Jump to content

Samsung Galaxy Nexus (I9250)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το λατρεύω αυτό το τηλέφωνο.

<3

Ναιιιιιιιι. Ωραιιιοος

 

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημερα σας,

 

Σχετικα με το κινητο μου ηθελα να καποιες "αφελης" ερωτησεις , Εδω και 10ημερες αντιμετωπιζω ενα προβλημα εσταλησαν 3 αρχεια φωτογραφιων απο το viber και το κινητο εκανε επανωτα 3 reboot εκ τοτε Δεν ξανα ανοιξε ποτε παρα μονο εκανε boot και αφηνωντας το μονο του μετα απο κανα 2 ωρο εμπαινε μεχρι το σταδιο του μοτιβου κ μετα ξανα boot παλεψα μεσω του adb να μπορεσω να σωσω τα Αρχεια - Δεδομενα μου που με ενδιαφερουν ματαια ομως , χθες αποφασισε να Μην ξανα ανοιξει ποτε να μην φορτισει ποτε , το πηγα σε καποια μαγαζια Αλλοι λενε ειναι πλακετα ( τελος δεδομενα κλπ ) , αλλοι βρηκαν την φορτιση του χαμηλη μου ειπαν 0,4 οτι δινει .

 

Ειμαι καπως πιο επιφυλακτικος το ψαχνω για τα Δεδομενα μου να σωθω Αν Δεν εχουν χαθει ,Σαν κινητο ας παει στο καλο δεν με νοιαζει .

 

Μπορει να ειναι η θυρα φορτισης πχ κ με αλλαγη της να παλεψει παλι να ανοιξει το κινητο , απλα επειδη ειναι παλιο αρκετα πολλα σου μαγαζια σου λενε παρε καινουργιο κ ετσι .

 

Περιμενω κ την δικη σας γνωμη σε ολο αυτο .

 

Ευχαριστω .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλημερα σας,

 

Σχετικα με το κινητο μου ηθελα να καποιες "αφελης" ερωτησεις , Εδω και 10ημερες αντιμετωπιζω ενα προβλημα εσταλησαν 3 αρχεια φωτογραφιων απο το viber και το κινητο εκανε επανωτα 3 reboot εκ τοτε Δεν ξανα ανοιξε ποτε παρα μονο εκανε boot και αφηνωντας το μονο του μετα απο κανα 2 ωρο εμπαινε μεχρι το σταδιο του μοτιβου κ μετα ξανα boot παλεψα μεσω του adb να μπορεσω να σωσω τα Αρχεια - Δεδομενα μου που με ενδιαφερουν ματαια ομως , χθες αποφασισε να Μην ξανα ανοιξει ποτε να μην φορτισει ποτε , το πηγα σε καποια μαγαζια Αλλοι λενε ειναι πλακετα ( τελος δεδομενα κλπ ) , αλλοι βρηκαν την φορτιση του χαμηλη μου ειπαν 0,4 οτι δινει .

 

Ειμαι καπως πιο επιφυλακτικος το ψαχνω για τα Δεδομενα μου να σωθω Αν Δεν εχουν χαθει ,Σαν κινητο ας παει στο καλο δεν με νοιαζει .

 

Μπορει να ειναι η θυρα φορτισης πχ κ με αλλαγη της να παλεψει παλι να ανοιξει το κινητο , απλα επειδη ειναι παλιο αρκετα πολλα σου μαγαζια σου λενε παρε καινουργιο κ ετσι .

 

Περιμενω κ την δικη σας γνωμη σε ολο αυτο .

 

Ευχαριστω .

Βάλτο στον φορτιστή και πάτα volume + και volume - μαζί και power να δεις μπαίνει στο μενού του bootloader;

 

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Βάλτο στον φορτιστή και πάτα volume + και volume - μαζί και power να δεις μπαίνει στο μενού του bootloader;

 

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

 

Ειναι ηδη σε εταιρεια ανακτησης δεδομενων το κινητο διοτι δεν εβγαινε ακρη με τον bootloader ουτε με αλλα που δοκιμασα, οπως επισης κ στα διαφορα μαγαζια που το αφησα δεν υπηρξε φως .... θα τοποθετηθω κ για μερικους που θελουν να λεγονται "επαγγελματιες "

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ηδη σε εταιρεια ανακτησης δεδομενων το κινητο διοτι δεν εβγαινε ακρη με τον bootloader ουτε με αλλα που δοκιμασα, οπως επισης κ στα διαφορα μαγαζια που το αφησα δεν υπηρξε φως .... θα τοποθετηθω κ για μερικους που θελουν να λεγονται "επαγγελματιες "
Θες να πεις επίσημα μεγάλα μαγαζιά τύπου public Germanos plaisio κλπ με το σέρβις τους που είναι επιπέδου 5χρονου με παιχνίδια μαστροχαλαστη;

 

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Θες να πεις επίσημα μεγάλα μαγαζιά τύπου public Germanos plaisio κλπ με το σέρβις τους που είναι επιπέδου 5χρονου με παιχνίδια μαστροχαλαστη;

 

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

 

Οχι οχι αυτοι που αναφερεις Δεν το ανελαβαν καθολου απλα εβγαλαν ενα πορισμα κ δεν μπηκαν στην διαδικασια να ασχοληθουν ειπαν χτυπησε η μνημη δεν γινεται επαναφορα τα χασατε ολα , οποτε δεν ασχοληθηκα κ εγω παραπανω μαζι τους .

Αλλου το πηγα αλλα εχασα 2 μηνες καιρο...

Link to comment
Share on other sites

Η απαντηση που ελαβα απο μια εταιρεια Ανακτησης Δεδομενων ηταν " Δυστυχώς πρόκειται για αδύνατη ανάκτηση. "

 

Οταν ρωτησα τι εχει το κινητο ειναι θεμα hardware - software δεν ξερανε κ επρεπε εκ νεου να ρωτησουν .

 

Για να μην το κουραζουμαι οταν λιγο πιεσα την κατασταση ειπαν οτι το λειτουργικο "ζηταει " system restore και με βαση αυτο δεν μπορουν να ανακτησουν τα δεδομενα κ καλο ειναι να κανετε στα Samsung back up .

 

Τελειως ακυρη απαντηση δεν αξιζει να ασχοληθω αλλο με το εν λογω μαγαζι δυστηχως εχει κ 5 αστερια κριτικη..

Το θεμα ειναι να βρεθει καποιος να διορθωσει τα bugs του software .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδιά, εχετε παρατηρήσει και εσείς πως το GN παίζει μουσική (μέσω headphones) με μεγαλύτερη ενταση απο πολλα αλλα τηλεφωνα;

Περίπου δυο σκάλες πιο πανω.

 

Είναι πιο δυνατο και απο το S3, A5 2015, S3 Neo και απο το S4 και απο οσα Νοκια εχω* και απο Xiaomi κλπ κλπ

Πολυ δυνατη και ποιοτική μουσική.

 

 

* Ν91 εκτος συναγωνισμού.

We live for the beats

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Nexus (I9250)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...