Jump to content

[Επίσημο] HTC Wildfire S


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά ευχαριστώ πολύ.

Κατεληξα τελικά στο να πάρω ενα μεταχειρισμένο i phone 3Gs και τα χρήματα της επιδότησης να τα βάλω στα πάγια, οπότε θα έρθει μία η άλλη!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα παιδιά και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!

Πείτε μου σας παρακαλώ

1) Σε εμας που δεν έχει έρθει ενημέρωση για αναβάθμιση τι γίνεται?μπορούμε να την κάνουμε χειροκίνητα?αν ναι πώς γίνεται?

2) Ρυθμίσεις αρχικής οθόνης δεν έχει το τηλέφωνο?Θέλω να βάλω wallpaper απο την γκαλερι στην κύρια οθόνη και μου την προσαρμόζει σε όλες.Εχουμε καμία λύση?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!

Πείτε μου σας παρακαλώ

1) Σε εμας που δεν έχει έρθει ενημέρωση για αναβάθμιση τι γίνεται?μπορούμε να την κάνουμε χειροκίνητα?αν ναι πώς γίνεται?

2) Ρυθμίσεις αρχικής οθόνης δεν έχει το τηλέφωνο?Θέλω να βάλω wallpaper απο την γκαλερι στην κύρια οθόνη και μου την προσαρμόζει σε όλες.Εχουμε καμία λύση?

 

1. Περίμενε λίγο ίσως σου έρθει αργότερα.

 

2. Όχι δεν έχει δυστυχώς. Δεν γνωρίζω αν υπάρχει και καμία εφαρμογή στο market.

Xiaomi Redmi Note 8 64GB ROM/4GB RAM
Link to comment
Share on other sites

HTC Wildfire S gets to Android 2.3.5 as well, no Sense 3.0 though

 

the Wildfire S won't be getting to taste Sense UI 3.0. We suspect this has something to do with the hardware

 

Το Explorer δηλαδη εχει quad core και 2GB Ram και τρεχει το 3.5? Α ρε HTC...

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα.Παιδιά υπάρχει κάποιος που να έχει κάνει s-off το Marvel PVT SHIP s-on RL με HBOOT 0.90.0000 χωρίς το xtc clip;;;

Την ιδια απορια εχω για να ρουταρω της γυναικας μου

..γενικα ουτε sense 3.0 το εσκισε η htc.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ

 

 

 

Sent from my HD2

tsak8 - Χρήστος

LG G6 / LG G Pad 8,3"

Link to comment
Share on other sites

HTC Wildfire S gets to Android 2.3.5 as well, no Sense 3.0 though

 

 

 

Το Explorer δηλαδη εχει quad core και 2GB Ram και τρεχει το 3.5? Α ρε HTC...

 

Έλα ντε... Μας δουλεύουν εκεί στην Taiwan μου φαίνεται!!

Xiaomi Redmi Note 8 64GB ROM/4GB RAM
Link to comment
Share on other sites

Το com.htc.bgp σταματησε απροσδοκητα.Αναφερατε στην HTC το προβλημα αυτο...

Γνωριζει κανεις πως διορθωνει το προβλημα αυτο? Μου το βγαζει συνεχεια μετα την αναβαθμιση που εκανε σε 2.3.5 .Εκανα και επαναφορα της συσκευης στην αρχικη αλλα παλι τα ιδια.

Καμμια ιδεα κανεις?

Ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Το com.htc.bgp σταματησε απροσδοκητα.Αναφερατε στην HTC το προβλημα αυτο...

Γνωριζει κανεις πως διορθωνει το προβλημα αυτο? Μου το βγαζει συνεχεια μετα την αναβαθμιση που εκανε σε 2.3.5 .Εκανα και επαναφορα της συσκευης στην αρχικη αλλα παλι τα ιδια.

Καμμια ιδεα κανεις?

Ευχαριστω εκ των προτερων

 

Για δοκίμασε να πας Settings >> Applications >> Manage applications και διάλεξε "Clear cache" και "Clear data" (σε όποιες από τις παρακάτω εφαρμογές διατίθεται):

 

- Calendar

- Calendar Storage

- Gmail

- Gmail Storage

 

Μόλις είδα ότι το Πλαίσιο το κατέβασε το κινητάκι στα 189€

http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones/HTC-Wildfire-S-Black-99HMM060-00.htm

Edited by gkagg
Xiaomi Redmi Note 8 64GB ROM/4GB RAM
Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε να πας Settings >> Applications >> Manage applications και διάλεξε "Clear cache" και "Clear data" (σε όποιες από τις παρακάτω εφαρμογές διατίθεται):

 

- Calendar

- Calendar Storage

- Gmail

- Gmail Storage

 

Μόλις είδα ότι το Πλαίσιο το κατέβασε το κινητάκι στα 189€

http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones/HTC-Wildfire-S-Black-99HMM060-00.htm

Τίποτα... Και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω αλλά δε βοήθησε η εκκαθάριση σε τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μήπως τελικά είναι γενικό το πρόβλημα με το com.htc.bgp στην 2.3.5 ;

και σε μένα τα ίδια, έκανα και επαναφορά το κινητό μήπως αλλάξει κάτι αλλά δυστυχώς το πρόβλημα παραμένει.

:baby:
Link to comment
Share on other sites

Το com.htc.bgp σταματησε απροσδοκητα.Αναφερατε στην HTC το προβλημα αυτο...

Γνωριζει κανεις πως διορθωνει το προβλημα αυτο? Μου το βγαζει συνεχεια μετα την αναβαθμιση που εκανε σε 2.3.5 .Εκανα και επαναφορα της συσκευης στην αρχικη αλλα παλι τα ιδια.

Καμμια ιδεα κανεις?

Ευχαριστω εκ των προτερων

 

και μένα μία από τα ίδια. και άκρη δεν έχω βρει...

Link to comment
Share on other sites

και μένα μία από τα ίδια. και άκρη δεν έχω βρει...

Μια τα ίδια και σε μένα. Δεν διαβάζουν το forum εκεί στην HTC.:mad:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Μια τα ίδια και σε μένα. Δεν διαβάζουν το forum εκεί στην HTC.:mad:

 

Καλό θα ήταν να κάνουμε αποστολή αναφοράς όταν βγάζει error, έστω μια φορά τη μέρα. Ποτέ δε ξέρεις... ίσως ενδιαφερθούν.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Μάλλον δεν έχει να κάνει με την αναβάθμιση παιδιά.Σε εμένα που δεν έχει έρθει ειδοποίηση αναβάθμισης μου το πετάει συνέχεια από χθες το βράδυ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Μάλλον δεν έχει να κάνει με την αναβάθμιση παιδιά.Σε εμένα που δεν έχει έρθει ειδοποίηση αναβάθμισης μου το πετάει συνέχεια από χθες το βράδυ.

 

Σιγουρέψου ότι δεν έχεις το 2.3.5.

 

Πας ρυθμίσεις > Σχετικά με το τηλέφωνο > Πληροφορίες Λογισμικού > Έκδοση Android.

 

Για να ξέρουμε σίγουρα τι συμβαίνει.

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρέψου ότι δεν έχεις το 2.3.5.

 

Πας ρυθμίσεις > Σχετικά με το τηλέφωνο > Πληροφορίες Λογισμικού > Έκδοση Android.

 

Για να ξέρουμε σίγουρα τι συμβαίνει.

 

Το κοίταξα την 2.3.3 έχω και απο ειδοποίηση για αναβάθμιση τζίφος.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που την 3.3.5 την έχω περάσει μία βδομάδα τώρα δε μου δημιουργούσε πρόβλημα. Το πρόβλημα με τον καιρό το παρουσιάζει από χτες το βράδυ. Άρα 6 μέρες έτρεχε η 3.3.5 χωρίς κανένα πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Τώρα μόλις μιλούσα με κάποιον που είχε ακόμα την 2.3.3 και από εχθές ή από σήμερα το πρωί τού έβγαζε και αυτουνού το ίδιο πρόβλημα με το com.htc.bgp και εντομεταξύ δεν μπορούσε να ολοκληρώση και την αναφορά προβλήματος.

Πριν διαβάσω στο forum για το πρόβλημα αυτό του πρότεινα να κάνει την αναβάθμιση μήπως και διορθωθεί αλλά και μετά την αναβάθμιση το πρόβλημα παραμένει.

Link to comment
Share on other sites

Το κοίταξα την 2.3.3 έχω και απο ειδοποίηση για αναβάθμιση τζίφος.

 

τοτε ισως περασεςτα 2 αρχεια που ζηταει λιγο πριν σταλει η τελικη εκδοση

Παντως εμενα ηταν μια χαρα πριν και δυστυχως δεν μπορω να ξαναγυρισω στην προηγουμενη εκδοση

Μηπως ξερει κανεις αν γινεται κατι τετοιο?

Link to comment
Share on other sites

Oι περισσότεροι πάντως απ'ότι βλέπω έχουν πρόβλημα μετά την αναβάθμιση. Φαντάζομαι ένα update είναι ήδη στα σκαριά! ;)

 

Εdit: Χμμμ απ,ότι βλέπω πολλές συσκευές της htc έχουν πρόβλημα, οπότε μάλλον δε σχετίζεται με την αναβάθμιση...

Edited by Villis
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα έλεγα οτι φταίει η αναβάθμιση. Εγώ είμαι ακόμα στην 2.3.3 (και μάλιστα έχω απενεργοποιημένο τον αυτόματο έλεγχο για νέες αναβαθμίσεις) και έχω το ίδιο πρόβλημα με το com.htc.bgp από χθες το βράδυ. Οπότε μάλλον κάτι στην HTC δεν πάει καλά και όχι στην συσκευή μας... :confused:
Link to comment
Share on other sites

Μάγκες εχω και γω το ιδιο πρόβλημα απο χθές το βραδυ χωρις να πειράξω τίποτα στο κινητο.Εχω την έκδοση froyo στο κινητο και μόλις κάνω συγχρονισμό καιρου ή ανοίγω το ημερολόγιο μου βγάζει αυτό το μήνυμα.Το τηλεφωνο μου ειναι το htc legend.Δεν ξερω αλλα κατι παιζει γενικα απο χθες το βραδυ σε όλα τα htc με αυτό το μήνυμα!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...