Jump to content

[Επίσημο] Nokia C2-03


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Περασα το νεο λογισμικο που μου πρωτεινε η νοκια και απο οτι βλεπω δεν εχει......ελληνικα!!!!!!!!!! Καμια βοηθεια???? Θα με φαει η γυναικα μου !!!!!!!!!!!!!!!

 

Μπορείς είτε να απευθυνθείς σε κάποιο επίσημο service είτε να ακολουθήσεις αυτόν τον οδηγό Εισαγωγή Ελληνικής γλώσσας & debrand συσκευών Symbian^1 / S60 3rd

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 166
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα αδέλφια!

 

Ερώτηση: μετά από το τελευταίο update έχει και κάποιος άλλος πρόβλημα με την 2 in 1 SIM της Cosmote? Δηλαδή να μην κάνει καθόλου την αλλαγή μεταξύ των 2 αριθμών?

To most people, the sky is the limit. To those who love aviation, the sky is home.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Σήμερα του έβαλα την νέα έκδοση 7.63 που έβγαλε η ΝΟΚΙΑ για να δω εάν θα φτιάξει το πρόβλημα που είχα με το γρήγορο άδειασμα της μπαταρίας. Την προηγούμενη έκδοση 7.53 πάντως μόλις την έβαλα, μου άδειαζε η μπαταρία σε μια μέρα. Ενώ με την παλιότερη που είχε κρατούσε και 3 μέρες η μπαταρία.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα του έβαλα την νέα έκδοση 7.63 που έβγαλε η ΝΟΚΙΑ για να δω εάν θα φτιάξει το πρόβλημα που είχα με το γρήγορο άδειασμα της μπαταρίας. Την προηγούμενη έκδοση 7.53 πάντως μόλις την έβαλα, μου άδειαζε η μπαταρία σε μια μέρα. Ενώ με την παλιότερη που είχε κρατούσε και 3 μέρες η μπαταρία.

 

Ελληνικα εχει???? Γιατι μου την βγαζει και εμενα αλλα μετα απο αυτο που επαθα με την προηγουμενη εκδοση δεν την κατεβαζω αν δεν σιγουρευτω !!!!!!!!!

Παντως η γυναικα μου δεν εχει προβλημμα με την μπαταρια....Την 7.53 φοραει και το κινητο κραταει 5 μερες συν!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Έχει Ελληνικά κανονικά. Τελικά μάλλον λύθηκε και το πρόβλημα της μπαταρίας μου με αυτή την έκδοση. Το δουλεύω τώρα 2 μέρες και η μπαταρία είναι ακόμα στη μέση :) Αυτό έφταιγε τελικά. Ακόμα διορθώθηκε και το άλλο πρόβλημα που μου έκανε και έχανε το σήμα στα καλά καθούμενα. Έπρεπε να το κλείσω και να το ξανανοίξω για να επανέλθει το σήμα. Τώρα είναι και αυτό εντάξει :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα,

υπάρχει τρόπος να συγχρονίζω τις επαφές google με το κινητό αυτό? Είτε μέσω καλωδίου είτε online δεν με πειράζει, αρκεί να ξέρω πως γίνεται γιατί εγώ δεν έχω βρει κάποια σχετική επιλογή.

Ευχαριστώ

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
μακαρι να ειναι αυτο μονο... Φοβαμαι μηπως κανει και σιγαση κλισεων... (ειδικα αν το χεις σε παντελονι - σακακι, χανεις και κλησεις.. μου ειχε συμβει στο 6600 fold γι αυτο θελω να το τσεκαρω..)
Link to comment
Share on other sites

το 6600 δεν είχε αφή και προφανώς στις ρυθμίσεις ήχου είχες επιλέξει μόνο δόνηση ;)

 

το c2-03 έχει αφή, είσαι στις ρυθμίσεις αφής, άρα δεν έχει να κάνει με ήχο. προσωπική άποψη.

 

δοκίμασε την ρυθμιση, κάνε καμια δοκιμαστική κλήση και θα είσαι οκ ;)

 

(δεν έχω την συσκευή)

Link to comment
Share on other sites

οκ θα το κανω...

( το 6600 fold, ειχε αποκριση με δονηση... αποριψη κλισης με διπλο χτυπημα, εμφανιση ωρας...κλπ..) :)

Link to comment
Share on other sites

στην εξωτερική οθόνη;;; αν ναι, δε το γνώριζα, σορρυ! πάντως δεν έχεις να χάσεις κατι αν ρυθμίσεις και τσεκάρεις :)
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΕΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ ΝΟΚΙΑ ΠΑΤΑΩ ΣΕ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΕΣ ΟΠΩΣ FACEBOOK & GOOGLE ΚΑΙ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟΥ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΨΕΙΡΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΝΑ ΚΕΙΜΕΝΟ ΜΕ ΚΕΝΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ''ΓΕΙΑ ΤΙ ΚΑ ΝΕΙΣ; ΠΩΣ ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΝΩ; HELPPPPP! :(

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Γεια σας. Έχει πάρει η κοπέλα μου το συγκεκριμένο κινητό πριν λίγο καιρό και έχει στην sim1 whats up και στην sim2 f2g. Για να μπει στο ίντερνετ χρησιμοποιεί το f2g. Ενώ στην περιήγηση μπαίνει κανονικά, στο email και στην συνομιλία δεν μπορεί να μπει με τίποτα. Όλο σφάλμα σύνδεσης βγάζει. Το έχει συναντήσει κανείς αυτό;

 

αμεεεεεεεεεε, και εμένα μου το έκανε αυτό μέχρι που έκανα setup το account μου της nokia και από τότε δούλεψε και δουλεύει κανονικά.....

αν βγάλω το account της nokia ή τον αριθμό τηλεφώνου με τον οποίο κάνω access στο νετ που είναι δηλωμένος στην Nokia σταματάει πάλι να δουλεύει... άντε τώρα να βγάλεις άκρη εσύ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Είμαι σχεδόν σίγουρος πως όποιος αλλάζει το product code, δεν περνάει σωστό λογισμικό και το τηλέφωνο δεν έχει μετά ενεργή την διπλή sim. Προσέξτε το! Στα αγγλικά δεν έχω κανένα πρόβλημα...

 

Το ίδιο συμβαίνει και με το Nokia 515 dual sim!

Κάποια συσκευή έχει ενεργές και τις 2 sim και η δική μου, ΟΧΙ.

Τι μπορεί να έχει συμβεί?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...