Jump to content

[Επίσημο] HTC EVO 3D


kollatos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

η τοποθεσία και ο καιρός ανανεώνονται αυτόματα παιδιά, απλά ενδεχομένως, να μην έχετε παρατηρήσει ότι η ανανέωση γίνεται ανά κάποια διαστήματα, οπότε αν π.χ. είστε σε μια περιοχή για πολύ σύντομο διάστημα, ίσως να μην γίνει ανανέωση και προσδιορισμός της νέας τοποθεσίας σας..

 

στον καιρό π.χ. θα δείτε ότι έχει επιλογή "πρόγραμα ενημέρωσης" και ξεκινάει από 1 ώρα, έως 1 φορά την μέρα..

 

Στο "πρόγραμα ενημέρωσης" δεν μπορώ να επιλέξω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αναβάθμιση δεν νομίζω να έχει λάβει ακόμα κανένας.

 

ΝΑ ρωτήσω κάτι τους γνώστες.

Αν κάνω root στην συσκευή χωρίς όμως να αλλάξω rom και χωρίς να πειράξω κάτι άλλο, η επίσημη ICS θα έρθει κανονικά στο κινητό μέσω αναβάθμισης OTA ή θα πρέπει να την περάσω μόνος μου όταν βγει;

Θέλω να κάνω root για να μπορώ να αφαιρώ πράγματα από την μνήμη της συσκευής και να απεγκαταστήσω εφαρμογές οι οποίες μου είναι άχρηστες και υπήρχαν προεγκατεστημένες.

Link to comment
Share on other sites

Μονος σου θα την περάσεις την ICS αν είσαι με μη εργοστασιακή ROM.

 

Αναβάθμιση δεν έχει βγει για κανένα EVO 3D παγκοσμίως οπότε μη σκάτε. Και ο Σεπτέμβριος κοντά είναι και το Android 5.0 κοντά θα είναι τότε !

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μονος σου θα την περάσεις την ICS αν είσαι με μη εργοστασιακή ROM.

 

Αναβάθμιση δεν έχει βγει για κανένα EVO 3D παγκοσμίως οπότε μη σκάτε. Και ο Σεπτέμβριος κοντά είναι και το Android 5.0 κοντά θα είναι τότε !

 

Ναι, δεν έχουν δώσει το ics ακόμα και θα δώσουν το 5.0. Στααανταρ! :p

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, μου έκανε κάτι το τηλέφωνο 2 φορές μέσα στη βδομάδα, και με παρεξένεψε..

 

επέλεξα την κάμερα για να τραβήξω φωτογραφία, και μαύρισε η οθόνη, και τίποτα..

τα πλήκτρα home,search etc ήταν ενεργοποιημένα, οπότε είχα την ευχέρεια να επιστρέψω, αλλά η κάμερα δεν ξεκίναγε..

και στις δύο περιπτώσεις χρειάστηκε να κάνω restart το τηλέφωνο..

έχει ξανασυμβεί σε άλλον..??

είχα εγκαταστήσει την εφαρμογή της photobucket, αλλά δεν θυμάμαι, αν την είχα και την πρώτη φορά που παρουσιάστηκε το πρόβλημα, ώστε να πω με σιγουριά ότι οφειλόταν εκεί..

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, μου έκανε κάτι το τηλέφωνο 2 φορές μέσα στη βδομάδα, και με παρεξένεψε..

 

επέλεξα την κάμερα για να τραβήξω φωτογραφία, και μαύρισε η οθόνη, και τίποτα..

τα πλήκτρα home,search etc ήταν ενεργοποιημένα, οπότε είχα την ευχέρεια να επιστρέψω, αλλά η κάμερα δεν ξεκίναγε..

και στις δύο περιπτώσεις χρειάστηκε να κάνω restart το τηλέφωνο..

έχει ξανασυμβεί σε άλλον..??

είχα εγκαταστήσει την εφαρμογή της photobucket, αλλά δεν θυμάμαι, αν την είχα και την πρώτη φορά που παρουσιάστηκε το πρόβλημα, ώστε να πω με σιγουριά ότι οφειλόταν εκεί..

 

To έχει κάνει και σε μένα μια φορά πριν από ένα μήνα περίπου και επανήλθε με restart. Από τότε δεν μου το έχει ξανακάνει. Δεν νομίζω να παίζει ρόλο κάποια εφαρμογή γιατί δεν είχα εγκαταστήσει καμία τον τελευταίο καιρό πριν κάνει αυτό το προβληματάκι.

Δεν πιστεύω να είναι κάτι το ανησυχητικό.

Link to comment
Share on other sites

είναι κάπως "καθησυχαστική" η απάντησή σου, ωστόσο αν "τριτώσει" νομίζω ότι θα αρχίσω να ανησυχώ πιο έντονα..

πάντως, δεν έχω βρει τρόπο να το αναπαράξω, ώστε να πω ότι οφείλεται κάπου συγκεκριμένα..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις μου ήρθε η ενημέρωση για ICS!Επιτέλους!!!:)

 

όντως βγήκε? Γερμανία, Πορτογαλία, Ιταλία, Βοσνία κυκλοφόρησε τσεκαρισμένο.

το τηλέφωνο σου είναι αγορασμένο από Ελλάδα?

την έβαλες ?

Edited by jgk31
ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα παιδιά!! Επιτέλουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυς!!:D:D:D

Κατεβαίνει.... Εντυπώσεις αργότερα!!:p

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μου ειρθε και μια αλλα λεει android 4 ...?

σωστά λέει

Android-Version: 4.0.3

HTC Sense Version: 3.6

Software-Number: 3.28.401.1

ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

Έκανε την αναβάθμιση, αλλά κολλάει τώρα.. Και κάνει επανεκκινήσεις.. Λέτε να κάνω καμιά επαναφορά ρυθμίσεων και να τα ξαναπεράσω απο την αρχή όλα?:confused:

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Έκανε την αναβάθμιση, αλλά κολλάει τώρα.. Και κάνει επανεκκινήσεις.. Λέτε να κάνω καμιά επαναφορά ρυθμίσεων και να τα ξαναπεράσω απο την αρχή όλα?:confused:

To καλύτερο που μπορείς να κάνεις, ειδικά μετά από ένα τόσο σημαντικό upgrade...

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα.. Άνοιξε, πέρασα τις πρώτες ρυθμίσεις και τώρα κατεβάζει μόνο του ότι εφαρμογές είχα από το Play Store!!:)

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Απλά άμα τις περάσεις όλες μαζί δεν θα μπορέσεις να δεις αν κάποια εφαρμογή σου δημιουργεί πρόβλημα με το ics...
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν μου έχει τα ελληνικά στις διαθέσιμες γλώσσες? :(

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Είναι λογικό που στην γκαλερί όταν μπαίνω μου λέει «Αδύνατη η εύρεση φωτογραφιών ή βίντεο».Έκανα την αναβάθμιση…Οι υπόλοιποι που κάνατε την αναβάθμιση χάσατε τις φωτογραφίες και τα βίντεο σας;

 

Update

***Τελικά μετά από μία επανεκκίνηση μου τα βγάζει κανονικά***

Edited by _dimdim_

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...