Jump to content

[Επίσημο] Nokia C2-02


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ότι είναι αγορασμένο από Ελληνικό κατάστημα και έχει εγχειρίδιο χρήσης στα Ελληνικά δεν σημαίνει τίποτα.

Στο πληκτρολόγιο έχει Ελληνικούς χαρακτήρες;Το product code της συσκευής σου ποιο είναι;

http://www.myphone.gr/gallery/data/3299/product_code1.PNG

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Το ότι είναι αγορασμένο από Ελληνικό κατάστημα και έχει εγχειρίδιο χρήσης στα Ελληνικά δεν σημαίνει τίποτα.

Στο πληκτρολόγιο έχει Ελληνικούς χαρακτήρες;Το product code της συσκευής σου ποιο είναι;

http://www.myphone.gr/gallery/data/3299/product_code1.PNG

 

Eχεις απολυτο δικιο....μολις το κοιταξα και δεν εχει ελληνικα στο συρομενο πληκτρολογιο του...επισης το κουτι επανω απο το barcode λεει οτι ειναι "german c2-02"....οι μαγκες του multirama δεν με ενημερωσαν γι αυτο...το αγορασα απο κει γιατι ηταν φθηνοτερο και επειδη νομιζα οτι ηταν ελληνικο μοντελο αλλα δεν σκεφτηκα να κοιταξω τα πληκτρα του,γιατι το ηθελα για δωρο και δεν το εβρισκα σε ασπρο-χρυσο πουθενα στην πολη μου....τελως παντων...δουλευει οκ τουάχιστον...αλλα πως θα περασω την τελευταια ελληνικη αναβαθμιση 7,46?

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς είτε να απευθυνθείς σε κάποιο επίσημο service,με χρέωση περίπου 15 ευρώ ή να ακολουθήσεις αυτόν τον οδηγό Εισαγωγή Ελληνικής γλώσσας & debrand συσκευών Symbian^1 / S60 3rd

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς είτε να απευθυνθείς σε κάποιο επίσημο service,με χρέωση περίπου 15 ευρώ ή να ακολουθήσεις αυτόν τον οδηγό Εισαγωγή Ελληνικής γλώσσας & debrand συσκευών Symbian^1 / S60 3rd

 

οκ φιλε,ευχαριστω για την βοηθεια αλλα μαλλον θα το αφησω ετσι οπως ειναι....λιγο πολυπλοκο το debranding...και τα 15 ευρω καλυτερα να πανε σε μπυρες :lol:....αυτο που καταλαβα ειναι οτι δεν πρεπει να εμπιστευομαστε κανενα επωνυμο η' ανωνυμο μαγαζι....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, βασικά έχω ένα Nokia C2-02 και μετά από πτώση (ήταν η πρώτη την τύχη μου μέσα) όταν πήγα να το ανοίξω η οθόνη ήταν νεκρή το πήγα εκεί που το αγόρασα και μου είπαν το γνωστό ότι είναι χτυπημένο, το πρόβλημα είναι στο connector Της οθόνης αλλά επειδή δεν μπορεί να αλλαχτεί, πρέπει να αλλαχτεί όλη η οθόνη. Λίγο η συμπεριφορά τους λίγο τα νεύρα που είχα δεν αποδέχτηκα την επισκευή ( €30). Παρήγγειλα καινούργια οθόνη την τοποθέτησα αλλά δυστυχώς τίποτα. Αν έτυχε σε κάποιον το ίδιο ή παρόμοιο πρόβλημα η γενικά μπορεί να βοηθήσει . Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Λοιπόν παιδιά έχω αναβαθμίσει το internet στο Nokia C2-02 σε nokia xpress και μου βγάζει το εξής πρόβλημα όταν επισκέπτομαι σελίδες όπως π.χ το facebook και σχολιάζω αποθηκεύει το σχόλιο με αποτέλεσμα να είναι ότι έχω γράψει εκεί ξανά και ξανά μέχρι να πατήσω διαγραφή όλων των προσωπικών δεδομένων! Μήπως ξέρετε πως μπορώ να σταματήσω να μην τα αποθηκεύει; Και πριν την αναβάθμιση μου το παρουσίαζε αυτό
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...