Jump to content

Σχέσεις μεταξύ των δύο φύλων: Προβληματισμοί,εμπειρίες


Fetzisjr
 Κοινοποίηση

Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση  

574 members have voted

  1. 1. Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση

    • 3 μήνες - 6 μήνες
      156
    • 1 - 3 χρόνια
      183
    • 4 + χρόνια
      165
    • Είμαι κατά των μακροχρόνιων σχέσεων
      70


Recommended Posts

απορια: αφου εχετε ξεκαθαρισει πως ειστε ελευθεροι για αλλες σχεσεις,γιατι δε της το λες?

εκτος αν υποψιαζεσαι πως αν αυτη κανει καποια λαδια,δεν θα στο πει...

 

 

(δε σου λεω τι να κανεις,προς Θεου)

 

Ειπαμε απλα αν συμβει κατι να το πουμε,οχι να κυνηγαμε τις ελευθερες σχεσεις.

Ω ξειν' αγγελλειν Λακεδαιμονιοις οτι τηδε κειμεθα τοις κεινων ρημασι πειθομενοι.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ειπαμε απλα αν συμβει κατι να το πουμε,οχι να κυνηγαμε τις ελευθερες σχεσεις.

 

Μου δίνεις την εντύπωση ότι δεν το πας καλά το πράμα,θυμίζει η κατάσταση σου κάτι ταινίες που οι πρωταγωνιστές αλά Εμανουέλα φάση το παίζουν ελευθέρων ηθών αλλά πάντα στο τέλος τα μαμάν τη μάνα και το πατέρα που τα γέννησε...Φιλική συμβουλή είσαι σε ναρκοπέδιο..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μου δίνεις την εντύπωση ότι δεν το πας καλά το πράμα,θυμίζει η κατάσταση σου κάτι ταινίες που οι πρωταγωνιστές αλά Εμανουέλα φάση το παίζουν ελευθέρων ηθών αλλά πάντα στο τέλος τα μαμάν τη μάνα και το πατέρα που τα γέννησε...Φιλική συμβουλή είσαι σε ναρκοπέδιο..

 

Και τη ναρκοπεδιο θα ελεγα.

Απο τη μια σε μαγνητιζει,και απο την αλλη ξερεις οτι αν κανεις λαθος βημα τα εχασες ολλα.

Ω ξειν' αγγελλειν Λακεδαιμονιοις οτι τηδε κειμεθα τοις κεινων ρημασι πειθομενοι.
Link to comment
Share on other sites

Ειπαμε απλα αν συμβει κατι να το πουμε,οχι να κυνηγαμε τις ελευθερες σχεσεις.
ναι οκ..τωρα ομως συναιβει σε σενα..γιατι δε της το λες?αφου εχετε συζητησει το θεμα και συμφωνησατε..

 

Και τη ναρκοπεδιο θα ελεγα.

Απο τη μια σε μαγνητιζει,και απο την αλλη ξερεις οτι αν κανεις λαθος βημα τα εχασες ολλα.

εεε διαλεξε τοτε...θα γινεις πυροτεχνουργος(δεν θυμαμαι πως λεγεται ο αντιστοιχος για τις ναρκες:lol::p) ή αντιθετος πολος ελξης?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Μου δίνεις την εντύπωση ότι δεν το πας καλά το πράμα,θυμίζει η κατάσταση σου κάτι ταινίες που οι πρωταγωνιστές αλά Εμανουέλα φάση το παίζουν ελευθέρων ηθών αλλά πάντα στο τέλος τα μαμάν τη μάνα και το πατέρα που τα γέννησε...Φιλική συμβουλή είσαι σε ναρκοπέδιο..

 

Here here. Αυτά τα πράγματα δεν είναι σοβαρά...

 

Δεν διαφωνώ πως μπορείς να είσαι ερωτευμένος με δύο άτομα ταυτόχρονα, αλλά αν θέλεις να είσαι τίμιος με τον εαυτό σου πρώτα και μετά με τους άλλους, οφείλεις να ενημερώσεις τα «συμβαλλόμενα» μέρη για το πως έχει η κατάσταση. Γιατί το να το κρύβεις σημαίνει πολύ απλά πως ντρέπεσαι να το αποκαλύψεις.

 

(δεν θυμαμαι πως λεγεται ο αντιστοιχος για τις ναρκες:lol::p)

 

Ναρκαλιευτής. :wink: :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω κ εγώ μερικές ερωτήσεις γιατί θα τρελαθώ... Βσκ να πώ ότι είμαι αρκετά ωραίος (έτσι μ λένε οι κοπέλες τουλάχιστον!) και εντάξη ευχάριστος στην παρέα, αλλά σήμερα παρατήρησα ότι μερκές φορές κομπλάρω σε διάφορα σημεία...

1) Τι κάνουμε/λέμε ρε παιδιά άμα η κοπέλα που (χωρίς να τα έχουμε, αλλά να ψήνετε κάτι μεταξύ μας) μας πει ότι έχει κανονίσει κάτι άλλο και δεν μπορεί να βγει μαζί μας? Τι γράφουμε ή επιμένουμε;

2)Πέστε και καλά ότι βγαίνουμε... (Δν γνωριζόμαστε πολύ καλα κ αυτή είαι 2 χρόνια μικρότερη). Της λέω ότι μου αρέσει ή περιμένω να της το πώ μια άλλη φορά που θα βγούμε; Τι γίνετε αν έχει φέρει και τις φίλες της μαζί;

3) Άμα στην κουβέντα έχει ζεσταθεί το κλίμα κάπως, είναι ωραίο να της πω ότι ο λόγος που βγήκα σήμερα ήταν αυτή;

Οι ηλικίες για τις οποίες γίνονται όλα τα παραπάνω είναι 13(αυτή)-15(εγώ)

 

Ευχαριστώ για το χρόνο σας & τ βοήθεια....:O

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω κ εγώ μερικές ερωτήσεις γιατί θα τρελαθώ... Βσκ να πώ ότι είμαι αρκετά ωραίος (έτσι μ λένε οι κοπέλες τουλάχιστον!) και εντάξη ευχάριστος στην παρέα, αλλά σήμερα παρατήρησα ότι μερκές φορές κομπλάρω σε διάφορα σημεία...

1) Τι κάνουμε/λέμε ρε παιδιά άμα η κοπέλα που (χωρίς να τα έχουμε, αλλά να ψήνετε κάτι μεταξύ μας) μας πει ότι έχει κανονίσει κάτι άλλο και δεν μπορεί να βγει μαζί μας? Τι γράφουμε ή επιμένουμε;

2)Πέστε και καλά ότι βγαίνουμε... (Δν γνωριζόμαστε πολύ καλα κ αυτή είαι 2 χρόνια μικρότερη). Της λέω ότι μου αρέσει ή περιμένω να της το πώ μια άλλη φορά που θα βγούμε; Τι γίνετε αν έχει φέρει και τις φίλες της μαζί;

3) Άμα στην κουβέντα έχει ζεσταθεί το κλίμα κάπως, είναι ωραίο να της πω ότι ο λόγος που βγήκα σήμερα ήταν αυτή;

Οι ηλικίες για τις οποίες γίνονται όλα τα παραπάνω είναι 13(αυτή)-15(εγώ)

 

Ευχαριστώ για το χρόνο σας & τ βοήθεια....:O

 

lowbap96 μεγαλη ιδεα εχεις για τον εαυτο σου (και μεις ειμαστε ωραιοι αλλα δεν το λεμε δεξια και αριστερα :p ) πλακα κανω :happy:

 

1ον..Αν η κοπελα την οποια γουσταρεις και εχεις κανει προταση να βγειτε, σου πει οτι εχει κανονησει τοτε πες της να κανονησετε για αλλη μερα/ωρα. Αν πει παλι οχι και δεν δειχνει διαθεση να τα πειτε, τοτε σημαινει οτι δεν ενδιαφερεται.

 

2ον. Αν βγειτε, και φερει τις φιλες τις παιξ το αδιαφορος και στο καπακι φερε και συ φιλους...! Αν βγειτε μαζι, και καιγεσαι ΤΟΣΟ πολυ να της το πεις απο το 1ο καφε, καντο...αλλα με προσοχη..

 

3ον Ναι ειναι καλο να της το πεις αν θες να της τοπεις. Οπως ειπα και πριν να εισαι προσεκτικος πως θα το πεις..για να μην την ξενερωσεις και την τρομαξεις..

IPHONE 4 The Ultimate
Link to comment
Share on other sites

Και τη ναρκοπεδιο θα ελεγα.

Απο τη μια σε μαγνητιζει,και απο την αλλη ξερεις οτι αν κανεις λαθος βημα τα εχασες ολλα.

Αξίζει όμως το ρίσκο, πιστεύω....... ;););););););)

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

lowbap96 μεγαλη ιδεα εχεις για τον εαυτο σου (και μεις ειμαστε ωραιοι αλλα δεν το λεμε δεξια και αριστερα :p ) πλακα κανω :happy:

 

1ον..Αν η κοπελα την οποια γουσταρεις και εχεις κανει προταση να βγειτε, σου πει οτι εχει κανονησει τοτε πες της να κανονησετε για αλλη μερα/ωρα. Αν πει παλι οχι και δεν δειχνει διαθεση να τα πειτε, τοτε σημαινει οτι δεν ενδιαφερεται.

 

2ον. Αν βγειτε, και φερει τις φιλες τις παιξ το αδιαφορος και στο καπακι φερε και συ φιλους...! Αν βγειτε μαζι, και καιγεσαι ΤΟΣΟ πολυ να της το πεις απο το 1ο καφε, καντο...αλλα με προσοχη..

 

3ον Ναι ειναι καλο να της το πεις αν θες να της τοπεις. Οπως ειπα και πριν να εισαι προσεκτικος πως θα το πεις..για να μην την ξενερωσεις και την τρομαξεις..

 

 

Σήμερα μ έστειλε μνμ λέγοντάς μου ότι η παρέα της δεν θα βγει τελικά και αν ισχύει ακόμα η πρόσκληση που της έκανα χτες.... Για να μην τα πολυλογώ τελικά κανονίσαμε να βγούμε το βραδάκυ :happy:

 

Ντάξει, θα κρίνω το κλίμα και άμα είναι θα προχωρήσω στο να της πω το λόγο που βγήκαμε (άν είναι θα της το πώ όταν πλησιάζει η ώρα να πάει ο καθένας σπίτι του, να μην έχει κ πολλά περιθώρια αντίδρασης:p )... Ε άμα βλέπω ότι δεν γίνετε τπτ, της δίνώ ένα φιλί στο μάγουλο στο τέλος και είμαι κύριος :lol:

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω κ εγώ μερικές ερωτήσεις γιατί θα τρελαθώ... Βσκ να πώ ότι είμαι αρκετά ωραίος (έτσι μ λένε οι κοπέλες τουλάχιστον!) και εντάξη ευχάριστος στην παρέα, αλλά σήμερα παρατήρησα ότι μερκές φορές κομπλάρω σε διάφορα σημεία...

1) Τι κάνουμε/λέμε ρε παιδιά άμα η κοπέλα που (χωρίς να τα έχουμε, αλλά να ψήνετε κάτι μεταξύ μας) μας πει ότι έχει κανονίσει κάτι άλλο και δεν μπορεί να βγει μαζί μας? Τι γράφουμε ή επιμένουμε;

2)Πέστε και καλά ότι βγαίνουμε... (Δν γνωριζόμαστε πολύ καλα κ αυτή είαι 2 χρόνια μικρότερη). Της λέω ότι μου αρέσει ή περιμένω να της το πώ μια άλλη φορά που θα βγούμε; Τι γίνετε αν έχει φέρει και τις φίλες της μαζί;

3) Άμα στην κουβέντα έχει ζεσταθεί το κλίμα κάπως, είναι ωραίο να της πω ότι ο λόγος που βγήκα σήμερα ήταν αυτή;

Οι ηλικίες για τις οποίες γίνονται όλα τα παραπάνω είναι 13(αυτή)-15(εγώ)

 

Ευχαριστώ για το χρόνο σας & τ βοήθεια....:O

 

αν και απ οτι βλεπω την βρηκες την ακρη ας πω κ εγω τη γνωμη μου.

1)γραφεις κανονικα γιατι ως γνωστον σε αυτη την ηλικια οσο φτυνεις κολλανε(πχ. ημουν την παρασκευη για καφε και παει μια κοπελα που κατι ψηνεται μεταξυ μας και καθεται με τον ξαδερφο μου[σε αλλο τραπεζι]. παω χαιρεταω την παρεα και αντι να κατσω επιστρεφω στο τραπεζι. μετα απο 5 λεπτα ηρθε αυτη κ εκατσε μαζι μου;))

2)γιατι οχι? αυτο βεβαια με τις φιλες μου ακουγεται καπως...υποτειθεται πως θα ειστε οι δυο σας ραντεβου

3)καθε καλη κουβεντα γ αυτην μετραει υπερ σου!

 

καλη τυχη!:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν και απ οτι βλεπω την βρηκες την ακρη ας πω κ εγω τη γνωμη μου.

1)γραφεις κανονικα γιατι ως γνωστον σε αυτη την ηλικια οσο φτυνεις κολλανε(πχ. ημουν την παρασκευη για καφε και παει μια κοπελα που κατι ψηνεται μεταξυ μας και καθεται με τον ξαδερφο μου[σε αλλο τραπεζι]. παω χαιρεταω την παρεα και αντι να κατσω επιστρεφω στο τραπεζι. μετα απο 5 λεπτα ηρθε αυτη κ εκατσε μαζι μου;))

2)γιατι οχι? αυτο βεβαια με τις φιλες μου ακουγεται καπως...υποτειθεται πως θα ειστε οι δυο σας ραντεβου

3)καθε καλη κουβεντα γ αυτην μετραει υπερ σου!

 

καλη τυχη!:p

 

Tnx για τσ συμβουλές ρε πατριώτη! Να σαι καλά! Ας ελπίσουνε όμως να μην βρέχει γιατί έχει παντού συννεφιά κ ένα μπουμπουνητό παναγία βόηθα...

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω κ εγώ μερικές ερωτήσεις γιατί θα τρελαθώ... Βσκ να πώ ότι είμαι αρκετά ωραίος (έτσι μ λένε οι κοπέλες τουλάχιστον!) και εντάξη ευχάριστος στην παρέα, αλλά σήμερα παρατήρησα ότι μερκές φορές κομπλάρω σε διάφορα σημεία...

1) Τι κάνουμε/λέμε ρε παιδιά άμα η κοπέλα που (χωρίς να τα έχουμε, αλλά να ψήνετε κάτι μεταξύ μας) μας πει ότι έχει κανονίσει κάτι άλλο και δεν μπορεί να βγει μαζί μας? Τι γράφουμε ή επιμένουμε;

2)Πέστε και καλά ότι βγαίνουμε... (Δν γνωριζόμαστε πολύ καλα κ αυτή είαι 2 χρόνια μικρότερη). Της λέω ότι μου αρέσει ή περιμένω να της το πώ μια άλλη φορά που θα βγούμε; Τι γίνετε αν έχει φέρει και τις φίλες της μαζί;

3) Άμα στην κουβέντα έχει ζεσταθεί το κλίμα κάπως, είναι ωραίο να της πω ότι ο λόγος που βγήκα σήμερα ήταν αυτή;

Οι ηλικίες για τις οποίες γίνονται όλα τα παραπάνω είναι 13(αυτή)-15(εγώ)

 

Ευχαριστώ για το χρόνο σας & τ βοήθεια....:O

 

1.τπτ..δεν μπορει τωρα,θα μπορεσει αργοτερα

2.περιμενεις οπως και να εχει η κατασταση να ξαναβγειτε

3.αμε,γιατι οχι..μη το παρακανεις μονο

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω κ εγώ μερικές ερωτήσεις γιατί θα τρελαθώ... Βσκ να πώ ότι είμαι αρκετά ωραίος (έτσι μ λένε οι κοπέλες τουλάχιστον!) και εντάξη ευχάριστος στην παρέα, αλλά σήμερα παρατήρησα ότι μερκές φορές κομπλάρω σε διάφορα σημεία...

1) Τι κάνουμε/λέμε ρε παιδιά άμα η κοπέλα που (χωρίς να τα έχουμε, αλλά να ψήνετε κάτι μεταξύ μας) μας πει ότι έχει κανονίσει κάτι άλλο και δεν μπορεί να βγει μαζί μας? Τι γράφουμε ή επιμένουμε;

2)Πέστε και καλά ότι βγαίνουμε... (Δν γνωριζόμαστε πολύ καλα κ αυτή είαι 2 χρόνια μικρότερη). Της λέω ότι μου αρέσει ή περιμένω να της το πώ μια άλλη φορά που θα βγούμε; Τι γίνετε αν έχει φέρει και τις φίλες της μαζί;3) Άμα στην κουβέντα έχει ζεσταθεί το κλίμα κάπως, είναι ωραίο να της πω ότι ο λόγος που βγήκα σήμερα ήταν αυτή;

Οι ηλικίες για τις οποίες γίνονται όλα τα παραπάνω είναι 13(αυτή)-15(εγώ)

 

Ευχαριστώ για το χρόνο σας & τ βοήθεια....:O

 

η δικη μου αποψη ειναι σε περιπτωση που ειναι κ αλλη παρεα μαζι σας(φιλες της,φιλοι σου κλπ) να μην πεις κατι κ να περιμενεις.

αλλιως,αν ειστε οι 2 σας κ πηγαινει...καλα,βουρ στο ψητο!:p

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μ έστειλε μνμ λέγοντάς μου ότι η παρέα της δεν θα βγει τελικά και αν ισχύει ακόμα η πρόσκληση που της έκανα χτες.... Για να μην τα πολυλογώ τελικά κανονίσαμε να βγούμε το βραδάκυ :happy:

 

Ντάξει, θα κρίνω το κλίμα και άμα είναι θα προχωρήσω στο να της πω το λόγο που βγήκαμε (άν είναι θα της το πώ όταν πλησιάζει η ώρα να πάει ο καθένας σπίτι του, να μην έχει κ πολλά περιθώρια αντίδρασης:p )... Ε άμα βλέπω ότι δεν γίνετε τπτ, της δίνώ ένα φιλί στο μάγουλο στο τέλος και είμαι κύριος :lol:

 

Φάε σκορδαλιά για γούρι :p

Link to comment
Share on other sites

Ok παιδιά (πλ καλά που άνοιξε ο καιρός...) Σε λίγο θα φύγω κ θα σας πω τι έγινε το βραδάκι π θ γυρίσω...

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Βγήκαμε και κατάλαβα ότι είανι πολύ ανώριμη... Ενώ είχαμε ζεστεθεί μ είπε ότι τα έχει με ένα αγόρι δημοτικού(!):blink: που δεν βγαίνουν ποτέ έξω και ότι της αρέσς αλλά επειδή τα χει πολύ καιρό με αυτό δεν θέλει να το χωρίσει... Δεν χρειάζονταν να μ πει τπτ άλλο, κατάλαβα πως είναι αρκετά μικρή ακόμα... Δν ξέρω όταν ήταν να πάει ο καθένας σπίτι του όμως με φίλησε στο μάγουλο...

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Βγήκαμε και κατάλαβα ότι είανι πολύ ανώριμη... Ενώ είχαμε ζεστεθεί μ είπε ότι τα έχει με ένα αγόρι δημοτικού(!):blink: που δεν βγαίνουν ποτέ έξω και ότι της αρέσς αλλά επειδή τα χει πολύ καιρό με αυτό δεν θέλει να το χωρίσει... Δεν χρειάζονταν να μ πει τπτ άλλο, κατάλαβα πως είναι αρκετά μικρή ακόμα... Δν ξέρω όταν ήταν να πάει ο καθένας σπίτι του όμως με φίλησε στο μάγουλο...

 

Δηλαδη οταν λες ανωριμη τι εννοεις???Και τι εννοεις ειναι αρκετα μικρη ακομα???Εσυ ποσο μεγαλυτερος εισαι και τι περιμενες να ακουσεις,να σου πει δεν ειμαι ετοιμη για σχεση η κατι τετοιο.Τελως παντων κριμα για σενα(προς θεου ομως μην σε παρει απο κατω) αλλα εσυ δεν ελεγες οτι κατι ψηνεται μεταξυ σας????

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη οταν λες ανωριμη τι εννοεις???Και τι εννοεις ειναι αρκετα μικρη ακομα???Εσυ ποσο μεγαλυτερος εισαι και τι περιμενες να ακουσεις,να σου πει δεν ειμαι ετοιμη για σχεση η κατι τετοιο.Τελως παντων κριμα για σενα(προς θεου ομως μην σε παρει απο κατω) αλλα εσυ δεν ελεγες οτι κατι ψηνεται μεταξυ σας????

 

Ναι αλήθεια,αρκετά μικρή για σχέση (?),αρκετά μικρή για να μαγειρεύει,να παίζεις uno,θανάση,ή έστω ένα κουνκανάκι βρε αδελφέ..(?).Αν είναι να χτυπάς από τα 15 μικρότερες τι θα κάνεις στα 20 και στα 21?:ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ, απλά αυτό που θεωρώ ως μεγάλο δείγμα ανωριμότητας στα κορίτσια είναι τη μια να στη πέφτουν κ μετά από λίγο να σου λένε άλλα...

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ, απλά αυτό που θεωρώ ως μεγάλο δείγμα ανωριμότητας στα κορίτσια είναι τη μια να στη πέφτουν κ μετά από λίγο να σου λένε άλλα...

 

εμεις αλλιως το λεμε αλλα αστο καλυτερα...

μη σκας...δεν εχασες και τπτ(περα απο κανα διωρο για τον καφε)πανε για αλλα..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ, απλά αυτό που θεωρώ ως μεγάλο δείγμα ανωριμότητας στα κορίτσια είναι τη μια να στη πέφτουν κ μετά από λίγο να σου λένε άλλα...

 

αυτο εδω και χρονια το εχω και εγω απορια και επισης θελω να ρωτησω και τις κοπελες εδω μεσα κατι.Οταν καποιος σας ζητησει να βγειτε οι δυο σας δεν σας παει το μυαλο οτι θα σας πουν οτι σας γουσταρουν η κατι τετοιο???Και αντε αμα θελετε και εσεις δεχεστε αν δεν θελετε ομως δεν μπορειτε απλα να μην δεχτητε,πρεπει να βγειτε δηλαδη και να του τη ριξετε του αλλου καταμουτρα την χυλοπιτα με τετοιον τροπο???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτο εδω και χρονια το εχω και εγω απορια και επισης θελω να ρωτησω και τις κοπελες εδω μεσα κατι.Οταν καποιος σας ζητησει να βγειτε οι δυο σας δεν σας παει το μυαλο οτι θα σας πουν οτι σας γουσταρουν η κατι τετοιο???Και αντε αμα θελετε και εσεις δεχεστε αν δεν θελετε ομως δεν μπορειτε απλα να μην δεχτητε,πρεπει να βγειτε δηλαδη και να του τη ριξετε του αλλου καταμουτρα την χυλοπιτα με τετοιον τροπο???

χμ...να σου απαντησω σαν κοπελα λιγα χρονια μεγαλυτερη σου??

εγω καθε φορα που καποιος μου λεει "παμε για καφε" δεν σκεφτομαι "ααα αυτος με γουσταρει και θα μου την πεσει",διοτι πολυ απλα τοτε θα ειμουνα ψωναρα.το ενδεχομενο να βγαινει μαζι σου γιατι γουσταρει την παρεα σου και τιποτα παραπανω γιατι το αποκλειεις δηλαδη...:O

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αυτο εδω και χρονια το εχω και εγω απορια και επισης θελω να ρωτησω και τις κοπελες εδω μεσα κατι.Οταν καποιος σας ζητησει να βγειτε οι δυο σας δεν σας παει το μυαλο οτι θα σας πουν οτι σας γουσταρουν η κατι τετοιο???Και αντε αμα θελετε και εσεις δεχεστε αν δεν θελετε ομως δεν μπορειτε απλα να μην δεχτητε,πρεπει να βγειτε δηλαδη και να του τη ριξετε του αλλου καταμουτρα την χυλοπιτα με τετοιον τροπο???

 

nai k malista de nomizo pos uparxei kopela pou den tha skeftotan auto akrivos..ektos vevaia an sunevaine kati allo!

mh sou po oti merikes kopeles sigoureuontai oti tis goustarei kapoios me polu pio ashmanta peristatika! :p

omos poia tha ithele na vgei me kapoion,pou ksekathara thn goustarei eno ekeinh oxi,mono k mono gia na tou riksei xilopita?? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Δικια μου παραλειψη.Ξεχασα να αναφερω πως ηδη γνωριζεις οτι ο αλλος σε γουσταρει και θελει να βγειτε γι αυτο το λογο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εμ πες ετσι και αρχισα να σκεφτομαι πως 5-6 ατομα απο το μαιφοουν με γουσταρουν :):D

 

χμ..τοτε ή γουσταρει και αυτη και κανει την δυσκολη ή ειναι στουρνος και δεν τα πιανει με την μια ή πολυ απλα δεν εχει κατι καλυτερο να κανει,θελει να βγει αλλα εισαι η μονη της επιλογη..φυσικα παιζει να τα εχει καταλαβει ολα σωστα αλλα να θελει να ριξει μια χυλοπιτα για να ανεβει η αυτοπεποιθηση της...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...