Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα tablets


Vinzenzo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

gilm, το μόνο που ξέρω σε σχέση με τα Flytouch είναι ότι έχει χαθεί η μπάλλα εδώ και πολύ καιρό αναφορικά με το ποιο είναι το γνήσιο και ποιο όχι. Για παράδειγμα, θεωρητικά το γνήσιο Flytouch το βγάζει η IBEX. Ποια είναι η IBEX δεν έχω ιδέα. Παράλληλα έχω διαβάσει σε διάφορα sites του εξωτερικού ότι ακόμα και τα IBEX Flytouch δεν μπορείς να τα πεις 100% γνήσια γιατί, σύμφωνα με τα λεγόμενα τους, ένα μεγάλο κινέζικο site, το chinagrabber αν δεν κάνω λάθος, απλά παρήγγειλε χιλιάδες κομμάτια από κάποιον κατασκευαστή του συγκεκριμένου μοντέλου, βάφτισε την εταιρεία IBEX και το μοντέλο Flytouch και άρχισε να πουλάει σαν τρελλό. Τι πραγματικά γίνεται και ποια είναι η αλήθεια μόνο αυτοί ξέρουν. Αν παρατηρήσεις τα Flytouch από την στιγμή που εμφανίστηκαν, έχουν βγει με τόσες πολλές και σημαντικές ή όχι αναβαθμίσεις(κυρίως στην μνήμη) αναβάζοντας το αριθμό του μοντέλου κάθε φορά σχεδόν, με αποτέλεσμα να είναι πολυ δύσκολο να καταλάβουμε αν κάποιο είναι το Flytouch 3/Superpad II ή οποισδήποτε άλλος συνδυασμός. Το δικό μου συμπέρασμα είναι ότι υπάρχουν πολλοί και διάφοροι κατασκευαστές του συγκεκριμένου σχεδιαστικά μοντέλου εκεί στην Άπω ανατολή, και εφόσον είναι όμοια μεταξύ τους τα ονομάζουν όλοι Flytouch και άντε να βγάλουμε εμείς άκρη μετ

 

Και εξαιτίας αυτού του χαμού που συμβαίνει, για μένα προσωπικά σημασία έχει πρώτον, αν το μηχάνημα δουλεύει και έχει τα χαρακτηριστικά που διαφημίζεται ότι έχει και δεύτερον η εγγύηση και υποστήριξη από αυτόν που αγοράζω. Αν υπάρχουν αυτά τα δύο είμαι οκ.

 

Το συγκεκριμένο Flytouch 4 από το e-tablet φαίνεται να είναι από την Odys και με βάση τα τεχνικά του χαρακτηριστικά φαίνεται ανώτερο ποιοτικά με capacitive οθόνη και 2 εισόδους microSD.

 

βασικα εχω ψηθει για το zenithink zt-280 c91 αλλα σε μαγαζια ελληνικα δεν το βρισκω

ακομα , τα χαρακτηριστηκα του flytouch 4 δεν με χαλανε όμως

Xiaomi Redmi Note 8T 64G
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εκατσα και διαβασα 1-2 μερες ...εψαξα παντου και τα παντα αλλα ακρη δεν εβγαλα...δεν κατεληξα καπου...βοηθεια λοιπον..

κατ αρχην διαθετω μαζι με τα εξοδα αποστολης γυρω στα 160€

ενδιαφερομαι για οθονη 8-10 ιντσες

για σερφαρισμα,word-excell, αντε και καμια ταινια

θα ηθελα να μου προτεινει καποιος που εχει δοκιμασει και εχει καποια πειρα τι να προτιμησω....ευχαριστω

 

Με 160 ευρώ, νομίζω ότι είναι λίγο δύσκολο να βρεις κάτι στις ίντσες που το ψάχνεις. Μόνο τα Passepartout της Crypto φαίνονται να παίζουν κάτω από την τιμή που διαθέτεις αλλά είναι στις 7 ίντσες.

Link to comment
Share on other sites

εκατσα και διαβασα 1-2 μερες ...εψαξα παντου και τα παντα αλλα ακρη δεν εβγαλα...δεν κατεληξα καπου...βοηθεια λοιπον..

κατ αρχην διαθετω μαζι με τα εξοδα αποστολης γυρω στα 160€

ενδιαφερομαι για οθονη 8-10 ιντσες

για σερφαρισμα,word-excell, αντε και καμια ταινια

θα ηθελα να μου προτεινει καποιος που εχει δοκιμασει και εχει καποια πειρα τι να προτιμησω....ευχαριστω

 

φίλε μου τσεκαρε και εδω http://www.cosmodata.gr/category/868/tablets-apads

Xiaomi Redmi Note 8T 64G
Link to comment
Share on other sites

http://www.e-tablet.gr/product_info.php?cPath=8_29&products_id=79

 

ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ πουλαει το ρενα3 340€ πλακα μας κανεις ρε φιλε? 150€ κανει το ρενα3 αυτος θελει πολυ γρηγορα να πλουτισει

Link to comment
Share on other sites

http://www.e-tablet.gr/product_info.php?cPath=8_29&products_id=79

 

ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ πουλαει το ρενα3 340€ πλακα μας κανεις ρε φιλε? 150€ κανει το ρενα3 αυτος θελει πολυ γρηγορα να πλουτισει

 

με 340 παιρνεις το archos 101

Xiaomi Redmi Note 8T 64G
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι νέος στο forum αν και το παρακολουθώ γύρω στο χρόνο. Θέλω να μοιραστώ τη δική μου εμπειρία. Πριν 6 μήνες παρήγγειλα το Rena 3 από Merimobiles στα 220 δολάρια. Ρώτησα για DHL και ο εκτελωνισμός θα μου κόστιζε 105 ευρώ + 23% Φπα δηλαδή θα μου έβγαινε γύρω στα 300 και κάτι ευρώ. Το παρείγγειλα τελικά με EMS η οποία έχει εκτελωνισμό και 20 Ευρώ αλλά και ΦΠΑ κανονικά 23% διότι έχουν στενέψει τα πράγματα και τα ελέγχουν.. Το Rena ήρθε αλλά μάλλον λόγω κακής αποστολής ήρθε με ραγισμένη οθόνη. Επικοινώνησα με Meri Mobiles για επιστροφή και αντικατάσταση και μέχρι να βρω τι δίκαιο μου μου πήρε 2 μήνες και ήμουν αναγκασμένος να το επιστρέψω με δικά μου έξοδα κτλπ + 1 μήνας μέχρι να μου επιστραφούν τα χρήματα. Έμεινα και χωρίς tablet και έφαγα στη μάπα την απροσεξία του καθενός... Αν το έβρισκα σε ελληνικό μαγαζί κανονικό απλά θα το έπερνα και θα έιχα το κεφάλι μου ήσυχο και ασ μου βγαινε και 40 και 50 ευρώ παρπάνω το οποίο θεωρώ φυσιολογικό όταν κάποιος τα εισάγει νόμιμα, πληρώνει φόρους κτλπ κτλπ...

 

Επειδή ακόμη ενδιαφέρομαι μπορεί ο DrSAkis να μου πει που το βρήκε 150 Ευρώ τελική τιμή, με εγγύηση κτλπ? Θα με βοηθούσε πολύ γιατί το 340 μου φαίνεται λογικό από ελληνικό site με εγγύηση!

Edited by norma_1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι νέος στο forum αν και το παρακολουθώ γύρω στο χρόνο. Θέλω να μοιραστώ τη δική μου εμπειρία. Πριν 6 μήνες παρήγγειλα το Rena 3 από Merimobiles στα 220 δολάρια. Ρώτησα για DHL και ο εκτελωνισμός θα μου κόστιζε 105 ευρώ + 23% Φπα δηλαδή θα μου έβγαινε γύρω στα 300 και κάτι ευρώ. Το παρείγγειλα τελικά με EMS η οποία έχει εκτελωνισμό και 20 Ευρώ αλλά και ΦΠΑ κανονικά 23% διότι έχουν στενέψει τα πράγματα και τα ελέγχουν.. Το Rena ήρθε αλλά μάλλον λόγω κακής αποστολής ήρθε με ραγισμένη οθόνη. Επικοινώνησα με Meri Mobiles για επιστροφή και αντικατάσταση και μέχρι να βρω τι δίκαιο μου μου πήρε 2 μήνες και ήμουν αναγκασμένος να το επιστρέψω με δικά μου έξοδα κτλπ + 1 μήνας μέχρι να μου επιστραφούν τα χρήματα. Έμεινα και χωρίς tablet και έφαγα στη μάπα την απροσεξία του καθενός... Αν το έβρισκα σε ελληνικό μαγαζί κανονικό απλά θα το έπερνα και θα έιχα το κεφάλι μου ήσυχο και ασ μου βγαινε και 40 και 50 ευρώ παρπάνω το οποίο θεωρώ φυσιολογικό όταν κάποιος τα εισάγει νόμιμα, πληρώνει φόρους κτλπ κτλπ...

 

Επειδή ακόμη ενδιαφέρομαι μπορεί ο DrSAkis να μου πει που το βρήκε 150 Ευρώ τελική τιμή, με εγγύηση κτλπ? Θα με βοηθούσε πολύ γιατί το 340 μου φαίνεται λογικό από ελληνικό site με εγγύηση!

 

εγώ το rena3 το πήρα 120 € πριν 2-3 μήνες απευθείας από κινέζο προμηθευτή. Ποτέ δεν είχα κάποιο πρόβλημα με τελωνείο.

Ο Έλληνας το πουλάει με 3πλάσια τιμή. Δεν είναι υπερβολή;;;

Επίσης γράφει "Eγγύηση 1 χρόνο από τον κατασκευαστή". Δηλαδή και να έχεις πρόβλημα θα χρειαστεί 1-2 μήνες να το στείλει Κίνα κλπ. (επίσης αν θυμάμαι καλά όλα τα προϊόντα που πουλιούνται στην Ε.Ε. με ευρωπαϊκή οδηγία πρέπει να έχουν 2 μήνες τουλάχιστον εγγύηση..)

 

no offense αλλά μου φαίνεται υπερβολικός ο Έλληνας. Δεν θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση, την άποψη μου λέω.:)

Link to comment
Share on other sites

Barca10 σε ευχαριστώ για την απάντηση σου. Αν το rena που πήρες είναι με το διπήρηνο με GPS και ΒΤ το πήρες σε πολύ καλύ τιμή. Μου φαίνεται περίεργο αν δεν πλήρωσες ΦΠΑ σε τελώνείο. Αν μπορείς να μου πεις και απο που θα με βοηθούσες αν και η εμπειρία μου με προβληματίζει. Εν πάση περιπτώση εγώ έκανα έρευνα χθεσ και επικοινώνησα με 2 μαγαζιά ( δεν τα αναφέρω για να τηρώ τους κανονισμούς). Ο Ελληνάρας (που αναφέρεται πάνω) πάντως έχει μια καλή έκπτωση και πολύ γρήγορος και φαίνεται επαγγελματίας. Είχα απάντηση άμεση και με προτάσεις άλλων μοντέλων. Ο άλλος ακόμη περιμένω. Εγώ θα την κάνω την αγορά μου φαίνεται γιατί είμαι πολύ περίεργος και τα 300 θα τα έδινα ( αλλά ως εκεί). Ελπίζω να πάνε καλά όλα και να μην είνει μούφα! Θα ποστάρω και πάλι με νέα!
Link to comment
Share on other sites

εκατσα και διαβασα 1-2 μερες ...εψαξα παντου και τα παντα αλλα ακρη δεν εβγαλα...δεν κατεληξα καπου...βοηθεια λοιπον..

κατ αρχην διαθετω μαζι με τα εξοδα αποστολης γυρω στα 160€

ενδιαφερομαι για οθονη 8-10 ιντσες

για σερφαρισμα,word-excell, αντε και καμια ταινια

θα ηθελα να μου προτεινει καποιος που εχει δοκιμασει και εχει καποια πειρα τι να προτιμησω....ευχαριστω

 

έχεις ΡΜ με πληροφορίες για το hipad M7 (7 ιντσες) που πήρα τον Ιούλιο....

Link to comment
Share on other sites

Μακρυά απο hero tab c8 η dropad a8 η hipad 7. Είναι εντελώς για τα μπάζα. Σε μένα, και σε αρκετούς άλλους μετα απο κάποιο διάστημα δε φορτιζει τελείως συν τα προβλήματα καθαρισμού buffer οθόνης που παρουσιάζεται. Σε συνδυασμό με το υπερβολικό βάρος είναι απο τις χειρότερες επιλογές. αν και τα τελευταία custom firmware με over clock στα 1,2Ghz είναι πολυ καλα

 

 

Sent from my iPad 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μακρυά απο hero tab c8 η dropad a8 η hipad 7. Είναι εντελώς για τα μπάζα. Σε μένα, και σε αρκετούς άλλους μετα απο κάποιο διάστημα δε φορτιζει τελείως συν τα προβλήματα καθαρισμού buffer οθόνης που παρουσιάζεται. Σε συνδυασμό με το υπερβολικό βάρος είναι απο τις χειρότερες επιλογές. αν και τα τελευταία custom firmware με over clock στα 1,2Ghz είναι πολυ καλα

Sent from my iPad 2 using Tapatalk

 

Πάντως εγώ (όπως και οι κάμποσοι χρήστες τους στα ειδικά φόρα που έψαξα πριν το πάρω) δεν συμφωνούμε και απόλυτα μαζί σου.... Και μόνο η ύπαρξη συνεχιζόμενης υποστήριξης σε ρομ από αρκετές πηγές μαρτυρά οτι είναι από τις πιό δημοφιλείς σειρές, εγώ δεν έχω κανένα παράπονο ούτε με το βάρος (έχει μεταλικό πλαίσιο που νομίζω το έχει σώσει 2 φορές που μου έπεσε) , ούτε έχω θέμα buffer οθόνης που αναφέρεις - προφανώς το δεν φορτίζει τελείως είναι και θέμα τύχης.... Αντιπρότεινε κάτι άλλο σε αυτά τα λεφτά που να είναι καλύτερο - (δεν πιστεύω να το συγκρίνεις με το ipad από το οποίο γράφεις!)

 

Δεν είμαι advanced χρήστης αλλά με τα 150 που έδωσα (για το 8GB) έχω ικανοποιητικότατο net surfing και αναπαραγωγή βίντεο, συνδέθηκε απροβλημάτιστα με κινητό που έχει wifi hotspot (έχει προρυθμισμένα 4-5 usb HSDPA modems), έπαιξαν με τη μια τα usb Bluetooth και GPS που είχα ήδη, ότι εφαρμογή και παιχνίδι θέλω παίζει άψογα, δουλεύουν τα μαιλ και μαρκετ.... έχω να ανοίξω το λάπτοπ σχεδόν 2 βδομάδες (από το σχεδόν καθημερινο). Θα ήθελα πραγματικό flash (που δεν υποστηρίζει άσχετα με το τι λένε οι προδιαγραφές), θα ήθελα μεγαλύτερη μπαταρία, ένα ηχείο στο πλάι (και όχι πίσω γιατί όταν είναι μέσα στη θήκη δεν ακούγεται) και σίγουρα θα προτιμούσα κουμπάκι αυξομείωσης ήχου - αλλά για κάποιον που θέλει να δώσει μέχρι αυτά τα λεφτά, εγώ το βρίσκω πολύ καλό value for money και σίγουρα όχι για τα μπάζα.....

Link to comment
Share on other sites

τελικα κατεληξα και παρηγγειλα απο το merimobiles το Herotab MID816 Android 2.2 Flash 10.1 1.2GHz 8GB HDMI 2 point touch...

μαζι με θηκη και ems βγηκε στα 155 ευρωπουλα...τελικα με ems τι παιζει? θα πληρωσω τελωνειο?

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ (όπως και οι κάμποσοι χρήστες τους στα ειδικά φόρα που έψαξα πριν το πάρω) δεν συμφωνούμε και απόλυτα μαζί σου.... Και μόνο η ύπαρξη συνεχιζόμενης υποστήριξης σε ρομ από αρκετές πηγές μαρτυρά οτι είναι από τις πιό δημοφιλείς σειρές, εγώ δεν έχω κανένα παράπονο ούτε με το βάρος (έχει μεταλικό πλαίσιο που νομίζω το έχει σώσει 2 φορές που μου έπεσε) , ούτε έχω θέμα buffer οθόνης που αναφέρεις - προφανώς το δεν φορτίζει τελείως είναι και θέμα τύχης.... Αντιπρότεινε κάτι άλλο σε αυτά τα λεφτά που να είναι καλύτερο - (δεν πιστεύω να το συγκρίνεις με το ipad από το οποίο γράφεις!)

 

Δεν είμαι advanced χρήστης αλλά με τα 150 που έδωσα (για το 8GB) έχω ικανοποιητικότατο net surfing και αναπαραγωγή βίντεο, συνδέθηκε απροβλημάτιστα με κινητό που έχει wifi hotspot (έχει προρυθμισμένα 4-5 usb HSDPA modems), έπαιξαν με τη μια τα usb Bluetooth και GPS που είχα ήδη, ότι εφαρμογή και παιχνίδι θέλω παίζει άψογα, δουλεύουν τα μαιλ και μαρκετ.... έχω να ανοίξω το λάπτοπ σχεδόν 2 βδομάδες (από το σχεδόν καθημερινο). Θα ήθελα πραγματικό flash (που δεν υποστηρίζει άσχετα με το τι λένε οι προδιαγραφές), θα ήθελα μεγαλύτερη μπαταρία, ένα ηχείο στο πλάι (και όχι πίσω γιατί όταν είναι μέσα στη θήκη δεν ακούγεται) και σίγουρα θα προτιμούσα κουμπάκι αυξομείωσης ήχου - αλλά για κάποιον που θέλει να δώσει μέχρι αυτά τα λεφτά, εγώ το βρίσκω πολύ καλό value for money και σίγουρα όχι για τα μπάζα.....

 

Αυτο με τη φόρτιση αν διαβάσεις στο slatedroid συμβαίνει σε καμποσους μετα απο κάποιο διάστημα. Αυτο βέβαια ισχύει σε όλα τα κινεζικά που δεν ξέρεις τι πρόβλημα θα σου βγάλουν . Με την οθόνη είχα πρόβλημα απο την αρχή και το merimobiles δεν το αντικατέστησε γιατί υποστηριζε ότι φταίει τι firmware. Θέμα με την οθόνη πρέπει να έχει και το 816r2 .όσο για την μπαταρία του hipad7-hero tab c8 αν φορτίσει σωστά με το τελευταίο firmware βγάζει 6+ ώρες με wifi και games αλλα συνήθως με το δικό του φορτιστη ενώ δείχνει 100% πολυ γρήγορα πέφτει στο 80%

 

 

Sent from my iPad 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τελικα κατεληξα και παρηγγειλα απο το merimobiles το Herotab MID816 Android 2.2 Flash 10.1 1.2GHz 8GB HDMI 2 point touch...

μαζι με θηκη και ems βγηκε στα 155 ευρωπουλα...τελικα με ems τι παιζει? θα πληρωσω τελωνειο?

 

Λογικά ναι αλλά δεν είναι πολύ νομίζω. Εκτός και αν περάσει έτσι, που φαίνεται ότι έχει συμβεί σε αρκετούς. Στην τιμή της απόδειξης/τιμολογίου υπολόγισε και το φπα 23% επίσης. Αν το γλυτώσεις και αυτό σίγουρα θα παραγγείλω από εσένα την επόμενη φορά :D

Link to comment
Share on other sites

τελικα κατεληξα και παρηγγειλα απο το merimobiles το Herotab MID816 Android 2.2 Flash 10.1 1.2GHz 8GB HDMI 2 point touch...

μαζι με θηκη και ems βγηκε στα 155 ευρωπουλα...τελικα με ems τι παιζει? θα πληρωσω τελωνειο?

 

άντε με το καλό..... το τι θα πληρώσεις εξαρτάται από την περιοχή σου και το τααχυδρομείο, εγώ στην Αθήνα τις τελευταίες 2 φορές πλήρωσα 3-4 ευρώ για έξοδα εκτελωνισμού (όχι φόρο, έξοδα και καλά για τη διαδικασία) - αυτό δεν το χρεώνουν πάντα...

 

@giokspy: ναι τι είδα και εγώ οτι με κάποια firmware έχει πολύ καλύτερη διαχείριση μπαταρίας αλλά δεν θέλω να ρισκάρω να χάσω το usb GPS και το BT που με το μαμά-firmware δουλέψανε τέλεια.... οπότε προτιμώ να φορτίζω κάθε 2-2,5 ώρες, έτσι κ αλλιώς γι αχρήση μέσα στο σπίτι το θέλω!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα φιλοι μου. Παραγγειλα απο το merimobiles το Flytouch 3 με 3g και GPS. Το κουτι που μου ηρθε λεει TABLET PC IV 3G. και στα στοιχεια της συσκευης στις ρυθμισεις λεει αριθμος μοντελου android tab10, ekdosh v2.2 2011-08-19 (011112) kernel 2.6.32.9 root@jackie-desktop#259 και αριθμος εκδοσης FRF85B μαζι με θηκη και πληκτρολογιο. Το μηχανημα φαινεται παρα πολυ καλο αλλα θα ηθελα δυο πληροφοριες. Καταρχην τι παιζει με τις διαφορετικες ονομασιες και δευτερον που μπορω να βρισκω αναβαθμισεις για αυτο το μοντελλο μου. Ευχαριστω πολυ για την οποια βοηθεια
ΕΙΤΕ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΕΙΤΕ ΒΡΕΧΕΙ ΜΕΝΕΙ ΛΕΥΚΟ ΤΟ ΓΙΑΣΕΜΙ...
Link to comment
Share on other sites

παρακαλω βοηθεια. Το tablet που αναφερω παραπανω ενω δεχεται καρτα sim δεν μπορει να βρει δικτυο. Λεει προβλημα κατα την αναζητηση δικτυου. Και εμφανιζει κλειδωμενη την καρτα σιμ στο σχετικο μενου ενω ουτε ειναι ουτε οταν βαζω το pin την ξεκλειδωνει. Εχω τρελλαθει
ΕΙΤΕ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΕΙΤΕ ΒΡΕΧΕΙ ΜΕΝΕΙ ΛΕΥΚΟ ΤΟ ΓΙΑΣΕΜΙ...
Link to comment
Share on other sites

Γραφεις Flytouch 3 με 3g και GPS... Μπορείς να ποστάρεις το λινκ του προιόντος απο το κατάστημα...???

Βγαίνει το Flytouch 3 με 3g ????

 

όχι, το αυθεντικό δεν βγαίνει με 3g.

κάποιο κλώνο του κλώνου πήρε μάλλον.:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,θελω να παραγγείλω ένα NOOK COLOR,είναι εύκολο να μου στείλει κάποιος με PM ένα link? γιατι δεν βρίσκω μαγαζί να κάνω την αγορά.

Ευχαριστώ!!!!

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

απο το merimobiles αγορασα που υποιτιθεται οπως διαβασα οτι ειναι αξιοπιστο. Ιδου το tablet http://www.merimobiles.com/Flytouch_3_1Ghz_Android_2_2_Built_in_GPS_512MB_4G_p/meri05466.htm
ΕΙΤΕ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΕΙΤΕ ΒΡΕΧΕΙ ΜΕΝΕΙ ΛΕΥΚΟ ΤΟ ΓΙΑΣΕΜΙ...
Link to comment
Share on other sites

απο το merimobiles αγορασα που υποιτιθεται οπως διαβασα οτι ειναι αξιοπιστο. Ιδου το tablet http://www.merimobiles.com/Flytouch_3_1Ghz_Android_2_2_Built_in_GPS_512MB_4G_p/meri05466.htm

 

Ψάξε στα ξένα android forums(slatedroid, xda-developers κ.α) μήπως και βρεις τίποτα σχετικό με το πρόβλημα που έχεις. Αν το μοντέλο σου έχει πωληθεί αρκετά, υπάρχει πιθανότητα να βρεις κάτι.

 

Να σε ρωτήσω και κάτι. Το HDMI δοκίμασες πως δουλεύει?

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν το δοκιμασα θελει μαλλον ειδικο καλωδιο?

 

mini HDMI σε Full HDMI. Φθηνο θα το βρεις σε μαγαζια που πουλανε ηλεκτρολογικο-ηλεκτρονικο υλικο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...