύει, ας δοκιμάσουν να βάλουν μια 7004 rom πρώτα, να αλλάξει το spl τους σε κάποιο 100% δοκιμασμένο.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό μου είναι το HTC 7 Pro (Swisscom branded) και έχει εγκατεστημένο το Mango με τη βοήθεια του Zune. Το πρόβλημα είναι ότι στην ενότητα Display Settings δεν έχω τη δυνατότητα επιλογής Ελληνικών.

Οι πληροφορίες που εμφανίζονται στην ενότητα “about phone” είναι οι παρακάτω:

OS version: 7.10.7720.68

Firmware Revision Number: 2250.21.30201.166

Hardware Revision Number: 002

Radio Software Version: 5.69.09.29a_22.50.50.21U

Radio Hardware Version: A.102.0.D4

Bootloader Version: 3.22.2250.0

Chip SOC Version: 2.2.5.0

 

Επίσης, κατά την εκκίνηση σε bootloader mode (power + volume down) εμφανίζονται τα παρακάτω:

PC92100 SS-BC (4K)

SPL-3.2.2250.0(129185) MNG

MicroP(LED) 0x06

SD SANDISK 7580MB

Partition Info-V211v413

 

 

Eπειδή διαβάζοντας τις αντίστοιχες συζητήσεις έχω κάπου μπερδευτεί, θα ήθελα να μου περιγράψετε με απλά και αριθμημένα βήματα την διαδικασία που πρέπει να ακολουθήσω ώστε να εμφανίζεται και το ελληνικό menu. Να σημειώσω ότι δεν με ενδιαφέρει τίποτα παραπάνω (μόνιμο ξεκλείδωμα κ.λ.π), μόνο το Ελληνικό menu.

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε μπει σε μια ατερμονη συζητηση για το τι κανουμε...

Παρακαλω να διαβασετε προσεκτικα τον οδηγο στο πρωτο ποστ...

 

Με απλα λόγια ...

Πριν ξεκινησετε το φλασαρισμα της ΡΟΜ αν εχετε αμφιβολιες βαλτε ολοι μια ΡΟΜ 7004 η 7008 ...Ειναι υποθεση 10 λεπτων και ειστε σιγουροι οτι δεν θα εχετε προβλημα με SPL !!! Δεν υπάρχει περιπτωση να κανετε λάθος !!!

Τοσο απλο τοσο ευκολο ...

 

Το κινητό μου είναι το HTC 7 Pro (Swisscom branded) και έχει εγκατεστημένο το Mango με τη βοήθεια του Zune. Το πρόβλημα είναι ότι στην ενότητα Display Settings δεν έχω τη δυνατότητα επιλογής Ελληνικών.

Οι πληροφορίες που εμφανίζονται στην ενότητα “about phone” είναι οι παρακάτω:

OS version: 7.10.7720.68

Firmware Revision Number: 2250.21.30201.166

Hardware Revision Number: 002

Radio Software Version: 5.69.09.29a_22.50.50.21U

Radio Hardware Version: A.102.0.D4

Bootloader Version: 3.22.2250.0

Chip SOC Version: 2.2.5.0

 

Επίσης, κατά την εκκίνηση σε bootloader mode (power + volume down) εμφανίζονται τα παρακάτω:

PC92100 SS-BC (4K)

SPL-3.2.2250.0(129185) MNG

MicroP(LED) 0x06

SD SANDISK 7580MB

Partition Info-V211v413

 

 

Eπειδή διαβάζοντας τις αντίστοιχες συζητήσεις έχω κάπου μπερδευτεί, θα ήθελα να μου περιγράψετε με απλά και αριθμημένα βήματα την διαδικασία που πρέπει να ακολουθήσω ώστε να εμφανίζεται και το ελληνικό menu. Να σημειώσω ότι δεν με ενδιαφέρει τίποτα παραπάνω (μόνιμο ξεκλείδωμα κ.λ.π), μόνο το Ελληνικό menu.

 

Δεν μπορεις ετσι οπως εισαι να εχεις Ελληνικά. Τελεία και παυλα..

Αν θέλεις Ελληνικο μενου επρεπε πριν την αναβαθμιση σε Mango να προσθεσεις μια αλλαγη στην Registry (περιγραφεται αναλυτικα στον οδηγο μου). Αν εχεις backup πριν το update και ειχες ξεκλειδωσει το κινητο σου τοτε μπορεις να το κανεις και μετα να κανεις το update

 

Τωρα για το δικο σου που ειναι HD7 pro απο Ελβετια δεν ξέρω αν υπάρχουν ΡΟΜ ...

Ριξε μια ματια στο xda ΕΔΩ

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι τα πραγματα ειναι πολυ πιο απλα...

Ολα αυτα που ψαχνεις γινονται... ΟΛΑ ...Οχι ομως με τον τροπο που ηξερες σε WinMo ...

 

Για να κανεις πιο απλη τη ζωη σου διαβασε τον οδηγο της πρωτης σελιδας και ακολουθησε τον ...για ν βαλεις αυτην την ΡΟΜ που τα εχει ολα ενσωματωμένα.

Αν εχεις αποριες για την διαδικασια ρωτησε εδω και θα σου απαντησουμε...Οσο για τα προγραμματα οταν τελειωσεις με την ΡΟΜ και εισαι ετοιμος υπάρχουν σχεδον ολα....

 

Η διαφορα ειναι οτι πρεπει να μαθεις πως γινονται τα πραγματα στο νεο λειτουργικο..Και αυτο θελει λιγο ενασχοληση και διαβασμα

οκ.παμε λοιπον απλα.δεν καταλαβαινω οταν παω να κατεβασω την rom που παταω για να την κατεβασω.μου ανοιγει την σελιδα αλλα δεν καταλαβαινω που παταω.μηπως πρεπει να ειμαι μελος?

μετα αν κανω αυτα που λες στην πρωτη σελιδα θα ειναι ξεκλείδωτο το τηλεφωνο μου και θα εχω περασει κατο mango?

επισης δεν καταλαβαινω πως δουλευει το xad.δηλαδη πως το βρισκω ,πως βρισκω εφαρμογες απο κει και πως τις περναω στο τηλεφωνο?

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

Navystam με όλο το συμπάθειο αδερφέ, δοκιμάζεις τις αντοχές όλων νομίζω. Περιμένεις να σου πουν δηλαδή ακόμη και το δεξί κλικ που πρεπει να να κάνεις εδώ μέσα; Εσύ δεν μπορείς να κάτσεις και να δεις λίγο περί τίνος πρόκειται; Κανείς από εδώ δεν εμαθε τίποτα μόνος του. ¨Ολοι καθίσαμε πολλές ώρες να διαβάσουμε και να κατατοπιστούμε. Εδώ φτάνεις σε σημείο να ποστάρεις "μήπως πρέπει να είμαι μέλος;" Ε γίνε μέλος και δες τι θα γίνει. Τσάμπα είναι. Ημαρτον πια. Επιβαρύνεις ένα ήδη βαρύ thread.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ colossus_r για την γρήγορη και ουσιαστική απάντησή σου!

Δυστυχώς δεν έχω backup, ούτε έχω ξεκλειδώσει το κινητό μου!!

Οπότε παραμένω στην κατάσταση που είμαι τώρα.....

 

 

Δεν μπορεις ετσι οπως εισαι να εχεις Ελληνικά. Τελεία και παυλα..

Αν θέλεις Ελληνικο μενου επρεπε πριν την αναβαθμιση σε Mango να προσθεσεις μια αλλαγη στην Registry (περιγραφεται αναλυτικα στον οδηγο μου). Αν εχεις backup πριν το update και ειχες ξεκλειδωσει το κινητο σου τοτε μπορεις να το κανεις και μετα να κανεις το update

 

Τωρα για το δικο σου που ειναι HD7 pro απο Ελβετια δεν ξέρω αν υπάρχουν ΡΟΜ ...

Ριξε μια ματια στο xda ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Navystam με όλο το συμπάθειο αδερφέ, δοκιμάζεις τις αντοχές όλων νομίζω. Περιμένεις να σου πουν δηλαδή ακόμη και το δεξί κλικ που πρεπει να να κάνεις εδώ μέσα; Εσύ δεν μπορείς να κάτσεις και να δεις λίγο περί τίνος πρόκειται; Κανείς από εδώ δεν εμαθε τίποτα μόνος του. ¨Ολοι καθίσαμε πολλές ώρες να διαβάσουμε και να κατατοπιστούμε. Εδώ φτάνεις σε σημείο να ποστάρεις "μήπως πρέπει να είμαι μέλος;" Ε γίνε μέλος και δες τι θα γίνει. Τσάμπα είναι. Ημαρτον πια. Επιβαρύνεις ένα ήδη βαρύ thread.

 

οκ.καταλαβα.συγνωμη αν σας κουρασα.δεν ειχα καμια τετοια προθεση.απλα δεν ξερω και οταν δεν ξερω ρωταω.καταλαβαινω οτι η υπομονη δεν ειναι ολων η ιδια.δεν ξαναενοχλω λοιπον.κατι οτι καταλαβαινω και οπου βγει.το πολυ πολυ να χαλασω ενα τηλεφωνο.ευχαριστω

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

οκ.καταλαβα.συγνωμη αν σας κουρασα.δεν ειχα καμια τετοια προθεση.απλα δεν ξερω και οταν δεν ξερω ρωταω.καταλαβαινω οτι η υπομονη δεν ειναι ολων η ιδια.δεν ξαναενοχλω λοιπον.κατι οτι καταλαβαινω και οπου βγει.το πολυ πολυ να χαλασω ενα τηλεφωνο.ευχαριστω

 

Είδες, έτσι μαθαίνει ο κόσμος... :p

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Αν διαβάσεις προσεκτικά και μάθεις τα βασικά τις αποριες σου παντα μπορείς να τις λες εδώ. Όπως σου είπε και πριν δεν γίνεται να απαντάμε σε βασικά πράγματά....που πρέπει να τα ξέρεις πριν ασχοληθείς με τα υπολοιπα

 

Sent from my Transformer TF101

Link to comment
Share on other sites

Άντε μπράβο, στο έγραψα απο την αρχή οτι με την 7004 θα λυνόταν.

 

Μήπως Κολοσσέ να το γράψεις στον οδηγό μπροστά; Εφόσον θα γίνει που θα γίνει format της συσκευής, ας πάρει σε όλους 10 λεπτά παραπάνω αλλά να γίνεται σίγουρα.

Και πόσες συσκευές έχεις μωρέ, όλο απο άλλη συσκευή μας γράφεις :).

Link to comment
Share on other sites

Άντε μπράβο, στο έγραψα απο την αρχή οτι με την 7004 θα λυνόταν.

 

Μήπως Κολοσσέ να το γράψεις στον οδηγό μπροστά; Εφόσον θα γίνει που θα γίνει format της συσκευής, ας πάρει σε όλους 10 λεπτά παραπάνω αλλά να γίνεται σίγουρα.

 

Δεν ειναι ασχημη ιδέα ..αν και πιστευω οτι τα πιο πολλα προβληματα ειναι πολυ απλα στη λυση τους ..και απο απροσεξια

Το προσθεσα στην πρωτη σελίδα

Και πόσες συσκευές έχεις μωρέ, όλο απο άλλη συσκευή μας γράφεις :).

χα χα χα. Το Τransformer ειναι η ταμπλετα της ASUS ...Nεο αποκτημα απιθανη συσκευη nVidia Tegra 2 διπυρηνο

φοβερη οθονη 10.1'' 1280χ800 16GB και πληκτρολογιο που μπαινογβαινει ...!!!!

Τρέχει Android 3.2 και κατα πασα πιθανοτητα θα τρεχει και Windows 8

Κατι τετοιο περιμενα καιρο να παρω (αφου δεν ηθελα ipad)

Edited by colossus_r
Link to comment
Share on other sites

ο οδηγος πολυ καλος χθες βραδυ εβαλα την ρομ ευκολα και γρηγορα αφου φλασαρα σε 7004 για σιγουρια . μπραβο κολοσε !!!!! εβαλα και εφαρμογες απο το pc με την καινουρια εφαρμογη .μια απορια εχω . αν κλειδωσει το κινητο θα το καταλαβω οταν δεν θα μπορω να βαζω εφαρμογες απο το pc ? για να ξεκλειδωσει ξανα κανω απλα reset ??? ευχαριστω. !!!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...