Jump to content

Σχέσεις μεταξύ των δύο φύλων: Προβληματισμοί,εμπειρίες


Fetzisjr
 Κοινοποίηση

Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση  

574 members have voted

  1. 1. Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση

    • 3 μήνες - 6 μήνες
      156
    • 1 - 3 χρόνια
      183
    • 4 + χρόνια
      165
    • Είμαι κατά των μακροχρόνιων σχέσεων
      70


Recommended Posts

μετά απο μισή ώρα με παίρνει ένας τύπος, μου λεει πως είναι το αγορι της και να μην της ξαναστείλω. Τι να πω?

 

A την πουτα**... Στη θεση σου θα εβαζα ενα κινητο να την γραψει σε βιντεο οταν κανει τα ναζια της και μετα θα το εστελνα με ενα cd στον μαλ** που εχει λεγοντας του "μαζεψε την φιλη σου πριν την μαζεψει ο μπογιας".

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά τί γίνεται?

Η άλλη έχει να δώσει σημεία ζωής από το Σάββατο το πρωί.

Λέτε το Σαββατόβραδο που ( κατά 99% ) με είδε...να τρόμαξε??? :lol:

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Το έχω αυτό το τραγούδι, εντελώς τυχαία.

 

 

@AngeloDion

Δεν ξέρω πώς ήταν ο παλιός καλός Άγγελος αλλά μην αρχίσεις να την πέφτεις σε όλες για σπάσιμο!:p

 

Καμιά σχέση :)

 

Υ.Γ Μόνο με κινητό που τραβά 30 frames per second;)

 

Υ.Γ 2 Ελπίζω να μην σε π΄ρει και σένα κανένας τηλέφωνο :X :D

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ 2 Ελπίζω να μην σε π΄ρει και σένα κανένας τηλέφωνο :X :D

 

Λες να με πάρει κι εμένα καμία και να θέλει να με ξεμαλλιάσει; :p :lol: Μόλις έχω νεότερα θα τ' αναφέρω κι εγώ τα κατορθώματά μου, προς το παρόν ησυχία (μάλλον αυτή που επικρατεί πριν την καταιγίδα) :rolleyes:

It takes no time to fall in love but it takes you years to know what love is...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι ρε AngeloDion δεν σε πιάνω.

Αυτά τα υστερόγραφα σε ποιον πάνε και τί εννοείς με αυτά που λες?

( Είναι και βράδυ...έχουμε και μία κάποια κούραση ρε παιδιά! )

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι ρε AngeloDion δεν σε πιάνω.

Αυτά τα υστερόγραφα σε ποιον πάνε και τί εννοείς με αυτά που λες?

( Είναι και βράδυ...έχουμε και μία κάποια κούραση ρε παιδιά! )

 

Δε βάζω και το χέρι μου στη φωτιά αλλά εικάζω ότι:

Αυτό που αναφέρει για το τραγούδι το λέει στον manolog3

Το ΥΓ πάει για τον sansara και

το ΥΓ2 αναφερόταν σε μένα

Ας με διορθώσει ο AngeloDion αν κάνω λάθος. Πάντως κοίτα λίγο τα τελευταία ποστ και θα τα καταλάβεις και μόνος σου. Εγώ πάλι το βράδυ λειτουργώ και αποδίδω καλύτερα :shifty: :D

It takes no time to fall in love but it takes you years to know what love is...
Link to comment
Share on other sites

Totos κανε το εξης. Στειλε της ενα μηνυμα και πες της "συγνωμη που δεν μπορεσα να ερθω προχθες στο ραντεβου, ημουνα συναχωμενος". Φυσικα θα της μπουν αμφιβολιες οτι ησουν αλλος. Μετα δωσε της αλλο ραντεβου καποια στιγμη. Παρε κανενα φιλο σου και πηγαινετε βολτα κατα κει. Μολις την δεις κανε πως γελας με τον φιλο σου κοιταζοντας λιγο προς το μερος της και αλλαξτε κατευθυνση. Σου υποσχομαι οτι την επομενη μερα θα δειξει ενδιαφερον... :p
Link to comment
Share on other sites

Totos κανε το εξης. Στειλε της ενα μηνυμα και πες της "συγνωμη που δεν μπορεσα να ερθω προχθες στο ραντεβου, ημουνα συναχωμενος". Φυσικα θα της μπουν αμφιβολιες οτι ησουν αλλος. Μετα δωσε της αλλο ραντεβου καποια στιγμη. Παρε κανενα φιλο σου και πηγαινετε βολτα κατα κει. Μολις την δεις κανε πως γελας με τον φιλο σου κοιταζοντας λιγο προς το μερος της και αλλαξτε κατευθυνση. Σου υποσχομαι οτι την επομενη μερα θα δειξει ενδιαφερον... :p

 

Πλάκα θα'χει να ερωτευτεί το φίλο τ:p

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Totos κανε το εξης. Στειλε της ενα μηνυμα και πες της "συγνωμη που δεν μπορεσα να ερθω προχθες στο ραντεβου, ημουνα συναχωμενος". Φυσικα θα της μπουν αμφιβολιες οτι ησουν αλλος. Μετα δωσε της αλλο ραντεβου καποια στιγμη. Παρε κανενα φιλο σου και πηγαινετε βολτα κατα κει. Μολις την δεις κανε πως γελας με τον φιλο σου κοιταζοντας λιγο προς το μερος της και αλλαξτε κατευθυνση. Σου υποσχομαι οτι την επομενη μερα θα δειξει ενδιαφερον... :p

 

ΧΑ!

Λες να μην το σκεύτηκα??

Το θέμα είναι πως δεν έχω τον αριθμό της.Δεν ήθελα να της τον ζητήσω από τόσο νωρίς...

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα πλησίασα τη κοπέλα μου και της είπα ότι χωρίζουμε:( Ο λόγος; Το ότι δεν μου έδινε καθόλου σημασία, ότι πάντα κάτι είχε να πει με τους φίλους κ τις φίλες της κ ποτέ μαζί μου. Εντάξει μπορεί να είχαν να της πουν κάτι είχα όμως κι εγώ να της πω, πολλά... Αισθάνθηκα πολύ άσχημα με αυτή την αντιμετώπιση, και είπα να τελειώσουμε

Θα μου πείτε βέβαια ότι έπρεπε να της το είχα επισημάνει αυτό. Ε, λοιπόν της το είχα πει, και μου είπε ότι θα μου μιλάει περισσότερο. Δεν κράτησε το λόγο της:mad: .

 

Να ξέρεις αυτό το κάνουν και τα αγόρια!!!:shifty: Μου'χει τύχει ακριβώς αυτό που έτυχε σε σένα (ακριβώς όμως)!Καλά έκανες και έφυγες μην ανησυχείς!Μήπως να την γνωρίσουμε με τον δικό μου?Θα ταιριάξουν.Θα είναι ο ένας με την παρέα του, η άλλη με τη δικιά της και όλα οκ!:D :D

[sIGPIC][/sIGPIC]

I can live with or...without you...

Link to comment
Share on other sites

Να ξέρεις αυτό το κάνουν και τα αγόρια!!!:shifty: Μου'χει τύχει ακριβώς αυτό που έτυχε σε σένα (ακριβώς όμως)!Καλά έκανες και έφυγες μην ανησυχείς!Μήπως να την γνωρίσουμε με τον δικό μου?Θα ταιριάξουν.Θα είναι ο ένας με την παρέα του, η άλλη με τη δικιά της και όλα οκ!:D :D

 

FIDO_TRELA η μεγαλητερη σου σχεση ποσο καιρο ειχε κρατισει?

ΔΕΙΞΤΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΣΑΣ......
Link to comment
Share on other sites

FIDO_TRELA η μεγαλητερη σου σχεση ποσο καιρο ειχε κρατισει?

 

Χαχαχαχα ωραίο θέμα για new thread, εγώ καλύτερα να μην απαντήσω έτσι.....:cool: :cool:

Link to comment
Share on other sites

Να ξέρεις αυτό το κάνουν και τα αγόρια!!!:shifty: Μου'χει τύχει ακριβώς αυτό που έτυχε σε σένα (ακριβώς όμως)!Καλά έκανες και έφυγες μην ανησυχείς!Μήπως να την γνωρίσουμε με τον δικό μου?Θα ταιριάξουν.Θα είναι ο ένας με την παρέα του, η άλλη με τη δικιά της και όλα οκ!:D :D

 

 

Ομοιοπαθείς λοιπόν! Δεν πειράζει θα βρεθεί και για μας το άλλο μας μισό, μην απελπιζόμαστε:) !

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Ομοιοπαθείς λοιπόν! Δεν πειράζει θα βρεθεί και για μας το άλλο μας μισό, μην απελπιζόμαστε:) !

 

Γιατί; εσύ αισθάνεσαι μισός;:cool: :cool:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί; εσύ αισθάνεσαι μισός;:cool: :cool:

 

Καταλαβαίνεις τι εννοώ

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

:lol:

Ναι αλλά όχι και να το λέμε άλλο μισό...

εγώ μια χαρά ολόκληρος είμαι....:cool: :cool: :cool:

 

Παντρεμενος φανταζομαι ε?:lol:

ΔΕΙΞΤΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΣΑΣ......
Link to comment
Share on other sites

Μπίπ, λάθος....

:cool: :cool: :cool:

 

Καλόγερος τότε;:lol:

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Καλόγερος τότε;:lol:

 

Μπιπ, πάλι λάθος,

η επιλογή του να έχεις όποια θέλεις, όποτε την θέλεις σου λέει κάτι....;

:cool: :cool: :cool: :cool:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα θελησα να ανοιξω αυτο το θεμα για να συζητισουμε για της μεγαλυτερες σχεσης που κανουμε ητε αυτες οι σχεσης καταλιγουν σε αραβονα η γαμο η κατι αλλο.....

Και θα ηθελα να πουμε στο ποσο και σε τι μας βοηθισαν αυτες...

Η δικια μου σχεση εχει κρατισει 1 χρονο και 1 μηνα και πιστευω οτι μου εχει κανει πολλα καλα 1 απο αυτα και το ποιο κυριο ειναι οτι με εμαθε να αγαπαω!:)

Θελω να μου πειτε και εσυς της δικιε σας αποψης σχετικα με αυτο το θεμα και πιστευω οτι ολησας εχετε της δικιεσας εμπιριες να πητε.....

Περιμενω μηνυματα σας!!!:D

ΔΕΙΞΤΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΣΑΣ......
Link to comment
Share on other sites

Μπιπ, πάλι λάθος,

η επιλογή του να έχεις όποια θέλεις, όποτε την θέλεις σου λέει κάτι....;

:cool: :cool: :cool: :cool:

 

Ωπα ρε Καπριο... ουτε οι μαχαραγιαδες δε μιλανε ετσι.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ωπα ρε Καπριο... ουτε οι μαχαραγιαδες δε μιλανε ετσι.. :lol:

Μα δεν λέω για κάτι δύσκολο και ξεχωριστό,

όλα τρόπος ζωής είναι...:cool: :cool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...