Jump to content

Game of Thrones (HBO)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μαπα, πολυ κραξιμο πεφτει, σιγουρα αυτη η σεζον θα ειναι η σεζον με τη χειροτερη βαθμολογια της σειρας,

πολυ αρπακολατζιδικα πραγματα του στυλ αντε να ξεμπερδευουμε

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ξέρω πλέον πως τελειώνει η σειρά αφού βγήκαν τα σπόιλερ ακριβώς όμως όπως μου τα είχαν στείλει για το 4ο... Θα πέσουν σαγόνια όχι απαραίτητα με την καλή έννοια.. Πάμε για lost 2

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω πλέον πως τελειώνει η σειρά αφού βγήκαν τα σπόιλερ ακριβώς όμως όπως μου τα είχαν στείλει για το 4ο... Θα πέσουν σαγόνια όχι απαραίτητα με την καλή έννοια.. Πάμε για lost 2

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Α.) Παρακαλω ενα pm με τα σποηλερ, αν και πιστεύω οτι εχω βρει τα σωστα.

 

Β.) Μου φαίνεται οτι πραγματικα εχω κουραστει και απογοητευτεί και ισως να μην προτείνω τη σειρα σε καποιον που δεν την εχει ξεκινησει καθολου.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Τι θέλατε Τέλος πάντων..Μια χαρά πάει η τελευταία σεζόν..walking deed θέλατε με μάχες συνέχεια..σε κάθε επεισόδιο απογοητεύεστε..εντάξει θα το κάνετε καλύτερο όταν γίνεται εσείς οι σεναριογράφοι..

 

Στάλθηκε από το W2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω πλέον πως τελειώνει η σειρά αφού βγήκαν τα σπόιλερ ακριβώς όμως όπως μου τα είχαν στείλει για το 4ο... Θα πέσουν σαγόνια όχι απαραίτητα με την καλή έννοια.. Πάμε για lost 2

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Δηλαδή;

Θα έχει επιστροφή στο παρελθόν, καπνούς που κινούνται;

Αν όχι, μην ακούμε όλο υπερβολές.

 

Έχει μάχες, έχει ίντριγκες, πεθαίνει κόσμος, είναι τούμπανο η σειρά

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Οποίος θέλει μόνο pm...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Α.) Παρακαλω ενα pm με τα σποηλερ, αν και πιστεύω οτι εχω βρει τα σωστα.

 

 

 

Β.) Μου φαίνεται οτι πραγματικα εχω κουραστει και απογοητευτεί και ισως να μην προτείνω τη σειρα σε καποιον που δεν την εχει ξεκινησει καθολου.

 

 

 

Τσέκαρε πμ

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα τα ειδα και τα 4 και μου αρεσαν αρκετα. Καποια πραγματα γινονται λιγο βιαστικα αλλα κραταει το επιπεδο των προηγουμενων σεζον. Οσοι δεν ειστε ευχαριστημενοι δεν πειραζει απλα αποδεχτειτε το αυτο δινουν οι σεναριογραφοι και δεν αλλαζει. Στην τελικη μετραει περισσοτερο το ταξιδι παρα η καταληξη. Σκεφτειτε τι περασε καθε χαρακτηρας για να φτασει εδω που ειναι. Αυτα να σας μεινουν και βλεπουμε για το τελος. Και στο lost αυτα κρατησα μιας και το τελος δεν με ικανοποιησε.
Link to comment
Share on other sites

Το κάζο έγινε στο 3ο επεισόδιο με την μάχη του αιώνα.. Η τουλάχιστον έτσι είχαν αφήσει να εννοηθεί. Δεν είναι τυχαία η χαμηλότερη βαθμολογία στο IMDb από κάθε άλλο επεισόδιο σε όλες τις σεζόν. Γενικά οι βαθμολογίες είναι πολύ χαμηλές (δικαίως) μιας και φαίνεται μια προχειρότητα και βιασύνη σε πολλά θέματα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η καταστροφή της σειράς είναι αποτέλεσμα της στροφής προς τον ακραίο φεμινισμό. Ξαφνικά όλα γυρνάνε γύρω απο γυναίκες και οι άντρες είναι οι αναλώσιμοι που απλά εξυπηρετούν τα πλάνα των γυναικών.

Αναλογιστείτε αυτο που μολις έγραψα για καθε εναν χαρακτήρα απο τη σειρά και θα εκλεγείτε...

Link to comment
Share on other sites

Η καταστροφή της σειράς είναι αποτέλεσμα της στροφής προς τον ακραίο φεμινισμό. Ξαφνικά όλα γυρνάνε γύρω απο γυναίκες και οι άντρες είναι οι αναλώσιμοι που απλά εξυπηρετούν τα πλάνα των γυναικών.

Αναλογιστείτε αυτο που μολις έγραψα για καθε εναν χαρακτήρα απο τη σειρά και θα εκλεγείτε...

Dany arya sansa cercei ακόμα και η brien. Melisandre και misandei. Δεν έχεις καθόλου άδικο.

Link to comment
Share on other sites

Οποίος θέλει μόνο pm...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Τσέκαρε πμ

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

 

Καλημέρα ,για στειλε κανα spoiler .... με πηγή όμως .

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Follow the White Rabbit....
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω πλέον πως τελειώνει η σειρά αφού βγήκαν τα σπόιλερ ακριβώς όμως όπως μου τα είχαν στείλει για το 4ο... Θα πέσουν σαγόνια όχι απαραίτητα με την καλή έννοια.. Πάμε για lost 2

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Πιθανόν οι διαρροές έχουν να κάνουν και με το όραμα που είχε η Ντενερυς στον δεύτερο κύκλο να υποθέσω. Που έδειχνε καμμένη και γεμάτη στάχτες την αίθουσα του σιδήρου θρόνου.

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Πιθανόν οι διαρροές έχουν να κάνουν και με το όραμα που είχε η Ντενερυς στον δεύτερο κύκλο να υποθέσω. Που έδειχνε καμμένη και γεμάτη στάχτες την αίθουσα του σιδήρου θρόνου.

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Δεν λέω τίποτα δημόσια να μην το χαλάσω σε πολλούς..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λίγο άσχετο αλλά για επιβεβαίωση. Τα σπόιλερ τα βάζετε με μαύρη υπογράμμιση για να μην φαίνονται καθώς γράφετε;
Link to comment
Share on other sites

Λίγο άσχετο αλλά για επιβεβαίωση. Τα σπόιλερ τα βάζετε με μαύρη υπογράμμιση για να μην φαίνονται καθώς γράφετε;

 

Οχι απλα βαζεις το περιεχομενο αναμεσα στα παρακατω

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εγώ αρχησα να αντιπαθώ την κοντή;;;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εγώ αρχησα να αντιπαθώ την κοντή;;;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Oλες εκει μεσα για φαπες ειναι.Κοντες,ψηλες,ομορφες ,ασχημες κλπ

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Δεν το εχω δει ακομα αλλα οι συναδελφοι εδω μου λενε οτι ειναι πραγματικα κακο επεισοδιο!
images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Εκπληκτικό, ανεπανάληπτο επεισόδιο. Ακριβώς αυτό που ήθελα μετά την μερική απογοήτευση του 3ου επεισοδίου. Η φρίκη και ο πόλεμος σε πρώτη μοίρα, τα θέλω και μη των ηρώων σε παράλληλη δράση και δευτερεύουσας σημασίας. Όσοι περιμένατε εκεί που έχαναν τα παλικάρια μας να εμφανιστεί από το πουθενά η Γιάρα με το στόλο της να σώσει την κατάσταση ή εκεί που σαρώνει ο Χρυσός στρατός να εμφανιστούν τίποτα ημιάγριοι του Βορρά ή εμφάνταστα εκτελεστικά αποσπάσματα για τη Σερσει, θα απογοητευτείτε και ξαναδείτε Lord of the Rings καλύτερα. Και η Mad Queen ακριβως όπως τη φαντάστηκα σε αυτό το σημείο

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by dgeorge4
Link to comment
Share on other sites

Με δεδομένο τη βιασύνη να κλείσουν τη σειρά, δεν το λες άσχημο επεισόδιο, ειχε πραγματακια και ήταν καλοφτιαγμένο τεχνικά. Και αρχίζεις να ψιλιαζεσαι πως θα τελειώσει...

 

Πόσα επεισόδια έχει ακόμα, ένα ή δύο;

 

Στάλθηκε από το Pixel μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...