Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα tablets


Vinzenzo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ποσο να περιμενω και πως μπορω να μαθαινω τι γινετε με τα λεπτα?πιστευεις οτι θα τα παρω πισω?ευχαριστω

 

θα σου ερχονται και μειλ λογικα αλλα τσεκαρε και το πειπαλ 2-3 φορες τη μερα...

ειμαι σιγουρος οτι θα τα παρεις πισω αν ειναι ολα οκ απο μερους σου...

 

φιλε ευχαριστω κατεβασα σε PDF τις κινησεις ,οταν σου επιστρεφει λεπτα πως το καταλαβαινεις?και πως παρακολουθεις την αποστολη απο την Κινα ως το Ελληνικο ταχυδρομειο?ευχαριστω

 

4px.com και track checker σε android κινητό...

 

Παιδια ταμπλετακι 7αρη μεχρι 80 ευρω μαξ κινεζικο τι πρωτεινετε για αμεση αγορα?ευχαριστω

 

http://www.geekbuying.com/item/Colorfly-E708-Q1-Allwinner-A31s-1-0GHz-7-inch-Tablet-PC-Android-4-2-Quad-Core-IPS-Capacitive-Touch-Screen-1280-800-1G-8G-320768/ αυτη η τιμη συμφωνα με το site ειναι για 9 ωρες ακομα...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ευχαριστω και μια τελευταια ερωτηση εχω σε προσφορα 146,49 euro το apple ipad mini 16gb wifi.Μεταξυ αυτου και του pipom9 pro 3g τι συμβουλευεις να διαλεξω?

ΑΜΠΕΛΩΝΑ-ΦΑΡΣΑΛΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΚΕΡΑΜΕ

samsung galaxy j1(2016)-samsung galaxy S4 zoom-XGODY 7 IGO PRIMO-DREAMBOX DM800HDse-kaon(ote tv)-Edision Argus Mini Plus High Speed 2 in 1 HD

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω και μια τελευταια ερωτηση εχω σε προσφορα 146,49 euro το apple ipad mini 16gb wifi.Μεταξυ αυτου και του pipom9 pro 3g τι συμβουλευεις να διαλεξω?

 

καμια σχεση το ενα με το αλλο... αλλη κατηγορια 8αρι το ipad 10αρι το pipo με 3g. προσωπικα θα επαιρνα το pipo γιατι δεν μπορω να δουλεψω ευκολα ipad... εσυ ομως θα παρεις οτι σε βολευει. παντως για μακρα χρηση (οχι απαραιτητα αναβαθμισεις) προτεινω το pipo με κλειστα ματια...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

κι εμενα μ αρεσει το pipo αλλα ακουσα οτι απο gps δεν κανει τιποτα το ιδιο και η καμερα του δεν τραβαει καλες φωτο,αληθευει?

ΑΜΠΕΛΩΝΑ-ΦΑΡΣΑΛΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΚΕΡΑΜΕ

samsung galaxy j1(2016)-samsung galaxy S4 zoom-XGODY 7 IGO PRIMO-DREAMBOX DM800HDse-kaon(ote tv)-Edision Argus Mini Plus High Speed 2 in 1 HD

Link to comment
Share on other sites

κι εμενα μ αρεσει το pipo αλλα ακουσα οτι απο gps δεν κανει τιποτα το ιδιο και η καμερα του δεν τραβαει καλες φωτο,αληθευει?

 

δεν εχω προσωπικα τη συσκευη αλλα απο οσα εχω διαβασει και θυμαμαι δεν ειναι και τοσο χαλια η καμερα... αν και εγω προσωπικα δεν θα εβγαζα ποτε σοβαρες φωτογραφιες με ταμπλετ. οσο για το gps με root και ενα προγραμματακι το φτιαχνεις παρα πολυ...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω προσωπικα τη συσκευη αλλα απο οσα εχω διαβασει και θυμαμαι δεν ειναι και τοσο χαλια η καμερα... αν και εγω προσωπικα δεν θα εβγαζα ποτε σοβαρες φωτογραφιες με ταμπλετ. οσο για το gps με root και ενα προγραμματακι το φτιαχνεις παρα πολυ...

 

Μήπως ξέρεις ποιο είναι αυτό το προγραμματάκι;

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αγοράσω κινητό που έχω βρει μόνο στο banggod αλλά δεν έχει EMS. Ξέρετε αν το Standard Shipping ή το Expedited Shipping Service που έχουν περνάει από τελωνείο, και πόσες μέρες θα κάνει; Το θέλω για Χριστούγεννα το κινητό..!
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρεις ποιο είναι αυτό το προγραμματάκι;

κατ αρχας θελω δυο πραγματα το προγραμματακι για το gps, με ποιο προγραμμα θα γινη το root,και τριτο και τελευταιο το ποιο αξιοπιστο σαιτ με την καλυτερη προσφορα,εννοειτε χωρις τελωνεια και λοιπα.......ευχαριστω,αν υπηρχε κι ενα προγραμματακι για την καμερα....PIPO M9 3G 32GB αυτο δεν ειναι το τελευταιο μοντελο?

ΑΜΠΕΛΩΝΑ-ΦΑΡΣΑΛΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΚΕΡΑΜΕ

samsung galaxy j1(2016)-samsung galaxy S4 zoom-XGODY 7 IGO PRIMO-DREAMBOX DM800HDse-kaon(ote tv)-Edision Argus Mini Plus High Speed 2 in 1 HD

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, ΑΙΣΧΟΣ!!!!!!!!

Παρελαβα σήμερα απο το ταχυδρομειο Αντι το Τablet Pipo m6 pro 10Inc που παραγγειλα ενα κινητο αξιας 22 $!!!!!!!!!!

Τι ξεφτιλα ειναι αυτη!!!! Μου φαγανε οι κινεζοι 200 ευρω!!!!!!!!!! απο το banggood

Ti να κανω τωρα!!??

Τους εστειλα email και εκανα live chat όπου οι απατεώνες μου ζηταγανε φωτο απο αυτο που παρέλαβα. Τις έστειλα και μου ειπαν

οτι θα διαβιβάσουν το προβλημα!. Τωρα ειμαι σε αναμονη............

Ειμαι πολυ οργισμένος. Περιμενα 20 ήμέρες και πανω που χάρηκα ειδα ενα μικρο πακέτο με το κινητο.

Το Tracking Number ειναι σωστο. Λαθος πρεπει να εγινε στο πακεταρισμα ή έγινε επίτηδες.

Να δω τι θα γινει τωρα,

Εχει γουστο να ζητάνε το πακετο πισω , να κανει 20ημέρες , να το πληρώσω κγια να μου στειλουν μετα απο 20 ημερες το άλλο.

Θα δουμε.... Βασικα λεω να του ζητησω τα χρήματα πίσω.

Y.Γ. Η πληρωμη εγινε με Paypal . Μπορω να κανω κατι εκει?

Link to comment
Share on other sites

http://www.banggood.com/PIPO-M9-Pro-3G-Quad-Core-1_6GHz-10_1-Inch-Android-4_2-Tablet-p-80089.html?currency=EUR

http://www.geekbuying.com/item/Pipo-M9Pro-3G-RK3188-1-6GHz-10-1-inch-Tablet-PC-Android-4-2-Quad-Core-IPS-Capcaitive-Screen-1920-1200-2GB-32GB-319478.html

και γιατι εκτος απο την τιμη ποια cpu ειναι καλυτερη και αν ειναι αληθεια (οχι οτι δεν πιστευω τον φιλο) οτι το http://www.banggood.com εκανε αυτο το πραγμα αρχισα να φοβαμαι ακουω γνωμες

ευχαριστω

ΑΜΠΕΛΩΝΑ-ΦΑΡΣΑΛΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΚΕΡΑΜΕ

samsung galaxy j1(2016)-samsung galaxy S4 zoom-XGODY 7 IGO PRIMO-DREAMBOX DM800HDse-kaon(ote tv)-Edision Argus Mini Plus High Speed 2 in 1 HD

Link to comment
Share on other sites

http://www.banggood.com/PIPO-M9-Pro-3G-Quad-Core-1_6GHz-10_1-Inch-Android-4_2-Tablet-p-80089.html?currency=EUR

http://www.geekbuying.com/item/Pipo-M9Pro-3G-RK3188-1-6GHz-10-1-inch-Tablet-PC-Android-4-2-Quad-Core-IPS-Capcaitive-Screen-1920-1200-2GB-32GB-319478.html

και γιατι εκτος απο την τιμη ποια cpu ειναι καλυτερη και αν ειναι αληθεια (οχι οτι δεν πιστευω τον φιλο) οτι το http://www.banggood.com εκανε αυτο το πραγμα αρχισα να φοβαμαι ακουω γνωμες

ευχαριστω

 

το ιδιο μοντελο δεν ειναι;; :worry::wacko: αν δεν κανω λαθος παρτο απο geekbuying ειναι και το πιο φτηνο και απο οσο ακουγεται εχει και καλο support εγω τωρα περιμενω μια μεγαλη παραγγελια απο αυτους...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Hello Geekbuying,

I am interested in AOCOS PX103 quad core tablet.

1.can you give a coupon or at least the leather case as present?

2. can you root this?

Edited by s2117
Link to comment
Share on other sites

Preferred Shipping Method

Registered Airmail (With tracking number)

Express Shipping

Note:

1) As Xmas is around the corner again, airmail may encounter a traffic jam, so we recommend you to choose express shipping(DHL/EMS). Its fee has been tremendously reduced, you only need to pay a little more money to select DHL/EMS. Also please be aware of that DHL/EMS may result in custom tax which GeekBuying is not responsible for.(view details)

2) Please note shipping cost here is only for your reference and will not be calculated. Actual shipping fee is at Step 3.

τι να προτιμησω?

ΑΜΠΕΛΩΝΑ-ΦΑΡΣΑΛΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΚΕΡΑΜΕ

samsung galaxy j1(2016)-samsung galaxy S4 zoom-XGODY 7 IGO PRIMO-DREAMBOX DM800HDse-kaon(ote tv)-Edision Argus Mini Plus High Speed 2 in 1 HD

Link to comment
Share on other sites

μαλλον δεν με θελουν οι κινεζοι οποτε ξεχναω pipo και κινα και κοιτω Ελλαδα,ευχαριστω πολυ παιδια

ΑΜΠΕΛΩΝΑ-ΦΑΡΣΑΛΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΚΕΡΑΜΕ

samsung galaxy j1(2016)-samsung galaxy S4 zoom-XGODY 7 IGO PRIMO-DREAMBOX DM800HDse-kaon(ote tv)-Edision Argus Mini Plus High Speed 2 in 1 HD

Link to comment
Share on other sites

μαλλον δεν με θελουν οι κινεζοι οποτε ξεχναω pipo και κινα και κοιτω Ελλαδα,ευχαριστω πολυ παιδια

 

οχι ρε απλα διαλεξε registered airmail που ειναι και δωρεαν απλα μπορει να ερθει με το νεο χρονο...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω για την βοηθεια καλες γιορτες και περιμενω το προγραμματακι για το gps και πως μπορω να παρακολουθω το δεμα?

ΑΜΠΕΛΩΝΑ-ΦΑΡΣΑΛΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΚΕΡΑΜΕ

samsung galaxy j1(2016)-samsung galaxy S4 zoom-XGODY 7 IGO PRIMO-DREAMBOX DM800HDse-kaon(ote tv)-Edision Argus Mini Plus High Speed 2 in 1 HD

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε απλα διαλεξε registered airmail που ειναι και δωρεαν απλα μπορει να ερθει με το νεο χρονο...

 

το συστημενο κανει περιπου 15 εργασιμες να ερθει. Δεν το χανεις, δεν σε χανει.

Στις παραγγελιες μου τις επιβλεπω με αυτο http://www.trackitonline.ru/

Link to comment
Share on other sites

παιδια ευχαριστω για την βοηθεια ελπιζω να εχω βοηθεια για root,gps κλπ και οτι τον Ιανουαριο πρωτα ο θεος η στα γεννεθλια μου η στην γιορτη μου να τοχω...

ΑΜΠΕΛΩΝΑ-ΦΑΡΣΑΛΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΚΕΡΑΜΕ

samsung galaxy j1(2016)-samsung galaxy S4 zoom-XGODY 7 IGO PRIMO-DREAMBOX DM800HDse-kaon(ote tv)-Edision Argus Mini Plus High Speed 2 in 1 HD

Link to comment
Share on other sites

παιδια ευχαριστω για την βοηθεια ελπιζω να εχω βοηθεια για root,gps κλπ και οτι τον Ιανουαριο πρωτα ο θεος η στα γεννεθλια μου η στην γιορτη μου να τοχω...

 

Είναι συσκευή με συμμετοχή στο επίσημο θέμα της στο φόρουμ οπότε δεν φαντάζομαι να μην βρεις βοήθεια. Προτείνω όμως να το διαβάσεις μια φορά όλο για να έχεις ένα μπούσουλα. Αν είσαι διαβασμένος και εσύ θα ξεμπερδέψεις πιο γρήγορα και δεν θα ταλαιπωρήσεις τους συμφορουμίτες αναλώνοντάς τους στο να γράφουν ξανά και ξανά τα ίδια πράγματα.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, ΑΙΣΧΟΣ!!!!!!!!

Παρελαβα σήμερα απο το ταχυδρομειο Αντι το Τablet Pipo m6 pro 10Inc που παραγγειλα ενα κινητο αξιας 22 $!!!!!!!!!!

Τι ξεφτιλα ειναι αυτη!!!! Μου φαγανε οι κινεζοι 200 ευρω!!!!!!!!!! απο το banggood

Ti να κανω τωρα!!??

Τους εστειλα email και εκανα live chat όπου οι απατεώνες μου ζηταγανε φωτο απο αυτο που παρέλαβα. Τις έστειλα και μου ειπαν

οτι θα διαβιβάσουν το προβλημα!. Τωρα ειμαι σε αναμονη............

Ειμαι πολυ οργισμένος. Περιμενα 20 ήμέρες και πανω που χάρηκα ειδα ενα μικρο πακέτο με το κινητο.

Το Tracking Number ειναι σωστο. Λαθος πρεπει να εγινε στο πακεταρισμα ή έγινε επίτηδες.

Να δω τι θα γινει τωρα,

Εχει γουστο να ζητάνε το πακετο πισω , να κανει 20ημέρες , να το πληρώσω κγια να μου στειλουν μετα απο 20 ημερες το άλλο.

Θα δουμε.... Βασικα λεω να του ζητησω τα χρήματα πίσω.

Y.Γ. Η πληρωμη εγινε με Paypal . Μπορω να κανω κατι εκει?

 

Μάλιστα...πιστεύω πως έγινε λάθος, αλλα κατανοώ απολύτως την οργή σου...

 

Εγώ έχω παραγγείλει από μέσα Οκτώβρη και τίποτα ακομη...

Link to comment
Share on other sites

Hello I have Order Number: #3108528 when its expected to be shipped?

 

Hi,

 

The warehouse promised to ship our your order later in today or tomorrow. If you order will not be shipped out tomorrow, please let me know.

 

thanks

Buy One Get One Free TV BOX!! -->>Click

 

Leagoo Christmas Sale -- Smart Phone low to $59.99

 

Elephone Ivory -->> $12.12 To Grab One

Link to comment
Share on other sites

Hello I have Order Number: #3110608 when its expected to be shipped?

 

Hi,

Your order has been shipped out today.

Here is the tracking number: RF187777323SG

thanks

 

Hello Justin did you ship my order # 3107939 ? Please check because as I told you I want them for christmas presents.

 

Thanks:)

Hi,

I have replied you in PM. Please check it.

thanks

 

 

Hello Geekbuying,

 

On 28/11 I order and paid for a car charger (order number 3106291). Its status is processing since then. When is my order going to be dispatched?

 

I look forward to your reply.

 

Hi,

Your order has been shipped out. As you choose Airmail (No tracking number), so there is no tracking number.

 

thanks

 

Hallo there,

when is my order #3109268 expected to be shipped?

 

Hi,

I have replied you in smart phone area. Please check it.

thanks

 

Hello Geekbuying,

I am interested in AOCOS PX103 quad core tablet.

1.can you give a coupon or at least the leather case as present?

2. can you root this?

 

Hi,

For this tablet, I can provide a free case for you. http://www.geekbuying.com/item/Leather-Case-Skin-for-10-2--10-inch-Android-Tablet-PC-MID-306211.html

But, we can not root it for you.

After you make the order, please send me your order number by PM, then I can ask the warehouse to add the case into your package.

thanks

Buy One Get One Free TV BOX!! -->>Click

 

Leagoo Christmas Sale -- Smart Phone low to $59.99

 

Elephone Ivory -->> $12.12 To Grab One

Link to comment
Share on other sites

Hello JUSTIN

 

I AM AFRAID YOUR CUSTOMER SERVICE CANNOT UNDERSTAND ENGLISH.

 

I have paied one week ago, and today they tell me that they will cancel my order. They cannot understand what I am telling to them.

 

DO NOT CANCEL THE ORDER

 

SEND AS IT IS WITH THE MIRACAST DONGLE AS FAST AS YOU CAN. I WANT THE PACKAGE IN MY HANDS IN 10 DAYS.

 

THANKS

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...