Jump to content

[ROM] Omega v10.4 - XWKL1 Android 2.3.6 + Omega Files Kitchen v0.3


ioathe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

EDITBravia_for_Omega_v8.zip - το βάζετε με CWM

Δοκιμάζετε και μου λέτε εντυπώσεις :)

 

Δλδ το φλασάρουμε κ δέν θέλει καμία άλλη ρύθμιση/ενεργοποίηση?

Διότι το φλάσαρα κ δέν υπάρχει πουθενά σάν εφαρμογή.....

Πάρης......
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δλδ το φλασάρουμε κ δέν θέλει καμία άλλη ρύθμιση/ενεργοποίηση?

Διότι το φλάσαρα κ δέν υπάρχει πουθενά σάν εφαρμογή.....

 

Δεν είναι εφαρμογή.Είναι βιβλιοθήκες που "λειτουργούν" όποτε βλέπεις ένα video.Αυτόματα.

Εγώ πάντως διαφορά δεν είδα.Για να δεις διαφορά θα πρέπει να βάλεις μόνο κάτω 2 ίδια κινητά και να προσέξεις καλά....

Κοινώς nothing special :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω κατεβασα απο την 3η σελιδα αυτό http://www.multiupload.com/SHW7BGXFNB που λεει οτι ειναι CWM flashable zip, αλλα δεν μου το κανει εγκατασταση, μου λεει installation aborted..

 

Edit: με kernel siyah δεν μου εκανε εγκατασταση, εβαλα speedfrey Κι εγινε κανονικα..

 

Και με siyah γίνεται εγκατάσταση. Απλά θέλει να κάνεις enable ένα απο τα 2 toggle που έχει στο CMW. Ή toggle signature verification ή toggle script asserts, δεν θυμάμαι με ποιό απο τα 2 μου δούλεψε..:O

Samsung Galaxy S2

Rom: Omega v23

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι εφαρμογή.Είναι βιβλιοθήκες που "λειτουργούν" όποτε βλέπεις ένα video.Αυτόματα.

Εγώ πάντως διαφορά δεν είδα.Για να δεις διαφορά θα πρέπει να βάλεις μόνο κάτω 2 ίδια κινητά και να προσέξεις καλά....

Κοινώς nothing special :)

 

Εγώ γιατί είδα διάφορα; στις φωτογραφίες τουλάχιστον φαίνεται.. Έβγαλα 2 πριν και 2 μετά στο ίδιο σημείο και η διάφορα είναι εμφανέστατη. :)

 

Edit: το ξανά τσέκαρα και στις πρώτες 2 είχε μπορεί καταλάθος το δάκτυλο μου λίγο μπροστά στο φλας, οπότε βλακιες λέω.

Edited by djivo
Κώστας
Link to comment
Share on other sites

ειμαι της γνωμης η v9 να βγει με το KL1 και οχι με το KK5

 

Γιωργαρα.... Το 'KK5' του Γιανναρου.... Θα σου αρεσει παρα πολυ... Αγορινα μου....!!!!!

 

ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ 100%....!!!! ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ....!!!!

 

Και παμε για "Χριστουγεννα" με < KL >...

 

Για το KL1 που το διάβασες, δώσε μου αν μπορείς Link να ενημερωθώ!

Η XXKL1 2.3.6 θα έχει και νέο modem, το I9100OXAKL1

Και έλεγα μετά την v9 να ξεκουραστώ για λίγο

Μάλλον θα κάνουμε γιορτές με την v10

 

Γιανναρεεεεε..... Χθες μιλησα με φιλο Κορεατη....!!!! < Τahachi Koushiyio / papatza > :tease::lol:

 

Kαι απο οτι μου ειπε... θα σκασουν με διαφορα λιγων ημερων ΚL1 / KL2 / KL3....:!:

Aν και το < ΚL3 > δεν ειναι τοσο σιγουρο...!!!!

Για το "modem" τα σχολια δεν ειναι τοσο θετικα....!!!!

Με αυτο ασχολουνται :lol: Θεοι και Δαιμονες νυχτα / μερα...!!!! Εστω για να ειναι καπως καλυτερο...!!!! Kατι λιγο.... εστω...!!!!

Αλλα μπααααααα......!!!!!! Πολυ δυσκολα τα πραγματα....!!!!

 

Ο "Καιρος Γαρ Εγγυς" / { Δεν παιζει "Link" για τα παραπανω....!!!! }

 

Ολα τα παραπανω... Θα δειξουν.... Εφοσον και εαν....!!!

 

Y.Γ) Αλλα αφου εχουμε ολα τα "modem" στον ΟΜΕGA files..... Δεν παν να κανουν οτι θελουν....:!:

{Αραγε μπορουν να κανουν και τποτα....????? :confused: ...... (:lol::p)}

 

Αν και τον **Intratech** δεν τον βλεπω να "portarei" συντομα....!!!!

1) http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=20089658&postcount=128

2) http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=20089570&postcount=6637

 

Ο < StratosGR > δεν του στελνει κανενα {p.m},να τον βοηθησει λιγακι....???? Stratoooo... Θα θελα να μου κανεις το ροζακι,λιγο πιο εντονο... πανω δεξια... και απο κατω να βαλεις λιγο μουσταρδι.... Ζηταω πολλα....??? χα..!! χα..!!

Edited by gorgiosalon
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μου ανάβει η οθόνη σε άσχετες φάσεις και χωρίς λόγο..... Έχει συμβεί σε κανέναν αυτό;;;;;

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γιατί είδα διάφορα; στις φωτογραφίες τουλάχιστον φαίνεται.. Έβγαλα 2 πριν και 2 μετά στο ίδιο σημείο και η διάφορα είναι εμφανέστατη. :)

 

Edit: το ξανά τσέκαρα και στις πρώτες 2 είχε μπορεί καταλάθος το δάκτυλο μου λίγο μπροστά στο φλας, οπότε βλακιες λέω.

 

Κ πώς γίνονται πχ απεγκατάσταση άν δέν θέλουμε να υπάρχει?

Πάρης......
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μου ανάβει η οθόνη σε άσχετες φάσεις και χωρίς λόγο..... Έχει συμβεί σε κανέναν αυτό;;;;;

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Μου έχει συμβεί συνολικά 2-3 φορές από τον Ιούνιο που έχω τη συσκευή. Δεν έδωσα σημασία...

Ιδομενέας

iPhone 7 Black

iPad Air 2 Space Grey

Link to comment
Share on other sites

Κάποια ρύθμιση εχεις κάνει, το πιο πιθανό να ξυπνάει η συσκευή όταν κάνει ανανέωση καιρού ή κάτι άλλο παρόμοιο.

SAMSUNG μην καταργήσεις την σειρά των NOTE!!

Link to comment
Share on other sites

Κ πώς γίνονται πχ απεγκατάσταση άν δέν θέλουμε να υπάρχει?

 

Προς το παρόν μόνο με φλασσαρισμα τις ρομ που έχεις χωρίς full wipe (να παρεις backup πρώτα)

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Πες περαστικά στην μπαταρία σου από εμένα :p

Από αυτά που λες εγώ κόβω το κεφάλι μου (που λέει ο λόγος!) ότι έκανες κάποια λάθος επιλογή στο titanium.

Στην αρχή κιόλας όταν το πρωτοβλέπεις που έχει ένα τόνο επιλογές στη μαζική λειτουργία ψιλοχάνεσαι στις επιλογές.

Μπορείς να μπεις στο titanium και να πας πάνω πάνω στη μέση που λέει "Αντίγραφα ασφαλείας και επαναφορά"

Ψάξε να βρεις το "Επαφές 1.0" Δίπλα του θα λέει αν υπάρχει backup.Αν υπάρχει, πάτα πάνω του και μετά επαναφορά-εφαρμογή+δεδομένα.Αν δεν υπάρχει backup, τότε δεν είχες πάρει καθόλου.

Αν υπάρχει και το περάσεις και δεν επανέλθουν και πάλι, τότε όταν πήρες το backup, δε πήρες μαζί και τα δεδομένα, αλλά μόνο τις εφαρμογές.

Αν χρησιμοποιήσεις τον TouchWiz30Launcher και βρεις ότι κάτι λείπει από τα μαμά widgets, το λες και όλο και κάποιος θα το ανεβάσει. :)

 

Στράτο βρήκα τι γίνεται με το Titanium, μόλις το βάλω να πάρει backup ξεκινάει με καμιά 20 αριά εφαρμογές και μετά κάνει reboot απο μόνο του και μου σταματάει το backup στις 20 εφαρμογές (ενώ μου βγάζει ότι υπάρχουν καμιά 200αριά για backup)

 

 

Γιάννη σ' ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για το donate,

ακόμα δεν έστησες την ρομ και έκανες donate, σ' ευχαριστώ και πάλι!

 

Όσοι σε ξέρουν γνωρίζουν ότι δεν είσαι άσχετος αλλά πολύ σχετικός :)

Και εγώ έτσι ήμουν στην αρχή με το SG2, ότι άλλο θέλεις πες μου.

 

Πως σου φαίνεται η αγαπημένη μου Black Blue?

 

 

 

Το λιγότερο που μπορούμε να κάνουμε για την δουλειά σου (δεν είναι βιαστικό...μην ξεχνάς ότι έρχομαι απο το LEO :lol:)

 

Θέλω κάτι να αλλάξουμε εάν γίνεται...στο keyboard της samsung που χρησιμοποιώ (γιατί αυτό με βολεύει) τα νούμερα και γενικά ότι υπάρχει διπλό πάνω στα γράμματα δεν ξεχωρίζουν καλά λόγω χρώματος ...

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλά με την 8 και το ICS theme, το νέο modem παίζει καλύτερα το ακουστικό και το σήμα και στο τηλέφωνο και στο wifi, αλλά το μοναδικό θέμα που έχω αντιμετωπίσει είναι με την απόκριση της κάμερας. Απο την στιγμή που βγαζει την φωτο μέχρι να την επεξεργαστεί και να ξαναγίνει διαθέσιμη η κάμερα για νέα λήψη θέλει 2-3 δευτερόλεπτα. Πρώτη φορά βλέπω να αργεί τόσο. Το έχει προσέξει κανείς άλλος αυτό;

 

Μόνο σε εμένα ρε παιδιά αργεί τόσο η κάμερα;;;

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Στράτο βρήκα τι γίνεται με το Titanium, μόλις το βάλω να πάρει backup ξεκινάει με καμιά 20 αριά εφαρμογές και μετά κάνει reboot απο μόνο του και μου σταματάει το backup στις 20 εφαρμογές (ενώ μου βγάζει ότι υπάρχουν καμιά 200αριά για backup)

 

Καλημέρα!

Εμ στο είπαμε ότι δε φταίει η rom :)

Κάποια συγκεκριμένη εφαρμογή στο δημιουργεί.

Δοκίμασε καταρχήν να πάρεις backup μόνο τις εφαρμογες χρήστη (όχι συστήματος).Αν γίνει δοκίμασε μετά μία μία να παίρνεις από του συστήματος που σε ενδιαφέρουν , μέχρι να δεις ποια στο κολάει.

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα στην παρέα,

 

Το νέο modem XXKL1 από το KL1 firmware.

για οποίον θέλει να το δοκιμάσει :)

 

Βγήκε και ο νέος Siyah-v2.4-CWM.zip kernel

Edited by ioathe

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα στην παρέα,

 

Το νέο modem XXKL1 από το KL1 firmware.

για οποίον θέλει να το δοκιμάσει :)

 

 

Και το οποιο εκ παραδρομης εβαλα στον φακελο της Omega στο Dropbox....

Αν υπαρχει προβλημα αφαιρεστετο....

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Και το οποιο εκ παραδρομης εβαλα στον φακελο της Omega στο Dropbox....

Αν υπαρχει προβλημα αφαιρεστετο....

 

Που το έβαλες?

Εγώ εχω βάλει το κανονικό απο το πρωί.

Δες που το έβαλες και σβήσε (delete) το μόνιμα (μεσω web)

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Εμ στο είπαμε ότι δε φταίει η rom :)

Κάποια συγκεκριμένη εφαρμογή στο δημιουργεί.

Δοκίμασε καταρχήν να πάρεις backup μόνο τις εφαρμογες χρήστη (όχι συστήματος).Αν γίνει δοκίμασε μετά μία μία να παίρνεις από του συστήματος που σε ενδιαφέρουν , μέχρι να δεις ποια στο κολάει.

 

Δούλεψε Σταύρο...έσκασα 4,99 ευρώ για την Pro έκδοση και πήρε κανονικότατα το backup ...:lol:

 

Είναι σωστό να παίρνει τα αντίγραφα ασφαλείας στην sdcard ? να το αλλάξω για να τα παίρνει στην external ?

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Δούλεψε Σταύρο...έσκασα 4,99 ευρώ για την Pro έκδοση και πήρε κανονικότατα το backup ...:lol:

 

Είναι σωστό να παίρνει τα αντίγραφα ασφαλείας στην sdcard ? να το αλλάξω για να τα παίρνει στην external ?

 

Γιάννη όπου σε βολεύει εσένα,

εγώ εχω ένα αντίγραφο στην sdcard και το αμέσως προηγούμενο Titanium backup στην external.

Σε καθε νεα εκδοση μεταφέρω αυτο απο την external στο pc, αυτό που είναι στην sdcard το κάνω move στην external,

σβήνω τον φάκελο Titanium backup στην sdcard και παίρνω απο την αρχή νεο πριν φλασαρω την νεα Omega.

Το ίδιο περίπου κάνω και με το nadroid backup. Έχω πάντα τα δυο τελευταία στην external και τα παλιότερα το μεταφέρω στο pc.

 

Για την ιστορία εχω καταργήσει το Titanium backup τελείως, με No full wipe φλασαρισμα δεν εχω χάσει τίποτα μέχρι τώρα.

Edited by ioathe

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη όπου σε βολεύει εσένα,

εγώ εχω ένα αντίγραφο στην sdcard και το αμέσως προηγούμενο Titanium backup στην external.

Σε καθε νεα εκδοση μεταφέρω αυτο απο την external στο pc, αυτό που είναι στην sdcard το κάνω move στην external,

σβήνω τον φάκελο Titanium backup στην sdcard και παίρνω απο την αρχή νεο πριν φλασαρω την νεα Omega.

Το ίδιο περίπου κάνω και με το nadroid backup. Έχω πάντα τα δυο τελευταία στην external και τα παλιότερα το μεταφέρω στο pc.

 

Για την ιστορία εχω καταργήσει το Titanium backup τελείως, με No full wipe φλασαρισμα δεν εχω χάσει τίποτα μέχρι τώρα.

 

 

Eπιβεβαιωνω 1000%..... Την παραπανω διαδικασια και για εμενα....!!!!

 

{Kαι επειδη βαζω καθε μερα... Οτι να ειναι... Μεσα στην συσκευη.... Κραταω παντα τα παλαιοτερα στο P.C και εγω...!!!!}

 

Και οποιος δει διαφορα με το "Νew modem KL1" {Win,Cosmo,Voda,}.... Δει δεν δει....{??} Ας μας γραψει... Εστω μια λεξη....!!!

Edited by gorgiosalon
Link to comment
Share on other sites

εβαλα απο το πρωι το modem KL1 ...... με μια λεξη : ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ :down:!!! το σημα δυκτιου μου επεσε στο μισο , στο δωματιο που ειχα 4 γραμες τωρα εχω 2 με πολλες φορες πεφτει στην μια.

Ασε που μου εχει κανει 3 επανεκινησεις το κινητο. Ξαναβαλα το ΚΙ4 και ειδα την υγεια μου παλι :dance:

Link to comment
Share on other sites

@gnkgr

Γιώργο σ' ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για το donate :)

 

εβαλα απο το πρωι το modem KL1 ...... με μια λεξη : ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ :down:!!! το σημα δυκτιου μου επεσε στο μισο , στο δωματιο που ειχα 4 γραμες τωρα εχω 2 με πολλες φορες πεφτει στην μια.

Ασε που μου εχει κανει 3 επανεκινησεις το κινητο. Ξαναβαλα το ΚΙ4 και ειδα την υγεια μου παλι :dance:

 

Από πολλούς εχω διαβάσει το ίδιο.

Αν δεν λέει τίποτα, επιστρέφουμε στο πολύ καλό KI4

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

@gnkgr

Γιώργο σ' ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για το donate :)

 

 

 

Από πολλούς εχω διαβάσει το ίδιο.

Αν δεν λέει τίποτα, επιστρέφουμε στο πολύ καλό KI4

 

Kαι εγω μια απο τα ιδια διαβαζω...!!! Και βλεπω στην συσκευουλα... {Δικτυο Wind / Cosmote}

 

Τωρα αν καποιοι θελουν να δοκιμασουν και το παλιο {KI3} και να μας πουν.... Αν ειναι ακομα καλυτερο,απο το {KL1 + KI4}... Aυτο θα επιβεβαιιωνε,μια μεγαλη μου υποψια.... Για την ανυπαρξια της "samsung",στο καυτο θεμα του "modem".....:!:

 

{εχω την εντυπωση σε ποσοστο 60%,οτι θα σας φανει καλυτερο "KI3".... Iσως...{??:worry::!:??} Με ποσοστο λαθους το υπολοιπο 40%....Ολοι μαζι μπορουμε να το "testaroume"....}

 

Κατι ψιλιαζομαι ρε Μορτεςςςς.....!!! Αλλα δεν εχω πολλες συσκευες,για να τα χωσω στην "by samsung" στα Σιγουρα.....!!!

 

{δυο λεξουλες.... + μια μερα δοκιμης.... θα ειναι αρκετη για ολους μας ρε Αγαπες.... + μια αναφορα για το δικτυο που ανηκει ο Καθενας.... εφοσον και εαν το επιθυμει...}

 

Kαι παντα εαν.... το επιτρεπουν οι Αγαπητοι "moderators"...!!!! {on / off - topic :worry:}

 

Αγαπητε *StratoGR* θα βαλεις και εσυ ενα χερακι.... Να το δουμε λιγο το θεματακι ολοι μαζι....????

Edited by gorgiosalon
Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτηκα κι εγώ αυτό αλλά με τις ίδιες εφαρμογές και διαφορετικούς kernels βλέπω τεράστια διαφορά.

Αλλά μάλλον αυτές τις μέρες θα το ξαναδοκιμάσω όταν βρώ λίγο χρόνο έτσι από περιέργεια.

 

Περίεργα πράγματα.

Έβαλα πάλι τον Τούρκο με τελείως διαφορετικά αποτελέσματα.

Και αυτή την φορά τρέχω και το battery monitor widget που λογικα τρώει έξτρα μπαταρία.

Τι να πω;

 

 

[ATTACH]22872[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγω μια απο τα ιδια διαβαζω...!!! Και βλεπω στην συσκευουλα... {Δικτυο Wind / Cosmote}

 

Τωρα αν καποιοι θελουν να δοκιμασουν και το παλιο {KI3} και να μας πουν.... Αν ειναι ακομα καλυτερο,απο το {KL1 + KI4}... Aυτο θα επιβεβαιιωνε,μια μεγαλη μου υποψια.... Για την ανυπαρξια της "samsung",στο καυτο θεμα του "modem".....:!:

 

{εχω την εντυπωση σε ποσοστο 60%,οτι θα σας φανει καλυτερο "KI3".... Iσως...{??:worry::!:??} Με ποσοστο λαθους το υπολοιπο 40%....Ολοι μαζι μπορουμε να το "testaroume"....}

 

Κατι ψιλιαζομαι ρε Μορτεςςςς.....!!! Αλλα δεν εχω πολλες συσκευες,για να τα χωσω στην "by samsung" στα Σιγουρα.....!!!

 

{δυο λεξουλες.... + μια μερα δοκιμης.... θα ειναι αρκετη για ολους μας ρε Αγαπες.... + μια αναφορα για το δικτυο που ανηκει ο Καθενας.... εφοσον και εαν το επιθυμει...}

 

Kαι παντα εαν.... το επιτρεπουν οι Αγαπητοι "moderators"...!!!! {on / off - topic :worry:}

 

Αγαπητε *StratoGR* θα βαλεις και εσυ ενα χερακι.... Να το δουμε λιγο το θεματακι ολοι μαζι....????

 

Γιώργο το νέο modem δεν έχει κυκλοφορήσει επίσημα από την Samsung,

το τελικό ΜΠΟΡΕΙ να είναι κορυφαίο, θα περιμένουμε και θα δούμε.

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο το νέο modem δεν έχει κυκλοφορήσει επίσημα από την Samsung,

το τελικό ΜΠΟΡΕΙ να είναι κορυφαίο, θα περιμένουμε και θα δούμε.

 

Mακαρι να ειναι ρε Γιαννναααρρεεεεε εστω και 1% καλυτερο.... Εγω προσωπικα θα ειμαι απολυτα ικανοποιημενος....:!:

 

Αλλα το θεωρω απο απιθανο.... Ως αδυνατο...:!:

 

Ο "Καιρος Γαρ Εγγυς" θα δειξει....!!!!!!! Και μακαρι να μας κανουν εστω και λιγο να ευτυχησουμε....!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...