Jump to content

[Galaxy S] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βάλε το δικό της αφού είναι και πιο καινούργιο! Αν δεις ότι δεν είναι καλό (που δεν νομίζω) βάζεις της JVT.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φιλε μου εγω το πηρα το GS1 πριν 7 μερες. Εχω και το Note εδω και 1 μηνα. Τα βαζω διπλα διπλα με φωτεινοτητα στο 50% και στα δυο κινητα και ειλικρινα η οθονη του GS1 ειναι πιο φωτεινη. Τι να πω. Επισης διπλα διπλα σε GS2 5 μηνών οι διαφορες μεταξυ τους ειναι απο μηδαμηνες μεχρι αορατες (στο ματι εννοω)

 

Δε μιλαμε για φωτεινοτητα αλλα για το ποσο "ζωντανα" ειναι τα χρωματα.

 

Αρχίζω να πιστεύω ότι πρόκειται για "φυσική" φθορά! Διπλα σε ενα άλλο SG1, περίπου της ίδιας ηλικίας, τα χρώματα είναι τα ίδια! Καποιος απο τους παλιους έχει κανει σύγκριση με το SG2?

 

Μακαρι να κανουμε λαθος γιατι και εγω το ιδιο εχω αρχισει να πιστευω.

 

Το ότι το sgs 2 έχει super amoled plus που θεωρητικά έχει καλύτερα χρώματα από την απλή που έχει το δικό μας, το υπολόγισες; Εγώ μια χαρά τα βλέπω τα χρώματα μου όπως και πριν εναμισι χρόνο. Του sgs2 όμως είναι υποτίθεται καλύτερα. Μήπως είναι ιδέα σου όλο αυτό;

 

Παιδια το galaxy s του αδερφου μου ειναι αγορασμενο 02/2011 και το δικο μου galaxy s2 10/2011.. Λοιπον στην αρχη το s πριν το δωρισω στον αδερφο μου το κρατησα για καμια βδομαδα και ειχα μεινει εντυπωσιασμενος απο τα χρωματα του.. Τωρα λοιπον που βρεθηκαμε τα Χριστουγεννα τα εβαλα διπλα διπλα και τρομαξα...Τετοια διαφορα που νομιζα οτι ειχε κιτρινισει το screen protector της zagg. Το αλλαξα με καινουριο αλλα τα ιδια.. Και μετα που το σκεφτομουνα λεω οκ το s2 εχει amoled + οποτε μπορει να ειναι φυσικη η διαφορα. Ομως αγορασαμε και ενα nexus s για δωρο και ενω του εκανα ενα γενικο σεταρισμα τα εβαλα ολα μαζι διπλα και παλι τα ιδια..πρωτο το s2 μετα nexus s και τελεταιο με μεγαλη διαφορα το s. Το μπλε του skype φαινοταν ξεθωριασμενο και αδυναμο. Ανεβασα την φωτεινοτητα γιατι παντα την εχω χαμηλα για μπαταρια αλλα παλι τα ιδια.

Οποτε δυσκολα να ειναι στο μυαλο μας..δυστυχως πρεπει να υπαρχει καποιο θεμα.

 

EDIT: @mico ειχες περασει στο κινητο screen protector τυπου zagg (δηλαδη που θελει και υγρο) γιατι εγω ειχα οπως ειπα ειχα zagg και διαβασα καπου οτι μπορει να δημιουργει προβλημα αν και δε νομιζω να ισχυει.

Edited by nikos92
http://img.widgetbox.com/thumbs/b492fd38-f58c-4bbc-9061-97f98eddaec5.jpg?29 = FERRARI
Link to comment
Share on other sites

Θα την περασω το μεσημερι να δω τι ψαρια πιανει κι αυτη.Παντως ειναι η πρωτη φορα που το σκεφτηκα αρκετα για να αλλαξω ρομ,η JW1 που εχω απο την μερα που κυλοφορησε ειναι η καλυτερη gingerbread συμφωνα με τα δικα μου κριτηρια,υποδειγματικη λειτουργια!!.

 

 

Συμφωνώ μαζί σου, όντως είναι η καλύτερη που έχω φλασάρει μέχρι στιγμής στο κινητό μου και το σκέφτομαι ΠΟΛΥ για να περάσω την νέα, θα το κάνω όμως έχοντας το nandroind backup και βλέπουμε.

ICS δοκίμασα και δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα αν και μάλλον είναι πολύ νωρίς ακόμα για να κρίνουμε.:)

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΤΟ ΚΙΝ. Μ (Ι9000)ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΓΡΑΨΕΙ Κ ΔΝ ΒΓΑΖΩ ΑΚΡΗ!!ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ Κ ΕΧΕΙ ΟΡΕΞΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΙΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΟΛΑ ΔΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝ.!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που συγκρίνά ένα galaxy s ii με το δικό μου galaxy s μου φάνηκε ότι το δικό μου έχει καλύτερο μαύρο και καλύτερα χρώματα
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που συγκρίνά ένα galaxy s ii με το δικό μου galaxy s μου φάνηκε ότι το δικό μου έχει καλύτερο μαύρο και καλύτερα χρώματα
Eνταξει,μην τρελαθουμε κιολας :dizzy: μην λεμε οτι μας κατεβει και τρελανουμε και τα αλλα παιδια και νομιζουν οτι εχουν προβλημα οι συσκευες τους. Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα. ...και καλή χρόνια σε όλους.. σήμερα μετά από την 2.3.6 jw1 me Semaphore_kernel_JW1_2.4.0.tar η μπαταρία σε έμενα δεν έχει τα αποτελέσματα που ήθελα αποφάσισα και πέρασα την I9000XXJVU_I9000OXAJVU_OXA και αναμμένο να δω ….

Παντός για αρχή μια χαρά φαίνετε .. :)

Στέφανος
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Μετά από καιρό που είναι root και έχω την original 2.3.3 λέω να φλασάρω και εγώ καμία άλλη ROM. Στο XDA βρήκα αρκετές ενδιαφέρουσες. Φαντάζομαι να φλασάρω κάτι με JW1 ή κάτι άλλο;

 

Επίσης σε όλες τις ROM λέει πως να τις περάσεις με CWM. Έλα όμως που δεν το έχω το CWM Και δεν λέει πουθενά πως να το περάσω!!!

 

Καμία βοήθεια; :worry:

Link to comment
Share on other sites

Η έκδοση αυτή έχει απενεργοποιημένα τα χρώματα από voodoo color και speedmod όπως λέει και το changelog. Τα χρώματα είναι τα stock της Samsung.

Όσο αφορά το autobrightness δοκίμασε και τα δύο και δες πιο δουλεύει καλύτερα σύμφωνα με τα δικά σου γούστα ώστε να το κρατήσεις. Απλά πράγματα!:)

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση.

Αυτό που δεν ήξερα είναι αν το ένα αναιρεί το άλλο και αν ναι ποιο αναιρεί ποιο .. :happy:

 

Υ.Γ για το θέμα της οθόνης το δικό μου S 1ός έτους με το S του κολλητού μου περίπου ίδιας "ηλικίας" δεν έχουν διαφορά στην οθόνη .... δεν έχω άλλο S πιο φρέσκο ή πιο παλιό για να συγκρίνω ....

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

Eνταξει,μην τρελαθουμε κιολας :dizzy: μην λεμε οτι μας κατεβει και τρελανουμε και τα αλλα παιδια και νομιζουν οτι εχουν προβλημα οι συσκευες τους.

 

Εγώ πάντως είχα συγκρίνει το δικό μου με το s II μιας συναδέλφου στην επίσημη 2. 3. 4 με 50% φωτεινότητα και τα δύο στο ίδιο wallpaper χωρίς screen protect και τα δύο. Τώρα αν είχε κάποιο θέμα με την οθόνη του το s ii δεν ξέρω δεν εχω συγκρίνει με άλλο s ii

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΤΟ ΚΙΝ. Μ (Ι9000)ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΓΡΑΨΕΙ Κ ΔΝ ΒΓΑΖΩ ΑΚΡΗ!!ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ Κ ΕΧΕΙ ΟΡΕΞΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΙΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΟΛΑ ΔΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝ.!

 

Αν διαβάσεις προσεκτικά τον οδηγό δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα στο να φλασάρεις μία καινούργια rom. Η διαδικασία είναι γραμμένη βήμα-βήμα και όσο πιο απλά γίνεται.

 

Μην γράφεις με κεφαλαία γιατί απαγορεύεται από τους κανονισμούς του forum.:)

 

Γεια σας! Μετά από καιρό που είναι root και έχω την original 2.3.3 λέω να φλασάρω και εγώ καμία άλλη ROM. Στο XDA βρήκα αρκετές ενδιαφέρουσες. Φαντάζομαι να φλασάρω κάτι με JW1 ή κάτι άλλο;

 

Επίσης σε όλες τις ROM λέει πως να τις περάσεις με CWM. Έλα όμως που δεν το έχω το CWM Και δεν λέει πουθενά πως να το περάσω!!!

 

Καμία βοήθεια; :worry:

 

Για να φλασάρεις νέα rom δεν χρειάζεσαι CWM (εκτός και αν είναι custom). Το μόνο που χρειάζεται είναι να διαβάσεις τον οδηγό του Tyxerakia και το φλασάρισμα θα είναι παιχνιδάκι!:)

Αν θες να βάλεις custom μέσω CWM πέρνα τον Semaphore για να το αποκτήσεις.

Edited by Superuser

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Δε σκόπευα να επανέλθω επι του θέματος απλά γιατί ο Πάρης (truckman) με κάλυψε στο ποστ #3375, αλλά βλέποντας ότι το θέμα επιμένει, ξεκαθαρίζω τα ακόλουθα:

1) Δεν υποψιάζομαι βλάβη η ζημιά της οθόνης, ισα ισα δουλεύει μια χαρά

2) Δεν πρόκειται για S1 vs S2, δεν με ενδιαφέρει πιό πιστεύετε οτι ειναι καλύτερο. Η κάθε άποψη είναι σεβαστή αλλα προπάντος υποκειμενική!:respect:

3) Παρατήρησα τρομερή διαφορά μεταξύ S1 & S2 (αποψη μου) την οποία δεν είμουν ετοιμος να αποδεχθώ ότι ωφείλεται σε τεχνολογική αναβάθμιση/εξέλιξη. Στο κατω κάτω ένα "plus" προσθέσανε μόνο :lol::lol::lol::lol:

4) Εψαξα για την αιτία της διαφοράς πρώτα στο voodoo color και αφού δεν εβγαλα άκρη πέρασα σε κερνελς

5) Μη βγάζοντας άκρη ούτε με τους κερνελς οδηγήθηκα στο συμπέρασμα ότι πρόκειται για colour deterioration ή "φυσική φθορά". Το θεώρησα άκρως απαράδεκτο και απογοητευτικό. Ο πίνακας που παράθεσε κάποιος φίλος σχετικά με τις ώρες ζωής των samsung amoled δεν με καθησυχασε γιατί όπως είπα στο (1) δεν προκειται περι βλάβης

6) Την απάντηση την έδωσε ο Πάρης στο #3375. Με συνομήλικο S1 με το δικό μου και με καινούργιο S2 και με την αντικειμενικότητα που τον διακρίνει τόσο καιρό που τον παρακολουθώ στο φόρουμ έβαλε τα πράγματα στη σωστή τους διάσταση και εισύχασα

Οντως ενα "plus" τη κάνει τη διαφορά;) και όταν τα σκάσω της samsung για να πάρω το S3 θα νιώθω πίο άνετα!

Μιχάλης

Galaxy S GT-I9000

Link to comment
Share on other sites

Δε σκόπευα να επανέλθω επι του θέματος απλά γιατί ο Πάρης (truckman) με κάλυψε στο ποστ #3375, αλλά βλέποντας ότι το θέμα επιμένει, ξεκαθαρίζω τα ακόλουθα:

1) Δεν υποψιάζομαι βλάβη η ζημιά της οθόνης, ισα ισα δουλεύει μια χαρά

2) Δεν πρόκειται για S1 vs S2, δεν με ενδιαφέρει πιό πιστεύετε οτι ειναι καλύτερο. Η κάθε άποψη είναι σεβαστή αλλα προπάντος υποκειμενική!:respect:

3) Παρατήρησα τρομερή διαφορά μεταξύ S1 & S2 (αποψη μου) την οποία δεν είμουν ετοιμος να αποδεχθώ ότι ωφείλεται σε τεχνολογική αναβάθμιση/εξέλιξη. Στο κατω κάτω ένα "plus" προσθέσανε μόνο :lol::lol::lol::lol:

4) Εψαξα για την αιτία της διαφοράς πρώτα στο voodoo color και αφού δεν εβγαλα άκρη πέρασα σε κερνελς

5) Μη βγάζοντας άκρη ούτε με τους κερνελς οδηγήθηκα στο συμπέρασμα ότι πρόκειται για colour deterioration ή "φυσική φθορά". Το θεώρησα άκρως απαράδεκτο και απογοητευτικό. Ο πίνακας που παράθεσε κάποιος φίλος σχετικά με τις ώρες ζωής των samsung amoled δεν με καθησυχασε γιατί όπως είπα στο (1) δεν προκειται περι βλάβης

6) Την απάντηση την έδωσε ο Πάρης στο #3375. Με συνομήλικο S1 με το δικό μου και με καινούργιο S2 και με την αντικειμενικότητα που τον διακρίνει τόσο καιρό που τον παρακολουθώ στο φόρουμ έβαλε τα πράγματα στη σωστή τους διάσταση και εισύχασα

Οντως ενα "plus" τη κάνει τη διαφορά;) και όταν τα σκάσω της samsung για να πάρω το S3 θα νιώθω πίο άνετα!

Εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο!!Oλοι το θελουμε το s3 Μιχαλη αλλα..μην λεμε σε λιγο καιρο <τα λεφτα υπηρχαν,που πηγαν τα λεφτα??> και ψαχνουμε στα ντουλαπια για κανενα ξεχασμενο nokia 6110 :lol::lol:

Λοιπον,δοκιμασε την JVU με semaphore 2.0.4 sc (stock color),νομιζω οτι υπαρχει διαφορα στα χρωματα,καποια δευτερη (και τριτη) γνωμη θα μας το επιβεβαιωση.

Να πω επισης οτι το ελληνικο πληκτρολογιο του Αλεξ δουλευει μια χαρα στην JVU

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους ημουν jw1 μετα ics και εδω και 2 μερες jvu με semaphore sc.

Οι πρωτεσ εντυπωσεις ειναι θετικοτατες..ο browser και η καμερα εχουν βελτιωθει περα απο κει ειναι στα πλαισια jw1 σε αποδοση αποκριση μπαταρια και το θετικο ειναι οτι οπως και στην jw1 με 200+ εφαρμογες παραμενει ταχυτατο.

Η μνημη ειναι καπου στα 50-60 ελευθερα αλλα αυτο δεν φαινεται καπου...ισως στην μπαταρια αλλα δειχνει πολυ καλη ακομη και πριν τους 3-4 πληρεις κυκλους φορτισης.Για μενα το ics εχει πολυ δρομο ακομη αν και οντως φαινοταν πιο smooth απο το gingerbread.Καταληγοντας jw1 jvu ειναι για μενα οτι καλυτερο υπαρχει για το κινητο μας αυτη τη στιγμη.Επισης semaphore sc ειναι πολυ ομορφοτερο απο οτι με voodoo.

slim 3.5 + semaphore 1.1.1s
Link to comment
Share on other sites

παιδια θα περασω τωρα πρωτη μου φορα την 2.3.6 JVZ poland χωρις root. πειτε μου ποια εκδοση odin πρεπει να εχω? η 1.85 κανει? και αρχειο pit (που δεν εχω ιδεα τι κανει) χρειαζομαι?
TCe
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα. ...και καλή χρόνια σε όλους.. σήμερα μετά από την 2.3.6 jw1 me Semaphore_kernel_JW1_2.4.0.tar η μπαταρία σε έμενα δεν έχει τα αποτελέσματα που ήθελα αποφάσισα και πέρασα την I9000XXJVU_I9000OXAJVU_OXA και αναμμένο να δω ….

Παντός για αρχή μια χαρά φαίνετε .. :)

 

Την ίδια ρομ έχω περάσει και εγώ από σήμερα το πρωί. Σκέτη, ούτε καν ρουτ.

Edited by ji_ma_kos
Link to comment
Share on other sites

αρκεί να βγει η official JVU και με Ελληνικό πληκτρολόγιο εκτός από Ελληνικό μενού .. (ή έστω να δουλεύει απροβλημάτιστα όπως η JW1 αν και unofficial .. )

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και απο μένα,μπορει να είμαι σε λάθος topic αλλα χρειάζομαι την βοηθεια σας..ενας φίλος εχει ενα samsung galaxy gti5500 με android 2.2 , το είχε πάρει απο εξωτερικο με αποτελεσμα να μην δεχετε ελληνικες καρτες sim.το εδωσε σε μενα μιας και ειχα πειραξει το δικο μου (vivaz),ελα μου ντε που δεν εχω ιδεα απο samsung..μπορει καποιος να με κατευθυνει με το τι πρεπει να κανω??η απο καπου να ξεκινησω..

Ευχαριστω για την οποιαδηποτε απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

παιδια θα περασω τωρα πρωτη μου φορα την 2.3.6 JVZ poland χωρις root. πειτε μου ποια εκδοση odin πρεπει να εχω? η 1.85 κανει? και αρχειο pit (που δεν εχω ιδεα τι κανει) χρειαζομαι?

Κάνει και η 1,3 και η 1,85. Αρχείο pit δε χρειάζεσαι αν έρχεσαι από στοκ ρομ (από τις σχετικά νεότερες που έχει δώσει η samsung) αλλά αν θες ντε και καλά να κάνεις repartition, ένα PIT 512 χρειάζεσαι. Αν πάντως είσαι σε καμιά 2.3.3 κλπ κλπ δεν χρειάζεσαι PIT. Απλά pda,phone,csc.

Link to comment
Share on other sites

Κάνει και η 1,3 και η 1,85. Αρχείο pit δε χρειάζεσαι αν έρχεσαι από στοκ ρομ (από τις σχετικά νεότερες που έχει δώσει η samsung) αλλά αν θες ντε και καλά να κάνεις repartition, ένα PIT 512 χρειάζεσαι. Αν πάντως είσαι σε καμιά 2.3.3 κλπ κλπ δεν χρειάζεσαι PIT. Απλά pda,phone,csc.

ευχαριστω φιλε μου. περασα με odin 1.85 χωρις pit την πολωνικη 2.3.6 αντε να δω πως θα παει γιατι η επισημη ελληνικη 2.3.3 απο μπαταρια ηταν χαλια. 1 μερα μου κρατουσε το κινητο και χωρις να κανω και πολλα πραγματα, αντιθετα το Note με πολυ χρηση 2 μερες τις εχει ανετα.

TCe
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε μου. περασα με odin 1.85 χωρις pit την πολωνικη 2.3.6 αντε να δω πως θα παει γιατι η επισημη ελληνικη 2.3.3 απο μπαταρια ηταν χαλια. 1 μερα μου κρατουσε το κινητο και χωρις να κανω και πολλα πραγματα, αντιθετα το Note με πολυ χρηση 2 μερες τις εχει ανετα.

 

Η 2,3,3 πάσχει και από battery drain φίλε μου μπορεί και χωρίς να κάνεις τίποτα με σβηστή την οθόνη να σου φάει την μπαταρία σε 10 ώρες! :p

Με την 2,3,6 πρέπει να δεις αρκετή διαφορά και ειδικά αν έκανες και wipe data/factory reset πριν και μετά το φλασάρισμα για να κάτσει σε καθαρό σύστημα η νέα ρομ, τότε θα είσαι μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα περασα official rom για πρωτη μου φορα μεσω Odin (Ουαου). Λοιπον το πρωτο βημα εγινε.

Τωρα θα παω για root (διαβασα πως γινεται, οκ θα το κανω).

Μετα αν θελω να παω στα δυσκολα να περασω μια moded rom θα πρεπει να ειμαι root και την περναω παλι με Odin ή οχι?

TCe
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς μάλλον custom rom. Τις custom τις περνάμε από CWM και σύμφωνα με τις οδηγίες που δίνει ο κάθε dev (αν και είναι οι ίδιες συνήθως).

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από λίγη ώρα χρήσης της jvu εχω να πω ότι είναι πολύ γρήγορη. Το νέο μόντεμ εξίσου καλό με το jvt παίζει μια χαρά με semaphore 2.4 αν και νομίζω σηκώνει κάποιες βελτιώσεις που μάλλον πρέπει να αναμένουμε στον νέο semaphore. Η κάμερα δε μου φάνηκε καλύτερη και παρατήρησα και κάποιο κίτρινο σημάδι στο κέντρο σε λάμπα πυρακτώσεως. Η συλλογή πολύ γρήγορη. Ελληνικό sywpe μπαίνει πολύ εύκολα οπότε δεν τίθεται θέμα πληκτρολόγιου. Από μπαταρία μέχρι στιγμής δείχνει μια χαρά. Οπότε από τις μέχρι στιγμής εντύπωσεις δείχνει να είναι η καλύτερη που έχει βγάλει η Samsung. Που υπάρχει ο semaphore stock color? Edited by giokspy
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Galaxy S] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...