Jump to content

Nokia N9-00 (Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγω ετσι κανω βεβαια ολα αυτα κλειστα συν τα background connections συν το gps απλα βλεπω αν και ειμαι στην 3η φουλ φορτιση της μπαταριας αλλα ετσι οπως το βλεπω με μετρια χρηση δεν βγαζει πανω απο 48 ωρες ειναι σε ολους ετσι υπαρχει περιπτωση να στρωσει???

μετα τις 4-5 φορτισεις θα στρωσει και θα αποδιδει το μεγιστο.

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γνωριζει κανεις τι αναβαθμησεις θα προσφερει ?

Γιώργος

 

Το παντελόνι μου στα γόνατα κ τα δικά της γόνατα να ακουμπάν στα χώματα.. δίχως συμπόνια!!

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις τι αναβαθμησεις θα προσφερει ?

 

Δεν το έχουν ανακοινώσει επίσημα... Έχει βγει για μερικές συσκευές στην Πολωνία...!

Link to comment
Share on other sites

Κάνω το Update τώρα!!!!:D

 

Άντε!! πες μας εντυπώσεις!!

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Κάνω το Update τώρα!!!!:D

 

Εμένα ακόμα δεν έχει εμφανιστεί τίποτα...!!

Link to comment
Share on other sites

το μονο που προσεξα ειναι οτι μπηκε φλας στον μαμα!!αλλα λαιβ στριμινγκ απο εταιριες στοιχηματικες για αγωνες δεν μπορεις :-(

τωρα για το ηχειο δεν ξερω ακουγεται πολυ δυνατο βεβαια ειχα πριν το quick tweak αλλα πριν την κανω την αναβαθμηση το απεγκατεστησα και οτι ειχα κανει με αυτο το περασα στο default

Link to comment
Share on other sites

Όχι απλά ποιο δυνατό, αλλά πολύ ποιο δυνατό. Είναι δυνατότερο και από το script που έβαζε στο alsamixer το PreDriv στο μάξιμουμ
Link to comment
Share on other sites

καποιος που εβαλε την 1.3 μπορει να μας πει αν το ηχειο εχει γινει πιο δυνατο;

 

αυτο ισχυει απο την pr 1.2

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες!! Εγινα και γω επιτελους κατοχος του ν9 αλλα στο θεμα εφαρμογων δεν εχω βγαλει ακρη με το shop...Ενω βλεπω στο επισημο site οτι υπαρχει διαθεσιμο το sportstracker για meego δεν το βρισκει με search με τπτ..κανα tip?? ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερες!! Εγινα και γω επιτελους κατοχος του ν9 αλλα στο θεμα εφαρμογων δεν εχω βγαλει ακρη με το shop...Ενω βλεπω στο επισημο site οτι υπαρχει διαθεσιμο το sportstracker για meego δεν το βρισκει με search με τπτ..κανα tip?? ευχαριστω!

 

Καλημερα.Με γεια το κινητο θα δεις οτι ειναι πολυ καλο.Το store ορισμενες φορες

θελει ιδιαιτερη προσπαθεια μεχρι να βρεις κατι.Υπομονη θα δεισ οτι εχει αρκετα ωραια πραγματα!!!

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς μήπως γιατί δεν μου έχει εμφανιστεί το Update ακόμα?? Πάει ανάλογα με την περιοχή?? Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

επειδη ουτε σε μενα την εμφανισε και οταν εκανα refresh την ειδα αμεσως. Δοκιμασες απο NSU??? αν ναι και δεν στο εκανε τοτε ας μας πει καποιος αλλος
From N9
Link to comment
Share on other sites

2 ερωτήσεις

1)Η nokia δεν είχε πει θα έβγαζε μόνο 93000 συσκευές?

2)υπάρχει έκδοση dark knight στο N9?

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτήσεις

1)Η nokia δεν είχε πει θα έβγαζε μόνο 93000 συσκευές?

2)υπάρχει έκδοση dark knight στο N9?

 

1) Ποτέ

2) Ήταν μαύρο Lumia 800 ..

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

επειδη ουτε σε μενα την εμφανισε και οταν εκανα refresh την ειδα αμεσως. Δοκιμασες απο NSU??? αν ναι και δεν στο εκανε τοτε ας μας πει καποιος αλλος

 

Επιτέλους το έβγαλε?? Παίζει να είμαι ο μοναδικός που ως τώρα δεν έχει παρατηρήσει ουδεμία διαφορά?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Μετά το update το gmail αν και σε offiline κατάσταση συνεχίζει να προσπαθεί να κατεβάσει δεδομένα και το βελάκι μετά από λίγο φυσικά γίνετε κόκκινο. Συμβαίνει σε κανέναν άλλο αυτό?
Link to comment
Share on other sites

Μετά το update το gmail αν και σε offiline κατάσταση συνεχίζει να προσπαθεί να κατεβάσει δεδομένα και το βελάκι μετά από λίγο φυσικά γίνετε κόκκινο. Συμβαίνει σε κανέναν άλλο αυτό?

 

Και σε μένα φίλε γίνεται το ίδιο.Απ,ότι κατάλαβα μόνο αν είμαι συνεχώς συνδεδεμένος σε δίκτυο δεν κοκκινίζει.Δεν με ενοχλεί καθόλου πάντως.

When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...