Jump to content

The Google+ Project


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οταν λες ψευτικο προφιλ...που το καταλαβαινουν?

 

Αμα ας πούμε δηλώσεις πως είσαι η Lady Gaga κάτι θα υποψιαστούνε ;)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 70
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αμα ας πούμε δηλώσεις πως είσαι η Lady Gaga κάτι θα υποψιαστούνε ;)

 

δηλαδη μονο σε διασημους θα καταλαβουν κατι τετοιο...πιστευω ελεγχουν και στοιχεια απο το gmail σου...γιατι μπορει να μπει η lady gaga στο +

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

το καταλαβαινουν απο το ονομα.δοκιμασε πχ στο προφιλ σου να αλλαξεις το ονομα απο ελληνικα στα αγγλικα και δες τι μηνυμα θα βγαλει
Link to comment
Share on other sites

το καταλαβαινουν απο το ονομα.δοκιμασε πχ στο προφιλ σου να αλλαξεις το ονομα απο ελληνικα στα αγγλικα και δες τι μηνυμα θα βγαλει

 

δεν θελω γιατι μου αλλαζει το ονομα και στο ταχυδρομειο

και εχω κανει 3 αλλαγες στο ονομα μου...ισως με μπλοκαρει

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

το ειχα δοκιμασει με ενα αλλο e-mail.αν ο λογαριασμος σου ειναι ελληνικος και πας να βαλεις ξενα γραμματα σαν ονομα λεει αν το κανετε θα κλειδωθειτε μπλα μπλα μπλα.αν πατησεις συνεχεια λεει παραβιαζεται τους ορους κοινοτητας και τα σχετικα.πατας επανελεγχο και περιμενεις 2-3 βδομαδες να ελεγξει το προφιλ καποιος υπευθηνος και μεχρι τοτε εισαι κλειδωμενος
Link to comment
Share on other sites

Κάποια απλά και χρήσιμα tips...

 

http://gugoo.gr/wp-content/uploads/2011/07/googleplus_google+_cheat_sheet_greek_by_gugoo3.jpg

Gugoo.gr

Edited by v@g
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

λοιπον μιας και ειμαι και στα 2 θα σου πω

για εγγραφη πρεπει να εχεις google λογαριασμο με οποιοδιποτε email...ναι ειναι ακομα με προσκλησεις και καθε μελος εχει 150 προσκλησεις να δωσει...δεν εχει γινει ακομα γνωστο ποτε θα ανοιξει και θα μπορουμε να κανουμε εγγραφη χωρις προσκλησεις...υπαρχουν πολλα ωραια στοιχεια τα οποια ειναι οι κυκλοι καποια διασημα παιχνιδια και σχετικα ειναι ωραιο και καλο..επισης μπορεις σε καθε αναρτηση σου να ρυθμιζεις ποιος μπορει να το δει και αυτο ειναι καλο σε θεμα απορρητου...σχετικα με το facebook στην χρηση ειναι το ιδιο...δεν συνανταω προσωπικα μια δυσκολια...ισως παιζει ρολο που ειμαι ενα μηνα μεσα...δεν ξερω ομως...ειναι αναλογα τον χρηστη...το like γινεται με το +1 μονο στις αναρτησεις...κατι σαν fan page δεν υπαρχουν ακομα μονο προφιλ που μπορεις να βαλεις τα ατομα στους κυκλους σου...και για να μεινει ο λογαριασμος πρεπει να εχεις το ονομα σου για ονομα προφιλ..στο μελλον ισως φτιαχτουν pages...αλλα ακομα ημαστε στην αρχη

στο google + ειναι ακομα νωρις πιστευω και θα προστεθουν πολλα ακομα...μου αρεσαν οι κυκλοι σχετικα εμενα

και μειωνεκτιμα ειναι το fan page που ειπα πιο πριν και οτι δεν μπορεις να αλλαζεις το ονομα σου γιατι αυτο αλλαζει σε ολους σου τους λογαριασμους google...αλλο μειωνεκτιμα δεν μπορω να βρω...πλεονεκτηματα ακομα δεν εχω συναντισει γιατι μου φαινεται ολα ιδια...

 

πληροφοριακα εχουν μπει τα angry birds στο +

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Ουφ, ουφ, λαχάνιασα! Βάλε και κανένα κόμμα αδερφάκι μου, πάτα και κάνα enter! Μου βγήκε η γλώσσα! :p (humor)

 

Πέραν των όσων σωστών σου είπε ο giothesuper, υπάρχει το γνωστό ποκερ της zynga στο G+ (φυσικά ξεκινάς από την αρχή εκεί μιας και δεν συσχετίζονται οι λογαριασμοί του G+ με αυτόν στο Facebook), υπάρχει Sudoku και μερικά board's games ακόμη και φυσικά υπάρχουν παιχνίδια τύπου FrontierVille (Zombie Lane) και Mafia (Crime City).

Προς το παρόν υπάρχουν μόνο 15-20 παιχνίδια.

 

Τέλος, δεν χρειάζεται ντε και αμάν πρόσκληση (να δώσετε δηλαδή το e-mail σας σε κάποιον και να σας αποστείλει πρόσκληση), αρκεί να κάνετε ένα click εδώ.

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Είμαι ήδη μέσα στο Google+.

Πώς κάνω όμως invite άλλους?

Και μέχρι πόσους μπορώ να καλέσω?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά πρέπει να υπάρχει μια επιλογή δεξιά "Invite friends" και πρέπει να έχεις 150 invitations.
Link to comment
Share on other sites

Τέτοια επιλογή δεν μου βγάζει.

Έχεις κάποιο σχετικό screenshot?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Τέτοια επιλογή δεν μου βγάζει.

Έχεις κάποιο σχετικό screenshot?

 

Ορίστε: http://oi52.tinypic.com/ir1cmg.jpg

 

Είναι στο δεξί σου χέρι πάνω από το Hangout (εκτός και αν δεν είναι ανοιχτά για όλα τα μέλη).

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Τέτοια επιλογή δεν μου βγάζει.

Έχεις κάποιο σχετικό screenshot?

 

δεξια ειναι στην αρχικη θα το βρεις...μπαινεις μεσα....αντιγραφεις το λινκ και στελνεις προσκληση

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα,

ενώ από την εφαρμογή στο κινητό,έχω την επιλογή "πηγαδάκι",μόλις συνδέομαι από τον υπολογιστή,δε μου βγάζει αυτή την επιλογή...

Πως μπορώ να στείλω μήνυμα ή να ανοίξω συζήτηση με κάποια επαφή μου αν είναι online;

Link to comment
Share on other sites

Για το myphone!

150 προσκλησεις G+ για οποιον δεν εχει!! προλάβετε!!!

https://plus.google.com/i/76L36h5IbvM:xDZTagrDels

 

Πειτε κ κανενα ευχαριστω!

 

http://whitsblog.com/wp-content/uploads/2011/09/google_plus.png

Edited by demolition22

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

Το G+ ανοίγει επισήμως τις πύλες του. Δεν χρειάζεται κάποιος πρόσκληση για να γραφτεί, οπότε ντου https://plus.google.com/
Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

εχουν γινει ωραιες βελτιωσεις...το θεμα πια δεν ειναι project...ας αλλαξει σε περι google+..Καλως ηρθατεε:)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπερα παιδια γινεται να διαγραψω το προφιλ μου στο google+ αλλα να παραμεινει ο λογαριασμος μου στο google?Δεν το βρισκω με τπτ απο που το σβηνουν...:wacko:

 

Ακυρο,το βρηκα παιδια!

Edited by mcde
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

προσπαθω να ανεβασω καποιες ταινιες στο google+ που εχω ωστε να τις βλεπω στο κινητo και ενω το ανεβαζει κανονικα εχω προβλημα με τη ποιοτητα που το ανεβαζει.

εχω σαν επιλογη να ανεβαζει σε αρχικο μεγεθος.

πχ η ταινια που θελω να ανεβασω ειναι1278 × 544

οταν παταω το γραναζι ωστε να επιλεξω την αναλυση μου δινει μεχρι 480p

τι μπορω να κανω?

Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να ανεβασω καποιες ταινιες στο google+ που εχω ωστε να τις βλεπω στο κινητo και ενω το ανεβαζει κανονικα εχω προβλημα με τη ποιοτητα που το ανεβαζει.

εχω σαν επιλογη να ανεβαζει σε αρχικο μεγεθος.

πχ η ταινια που θελω να ανεβασω ειναι1278 × 544

οταν παταω το γραναζι ωστε να επιλεξω την αναλυση μου δινει μεχρι 480p

τι μπορω να κανω?

 

δεν υπαρχει αναλυση τετοια στα βιντεο..μετα πας σε 1280χ720

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ρε μαγκες ειμαι ετοιμος να σπασω το κινητο...δεν υπαρχει τροπος ωστε να μην κανει sync τις φωτογραφιες απο το g+ στη συσκευη?? μπαινω στο gallery της συσκευης και βλεπω φωτογραφιες απο το g+ με εικονιδιακι του picasa

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...