Jump to content

[GPS] iGO My Way / iGO Primo


Morfie
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην 8 τουλάχιστον στα κινητα δε δουλεύει. Στην 9 και 10 παραδόξως δουλεύει. Και επίσης δε δουλεύει σε πολλά νέα κινητά με τις περίεργες αναλύσεις 18/9 κτλ ενώ στην κλασική ανάλυση μέχρι 2k πχ στο le max 2 με 2560*1440 το δουλεύω κανονικά με android Q

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λογικο. Η ανάλυση σου είναι 1080*2340 που δεν είναι σε aspect ratio 16/9. Μόνο κάποια έκδοση του nextgen αν σου δουλεψει

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το nextgen σε κάποια απο τις εκδόσεις του σίγουρα δουλεύει σε αυτές τις αναλύσεις. Τώρα αν γίνεται κάτι με το huawei ειναι άλλο ζήτημα..

Η έκδοση nextgen 9.18.27.687519 έτρεξε σε lg v40 με android 9 και μεγαλύτερη ανάλυση απο το δικό σου και επίσης με 19.5 aspect ratio καθως και σε galaxy a20 με μικρότερη ανάλυση απο το δικό σου

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

υπάρχει κάποιος τρόπος να επιλέγουμε εικονίδια για τα σημεία που έχουμε σώσει;

 

Σε παλαιότερες εκδόσεις μπορούσαμε να δώσουμε με το χέρι όνομα κάποιου icon στο αρχείο user.upoi. Εδώ και καιρό χρησιμοποιεί αρχείο checksum (.cks) οπότε αν αλλαχθούν τα περιεχόμενα του user.poi αυτό δεν αναγνωρίζεται.

 

έχω την τελευταία έκδοση από το play store, 9.35.2.223260

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Γνώριζει κανείς σε igo primo nextgen αμα υπάρχει κάποιο πληκτρολόγιο με ελληνικά που να έχει τόνους; Δεν έχει τόνους αυτό που έχω με αποτέλεσμα να μην μου εμφανίζει της οδούς που το πρωτο γράμμα έχει τόνο.

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Γνωριζει κανεις γιατι μερικα απο τα pois του tom tom σε igo εφαρμογη εμφανιζονται με ανακατεμενα γραμματα αγγλικων και ελληνικων?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...