Jump to content

Vodafone 4G : Συζητήσεις-απόψεις


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

έχω δει άλλα και άλλα αλλά τεχνικό της vodafone στην κεραία της Καρδίτσας 4 το πρωϊ(για UMTS)πρώτη φορά είδα...οι άλλες μέρα μεσημέρι μας κλείνουν κεραίες:wacko:

Χρόνια πολλά κιόλας DJ_TEO!

 

 

Ετσι ειναι Mixtri !! 4 το προβλημα 4 και ο τεχνικος στον σταθμο!

 

Ειναι παρα πολυ βασικο πιστευω

και πρεπει λιγο να προβληματιστουν οι πελατες τιμ και κοσμοτε αν οι υπηρεσιες που πληρωνουν ειναι ποιοτικες και παντα διαθεσιμες ! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΟΤΙ Η ΒΟΝΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΗ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ ΟΠΩΣ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΛΥΨΗΣ...

SMS GPRS ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΚΛΗΣΕΙΣ ΧΑΝΕΤΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑ .. ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥΝΕ , ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΘΑΡΑ ΤΟΝ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΗ ΜΟΥ ,ΚΟΒΕΤΑΙ ΑΠΡΟΣΜΕΝΑ Η ΓΡΑΜΜΗ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ .. ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ? ΑΘΗΝΑ ΕΙΜΑΙ

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Ν.Σμύρνη γενικά πολύ κακό σήμα η Voda.Κάτι παίζει με τις κεραίες μου είπανε στο τοπικό κατάστημα.Ε, και λοιπόν??άμα τους ξηλώσαν τις κεραίες για οποιονδήποτε λόγο εμάς τι μας νοιάζει??ας μας κάνουν έκπτωση στο πάγιο αφού δεν έχουμε σήμα.

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Ν.Σμύρνη γενικά πολύ κακό σήμα η Voda.Κάτι παίζει με τις κεραίες μου είπανε στο τοπικό κατάστημα.Ε, και λοιπόν??άμα τους ξηλώσαν τις κεραίες για οποιονδήποτε λόγο εμάς τι μας νοιάζει??ας μας κάνουν έκπτωση στο πάγιο αφού δεν έχουμε σήμα.

Με την ίδια λογική "Τι τους νοιάζει;εσείς τις ξυλώσατε...Η vodafone κάλυπτε την περιοχή:mad: "

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να γίνει μια επιμορφωτική εκστρατεία από τις εταιρείες, ώστε να καταλάβει ο κόσμος (ακόμα και ο όχλος που κατεβάζει κεραίες στον ελεύθερο χρόνο του) ότι καλή και πυκνή κάλυψη σημαίνει λιγότερη ακτινοβολία...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Διαβάστε ένα πρόσφατο άρθρο που δίνει μια εικόνα του τι γίνεται με τις άδειες των κεραιών (μιλάει ο ΙΤ director της Voda, αλλά τα ίδια ισχύουν και για τις άλλες εταιρίες - τουλάχιστον ΤΙΜ και Q)...

http://news.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_economy_2_29/01/2006__171708

 

Εγώ το βρήκα πολύ διαφωτιστικό και επεξηγηματικό στο γιατί το επίπεδο δικτύου χειροτερεύει αντί να βελτιώνεται...και δεν προβλέπεται και κάτι καλύτερο με το νέο νομοσχέδιο.

Link to comment
Share on other sites

Διαβάστε ένα πρόσφατο άρθρο που δίνει μια εικόνα του τι γίνεται με τις άδειες των κεραιών (μιλάει ο ΙΤ director της Voda, αλλά τα ίδια ισχύουν και για τις άλλες εταιρίες - τουλάχιστον ΤΙΜ και Q)...

http://news.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_economy_2_29/01/2006__171708

 

Εγώ το βρήκα πολύ διαφωτιστικό και επεξηγηματικό στο γιατί το επίπεδο δικτύου χειροτερεύει αντί να βελτιώνεται...και δεν προβλέπεται και κάτι καλύτερο με το νέο νομοσχέδιο.

Όντως πολύ καλό το άρθρο...μακάρι να γραφόντουσαν πολλά τέτοια άρθρα και να γινόντουσαν και εκπομπές στην τηλεόραση γι'αυτό το θέμα για να τα βλέπουν και η κουτσή μαριώ! Κάποτε θυμάμαι στην έρτ είχε γίνει μια εκπομή για τις κεραίες...είχαν βγεί 2 επεισόδια αν θυμάμαι καλά...αλλά οκ δεν έγινε και τίποτα....! χεχε...εγώ πάντως σπίτι το σήμα το ψάχνω για τα καλά....! και πέρναγα χτές απο ένα παιδικό σταθμό και απ'έξω ήταν τοιχοκολημένο ένα χαρτί που έλεγε να ξηλώσουμε τις κεραίες! ήμουνα με τους γονεις μου και τους ελεγα πως αυτα είναι βλακείες και κάτι τέτοια....και ως συνηθως η αντίδραση τους ήταν...εσυ που όλα τα ξέρεις και κάτι τέτοια που μου ανεβάζουν το αίμα στο κεφάλι και την έκοψα την συζήτηση πριν καν να αρχίσει...αυτά!

Σε ευχαριστούμε για το άρθρο!

Link to comment
Share on other sites

το άρθρο του τεχνικού διευθυντή ήταν ΑΡΙΣΤΟ και μπράβο στη vodafone για αυτή την κίνηση αν και δεν έχει τις δυσκολίες της ΤΙΜ(195 άδειες οι 100 περίπου απορρίφθηκαν και οι άλλες εκρεμμούν)

Να έρθουν καλύτερες μέρες γιατί ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ:cry:

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το ακούω συνέχεια, και δεν το βρίσκω λογικό. Να πούμε για την κοσμοτέ, ίσως ισχύει μια μεγαλύτερη ευκολία τοποθέτησης κεραιών. Η voda γιατί βάζει; Όλος ο κόσμος κατατρέχει την ΤΙΜ και δεν την αφήνει να φτιάξει καλό δίκτυο, ενώ το θέλει τόσο πολύ; Μήπως είναι μια βολική δικαιολογία;

Γιατί ακόμα και τώρα νομίζω ότι το δίκτυο της voda είναι καλύτερο σε κάλυψη από την ΤΙΜ...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Το ακούω συνέχεια, και δεν το βρίσκω λογικό. Να πούμε για την κοσμοτέ, ίσως ισχύει μια μεγαλύτερη ευκολία τοποθέτησης κεραιών. Η voda γιατί βάζει; Όλος ο κόσμος κατατρέχει την ΤΙΜ και δεν την αφήνει να φτιάξει καλό δίκτυο, ενώ το θέλει τόσο πολύ; Μήπως είναι μια βολική δικαιολογία;

Γιατί ακόμα και τώρα νομίζω ότι το δίκτυο της voda είναι καλύτερο σε κάλυψη από την ΤΙΜ...

 

 

Ειναι μακραααν καλυτερο το δικτυο της vodafone πιο ισχυρο και ποιοτικο απο αυτο της ΤΙΜ. Τωρα αν αυτο ειναι δικαιολογια δηλαδη τα υποτιθεμενα εμποδια αναπτυξης, πιστευω οτι ειναι τα περισσοτερα αληθεια διοτι η ΤΙΜ εχει δειξει στο παρελθον πολλα δειγματα αντιεπαγγελματισμου στο θεμα της τοποθετησης σταθμων με αποτελεσμα τη δημιουργια "εμποδιων" στην αναπτυξη του δικτυου της! Με λιγα λογια βαζει αυτογκολ η συγκεκριμενη εταιρια. Νομιζω οτι πρεπει να συνελθουν ολοι εκει μεσα και να αποκτησει η εταιρια προσωπικο της προκοπης !

Link to comment
Share on other sites

Ειναι μακραααν καλυτερο το δικτυο της vodafone πιο ισχυρο και ποιοτικο απο αυτο της ΤΙΜ. Τωρα αν αυτο ειναι δικαιολογια δηλαδη τα υποτιθεμενα εμποδια αναπτυξης, πιστευω οτι ειναι τα περισσοτερα αληθεια διοτι η ΤΙΜ εχει δειξει στο παρελθον πολλα δειγματα αντιεπαγγελματισμου στο θεμα της τοποθετησης σταθμων με αποτελεσμα τη δημιουργια "εμποδιων" στην αναπτυξη του δικτυου της! Με λιγα λογια βαζει αυτογκολ η συγκεκριμενη εταιρια. Νομιζω οτι πρεπει να συνελθουν ολοι εκει μεσα και να αποκτησει η εταιρια προσωπικο της προκοπης !

ναι,είδαμε και τη vodafone...αναζήτηση δικτύου έχει στο χωριό μου τη στιγμή που οι άλλες χτυπάν κόκκινο!

όσον αφορά τον "αντιεπαγγελματισμό των τεχνικών της ΤΙΜ" και τη σοβαρότητα του τεχνικού τμήματος το μόνο που έχω να πω είναι ότι ποτέ δεν άφησαν όλη την Ελλάδα χωρίς δίκτυο και δε μπαίνουν με συμβάσεις που λίγο ή πολύ διαιωνίζουν τα προβλήματα του δικτύου.όταν η vodafone αντί να ρυθμίζει σωστά τους σταθμούς τσιτώνει το ΤΧ το μόνο που κάνει είναι να δίνει εικονικό σήμα! Αντιεπαγγελματισμός;ΝΑΙ:η κινητή τηλεφωνία Θοδωρή δεν είναι ραδιόφωνο!

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Για να μην γίνει και εδώ διαξιφισμός,θα πρότεινα στην ΤΙΜ να έφτιαχνε πρώτα ένα δίκτυο έστω σαν της vodafone (μην πω για κοσμοτέ, είναι η μέρα με τη νύχτα) και μετά μπορεί να μιλάει. Το ότι σε ένα συγκεκριμένο σημείο (ή περισσότερα) δεν πιάνει η vodafone δεν σημαίνει ότι η ΤΙΜ έχει καλύτερο δίκτυο...

Μπορούμε να συνεχίσουμε στο θέμα μας...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

ναι,είδαμε και τη vodafone...αναζήτηση δικτύου έχει στο χωριό μου τη στιγμή που οι άλλες χτυπάν κόκκινο!

όσον αφορά τον "αντιεπαγγελματισμό των τεχνικών της ΤΙΜ" και τη σοβαρότητα του τεχνικού τμήματος το μόνο που έχω να πω είναι ότι ποτέ δεν άφησαν όλη την Ελλάδα χωρίς δίκτυο και δε μπαίνουν με συμβάσεις που λίγο ή πολύ διαιωνίζουν τα προβλήματα του δικτύου.όταν η vodafone αντί να ρυθμίζει σωστά τους σταθμούς τσιτώνει το ΤΧ το μόνο που κάνει είναι να δίνει εικονικό σήμα! Αντιεπαγγελματισμός;ΝΑΙ:η κινητή τηλεφωνία Θοδωρή δεν είναι ραδιόφωνο!

 

Μιλησα για εθνικο επιπεδο και οχι για "το χωριο σου"!(Χωρις παρεξηγηση, μη το παιρνεις προσωπικα). Η Vodafone ειναι μια εταιρια η οποια ειναι πολυ καλυτερη ως δικτυο σε σχεση με την ΤΙΜ γι αυτους που "ξερουν" και θελουν να δουν τα πραγματα ανοιχτα. Μπορει στην κεντρικη ΕΛλαδα η ΤΙΜ να ειναι πολυ πυκνη αλλα αυτο δε μου λεει κατι. Η Voda οπως σου εχω πει για παραδειγμα στην πολη μου ειναι τελεια αλλα δε στηριζομαι εδω γι αυτα που λεω! Στηριζομαι στη συνολικη εθνικη κατασταση, για στερια και θαλασσα.!

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα για εθνικο επιπεδο και οχι για "το χωριο σου"!(Χωρις παρεξηγηση, μη το παιρνεις προσωπικα). Η Vodafone ειναι μια εταιρια η οποια ειναι πολυ καλυτερη ως δικτυο σε σχεση με την ΤΙΜ γι αυτους που "ξερουν" και θελουν να δουν τα πραγματα ανοιχτα. Μπορει στην κεντρικη ΕΛλαδα η ΤΙΜ να ειναι πολυ πυκνη αλλα αυτο δε μου λεει κατι. Η Voda οπως σου εχω πει για παραδειγμα στην πολη μου ειναι τελεια αλλα δε στηριζομαι εδω γι αυτα που λεω! Στηριζομαι στη συνολικη εθνικη κατασταση, για στερια και θαλασσα.!

παρεξήγηση δε μπορεί να υπάρξει,εννοείται...

πραγματικά όσους ανεξάρτητους μηχανικούς τηλ/νιών έχω ρωτήσει(δεν εργάζονται σε κάποια εταιρία κινητής)μου έχουν μιλήσει για ερασιτεχνισμό της vodafone σε πολλούς τομείς(διαχείρηση φάσματος,θέση κεραιών,παρεμβολές)

Την κάλυψη τη κρίνει κάποιος βάσει των περιοχών που κινείται.Εγώ κινούμαι κεντρική Ελλάδα.Από εκεί και πέρα αν για παράδειγμα ανεβώ για 3 μέρες με ΤΙΜ Αλεξανδρούπολη και έχω -75db αντί για -60 δε θα πειράξει καθόλου!

Για συνολική εθνική κατάσταση είναι πολύ δύσκολο να βγάλεις συμπέρασμα...εγώ που ταξιδεύω πάντως σχετικά συχνά δε μπορώ να βγάλω συμπέρασμα."Εξαρτάται την περιοχή"...Για Ήπειρο ίσως είναι καλύτερη η cosmote όμως στην κατάρα πιάνει πολύ καλύτερα η ΤΙΜ.Στην Κρήτη μου φάνηκε αρκετά μπροστά η ΤΙΜ στις περιοχές που πήγα(Χανιά,Φαλάσαρνα,Σφακιά,Ρέθυμνο)και στη θάλασσα είχα σχεδόν όλες τις ώρες σήμα! Θεσσαλία πάλι έχω βολευτεί αφάνταστα(εκτός του Βόλου,αυτά τα είπαμε)

Συμπέρασμα:όπως βολεύεται ο καθένας...Σεβαστή η κάθε άποψη.Αλλά και ένα "χωριουδάκι"να μη πιάνει μια εταιρία αν ο άλλος είναι μόνιμος κάτοικος αυτού του χωριού τότε για αυτόν η εταιρία που δε πιάνει είναι η χειρότερη,διαφωνείς;

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κατι εχουνε τα pc τους και δεν ενημερωνονται η απλα τα εχουνε παιξει με τα τελευταια...

Λοιπον το Σαββατο πληρωσα το λογαριασμο.

Σημερα το πρωη ντριν ντριν στο κινητο..ναι γεια σας θα θελαμε κτλ κτλ το λογαριασμο...

Μα τον πληρωσα το Σαββατο..

Αα συγνωμη γεια σας

 

Και ξανα στης 8:30 τηλ για το λογαριασμο...

 

Ο 3ος που θα με παρει αν με παρει..θα τα ακουσει..

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Είμαι Καβάλα. 3G σε όλη την πόλη, με όχι μόνο 1 σταθμό, όπως οι άλλοι. Vodafone 100%, Cosmote αδύναμο και γυρίζει εύκολα σε 2G, ΤΙΜ ανύπαρκτο (στο σημέιο που είμαι).
Link to comment
Share on other sites

Είμαι Καβάλα. 3G σε όλη την πόλη, με όχι μόνο 1 σταθμό, όπως οι άλλοι. Vodafone 100%, Cosmote αδύναμο και γυρίζει εύκολα σε 2G, ΤΙΜ ανύπαρκτο (στο σημέιο που είμαι).

για την cosmote δε ξέρω αλλά η ΤΙΜ δεν έχει ουσιαστικά κάλυψη στη Καβάλα...Μια κεραία έχει.όταν πάρουν τις άδειες για τις άλλες και ενεργοποιηθούν μαζικά τότε ίσως μπορείς να εκφέρεις άποψη.Εκεί που θεωρείται ότι έχει 3g κάλυψη είναι Λάρισα με αρκετούς σταθμούς από όσο ξέρω.Μιας και είσαι από εκεί μπορείς να μας πεις πως τα πάει; Δε νομίζω ότι είναι άσχημα.

Μη νομίζεις,και εδώ στο Βόλο που λένε "έχουμε 3g network" μόνο με ΤΙΜ βρίσκω σε όλη τη πόλη(αδύναμο σε εσωτερικούς χώρους αλλά υπάρχει) ΥΠΟΜΟΝΗ! :cool:

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Στην άνω Γλυφάδα και συγκεκριμένα στη περιοχή της Τερψιθέας έχει απενεργοποιηθεί κεραία λόγω διαμαρτυρίας κατοίκων (απ' ότι μου είπαν) με άγνωστο χρονικό ορίζοντα επίλυσης. Το βλέπω για φορητότητα...
Link to comment
Share on other sites

Στην άνω Γλυφάδα και συγκεκριμένα στη περιοχή της Τερψιθέας έχει απενεργοποιηθεί κεραία λόγω διαμαρτυρίας κατοίκων (απ' ότι μου είπαν) με άγνωστο χρονικό ορίζοντα επίλυσης. Το βλέπω για φορητότητα...

Και τι φταίει η Vodafone γι'αυτό? Επειδή ο κάθε τεχνολογικά αγράματος λέει το μακρύ του και το κοντό του?? :mad:

 

Μακάρι να αρχίσει να ισχύει σοβαρά το νέο νομοσχέδιο και να βάζει κεραίες με άδεια της ΕΕΤΤ και να μην βγαίνουν από τέτοιες μ@μ@ακίες κατοίκων... :devil:

Link to comment
Share on other sites

για την cosmote δε ξέρω αλλά η ΤΙΜ δεν έχει ουσιαστικά κάλυψη στη Καβάλα...Μια κεραία έχει.όταν πάρουν τις άδειες για τις άλλες και ενεργοποιηθούν μαζικά τότε ίσως μπορείς να εκφέρεις άποψη.Εκεί που θεωρείται ότι έχει 3g κάλυψη είναι Λάρισα με αρκετούς σταθμούς από όσο ξέρω.Μιας και είσαι από εκεί μπορείς να μας πεις πως τα πάει; Δε νομίζω ότι είναι άσχημα.

Μη νομίζεις,και εδώ στο Βόλο που λένε "έχουμε 3g network" μόνο με ΤΙΜ βρίσκω σε όλη τη πόλη(αδύναμο σε εσωτερικούς χώρους αλλά υπάρχει) ΥΠΟΜΟΝΗ! :cool:

 

 

Καβάλα, δεν βρήκα καθόλου ΤΙΜ. Ουτε Δράμα. Σέρρες δεν βρήκα ούτε Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

Καβάλα, δεν βρήκα καθόλου ΤΙΜ. Ουτε Δράμα. Σέρρες δεν βρήκα ούτε Vodafone.

ποιος είπε ότι έχει κάλυψη η ΤΙΜ στη Καβάλα; κεραία έχει και αυτή απενεργοποιημένη,ζήσε Μάη να φας τριφύλλι με αυτές τις άδειες...

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ποιος είπε ότι έχει κάλυψη η ΤΙΜ στη Καβάλα; κεραία έχει και αυτή απενεργοποιημένη,ζήσε Μάη να φας τριφύλλι με αυτές τις άδειες...

 

 

Σήμερα θα σου πω τι παίζει Κιλκίς και Θεσ/νίκη.

Link to comment
Share on other sites

Και τι φταίει η Vodafone γι'αυτό? Επειδή ο κάθε τεχνολογικά αγράματος λέει το μακρύ του και το κοντό του?? :mad:

 

Μακάρι να αρχίσει να ισχύει σοβαρά το νέο νομοσχέδιο και να βάζει κεραίες με άδεια της ΕΕΤΤ και να μην βγαίνουν από τέτοιες μ@μ@ακίες κατοίκων... :devil:

Κοίτα αν ήξερες ότι έχεις μια κεραία πάνω από το κεφάλι σου, λογικό δεν είναι να μην την ήθελες; Πάντως το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να εξυπηρετηθώ, οπότε αν δω ότι το αργότερο σε 2-3 εβδομάδες δεν έχει φτιάξει, μάλλον θα πάρω το δρόμο της φορητότητας ;)
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα αν ήξερες ότι έχεις μια κεραία πάνω από το κεφάλι σου, λογικό δεν είναι να μην την ήθελες; Πάντως το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να εξυπηρετηθώ, οπότε αν δω ότι το αργότερο σε 2-3 εβδομάδες δεν έχει φτιάξει, μάλλον θα πάρω το δρόμο της φορητότητας ;)

Και όσο σκέφτομαι ότι αφήνουν κεραίες παράνομων ραδιοφωνικών (και τηλεοπτικών σταθμός) εκνευρίζομαι ακόμα πιο πολύ!

 

Γιατί είναι τραγική ειρωνία να ξέρει ότι η κεραία ραδιοφωνικού/τηλεοπτικού σταθμού σε ψήνει, ενός η κεραία κινητής μόνο θετικά αποτελέσματα θα φέρει αφού το κινητό σου θα εκπέμπει σε μικρότερη ισχή για να επικοινωνήσει μ'αυτή.

 

Πάντως η κατάσταση είναι τραγική... Ήρθα σήμερα για λίγο και δεν είχα σήμα πολύ απλα! Λίγο βρήκα και είχα μια γραμμή και φωνή με νερά... :(

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone 4G : Συζητήσεις-απόψεις

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...