Jump to content

[Επίσημο] HTC Wildfire S


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω παιδια θελω να βαλω μια εφαρμογη για να μιν πεταγοντε διαφιμισεις .κατι σαν adblock οποιος ξερει ας βοηθησει
:!:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εισαι ροοτ;

δοκίμασε το adfree

 

δεν ειμαι ροοτ .το εχω δοκιμασει το adfree αλλά κάτι ζήτaει σαν κωδικό πορτ δεν το γνωρίσω πως γίνετε

:!:
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μου πεις πως ενεργοποιείς/απενεργοποιείς τον αυτόματο έλεγχο για τις αναβαθμίσεις?

 

Ρυθμίσεις > Σχετικά με το τηλέφωνο > Ενημερώσεις λογισμικού > Προγραμματισμένος έλεγχος (τσεκάρεις/ξετσεκάρεις)

 

Λίγο καθυστερημένα αλλά κάλιο αργά..... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
δεν ειμαι ροοτ .το εχω δοκιμασει το adfree αλλά κάτι ζήτaει σαν κωδικό πορτ δεν το γνωρίσω πως γίνετε

 

Αν δεν είσαι root το adfree δεν δουλεύει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μετέφερα όλες τις επαφές της sim στο κινητό και τώρα στο ιστορικό κλήσεων δεν φαίνονται τα ονόματα αλλά μόνο οι αριθμοί. Πως μπορώ να επαναφέρω τις επαφές στη sim;
Xiaomi Redmi Note 8 64GB ROM/4GB RAM
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα και χρόνια πολλά!

 

Επιβεβαιώνω κι εγώ για το πρόβλημα που διορθώθηκε σε 2-3 μέρες απο την HTC με την μη λειτουργία του καιρού στο ρολόι!Σε εμένα εμφανίστηκε Κυριακή 11/12 βραδάκι και επανήλθε Τετάρτη 14/12!Όλα καλά τώρα!

Ξέρει κάποιος αν υπάρχουν ακουστικά για το συγκεκριμένο μοντέλο(wildfire s)που να έχουν volume control στο κεντρικό button?Όταν είμαι στην μηχανή και ακούω ράδιο υπάρχουν στιγμές που θέλω να το χαμηλώσω αρκετά και η μόνη λύση είναι να το βγάζω απο το μπουφάν που δεν είναι και το πιο εύκολο.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας κατεβασα το σκαιπ στο htc wildfire s και δεν εχω βιντεο κληση μεταξη skayp e με skype αν μπορεί καποιοσ να με βοηθηση ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα , θελω να ρωτησω αν γινεται με το htc sync να τροποποιησω τις επαφες μου απο το pc μου??????

 

η συσκευη μου ειναι το wildfire s

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα , θελω να ρωτησω αν γινεται με το htc sync να τροποποιησω τις επαφες μου απο το pc μου??????

 

η συσκευη μου ειναι το wildfire s

Δεν χρειάζεται να το κάνεις με το HTC Sync...

Αρκεί να έχεις gmail και οι επαφές σου συγχρονίζονται με αυτό. Οπότε ό,τι αλλαγές κάνεις εκεί μεταφέρονται και στις επαφές του κινητού σου. (αρκεί να έχεις ενεργοποιημένο τον συγχρονισμό)

Mobile : iPhone 12 ProMax 256GB Pacific Blue / iOS 14.2 (A2411)
Provider : Vodafone GR Giga Unlimited Ultra
===
Tablet : iPad  Pro 5th Gen 12.9" Wi-Fi/LTE 2021 256GB: iOS 15.2.1

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να το κάνεις με το HTC Sync...

Αρκεί να έχεις gmail και οι επαφές σου συγχρονίζονται με αυτό. Οπότε ό,τι αλλαγές κάνεις εκεί μεταφέρονται και στις επαφές του κινητού σου. (αρκεί να έχεις ενεργοποιημένο τον συγχρονισμό)

Συμφωνώ και εγώ με αυτή τη λύση αφού και σε αλλαγή κινητού οι επαφές θα μεταφερθούν αυτόματα στο νέο κινητό.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια, υπαρχει πουθενα καποιο λινκ σε οδηγο για root στο wildfire s? με ενδιαφερει να εχει CWM ωστε να του περασω καποια rom. Ευχαριστω
Coolpad F1 (8297W)
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση..δεν ξερω εαν εχει απαντηθη.

Εχει η γυναικα μου το wildfire S

Απο την αρχη δεν μπορω να της περασω το adope flash player λεει οτι ειναι ασυμβατο σε αντιθεση με το Desire S που εχω και παιζει κανονικοτατα...

Της περναω το adope απο backup που εχω στο Desire S και παλι δεν μπορει να παιξει flash...υπαρχη καποιος αλλος τροπος ή αρχιζει και iphoniζουμε και εδω?

Στο παλιο Wildfire που της ειχα επαιζε κανονικα plash player

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση..δεν ξερω εαν εχει απαντηθη.

Εχει η γυναικα μου το wildfire S

Απο την αρχη δεν μπορω να της περασω το adope flash player λεει οτι ειναι ασυμβατο σε αντιθεση με το Desire S που εχω και παιζει κανονικοτατα...

Της περναω το adope απο backup που εχω στο Desire S και παλι δεν μπορει να παιξει flash...υπαρχη καποιος αλλος τροπος ή αρχιζει και iphoniζουμε και εδω?

Στο παλιο Wildfire που της ειχα επαιζε κανονικα plash player

Ευχαριστω

 

εμενα παντως επεζε κανονικα τα βιντεακια του youtube χωρις να κατεβασω κατι

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και εγώ με αυτή τη λύση αφού και σε αλλαγή κινητού οι επαφές θα μεταφερθούν αυτόματα στο νέο κινητό.

 

δεν με καταλαβατε <<θελω>> ενα προγραμμα να διορθωνω επεξεργαζομαι τα ονοματα κτλπ απο το pc χωρις να πλεκω με το πληκτρολογιο του κινητου

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

 

έχω το wildfire s το οποίο μετά την τελευταία αναβάθμιση σε 2.3.5 εξαφάνησε την εφαρμογή HTMLViewer. Την χρησιμοποιούσα για να ανοίγω κάποια doc έγγραφα απο Word και είναι η μόνη που τα άνοιγε σωστά. Όποια άλλη εφαρμογή έχω δοκιμάσει ή δεν αναγνωρίζει το αρχείο ή δείχνει κινέζικα.

 

Υπάρχει κάποιος τρόπος να επαναφέρω χειροκίνητα την εφαρμογή αυτή; Κάπου να μπορώ να κατεβάσω το HTMLViewer.apk και να το κάνω εγκατάσταση;

Link to comment
Share on other sites

δεν με καταλαβατε <<θελω>> ενα προγραμμα να διορθωνω επεξεργαζομαι τα ονοματα κτλπ απο το pc χωρις να πλεκω με το πληκτρολογιο του κινητου

 

συμφωνω με τα παιδια απο πανω και μπορεις να τις τροποποιεις απο οποιδηποτε pc εχει Internet χωρις να χρειάζεσαι συγκεκριμενο προγραμμα.

Edited by alxandros_gr
Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως επεζε κανονικα τα βιντεακια του youtube χωρις να κατεβασω κατι

 

Δηλαδη εαν μπεις στο Facebook και πας να πατησης πανω σε βιντεακι του youtube που εχουν αναρτηση σου ανοιγει κανονικα?

Για δοκιμασε το φιλε μου και πες μου γιατι δεν το νομιζω...εκτος και εαν εχουν προβλημα 3 wildfire S

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και καιρο εχω παρατηρήσει ότι κάποια εισερχόμενα μυνήματα όπως πχ αυτό - ERROR: PCDATA invalid Char value 26

Invalid Blueprint

line 24: Στις , 17 2011 5:08 .. EET Liz Beuzeval έγραψε:- δεν μπορώ να τα διαβάσω.πληροφοριακα είναι από τον yahoo μου λογαριασμό και χρησιμοποιώ opera mobile για browser.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση..δεν ξερω εαν εχει απαντηθη.

Εχει η γυναικα μου το wildfire S

Απο την αρχη δεν μπορω να της περασω το adope flash player λεει οτι ειναι ασυμβατο σε αντιθεση με το Desire S που εχω και παιζει κανονικοτατα...

Της περναω το adope απο backup που εχω στο Desire S και παλι δεν μπορει να παιξει flash...υπαρχη καποιος αλλος τροπος ή αρχιζει και iphoniζουμε και εδω?

Στο παλιο Wildfire που της ειχα επαιζε κανονικα plash player

Ευχαριστω

 

απλά δεν υποστηρίζει το wildfire s flash player!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη εαν μπεις στο Facebook και πας να πατησης πανω σε βιντεακι του youtube που εχουν αναρτηση σου ανοιγει κανονικα?

Για δοκιμασε το φιλε μου και πες μου γιατι δεν το νομιζω...εκτος και εαν εχουν προβλημα 3 wildfire S

 

ναι μου βγαζει ενα παραθυρο και λεει επιλογη internet -youtube

επιλεγω youtube και τα βλεπω κανονηκα

 

συμφωνω με τα παιδια απο πανω και μπορεις να τις τροποποιεις απο οποιδηποτε pc εχει Internet χωρις να χρειάζεσαι συγκεκριμενο προγραμμα.

οκ κοπελια τ ανακαλυψα

Edited by Villis
Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε το κουμπί "τροποποίηση" ενναλλακτικά!
Link to comment
Share on other sites

Αισθητή η βελτίωση με την αναβάθμιση σε 2.3.5. Εχω παρατηρησει όμως μεγάλη καθυστερηση στα μηνύματα. Lag μέχρι να γίνει ενημερωση από τη στιγμή που θα έρθει η ειδοποίηση κτλ. Το εχει παρατηρησει κανένας αλλος?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

μπορείτε να μου προτείνετε ένα πρόγραμμα πλοήγησης που να υποστηρίζει σωστά την οθόνη του κινητού;

αν υπάρχει και κανένα link με το πρόγραμμα ευπρόσδεκτο :-)

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι όλα τα "γνωστά" προγράμματα πλοήγησης θα παίζουν κανονικά στη συσκευή σου! Για περισσότερα, εδώ! :)
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...