Jump to content

Vodafone 4G : Συζητήσεις-απόψεις


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και στη Καλλιθεα τωρα με τη μπορα το 3g χεστηκε για καποια στιγμη
Link to comment
Share on other sites

Τόσα χρόνια από αρχής γεννήσεως cosmote, ποτέ όπου και να πήγα δεν είχα πρόβλημα με το σήμα της.

Εδώ και τρεις μήνες που έκανα φορητότητα στην vodafone το σήμα της (ειδικά το 3g) είναι τραγικό..

Για ίντερνετ....άστα...

 

Ναι μου φαινεται παραξενο να μην υπαρχει σωστο σημα 3G μεσα στην πολη και να εχω απιστευτα δυνατο σημα 3G 7-8 χλμ εξω απο Σερρες σε χωριο του Δημου Εμμ.Παππα και με απιστευτες ταχυτητες.Το διαπιστωσα πριν τα Χριστουγεννα που ειχα ανεβει για λιγες μερες.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ρε παιδιά, ακούστε ένα κουφό πρόβλημα που έχω.

Είμαι σε βόνταφον, με σύνδεση.

Όταν με καλούν από σταθερό ΟΤΕ, βγάζει μήνυμα ότι «ο αριθμός που καλέσατε δεν χρησιμοποιείται». Παρότι έχω φούλ σήμα, παρότι εγώ κάνω κλήσεις, βγάζει αυτό το μήνυμα (όχι ότι ο αριθμός είναι εκτός δικτύου κλπ, αλλά ότι δεν υπάρχει!!!).

Ταυτόχρονα, αν κάποιος με καλέσει από σταθερό ΟΧΙ ΟΤΕ ή από κινητό, χτυπάει κανονικά και μιλάω. Το ίδιο και εγώ, μπορώ να κάνω κλήσεις.

Θέμα συσκευής δεν είναι σίγουρα, γιατί έχω βάλει την κάρτα και σε άλλη μια συσκευή, με τα ίδια αποτελέσματα.

Έχετε ξανακούσει κάτι τέτοιο? Θα πάω σήμερα από ένα κατάστημα, αλλά φοβάμαι ότι θα με κοιτάζουν περίεργα…

 

Εννοείται ότι sms για χαμένη κλήση δεν έρχεται ποτέ…

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Προφανως δεν γινεται σωστη δρομολογηση απο κλησεις ΟΤΕ... γιατι να πας σε καταστημα; Παρε τις βλαβες της εταιρειας σου και θα το δρομολογησουν αυτοι...
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Προφανως δεν γινεται σωστη δρομολογηση απο κλησεις ΟΤΕ... γιατι να πας σε καταστημα; Παρε τις βλαβες της εταιρειας σου και θα το δρομολογησουν αυτοι...

 

Λοιπόν, πήγα. Και ευτυχώς έπεσα σε υπάλληλο σαίνι.

Το είχε ακούσει άλλη μια φορά στο παρελθόν.

Κατά την πρόσφατη φορητότητά μου από Κοτε σε βόντα, έγινε κάποιο λάθος και στον ΟΤΕ δεν φάνηκε η φορητότητα, με τα παραπάνω αποτελέσματα....

Έκανα αίτηση για να διορθωθεί και ελπίζω να μην πάρει καιρό.

Είναι εντελώς τραγικό αν το σκεφτείς!!!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Προφανως δεν γινεται σωστη δρομολογηση απο κλησεις ΟΤΕ... γιατι να πας σε καταστημα; Παρε τις βλαβες της εταιρειας σου και θα το δρομολογησουν αυτοι...

 

 

έτσι και νόμιζα ότι μόνο σε εμένα γίνονται αυτά. Τέλος πάντων μιλαγα με μια γνωστή μου στο τηλέφωνο κοσμοτε εκεινη και εγώ vodafone και ενώ πέφτει ξαφνικά η γραμμή την ξανά παίρνω τηλέφωνο και λέει ο αριθμός που καλεσατε δεν αντιστοιχεί σε συνδρομητή vodafone και τα είχα παίξει δεν μπορούσα να επικοινωνήσω μαζί της , πήρα 5 φορές τίποτα τα ίδια λέω θα της στείλω μυνημα της έστειλα δεν παραδίνοτανε ! Τελικά παραδόθηκε μετά από κάποιες ωρες. Πραγματικά τι είχε γίνει δεν ξέρω.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Στην Πετρούπολη είχα σήμα μια μπάρα στο σπίτι για να ακουσω έπρεπε να βγω στο μπαλκόνι

 

Άλλαξα συσκευή απο HTC σε Nokia και δειχνει 3 γραμμές σήμα

 

Και κάνω κλήσης μέσα στο σπίτι,

 

Η Vodafone έφτιαξε κάτι η απλα το Nokia έχει πολύ καλό δέκτη.

Htc Wildfire S

Hboot-1.08.0099

RADIO-7.53.39.03m

ROM:Wildchild v 2.0

Link to comment
Share on other sites

Στην Πετρούπολη είχα σήμα μια μπάρα στο σπίτι για να ακουσω έπρεπε να βγω στο μπαλκόνι

 

Άλλαξα συσκευή απο HTC σε Nokia και δειχνει 3 γραμμές σήμα

 

Και κάνω κλήσης μέσα στο σπίτι,

 

Η Vodafone έφτιαξε κάτι η απλα το Nokia έχει πολύ καλό δέκτη.

 

Πιο πιθανό είναι το δεύτερο..:shifty:

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

H Vodafone εχει το πιο ολοκληρωμενο δικτυο απο θεμα καλυψης γεωγραφικης-πληθυσμιακης αλλα μαπα ποιοτητα ηχου.....στο 3G που εχει και το μεγαλυτερο φασμα συχνοτητων εχει την καλυτερη καλυψη και το πιο δυνατο σημα,μετα ακολουθει η cosmote ενω η wind ειναι ανυπαρκτη,μεχρι το 2016 πρεπει να χει ολοκληρωθει η καλυψη συμφωνα με το πλανο τους,απο την ανοιξη περιμενω βελτιωσεις γιατι ηδη vodafone-cosmote πηγαν σε 4G,ενω καποια στιγμη το 2G θα καταργηθει....νομιζω μεχρι το 2020 ισχυουν οι αδειες...
Link to comment
Share on other sites

H Vodafone εχει το πιο ολοκληρωμενο δικτυο απο θεμα καλυψης γεωγραφικης-πληθυσμιακης αλλα μαπα ποιοτητα ηχου.....στο 3G που εχει και το μεγαλυτερο φασμα συχνοτητων εχει την καλυτερη καλυψη και το πιο δυνατο σημα,μετα ακολουθει η cosmote ενω η wind ειναι ανυπαρκτη,μεχρι το 2016 πρεπει να χει ολοκληρωθει η καλυψη συμφωνα με το πλανο τους,απο την ανοιξη περιμενω βελτιωσεις γιατι ηδη vodafone-cosmote πηγαν σε 4G,ενω καποια στιγμη το 2G θα καταργηθει....νομιζω μεχρι το 2020 ισχυουν οι αδειες...

 

Πλάκα κάνεις για το 3g ετσι;

Φλοίσβος ανοικτά χωρίς καν κτήρια δεν μπορείς να μιλήσεις μόνο με 3g , Ερέτρια μέσα στο ξενοδοχείο τίποτα, Πλαταμώνα μέσα στο σπίτι τίποτα Έδεσσα μέσα στην πόλη μέσα στο σπίτι μια γραμμή σερφάρισμα αδύνατον....

Και είναι η ΑΚΡΙΒΏΣ ΊΔΙΑ ΚΑΤΆΣΤΑΣΗ με την wind!!!!!

Στα ίδια σπίτια, σημεία η κοτε 3g μια χαρά μέσα στα κτήρια! Ήρθα βοντα από γουιντ για το καλύτερο σήμα αλλά είναι το ίδιο τραγική! Χριστούγεννα πάω κοτε να δοκιμάσω κι εγώ επιτέλους.

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις για το 3g ετσι;

Φλοίσβος ανοικτά χωρίς καν κτήρια δεν μπορείς να μιλήσεις μόνο με 3g , Ερέτρια μέσα στο ξενοδοχείο τίποτα, Πλαταμώνα μέσα στο σπίτι τίποτα Έδεσσα μέσα στην πόλη μέσα στο σπίτι μια γραμμή σερφάρισμα αδύνατον....

Και είναι η ΑΚΡΙΒΏΣ ΊΔΙΑ ΚΑΤΆΣΤΑΣΗ με την wind!!!!!

Στα ίδια σπίτια, σημεία η κοτε 3g μια χαρά μέσα στα κτήρια! Ήρθα βοντα από γουιντ για το καλύτερο σήμα αλλά είναι το ίδιο τραγική! Χριστούγεννα πάω κοτε να δοκιμάσω κι εγώ επιτέλους.

 

Στα 2 μερη που εισαι ατυχησες

 

Αλλα να συγκριθει με wind... ειναι αμαρτια...

Link to comment
Share on other sites

Στα 2 μερη που εισαι ατυχησες

 

Αλλα να συγκριθει με wind... ειναι αμαρτια...

 

 

 

Να συγκριθεί με Wind και δεν είναι καθόλου αμαρτία καθώς η κάλυψη του "σούπερ" δικτύου έχει πια πέσει τόσο εντός και εκτός πόλεων, που η Wind είναι σαφώς ανώτερη. Εδώ και καιρό δοκιμάζω και τη Wind και έχω εντυπωσιαστεί θετικά. Είτε έχει βελτιωθεί πολύ είτε έχει επιδεινωθεί πολύ η Vodafone. Μόνο 4G δεν έχει αλλά είδαμε και τη Vodafone που... έχει...

 

Και φυσικά δεν έχει βαλθεί όλος ο κόσμος να θίξει την εταιρεία με δόλια κίνητρα... Μία πρόχειρη έρευνα του καθενός στον κύκλο του αρκεί για να πειστεί, ακόμα και μη ειδικοί έχουν "νιώσει" την επιδείνωση του δικτύου σε κάλυψη.

 

Αν θέλετε να μιλήσουμε για τιμές, ναι, πρέπει να είναι η φθηνότερη, καθώς σε πιθανή φορητότητα δίνουν -ή έδιναν μέχρι πρότινος- 50-55% έκπτωση -γι'αυτό και έχουν πάρα πολλούς εταιρικούς πελάτες. Αλλά την οικονομία την πληρώνεις σε κάλυψη... Ρωτήστε όσους έχουν εταιρικά vodafone για κάλυψη και θα ακούσετε... πολλά "γαλλικά"...

Edited by Nosferatu

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Εχω και wind ένα μήνα και voda πολλά χρόνια και απόρησα όταν με την wind έκανα αρκετές βίντεο κλήσεις εν κίνησή από την ιόνια οδό μέχρι και την φιλιππιάδα. Η voda έχανε το σήμα σε αρκετά σημεία.
Link to comment
Share on other sites

Να συγκριθεί με Wind και δεν είναι καθόλου αμαρτία καθώς η κάλυψη του "σούπερ" δικτύου έχει πια πέσει τόσο εντός και εκτός πόλεων, που η Wind είναι σαφώς ανώτερη. Εδώ και καιρό δοκιμάζω και τη Wind και έχω εντυπωσιαστεί θετικά. Είτε έχει βελτιωθεί πολύ είτε έχει επιδεινωθεί πολύ η Vodafone. Μόνο 4G δεν έχει αλλά είδαμε και τη Vodafone που... έχει...

 

Και φυσικά δεν έχει βαλθεί όλος ο κόσμος να θίξει την εταιρεία με δόλια κίνητρα... Μία πρόχειρη έρευνα του καθενός στον κύκλο του αρκεί για να πειστεί, ακόμα και μη ειδικοί έχουν "νιώσει" την επιδείνωση του δικτύου σε κάλυψη.

 

Αν θέλετε να μιλήσουμε για τιμές, ναι, πρέπει να είναι η φθηνότερη, καθώς σε πιθανή φορητότητα δίνουν -ή έδιναν μέχρι πρότινος- 50-55% έκπτωση -γι'αυτό και έχουν πάρα πολλούς εταιρικούς πελάτες. Αλλά την οικονομία την πληρώνεις σε κάλυψη... Ρωτήστε όσους έχουν εταιρικά vodafone για κάλυψη και θα ακούσετε... πολλά "γαλλικά"...

 

Εχεις δικιο. Δεν υφισταται συγκριση.

Να συγκρινω αυτον που πασχιζει να αναβαθμισει σε 3g τους σταθμους εντος των αστικων περιοχων με αυτον που εχει 3g στην ανω ραχουλα.

Ουτε καν αμαρτια.

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο. Δεν υφισταται συγκριση.

Να συγκρινω αυτον που πασχιζει να αναβαθμισει σε 3g τους σταθμους εντος των αστικων περιοχων με αυτον που εχει 3g στην ανω ραχουλα.

Ουτε καν αμαρτια.

 

Τόσο εγώ όσο και πάρα πολλοί μπορούν να μιλήσουν για άπειρες τρύπες μέσα στην Αθήνα αλλά και εκτός. Δε θα τις απαριθμίσω γιατί δεν έχει και νόημα. Έχει γίνει πολλές φορές εδώ μέσα. Ακόμα και οι αδαείς αισθάνονται καθημερινά την επιδείνωση της κάλυψης του "σούπερ" δικτύου... Οπότε ας αφήσουμε τις Άνω Ραχούλες, πάλιωσε το επιχείρημα...

 

Τα προβλήματα κάλυψης δικτύου δεν λύνονται ούτε με διαφημίσεις για "σούπερ" δίκτυα, ούτε μέσα στα fora με δικαιολογίες και διαξιφισμούς. Λύνονται μόνο ΑΝ αποφασίσει το δίκτυο να δαπανήσει χρήματα στη βελτίωση της κάλυψης σε εξακριβωμένα προβληματικά σημεία, αντί να χειρίζεται επικοινωνιακά τόσο σοβαρά ζητήματα.

 

Όσο για το σήμα στα υπόγεια, απορώ πώς δεν τους έχουν ήδη κόψει τη διαφήμιση ως παραπλανητική, καθώς στην καλύτερη περίπτωση εννοεί με το "φουλ σήμα". Ας κοιτάξει τα επίγεια και ας αφήσει τα υπόγεια! :lol:

 

ΥΓ: Έχω υπόψη περίπτωση μεγάλης εταιρείας όπου πολλοί χρήστες εταιρικών του "σούπερ" δικτύου διαμαρτυρήθηκαν για προβλήματα κάλυψης σε ουκ ολίγες περιοχές. Μετά τις διαμαρτυρίες, ευγενέστατοι υπάλληλοι του "σούπερ" δικτύου μίλησαν με τους χρήστες και έκαναν καταγραφή των σημείων.... Η ιστορία έμεινε εκεί, καθώς τα προβληματικά σημεία συνέχισαν να είναι προβληματικά. Είναι αυτό που λέμε "επικοινωνιακός χειρισμός". Καλές οι εντυπώσεις, αλλά άμα δεν μπορεί κάποιος να χρησιμοποιήσει το κινητό του το παίρνει διαφορετικά...

 

ΥΓ2: Με δύο λόγια η Vodafone: εξωφρενικά υψηλές εκπτώσεις σε εταιρικά -και μέχρι πρότινος σε ιδιώτες, δεν έχω πρόσφατη εμπειρία- και εξωφρενικά πολλά προβληματικά από πλευράς κάλυψης σημεία εντός και εκτός πόλεων.

Edited by Nosferatu

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ με τον Nosferatu και προσθέτω ότι και στη θεσ/νικη υπάρχουν τρυπαααρες της βονταφον, ενώ η γουιντ έχει παντού σήμα. Και η ερώτηση μου είναι προς τον 'γνωστο-αγνωστο' 'φαν' της βονταφον (που και σε άλλα τοπικς τρέχει να 'σώσει' την αγαπημένη του εταιρια): Αφού η βονταφον εχει τόσο σουπερ-ντουπερ σήμα, γιατί θέλει να κάνει συνεργασία με τη γουιντ (που όπως λεει δεν εχει στον ηλιο μοιρα);;; Edited by wirelesslover
Link to comment
Share on other sites

'ΑΝ ήταν "σούπερ" δίκτυο, δε θα έκανε 50-55% εκπτώσεις! Πώς κρατάει νομίζετε τους εταιρικούς; Για μένα καλά κάνει, αφού δεν έχει καλό δίκτυο ας κάνει καλές τιμές. Μη μας εμπαίζει όμως ότι έχει "σούπερ" δίκτυο και βγάζει και γρήγορα κλήσεις... Αυτό δεν το έχει οπότε καλό θα ήταν να μην το διαφημίζει!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήρθα από wind μετά από είκοσι χρόνια εκεί περιμένοντας καλύτερο σήμα αλλά ειλικρινά είναι χειρότερο από την wind. είμαι αντικειμενικος 100%.μιλάω πάντα για μόνιμο 3g. τα Χριστούγεννα θα περάσω και από cosmote για πρώτη φορά να δω και εκεί. εάν και εκεί είναι τα ίδια θα γυρίσω wind που γουστάρω κιόλας
Link to comment
Share on other sites

Δεν λέει κανεις οτι δεν εχει τρύπες το superδίκτυο. Φυσικά και εχει.

Αλλα σε καμία των περιπτώσεων δεν ειναι σύγκρισιμο με το ΜΗ δίκτυο της wind.

Το οτι βρίσκετε 2, 15, 100 μέρη που υπερτερεί η Wind, δε σημάνει οτι τα υπόλοιπα 10000 που υπερτερεί η Vodafone δεν υπάρχουν.

Εδω μερικοί βγάζουν άχρηστο το δίκτυο της cosmote μπροστά στη Wind. Έλεος δηλαδή.

Τέλος.

 

Η Vodafone με τη wind συνεργάζονται για τον ίδιο λόγο που ήθελε να μπει και η cosmote στη συμφωνία. Το κόστος.

 

Και καλο θα ηταν αν δεν ξέρετε τη συμφωνία και το πως θα υλοποιηθεί να μην προτρεχετε να βγάλετε συμπεράσματα.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή μας λες ότι η vodafone προτιμάει να δώσει καλύτερο σήμα στο χάλια σήμα της wind;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήρθα από wind μετά από είκοσι χρόνια εκεί περιμένοντας καλύτερο σήμα αλλά ειλικρινά είναι χειρότερο από την wind. είμαι αντικειμενικος 100%.μιλάω πάντα για μόνιμο 3g. τα Χριστούγεννα θα περάσω και από cosmote για πρώτη φορά να δω και εκεί. εάν και εκεί είναι τα ίδια θα γυρίσω wind που γουστάρω κιόλας

 

πανε με wind στην Κρητη απο ακρη σε ακρη και το συζηταμε μετα για την συγκεκριμενη εταιρια.

Link to comment
Share on other sites

Δεν λέει κανεις οτι δεν εχει τρύπες το superδίκτυο. Φυσικά και εχει.

Αλλα σε καμία των περιπτώσεων δεν ειναι σύγκρισιμο με το ΜΗ δίκτυο της wind.

Το οτι βρίσκετε 2, 15, 100 μέρη που υπερτερεί η Wind, δε σημάνει οτι τα υπόλοιπα 10000 που υπερτερεί η Vodafone δεν υπάρχουν.

Εδω μερικοί βγάζουν άχρηστο το δίκτυο της cosmote μπροστά στη Wind. Έλεος δηλαδή.

Τέλος.

 

Η Vodafone με τη wind συνεργάζονται για τον ίδιο λόγο που ήθελε να μπει και η cosmote στη συμφωνία. Το κόστος.

 

Και καλο θα ηταν αν δεν ξέρετε τη συμφωνία και το πως θα υλοποιηθεί να μην προτρεχετε να βγάλετε συμπεράσματα.

 

Δυστυχώς οι τρύπες είναι πάρα πολλές και εκθετικά αυξανόμενες. Η Vodafone δεν έχει πια καλή κάλυψη. Στηρίζεται κυρίως στους εταιρικούς, τους οποίους διατηρεί με εκπτώσεις 50-55%. Και καλά κάνει, αφού δεν έχει δίκτυο δίνει μεγάλες εκπτώσεις! Βέβαια όποιοι άτυχοι χρησιμοποιήσουν τελικά τα εταιρικά vodafone, θα πρέπει να κυκλοφορούν και με ένα προσωπικό wind/cosmote για να μπορούν να μιλήσουν!

 

Όσον αφορά τα συγκριτικά, η Vodafone είναι τελευταία σε κάλυψη. Φυσικά και έχει καλύτερη κάλυψη η wind. Οποιοσδήποτε μπορεί να το δοκιμάσει και στην Αθήνα και εκτός. Για δεδομένα δεν το συζητώ, ας φτιάξει πρώτα το 2G σε κεντρικότατα σημεία της Αθήνας και άλλων πόλεων και μετά ας διαφημίζει το 4G. Το μεγάλο πλεονέκτημα της Vodafone είναι οι 50% εκπτώσεις για όποιον ενδιαφέρεται πρωτίστως για το κόστος και δεν τον πειράζει η κάκιστη και διαρκώς επιδεινούμενη κάλυψη.

 

Έλεος με το "σούπερ" δίκτυο, ακόμα και ηλικιωμένοι έχουν καταλάβει ότι έχει πάρει την κατιούσα!

Ας διαφημίζει τις τιμές όπου έχει πλεονέκτημα (κατόπιν εκβιασμού φορητότητας βέβαια), και όχι το δίκτυο που ΔΕΝ έχει.

 

Για το σήμα στα υπόγεια θα ασχοληθεί κανένας αρμόδιος να την αναγκάσει να το βγάλει από την παραπλανητική της διαφήμιση; Ας φτιάξει πρώτα το σήμα στην επιφάνεια! Προβλέπω σε λίγο να διαφημίζει ότι έχει καλό σήμα... στο διάστημα! :lol:

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω εδώ και ένα χρόνο vodafone cu και ήμουν υπέρ ευχαριστημένος από το δίκτυο της voda με iPhone 4 6.1.3. Εδώ και ένα μήνα, το 3G έχει αρχίσει να ξεκουμπωνει και να κουμπώνει πάλι αφού περάσει από edge με αποτέλεσμα να γίνονται διακοπές τόσο στην ομιλία όσο και στο Ίντερνετ. Επικοινώνησα με voda και μου είπαν να κάνω reset network settings και αν δε παίξει ειναι θέμα συσκευής. Δεν άλλαξε τίποτα. Συν τοις αλλοις η μπαταρία εξαντλείται πολύ γρήγορα λόγω του μπες-βγες όλη την ώρα, ειδικά αν είμαι έν κινήσει. Πλέον έχω κλείσει το 3G για να μπορώ ν μιλάω αλλά δεν ειναι λύση. Εννοείται πως σε προσπάθεια χρήσης εφαρμογών VoIP (acrobits viber κλπ) δεν υπάρχει περίπτωση να επικοινωνήσω....

Δοκίμασα μια κάρτα whats up της cote και το κινητό δουλεύει κανονικότητα. Ούτε διακοπές στο 3G ούτε ξεκουμπωμα τίποτα. Κανενα πρόβλημα ούτε στην ομιλία. Μια χαρα. Έχει κανεις παρόμοιο πρόβλημα στην περιοχή; Η και αλλού;;

 

Θενξ

--

 

benjamin linus

 

--

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone 4G : Συζητήσεις-απόψεις

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...